Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość nie mam nicka ale napiszę
obywatel, ja widzę to tak, ze teraz to sie zbiera owoce tego, co zostalo zasiane na kaczki na taczki. Ale mamy dopiero 9 stron, a juz na drugiej Shatyn jako piwreszy nie wytrzymal.. Shatyn nie bierz tego do siebie, ze ja Ciebie nie atakuje, ja pokazuje jak to wyglada z boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka ale napiszę
miało byc ze Ciebie nie atakuje*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:09 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Byc może .... ale jak wytłumaczyc posty niejakiego Smoka ? prześledź sobie co dotychczas dzisiaj napisał i czy to nie jest "jątrzenie " sporów ? bądźmy więc obiektywni ..." Coś ci się Dziki pomyliło albo czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Ja jąrze ??? Jeśli w moich postach kogoś ostro potraktowałem to tylko shatyn-a i jest to zwykle odpowiedź na jego chamskie zachowanie. Według zasad n jest akcja jest reakcja. :) Gdyby to było w realnym świecie to pewnie długo bym z takim nie dyskutował tylko mordę bym obił za chamstwo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pozwol obywatelu ze bede miala na ten temat inne zdanie , ale przeciez solansz nie zalozyla topu by znowu polecial, a ludzie ktorzy interesuja sie polityka i w jakis sposob nawet siebie polubili mieliby nie pisac i zmieniac forum " Jasne .. możesz miec własne zdanie ale akurat to SMok dziś pierwszy zaatakował poniżej pasa - to moje zdanie. " ty to obywatelu ignora to juz do mnie napisales ze 100 x mundrusiu " W 85% tego IGNORA utrzymałem . Zwracasz się mondrsusiu do osób które potrafią nieco lepiej WYARTYKUŁOWAC swoje poglądy czyżbyś miał kompleksy ? Przepraszam ale mam wrażenie że nie bardzo rozumiejąc co JA piszę próbujesz swoje pobudzone kompleksy leczyc takimi "odzywkami " . :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczelo sie znowu zero gadek o polityce tylko klotnie o to co kto powiedzial jak i tak wiadomo ze shatyn sie nigdy nie przyzna bo tak ma juz znamy go nie od dzis a inni tez sa uparci i tez tak maja jak shatyn i tez sie nie przyznaja:) w kolo macieju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka ale napiszę
Shatyn ja bym nie powiedziala, ze prawda tylko obrazanie.. no ale to ja tak widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 85% tego IGNORA utrzymałem . Zwracasz się mondrsusiu do osób które potrafią nieco lepiej WYARTYKUŁOWAC swoje poglądy czyżbyś miał kompleksy ? Przepraszam ale mam wrażenie że nie bardzo rozumiejąc co JA piszę próbujesz swoje pobudzone kompleksy leczyc takimi "odzywkami " . nie bardzo rozumiem co poprzez ten post chciales przekazac ale okej i niech ci bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawaj się wciagac w rozmowy z niczym... shatyn i co mam skopiowac to do notatnika?? i za kazdym razem wklejac jak bedziesz komus narzucal zeby ci udowodnil kiedy ty kogos obrazasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jakoś dyskusja tutaj była merytoryczna .... dzisiaj jak widac przyszedł Smoczek :D i już atmosfera zrobiła się "smrodliwa " :D Szkoda .... jak widac nie można NORMALNIE rozmawiac na tym forum gdzie stado pieniaczy nie może ścierpiec odmiennych poglądów innych użytkowników :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ja bym chcial zeby nie startowal dlatego ze media nie dadza mu zyc i tacy ludzie jak shatyn ....... on i tak duzo juz przezyl. na razie zobaczymy czy on sie pozbiera po takiej stracie i dalej bedzie chcial sie bawic w polityke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy zaatakowałem ???????????? No to przeczytaj sobie Dziki obywatelu ten post i oczywiście zwróć uwagę na godzinę umieszczenia. A później dopiero zacznij się tu głupio wymądrzać. 08:29 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Cześć Obywatelu.. Masz racje do do frustracji orange. Ja dodałbym jeszcze sfrustrowanego smoka... A co do POPIS-u... Najczęściej pisze i rozmawia sie o tych dwóch partiach bo jak na razie nie maja konkurencji.... Niestety..." Wystarczy ??????????????? Kto zaczyna kłótnie ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka ale napiszę
moja pierwsza wklejka Shatyn i nie kaz mi wklejac tego ponwnie, bo to jest tez drazniace, ze na okraglo trzeba powtarzac to samo.. Bylo to juz na drugiej stornie topiku. i koniec tematu, nie bedziemy tego meczyc przez pol dnia przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście , że Jarosław będąc Prezydentem będzie w sumie na emeryturze. O tym pisałem wczoraj :-) on chce zmieniac kraj więc dla niego dobre jest premierostwo . Powinni wystawic Ziobrę albo Dorna ( gdyby go nie wywalili co było błędem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, PO zdobyłaby 47 proc. poparcia, PiS 36 proc., a SLD - 13 proc.; poza Sejmem znalazłoby się PSL (3 proc.) - wynika z opublikowanego w piątek sondażu TNS OBOP dla TVP Info. otulona zobacz jakie te ludzie to sa choragiewki kiedys glosowali na pis potem na po teraz znowu na pis :) zobacz jaka oni musza miec wiedze o polityce wiekszosc z nich.... zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka ale napiszę
no ok jesli nie jest obrazanie ludzi piszac o nich pisiory i mohery, to ja sie widocznie nie znam.. ok zmykam "bawcie sie" aa i to było na pierwsze stronie topku o 19:59. to tak gwoli scislosci..bo pisalam, ze na drugiej... gdyby ktos szukał i nie wiedzial o co mi chodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Co sadzisz o wtracaniu się K.K. do polityki ? Bo jakos chyba tego nie poruszaliśmy... " Kościół ma prawo się wypowiadac ale nie ma prawa działac w ten sposób żeby wpływac na ludzi i ich decyzje polityczne . Kościół Katolicki jest w Polsce ważnym "elementem" życia publicznego i tego nie zmienimy .... na marginesie mogę powiedziec, że zasługi tegoż Kościoła za czasów PRL są wg mojej wiedzy duże ( pomijam złamanych księzy współpracujących z SB ). Generalnie jednak jakiekolwiek wpływanie Kościoła na decyzje polityczne uważam za naganne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze to sa te teksty :D Bo przegrana niejakiego Jarosława K. to w zasadzie koniec pisu... ale dlaczego:D?? czemu jak przegra ktos wybory prezydenckie to ma byc od razu koniec partii jakiejs na ktora chce glosowac 1/3 ludzi?? Bo przegrana niejakiego Jarosława K. to w zasadzie koniec pisu... nie no mistrzowski jest ten tekst:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ otulona, wawcia i inni. Mi sie udało pożegnać ostatnich powracających ze Smoleńska- wczoraj na Wybrzeżu Kościuszkowskim. A zdanie co do kandydowania Jarka, mam takie same jak Wy- jestem przeciw bo zaczną się wściekłe ataki- "politycznych kiboli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wam się wydaje że
a zaczerniać mi się nie chce ;) "Mniejsze zło" - czy osoby które w ten sposób głosują w ogóle mają jakieś poglądy? Przecież szanse ma tak naprawdę każdy równe - wiecie, że niektóre partie wykorzystują sondaże jako element kampanii? A doświadczenie uczy, że nie zawsze się sprawdzają (zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem było dużym zaskoczeniem). To jakaś informacja, coś nam mówi, ale mniej więcej tyle co "co piąte dziecko moczy się w nocy" - co przecież nie musi oznaczać, że mamy się moczyć, żeby uczynić zadość sondażom (może głupi przykład, ale nie przychodzi mi nic do głowy). Zresztą, co tu o wyborcach gadać, kiedy sami politycy milcząco akceptują ten stan rzeczy i taki np. Tomasz Nałęcz wprost mówi, że kandydował żeby zapromować swoją partię, a nie żeby wygrać :( Po co mam rozważać głos na osobę, która nawet nie chce być tym prezydentem? A kiedy ktoś się wyłamie z tej konwencji PO, PiS i michałki, jak np, Jerzy Szmajdziński, który bezwstydnie twierdził, że startuje, bo liczy na zwycięstwo (chyba jakiś dziwoląg może chcieć być znaczącym politykiem nie będąc w PO ani w PiSie) spotyka się z uśmiechem politowania dziennikarza i natychmiastową odpowiedzią, że przecież chyba pan żartuje (bo jeszcze ktoś z wyborców na serio pomyśli, że ktoś nie z PO ani z PiS może być prezydentem - konkretnie mówię o wywiadzie u Tomasza Lisa). Do czego to prowadzi? Dla mnie bardziej do zaakceptowania byłaby jedynowładza jednej partii (jak PZPR) niż jedynowładza sporu. I to jakiego - nawet nie między lewicą i prawicą, co jest dość logiczne, tylko między dwoma partiami prawicowymi, które miały tworzyć koalicję, ale pokłóciły się o spoty wyborcze. Choć, jakby nie mówić cel osiągnęły - trzęsą całą rzeczywistością, mimo że koalicji nie stworzyły (a szkoda, bo może nie blokując się nawzajem coś konstruktywnego by zrealizowały). "Nasz prezydent - wasz premier". Wg mnie w dzisiejszej sytuacji tymi dwiema stronami nie jest PO i PiS, tylko POPIS i "reszta świata". To tyle, jeśli ktoś tu jeszcze rozmawia o polityce a nie o ignorach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×