Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

' sprawa ma się tak: albo znów wciągniesz się w idiotyczne przepychanki z ludżmi, którzy Cię zwyczajnie prowokują i wtedy nastąpi koniec kolejnego topiku, albo zaczniesz się w końcu stosować do własnej stopki i rad ludzi Tobie przyjaznych i właczysz ignora. " RACJA ---> IGNOR przepraszam za "spieprzaj " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Natomiast Cibie zbanują właśnie na zasadzie "bo tak". " Dziwne forum :D od kiedy to dyskryminuje się użytkownika forum za to że istnieje i wyraża swoje poglądy ? Iftar rozwiń tą niepokojącą myśl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XTralalalax
Z tą dyskryminacją Shatyn to przesądziłeś. Prawda jest taka że moderacja w stosunku do Ciebie zachowuje wyjątkową tolerancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no obywatel widze
przytloczylo cie to wszystko nie masz nic madrego ani ciekawego do napisania a tak sie tutaj lansujesz "kulturalna dyskusja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co się działo przez tych 16 minut? Kto czekał, na co lub na kogo?" pyta Janusz Wojciechowski na swoim blogu w Onet.pl. Odnosi się w ten sposób do ujawnionych dzisiaj przez "Dziennik Gazetę Prawną" informacji. Gazeta przeprowadził analizę, z której wynika, że prezydencki Tu-154 rozbił się na lotnisku w Smoleńsku nieco wcześniej, niż dotychczas podawano." Nigdy nie wyjaśnimy okoliczności tej katastrofy. !!!!!!!! Mamy wasali rząd, któremu na tym nie zależy - a może zależy aby nie rozwiązać tej sprawy. A tu jakiś dureń podejrzewa Prezydenta o jakieś naciski. Żałosne ile w tym kraju jest ludzi o niskim poziomie inteligencji podatnych na manipulacje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj bo zaraz obywatel
cie zasypie swoimi madrosciami z haslem "kulturalnej dyskusji" na ustach a nie przepraszam on poszedl "newsweeka" czytac poszedl sie dowiedziec co ma o tym wszystkim myslec i co napisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że pomarańczom przeszkadza to że : 1. istnieję 2. to , że tutaj piszę ( myślę że w dośc wywazony sposób się wypowiadam ) 3. to , że nie ulegam histerii i nagonce na Shatyna który mi ani brat ani swat :D :D :D to wiele mówi o frustracjach osób kryjących się za pomarańczowymi nickami , którzy chyba mają jakiś problem ze sobą ..... doprawdy chyba należałoby tutaj pisac tylko po linii jednej partii aby nie zostac skrytykowanym :D zresztą ta krytyka jest baaardzo merytoryczna :D najwyraźniej niektórym pomarańczkom wyraźnie głupio, że nie potrafią się wypowiadac spójnie, logicznie i rozbudowanymi zdaniami .. więc atakują :D :D :D oto garśc moich mądrości na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wam się wydaje że
świat składa się z Kaczek i PO? Jest mnóstwo innych propozycji, prawicowych i lewicowych - nie wiem czemu chcecie ograniczać się tylko do tych dwóch. W demokracji ważny jest pluralizm. Dla Kaczek jest miejsce w parlamencie i dla PO, ale nie jest dobrze, gdy od 5 lat polityka ogranicza się do władzy nawet nie jednej partii tylko jednej "kłótni", tylko o tym można teraz rozmawiać: czy popieramy (w ogóle lub w danej sprawie) PO czy PiS. Bądź co bądź POPIS wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskaż proszę moje posty , w których mówię , że polityka ogranicza się do PIS i PO. Zdaje się , że wczoraj pisałem o SLD i Napieralskim również . Poza tym .. te dwie partie ( PIS i PO ) mają od dłuższego czasu największy wpływ na Polskę tak więc naturalnym jest że o nich dyskutujemy. z góry dziękuje za odpowiedni cytat ze mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wam się wydaje że
Nie obrażaj się, nie miałam na myśli nic osobistego ani nie odnoszę się do Ciebie personalnie - mówię o ogólnej tendencji. Oczywiście, te właśnie partie mają największy wpływ na politykę, więc o nich dyskutujemy oraz dyskutujemy o nich więc mają największy wpływ na politykę. To próbuję powiedzieć. W związku ze zbliżającymi się wyborami często słyszę w rozmowach: "głosuję na Komorowskiego żeby Kaczyński nie wygrał" lub odwrotnie (jakby nikt inny nie startował). W komentarzach na serwisach informacyjnych ludzie przerzucają się argumentami za PO lub za PIS (czasem ktoś bąknie o SLD), nawet jeśli temat nie dotyczy bezpośrednio działalności żadnej z tych partii a np. jakiegoś wniosku posłów PSL. Od pięciu lat trwamy w błędnym kole. Jest to dla mnie tym bardziej niepojęte, że nie jest to "spór merytoryczny" (modne słowo w ostatnich dwóch tygodniach), taki jakiś pseudoideologiczny - coś jak Kargul z Pawlakiem. Nie wiem czy pamiętacie jeszcze obietnice koalicji POPIS po upadku rządu SLD? Kto by wtedy pomyślał, że to będą partie opozycyjne? Ta sytuacja jest absurdalna po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojej frustracji to rzeczywiście irytuje mnie zawsze ludzka , prymitywna głupota, która zawsze punktuje i atakuje. Dlatego żaden marksista, który udaje liberała nie będzie miał taryfy ulgowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie obrażaj się, nie miałam na myśli nic osobistego ani nie odnoszę się do Ciebie personalnie - mówię o ogólnej tendencji. " MAm uraz do pomarańcz więc zareagowałem zbyt ostro :-) spoko więc :classic_cool: Dlaczego mówią o Komorowskim przeciw Kaczyńskiemu ? Bo to są realni kandydaci mogący wygrac a reszta to "przystawki " . Pawlak, Napieralski , Olechowski .... moim zdaniem nie ma o czym mówic to są kandydaci " na siłę " bez realnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' Co do mojej frustracji to rzeczywiście irytuje mnie zawsze ludzka , prymitywna głupota, która zawsze punktuje i atakuje " Wszystko można zarzucic Shatynowi ale chyba nie prymitywizm i głupote :D jeśli się z nim nie zgadzasz do czego masz prawo ( sam się z nim nie zawsze zgadzam ) to możesz to wykazac w bezpośredniej polemice ( chyba że takowe się już odbyły a ja je przegapiłem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Slolansz topik się nie utrzyma. Shatyn już rozpoczął swoje prymitywne gierki. No chłop nie wytrzymał za spokojnie było. :D Zgłaszam topik do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę też że zdominowanie sceny politycznej przez PO-PIS wynika także z tego że inne partie na dzień dzisiejszy są poprostu "miałkie ideowo" niczego nie proponują co "porwałoby " ludzi. Media więc nagłaśniają głównie to co dzieje się w Parlamencie . Coś tam próbował Piskorski wskrzesic i jak zwykle wyszło NIC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Niestety Slolansz topik się nie utrzyma. Shatyn już rozpoczął swoje prymitywne gierki. No chłop nie wytrzymał za spokojnie było. " Celowo przyszedłeś tu bruździc chłopie i sam zacząłeś atakowac więc zachowaj minimum honoru i nie kłam . Od teraz masz u mnie IGNORA :D bo okazałeś się oszołomem . Ten topik nie zasługuje na skasowanie , co najwyżej poszczególne posty . bez odobioru Smoczusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc Shatyn "siusiam " na to czy ten topik wykasują czy nie .... sami sobie wystawią wówczas świadectwo . Topik niekogo nie obraża , można kasowac poszczególne posty jeśli łamią regulamin .... I szczerze Ci też powiem Shatyn że ani mnie ziębi ani grzeje to czy Niejaki Smoczuś czy Wawcia mają jakieś problemy ( ze sobą ) bo internet pełny jest takich TROLLI. co będzie to będzie , wykasują topik, założymy nowy albo odejdziemy z forum MNIE tam wiso rawno :D :D :D nie warto się tak przejmowac tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wam się wydaje że
Obywatelu - z tym się akurat zgodze, nie ma co się łudzić, że ktoś poza Komorowskim i Kaczyńskim ma realne szanse - ale tak jest właśnie dlatego, że "My Naród", wyborcy, nie dostrzegamy innych - i zagłosujemy w większości na jedną z dwóch przedłużając tę sytuację na kolejne 5 lat i potem kolejne 4. Dla mnie kandydat PO jest o tyle nieodpowiedni, że jest reprezentantem w pierszej kolejności anty-PIS, a potem dopiero swojej partii, swoich wyborców, nie mówiąc już o "Nas Narodzie". I to samo mogę powiedzieć o kandydacie PISu. A przecież obie te partie mają coś do powiedzenia, mają jakieś programy, niegłupie pomysły, nie tylko argumenty przeciw drugiej stronie - dla nich samych korzystniej byłoby funkcjonować w bardziej pstrokatym krajobrazie politycznym. Dodam jeszcze, że nie chcę tu sugerować, że kto jest zwolennikiem PiS powinien zagłosować na Partię Zielonych "dla dobra pluralizmu w demokracji" - oczywiście powinniśmy głosować każdy zgodnie ze swoimi przekonaniami, tylko chcę zachęcić do przyjrzenia się także innym, zanim podejmiemy tę decyzję. Głosujcie zgodnie ze swoimi przekonaniami a nie zgodnie z sondażami. A rozpisuję się tak, bo uważam że o tym warto mówić, im częściej w dyskusjach będą się pojawiać nazwy innych partii niż PO i PiS tym lepiej dla wszystkich (bez względu na poglądy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:51 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju " Niestety Slolansz topik się nie utrzyma. Shatyn już rozpoczął swoje prymitywne gierki. No chłop nie wytrzymał za spokojnie było. " Celowo przyszedłeś tu bruździc chłopie i sam zacząłeś atakowac więc zachowaj minimum honoru i nie kłam . Od teraz masz u mnie IGNORA bo okazałeś się oszołomem . Ten topik nie zasługuje na skasowanie , co najwyżej poszczególne posty . bez odobioru Smoczusiu " Chłop to jest na wsi. :O Może oceniasz według siebie. A na rozmowę z tobą nie mam chęci bo i tak nie masz nic sensownego do powiedzenia. Ja tego czegoś nie atakowałem. Może trochę obiektywizmu chłopie. No chyba że to rzeczywiście prawda że ty i shatyn to jedna i ta sama osoba bo sposób dyskusji ten sam. Wszyscy żli tylko ty i shatyn cacy i "prawdę" mówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn : 1. nie cytujemy TROLLI 2. nie odpowiadamy na ich zaczepki 3. omijamy wzrokiem ich posty = nie czytami ich 4. rozmawiamy w swoim gronie mając włączony permanentny IGNOR 5. Na chorobę i frustrację są odpowiednie leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obywatelu - z tym się akurat zgodze, nie ma co się łudzić, że ktoś poza Komorowskim i Kaczyńskim ma realne szanse - ale tak jest właśnie dlatego, że "My Naród", wyborcy, nie dostrzegamy innych - i zagłosujemy w większości na jedną z dwóch przedłużając tę sytuację na kolejne 5 lat i potem kolejne 4. Dla mnie kandydat PO jest o tyle nieodpowiedni, że jest reprezentantem w pierszej kolejności anty-PIS, a potem dopiero swojej partii, swoich wyborców, nie mówiąc już o "Nas Narodzie". I to samo mogę powiedzieć o kandydacie PISu. A przecież obie te partie mają coś do powiedzenia, mają jakieś programy, niegłupie pomysły, nie tylko argumenty przeciw drugiej stronie - dla nich samych korzystniej byłoby funkcjonować w bardziej pstrokatym krajobrazie politycznym. Dodam jeszcze, że nie chcę tu sugerować, że kto jest zwolennikiem PiS powinien zagłosować na Partię Zielonych "dla dobra pluralizmu w demokracji" - oczywiście powinniśmy głosować każdy zgodnie ze swoimi przekonaniami, tylko chcę zachęcić do przyjrzenia się także innym, zanim podejmiemy tę decyzję. Głosujcie zgodnie ze swoimi przekonaniami a nie zgodnie z sondażami. A rozpisuję się tak, bo uważam że o tym warto mówić, im częściej w dyskusjach będą się pojawiać nazwy innych partii niż PO i PiS tym" lepiej dla wszystkich (bez względu na poglądy). "" ZGODA :-) może warto się zaczernic i dołączyc do nas .. do dyskusji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:54 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Smoka Obywatelu, boli prawda. On sie jej boi jak nie przymierzając diabeł święconej wody. A wiec nie ma się co nim przejmowac. Co prawda, dzieki jego rozrabiactwu wykasowali Kaczki... I to nie tylko te poprzednie. Przyznał sie w któryms poscie do tego... Cytowałem Paniom Moderatorkom ale jakoś... Nie uwierzyły ?" Może podasz tą prawdę której tak sie tu podobno boję ??:D:D:D Chyba że chodzi ci o tzw. marksistowska prawdę to przyznam że się boję. :O :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka ale napiszę
20:21 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Możemy tutaj popisac razem zwolennicy PIS , PO, SLD itd. kto powiedział że muszą byc 2 oddzielne topiki .. wystarczy używac argumentów merytorycznych i nie skakac sobie do gardeł. Może ta tragedia spowoduje że będziemy normalnie ze sobą rozmawiac . Obywatel, co do wypowiedzi powyzej, masz calkowita racje, ale jak sie to ma do słów Shatyna, ktory nie moze sie wyzbyc takich slów ja te ponizej, to jest nieladne zachowanie, ktore zarzuca innym, a sam takim własnie zachowaniem prowokuje innych. I jak ma byc kulturalna rozmowa. Zeby tak bylo, to nalezy zaczac najpierw od siebie. Zauwaz, ze tylko Shatyn drazni tak ludzi o innych pogladach... po co te docinki? 19:59 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Solannsz... Nie ma szans. Zaraz tu wpadnie bojówka pisiowo-moherowa pod wodza niejakiego smoka i zacznie rozrabiac... 20:27 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) No jak tam Solansz ? Wiesz czy nie ? Przyznaj się i będzie po krzyku... Albo te słowa wyzej, po co to pisze?, aby podraznic?, nie wiem moze ponizyc? to nie jest rozmowa jak przystalo na dorosłych ludzi. Po co udaje, ze nie wie o czym pisała solansz:O koniecznie musi dostac wklejke, bo inaczej bedzie tak trul i truł, aby w koncu oskarzyc kogos o kłamstwo.. to jest jego metoda, cholernie drazniaca.. A na koniec dodam, ze to nie jest topik Shatyna, wiec moze powinien tez sie troszke dostosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój wybór Shatyn ... Smoczuś coś tam próbuje do mnie napisac ale że riposty ma miałkie .. nawet się nie odniosę .. zresztą IGNOR :D swoją drogą że takie COŚ musi koniecznie wejśc między kulturalnych ludzi i w sposób przewrotny celowo próbowac rozwalic topik .... W sumie z FARYZEUSZAMI nie ma co rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Albo te słowa wyzej, po co to pisze?, aby podraznic?, nie wiem moze ponizyc? to nie jest rozmowa jak przystalo na dorosłych ludzi. Po co udaje, ze nie wie o czym pisała solansz koniecznie musi dostac wklejke, bo inaczej bedzie tak trul i truł, aby w koncu oskarzyc kogos o kłamstwo.. to jest jego metoda, cholernie drazniaca.. A na koniec dodam, ze to nie jest topik Shatyna, wiec moze powinien tez sie troszke dostosowac... " Byc może .... ale jak wytłumaczyc posty niejakiego Smoka ? prześledź sobie co dotychczas dzisiaj napisał i czy to nie jest "jątrzenie " sporów ? bądźmy więc obiektywni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×