Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

tak tak wiemy ze nie mial byc premierem jak jego brat zostanie prezydentem :D:D a irlandii nie ma bo byl kryzys juz to przerabialismy na 15 tys stron poprzedniego tematu gdzie wkleiles to 15 tys razy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIS pozbył się zaplecza intelektualnego . Poza Prezesem kto pozostał ? polityczny harcownik - Kurski , nieodpowiedzialny i niedojrzały - Ziobro, agresywny - Brudziński .... potem masa drugoligowców typu Błaszczak, Suski , Karski Jedynie Paweł Kowal w mojej ocenie zasługuje na uznanie . Nie ma Dorna i Ujazdowskiego .... sami sobie "kuku " zrobili - bo to byliby teraz znakomici kandydaci na Prezydenta . aha ! :D jeszcze Cymański ale to krasomówca niewiele mogący realnie zdziałac w PISIe . Chyba że Poncyliusz ale zdaje się przestraszył się GNIEWU Prezesa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie to napisales obywatelu dlatego wlasnie uwazam ze to nie byl jakis tam wypadek......... ale to moje zdanie a przeciez moge je miec .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' Do czego to prowadzi? Dla mnie bardziej do zaakceptowania byłaby jedynowładza jednej partii (jak PZPR) niż jedynowładza sporu. " Chyba nie wiesz czym był PRL :-( skoro piszesz takie zdanie . Lepszy jest już ten "spór" niż Jednomyślnosc komunistyczna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację otulona, polubiliśmy się tutaj- niektórzy- ja każdego za coś innego- Ciebie akurat za właśnie kobiecość i za poczucie prawdziwych wartości w życiu, szczególnie tej jednej- najważniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ale prawad jest taka ze jak komorowski wygra tez beda sie z niego smiac i z jego zony ... to pewne na 100% tak dziala ten mechanizm.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Schatyn haha
Myslisz ze jestes orginalny? Haha zykly pospolity burak udawajacy ze potrafi czytac innych posty ,malo tego dodam ze nawet skania sie do sugerowania iz je rozumie:) . Nieudales sie rodzicom niestety:(, lepiej by twuj sasiad zrobil ,jakby spuscil sie do stawu ,toby przynajmniej zaby ladniejsze byly:( czegos zapomnialam dodac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wam się wydaje że
To z PZPRem to miał być taki chwyt retoryczny, uzmysławiający absurd i niebezpieczeństwo monopolisty w polityce, może nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz pisałem to wasze bajorko, wasza kłótnia , wasz "smrodek" , wasza sprawa :D więcej nie uczestniczę w kłótniach :D piszta co chceta na własny rachunek ale takie pikantne cytaty Shatyn to dla mnie nie lada gratka :D chętnie poczytam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ale niezle by to bylo jakby byl jakis zlot tych przyglupow wszystkich najwazniejszych panstw i taki jarek siedzi z kotem przy stole :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiboli politycznych" rozumiem dokładnie tak jak to zdefiniował autor: ks. Isakowicz-Zaleski. Zachowanie tych ludzi, uważam za niegodne- ks. Isakowicz krytykował otwarcie niektóre posunięcia L. Kaczyńskiego- jednak nigdy nie posunął się w tej krytyce do huliganki politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ---->>> abstrachując od mojej oceny Twoich "pikatnych wypowiedzi " :-) dziękuje za odpowiedź . Przynajmniej coś ustaliliśmy . Ja uważam że bezwzględnie Prezydent powinien miec żonę tym bardzie w takim Katolickim kraju jak nasz ... bo się zaczną potem insynuacje i nieprzyjemne komentarze o kotach .... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Schatyn haha
A "obywatel" twoj brat ,tez jego mamusia wpadla ze Sasiadem:(, przykro mi to mowic lecz swiadczy otym jego poziom inteligencji, niestety nie jest w stanie wyciagac wnioskow ktore nasuwaja sie w sposob oczywisty w poszczegolnych postach ,dodam iz nieuchronie pokazuje to obraz osoby "obywatel....." ulomny sklonny do autyzmu mysleniowego ,ktory to nierozumiejac co robi i czyta ZGADUJE oco moze chodzic autorowi/ce, Zapomnialam czegos dodac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Jaroslaw z kotem :classic_cool: widok niesamowity. Ale wiecie na początku nikt by się nie śmiał u nas z j.k jako prezydenta no bo wiadomo litość smutek itp pewne jest że prędzej czy później to nastąpi. A za granicami państwa to mamy jak w banku - gdyby okazalo sie że wybraliśmy brata bliźniaka to wszyscy naprawde wszyscy darli by z nas jako kraju łacha. Już nawet nie chodzi o podobieństwo ale o ile Lech był osobą z którą jakoś można bylo dojść do kompromisu a tyle Jarosław jest już pozbawiony wszystkiego co dobre a zieje tylko nienawiścią i chamstwem. Jest zaborczy i moim zdaniem bardzo ograniczony jeśli chodzi o zmiany a już napewno brak mu tolerancji. Takiego prezydenta bym nie chciała. Polska dziś potrzebuje kogoś kogo będziemy szanowac, nie ma się co dziwic że się z nas wszędzie śmieją skoro sami naszych polityków równamy z błotem i gównem. Dlatego też my musimy się zmienic i musimy znaleźć jakiś złoty środek na to by dobrze rozwiązać ten problem prezydentury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu gwarno dzisiaj :D jakoś się nie pozabijaliście ( jeszcze ) :classic_cool: może jednak da się w jednym topiku rozmawiac byleby tylko jeszcze pozbyc się tych "wycieczek osobistych " ( uderzam sie w pierś .. sam czasem sobie pozwalam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' ale niestety ci dowalila skoro jej odpowiadasz " Masz swoją tezę i się nią ciesz Wawcia :D mam zciebie niezły ubaw i twoich teorujek o innych użytkownikach :D ale UPSSS przepraszam znów mnie przyłapałeś na złamaniu Ignora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wchodzi jarek na sale a tam bach leza trupem !! bo przeciez on nie zyje :D pomylili z bratem :D:D:D haha no Polska musi miec prezydenta z klasa a takim komorowski niestety nie jest to kasztan jest pospolity wyglada jak pół chłopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×