Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

A przynajmniej nie powinien dopuścić . Rzekłbym - to sprawa fundamentalna . Tylko ci kandydaci , ten Napieralski .... ("Jak sprane , dziurawe , znoszone gacie ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęło kolejne pięciolecie i my nadal nie mamy nawet jednego dobrego kandydata na Prezydenta . Wszyscy mądrzy , kulturalni , obyci i z jakimś tam doświadczeniem trzymają się od tego politycznego bagna z daleka . Straszne to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie będzie idealnego kandydata . Jak dla mnie Komorowski może dac odpór kandydatowi PISU i Lewicy , których to opcji politycznych wrecz nie cierpie. I wcale nie jestem zachwycony Komorowskim ale uważam że na tle poprzednich Prezydentów wypadnie lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmienia to mojego poglądu , że to najgorsza rzecz jaka nas może spotkać . Premier i Prezydent z jednej opcji politycznej . Pełnia władzy w rękach jednego ugrupowania i to w naszym KRAJU ! To może być gorzej niż tragedia . A Komorowskiego pojmuję jako dobrego , solidnego aż do znudzenia urzędnika państwowego . Przez te 20 lat stale był , wciąż jest - nawet Marszałkiem Sejmu - a mało co Go widać . Zero siły przekonywania . Jak to okresliła "otulona..." bez charyzmy . A my raczej nielubimy takich nijakich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Premier i Prezydent z jednej opcji politycznej . } Dokładnie tak zawsze będę myślał. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśniewskiego oceniam krytycznie chociaż na tle innych Prezydentów wypada ( o zgrozo ! ) dobrze . Władza w rękach jednej partii ? OK. Może wreszcie przestaną się tłumaczyc że Prezydent hamuje ustawy i zaczną więcej robic ? A opozycja niech się weźmie za siebie i nieco lepiej spełnia swoją rolę bo jak narazie to jest degrengolada a nie opozycja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my mamy opozycję ? Czy tylko politycznych awanturników , których jedyną ideą jest mówić odwrotnie niż ci u władzy . Myrevin - przyglądając się wszystkiemu co nas otacza wokół , znając obiektywnie nas Polaków , mając lata i jakieś tam doświadczenie, uważasz , że jesteśmy już gotowi oddać władze jednemu ugrupowaniu politycznemu ? To było już przerabiane i bardzo szybko uległo zepsuciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Tuska i Pełooo ... przy wszystkich krytycznych uwagach do rządów tej opcji to wolę PO niż PIS z przystawkami i to co się wtedy działo w Polsce ( nie oznacza bynajmniej że teraz jest wszystko cacy ). I w sumie nie ma się co tak podniecac wyborami Prezydenta skoro realna władza jest w rękach Premiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To my mamy opozycję ? Czy tylko politycznych awanturników , których jedyną ideą jest mówić odwrotnie niż ci u władzy " Właśnie , mówic " na przekór " rządzącym choby nie wiem co .... ale tak się zachowuje każda partia opozycjna i PO swego czasu stosowała to samo. "Elity" polityczne mamy miałkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedyś - dawno temu - uświadamiałem jak kolosalne znaczenie ma dobra i mądra opozycja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - komu się zaczął , to się zaczął ... Lubimy !!! To dobra rozrywka pod warunkiem , ze moderatorzy się nie wtrącają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież możesz przedstawić swój punkt widzenia . Chętnie przeczytamy co masz do powiedzenia . Może i jakąś polemikę uda się nawiązać . Wolny kraj , wolność słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO wszedzie musi wetknac
swoich oszolomow instrukcja schetyny o przejeciu internetu nadal aktualna niedlugo sie ludzie beda bali otworzyc lodowke bo wyskoczy jakis shatyn czy inny oszolom i zacznie glosic swoje madrosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" PO wszedzie musi wetknac swoich oszolomow instrukcja schetyny o przejeciu internetu nadal aktualna niedlugo sie ludzie beda bali otworzyc lodowke bo wyskoczy jakis shatyn czy inny oszolom i zacznie glosic swoje madrosci... " Tu się odbywa kulturalna dyskusja i dostosuj się do niej bo twoje paranoiczne wizje niewiele wnoszą .... właśnie tacy jak TY a nie Shatyn rozwalają topiki . Ochłoń trochę i zacznij merytoryczną dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie czas . Dobranoc ! Mam cichą nadzieję , że moderatorzy poszli po rozum do głowy i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek tusk
19:59 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju wpisałem się na nim nawet Shatyn nie wiem dlaczego ale to pomału zaczyna byc mało smieszne albowiem Twoje topiki nikogo nie obrażają , jak już to kasowac powinni poszczególne posty . jestem przedstawicielem typowego PEOWSKIEGO betonu 19:59 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Solannsz... Nie ma szans. Zaraz tu wpadnie bojówka pisiowo-moherowa pod wodza niejakiego smoka i zacznie rozrabiac..." No faktycznie Shatyn nikogo nie obraża. :O :D:D:D:D:D:D Nic dziwnego że jego marksistowskie topy są kasowane. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo nie wysilaj się jak do mnie piszesz ... :D za cienki jesteś na mnie żeby mi dowalic .. wysil się na jakąś riposte a jak nie to spieprzaj ... :D :D ps. przepraszam Shatyn ale użyłem słowa sp... celowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×