Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Dla mnie lepiej prezentował się Lech Kaczyński. Chwianie się w pijackim zamroczeniu na polskich grobach w Charkowie- wg. jednego ze znanych polskich artystów- wyeliminowało Kwaśniewskiego z grona godnych urzędu. Moim zdaniem- też. Natomiast szanuję Kwaśniewskiego za to że- zachował się godnie w obliczu tragedii. przy okazji okaząło się że L. Kaczyński, był wykładowcą żony Kwaśniewskiego- i wręcz fotograficzna pamięć Prezydenta- została przypomiana właśnie przez Kwaśniewskiego. Dotąd Prezydent w mediach nie miał prawie żadnych zalet- teraz okazało się publicznie- np. jak szanował i pamiętał swoich wszystkich studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie uwierze w blad pilota ...... pytanie tylko czy za rok czy za 20 lat..Dlaczego żadna z gazet nie bierze pod uwagę "ewentualnego udziału osób 3-cich"?? cały czas tylko klepią jak mantrę "bład pilota", "złe warunki" ,"Prezydent naciskał" W sumie po medialnej kampani trawającej od kilku już lat pt"jakimż to złomem lata prezydent " lud ciemny łyknie wersję o katastrofalnym stanie "Tutka" Grunt że "kolesie" się cieszą i z tej radości aż się zataczali nad grobem Walentynowicz..A co do naszej prokuratury wojskowej ciekaw jestem ilu tam ma korzenie sięgające INFORMACJI WOJSKOWEJ czy WSI (czyli w pełni autoryzowanego przedstawiciela GRU na Polskę:) ten koment mi bardzo sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Schatyn
Do Shatyn niemam czasu teraz ale pozniej zajme sie toba lub wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawacia - http://www.sfora.pl/Nigdy-nie-poznamy-przyczyn-katastrofy-a19460 czytałeś.? wisz coraz częściej pojawiają sie własnie info o ewentualnych osobach 3, o tym że katastrofa zdarzyła się wczesniej że Rosja miała czas by zatrzec ewentualne slady itd to podaja w mediach juz raczej oficjalnie nawet wczoraj coś słyszałam w tv i na necie tez jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejmujące wawciu... Przeczytałem wszystkie tu posty i zwróciłem uwagę na jedno: tylko jedna osoba głosi coś takiego: trzeba głosować na Komorowskiego- bo to mniejsze zło itp. A dlaczego?- juz raz było "mniejsze zło"- które Polskę cofnęło o 20 lat, a o 10 lat opóźniło upadek systemu. ja nie napiszę, że jedynym wyjściem jest głosowanie na kandydata PiS-u aby przeciwdziałać groźnemu monopolowi itp. Każdy może głosować na kogo chce, lub wcale. A przegrana Jarka czy tam kogoś innego- będzie końcem PiS-u? Bez złudzeń- Tusk niegdyś spektakularnie przegrał i to chyba ponad 10%- mimo odwrotnych sondaży- PO i sam Tusk przetrwały. A ewentualna wygrana PO w tych wyborach- moim zdaniem będzie nawet dobra- może zobaczymy reformy i ich efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xcape Katastrofa była niepotrzebna, ale skoro się zdarzyła- przyniosła choćby to ze Rosjanie się w większości dowiedzieli kto zrobił "Katyń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on - tak masz racje, duzo się zmieniło ale czy my bedziemy teraz umieli wyciagnąć z tego wnioski? Czy uda nam się jakoś racjonalnie do tego podejść ? hmmm wawcia - tak filmik ciekawy jednak ja jestem daleka od spekulacji typu zamach itp. Błąd pilota jest tu mało prawdopodobny to fakt, myśle tez że rosjanie cos tu zawinili. Niekoniecznie z premedytacją jednak coś z ich strony poszlo nie tak, np pojawiło się info że ktoś nagle zaczął wymieniać oświetlenie na pasie, że niby wczesniej nie było sprawne być może to było przyczyną także. Zamach to raczej nie byl - nawet gdyby chcili cos takiego zaplanowac myslisz że byli by na tyle głupi by pozwolic na to żeby filmiki przedostaly się do sieci? Żeby ktokolwiek był na miejscu zbrodni ? Niesądze! Ja myśle że to czysty przypadek jednak wina lezy po obu stronach a rosjanie bardzo boja się przyznac że coś u nich bylo nie tak bo wiadomo katyń, ogólna niechęć do polaków itp to z góry by utwierdzilo wszystkich w przekonaniu że działali celowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam także że Putin ma takie " doświadczenie w sprawach pozbywania sie niewygodnych ludzi " że jeśli chciałby to zorganizowac to tak by to zrobił że w życiu byśmy się nie połapali. Gdyby tragedia miała miejsce gdziekolwiek indziej uznalibyśmy to za wypadek ale że jesteśmy podejrzliwi co do rosjan nie ufamy im to od razu wszystko zwalamy na nich... smutne to ale chyba trzeba umiec rozdzielic niechęć i nieufnośc od premedytacji i morderstwa na taką skale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko sie zgadza ale uwazam ze samolot prezydencki ktory leci gdzies tam to powinno byc wszystko dopiete na ostatni tak zwany guzik. to nie jest zwykly jakis pasazerski lot......przepraszam za porownanie ale wiadomo o co mi chodzi ze inna ranga ludzi. wiesz te brednie co sie czyta ze jak zginie ktos na drodze itp to jest gorszy od tamtych to rece tylko idzie zalamac. to nie o to chodzi to jest w koncu prezydent i wiele innych waznych ludzi dla naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia - wina tutaj raczej była wspólna bo tak czy inaczej pilot miał ostrzeżenia by nie lądowac, ponoc piloci z Jaka także informowlali go o złych warunkach i mówili o ladowaniu gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama co o tym mysleć. Wole wierzyc w swoją teorie i opieram się tutaj na sprawdzonych info, daleko mi do spisków. To było okropne i nikomu do niczego niepotrzebne. Bo Putin wiele na tym nie zyska. jestem pewna że ludzie z litosci zagłosują na jarosława jesli ten zdecyduje sie wystartowac a jarosław wygra i będzie jeszcze cięższym orzechem do zgryzienie niż lech. Więc korzyści tu żadnych nie ma. Jestem tez pewna że jarosław kazał zrobic sekcje zwłok tutaj w polsce wiem że nie zostawiłby tego tak o, on także jest nieufny co do rosjan i jako pierwszy na bank pomyslal o zamachu. On postawil na pewno wszystko i wszystkich w pełnej gotowosci żeby ten zamach potwierdzić bądz wykluczyc i zdaje mi sie że nic nie znalazł skoro nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pewnie przebadano tu niejedno ciało i to raczej nieoficjalnie , i nic jak na razie nie wykryli skoro jest cisza. A przeciez znaleźli by kule itp? zalezy czy przebadali i czy ciala z kula w ogole trafily by wtedy do kraju...... bylo tak ze nie mogli zidentyfikowac ilus tam cial a nagle ze 21 cial nastepnego dnia zidentyfikowano..... uwazam ze powinno sie powolac jakas komisje do wyjasnienia tej sprawy mogly by nam pomoc inne kraje w tym. ciekawe kiedy powstanie teoria ze mogly nawet zrobic to usa co by wywolac konflikt jakis ..... wszystko jest mozliwe w dzisiejszym swiecie przeciez obama podobno gral w golfa jak byl pogrzeb ... tego nie wiem tak tylko czytalem ...... ale teorii spiskowych moze powstac nie dlugo masa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xcape Co do pierwszego- nie wiem tak jak Ty.... Co do drugiego- to dla mnie trafnie zanalizowałaś aspekty tego zdarzenia- zgadzam się z tym w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna se gdybac ale i mozna samemu wysnuc teorie a nie tylko liczyc na to co powiedza w tv albo co sie gdzies przeczyta.... nigdy nie wierzylem tv i nigdy nie bede wierzyl...... wiem jak ona dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawci tak można sobie gdybac i o zamachu i o tragicznym wypadku :( w zasadzie to wszyscy musimy uwierzyc w wersje z tv bo i tak nigdy żadnej innej się nie dowiemy a juz na pewno nie my zwykli szarzy obywatele. Co do komisji to całkiem dobra sprawa ale czy to w ogóle możliwe? Myslisz że ktos inny tak sie tym przejął jak my Polacy by powoływac specjalne komisje ? Nie wydaje mi się :( chore to wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli by ktoś przeżył, to jego ciało można poddać ekshumacji, jak to zrobiono np. ze Stanisławem Pyjasem- nawet po wielu latach. Tak więc historia o śmiertelnych strzałach wydaje się niewiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawciu- o tej Unii to nie na poważnie? Przecież przewodniczący KE i prezydent UE- mogli przybyć na pogrzeb pociągiem- wzrorem Buzka- a tego nie uczynili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech spier...... pokazali swoje oblicze... cala ta unia to jedna wielka szopka i te haselka tandetne ..... pogrzeb pokazal kto jest naszym przyjacielem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×