Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

wawcia - wiesz ja pamietam jak pisano i mówiono o Kwaśniewskim, młoda bardzo byłam ale pamiętam że z niego jako jedynego nie darli łacha na tyle na ile obecnie sobie pozwalają czy to media czy obywatele. Ten facet mial wielki szacunek u społeczeństwa i wielki kredyt zaufania - szkoda że niezbyt umiejętnie to wykorzystał niestety. Ale właśnie ktos taki by nam się przydał, ktoś wyjściowy, elegancki, elokwentny i z piękną żoną :D politycznie może niedokońca taki sam ale mysle tu o zewnetrznych atutach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatelu nie o to mi chodzi, wiem co robił kwasniewski wiem że pil i wiem że nie gral fer. Ja mam tu na myśli porywanie tych tłumów ten szacunek dla niego u innych. Jego bardzo poważnie traktowano i w kraju i poza nim i o to mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty masz jakaś obsesje
tej całej Otulonej chyba.. zakochałeś sie...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia - wiesz ja pamietam jak pisano i mówiono o Kwaśniewskim, młoda bardzo byłam ale pamiętam że z niego jako jedynego nie darli łacha na tyle na ile obecnie sobie pozwalają czy to media czy obywatele. Ten facet mial wielki szacunek u społeczeństwa i wielki kredyt zaufania - szkoda że niezbyt umiejętnie to wykorzystał niestety. Ale właśnie ktos taki by nam się przydał, ktoś wyjściowy, elegancki, elokwentny i z piękną żoną politycznie może niedokońca taki sam ale mysle tu o zewnetrznych atutach pokochali go za ten taniec najbardziej z murzynkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ja mam tu na myśli porywanie tych tłumów ten szacunek dla niego u innych. Jego bardzo poważnie traktowano i w kraju i poza nim i o to mi chodzi " :-) spoko szanuję Twoją opinię i w sumie to FAKT że tak było ale dla mnie to też słaba prezydentura .... jeśli ją analizowac bez tego słabego tła innych Prezydentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia atam tańce ... było jeszcze kilka innych rzeczy :classic_cool: dlatego właśnie obywatelu uważam że potrzebny nam ktos taki jak on z tym że ten ktoś oprócz w miare dobrej prezencji musialby mieć więcej oleju w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wykladach kiedys tam taki pewien pan profesorek opowiadal nam jak kwasniewski zalatwial interesy na poczatku swojej kariery :D flacha w torbe i gnam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbiegając od tematu topiku- Shatyn Kobieta nie powinna być potulną mimozą, pozwalającą w milczeniu- aby byle kto po niej jeździł. Kobieta powinna też umieć kochać i mieć dystans do siebie. Jak widzisz- Twoje wkejki- zupełnie niepotrzebne i bezprzedmiotowe bo wyrwane z kontekstu- nie spowodowały histerii. Czasem nie można nie użyć ostrych słów- jak pamiętne "spieprzaj dziadu". Miałem coś podobnego- jechałem rowerem chodnikiem szerokim na 5 metrów- do tego pustym i nagle jakiś ok. 60 letni oszołom zaczął mnie wyklinać. Tłumaczyłem mu że pusty chodnik i ruchliwa jezdnia- Al Niepodległości w godz. szczytu. Straszyłem policją za bluzgi. 2 minuty i nic- i nagle rzuciłem prostym: "spierdalaj dziadu"- efekt piorunujący- gościu podkulił ogon i poszedł własną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Schatyn haha
Do "Obywatel z dzikiej Ukrainy" haha, dalej widze iz Zgadujesz bracie pozorujacy, Pozor to twoje drugi imie, podejrzewaz ze jestes Zabawny moze? Otoz zle Zgadles:) jestes zakompleksionym Pozorem! Starasz sie na swoj sposob no ale coz,niestety ,prawdy nieukryjesz ,zawsze wyjdzie najaw, zacznij zazywac leki bo zaniedbales sie i stanowisz sam dla siebie zagrozenie, jakby bylo malo tego masz dostep do komputera, niedos ze krzywdzisz samego siebie to nieuchromnie krzywdzisz innych swym autentyzmem mysleniowym jak i nieprzewidywalnymi zachowaniami ktore toba kieruja w naglych atakach ktore przejawiaja sie checia pokazania ze jestes madry i wpadasz w tedy w dol sktorego juz sie niewychodzi, udaj sie niezwlocznie do Doktora Psy -zgadnij jakiego mam na mysli bo niechce ci robic wstydu wiecej przy Kolezankach i Kolegach niemartw sie bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Kwaśniewski nie dokońca był sznowany za granicą- Putin jeszcze jako prezydent usadził go w dzień zwycięstwa w Moskwie- w tylnych rzędach. Przypominam Polska jako jedyna miała dywizję walczącą razem z CA (I dyw. im. Kościuszki), nie mówiąc już o ogromnym wkładzie militarnym w siłach zbrojnych na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Shatyn- biblijne: "kto bez grzechu niech rzuci kamieniem"- ma tutaj zastosowanie. Nie jesteś bez grzechu. Co do kobiet- trzeba je lubić i rozumieć- nie jest to łatwe. Jednak miłość wiele rzeczy upraszcza- ale o taką prawdziwą- strasznie trudno. Co do wklejek- a jeśli ktoś ma Twoje wypowiedzi- utnijmy to najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko jakoś lepiej na wrenie miedzynarodowej prezentował się Kwasniewski niz Lech . shatyn - kazdemu czasem puszczają nerwy ja tez przeklinam krzycze itp i jakos nie przeszkadza mi to w codziennym życiu wręcz wiele rzeczy ułatwia mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn Ja nie bronię otulonej- Ona sama potrafi to robić. Ja Ją po prostu- te wklejki niczego nie zmienią. I wiem za co lubię. Lubię też Solansz i Maaagdalenkę i Lisicę. Bo choć to kobiety- ale mają jaja- inaczej też w przenośni- kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×