Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do ............
XSCAPE SCREAM PRIVACE Masz fajna stopkę :classic_cool: ;) Osobiście telewizję oglądam rzadko, średnio ok. 1 godz. dziennie i to albo TVP, TVN, Superstacje, Polsat prawie wcale, Discovery, Kuchnia tv, TVN Style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia problem w tym że największy elektorat pisu to właśnie te babcie :( i pis także wciska kit przypomnij sobie :P nie zamierzam pedałowac ale jakby co to dam znac może dołaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
wawunia z tej złości nie narobiłeś w majtki, bo śmierdzi Zmień pieluszkę chłopcze Widzę, że zmieniłeś sukienkę z orange na czarną i dlatego ten zły humor Uśmiechni się, jutro będzie lepiej :-D :-D :-D Co PO zrobiło dla kraju, a raczej nie zrobiło to już nam powiedziałeś :-D :-D :-D Więc może powiedz nam, co takiego dobrego dla kraju zrobiło PiS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia problem w tym że największy elektorat pisu to właśnie te babcie jak zamierzasz to udowodnic ?? zobacz prosty przyklad mieszkam w stolicy urodzilem sie tutaj mam szerokie grono znajomych i nie ma jakiejs przewagi tych co glosuja na PO wiec czemu klamiesz jak wiekszosc tutaj ludzi na kafe?? pamietaj ze to bieda lyka farmazony najczesciej z tv i wierzy w bajki. dobra ogladam mecz nie chce mi sie o polityce dyskutowac szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
XSCAPE SCREAM PRIVACE a stopka jest po to by wyborcy pisu pamietali co mówił J K i co nalezy zrobic by jego marzenia sie spełniły ------>>>>>>>>>>>>>>> Ja pamiętam i spełni ę marzenia JK, niech facet się cieszy ;) ;) ;):-D :-D :-D;) ;) ;):-D :-D :-D;) ;) ;):-D :-D :-D;) ;) ;):-D :-D :-D;) ;) ;):-D :-D :-D;) ;) ;):-D :-D :-D;) ;) ;):-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawunia z tej złości nie narobiłeś w majtki, bo śmierdzi Zmień pieluszkę chłopcze Widzę, że zmieniłeś sukienkę z orange na czarną i dlatego ten zły humor Uśmiechni się, jutro będzie lepiej Co PO zrobiło dla kraju, a raczej nie zrobiło to już nam powiedziałeś Więc może powiedz nam, co takiego dobrego dla kraju zrobiło PiS ? wysoki poziom widze i jak zwykle odp pytaniem na pytanie :) chlopcze nie wiesz co PO zroiblo to naskoczysz na PiS? a ile to czasu PiS juz nie rzadzi a ciagle o tym pierdolicie a wiesz czemu?? bo ciagle wam o tym trąbia zebyscie nei widzieli nieudolnosci swojej ukochanej wladzy. czepiasz sie moherow a zobacz jakie mohery bartoszewski i kutz popieraja wasza sluszna partia jak sie wypowiadaja to az slina z tv leci. no ale jak sie widzi co sie chce widziec to gratuluje pozdrawiam i dalej dawaj sie dymac. w ta pieluszke to niedlugo narobisz od tego dobrobytu co najwyzej ty i zezresz to i nie pisz w moja strone wiecej smieciu bo juz widze ze nie mam o czym z toba dyskutowac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
[jak zamierzasz to udowodnic ?? zobacz prosty przyklad mieszkam w stolicy urodzilem sie tutaj mam szerokie grono znajomych i nie ma jakiejs przewagi tych co glosuja na PO wiec czemu klamiesz jak wiekszosc tutaj ludzi na kafe?? pamietaj ze to bieda lyka farmazony najczesciej z tv i wierzy w bajki. dobra ogladam mecz nie chce mi sie o polityce dyskutowac szkoda czasu.] Ale ty na brak czasu nie narzekasz, czego jak czego ale czasu masz pod dostatkiem ;) ;) ;) Nie opowiadaj bajek, że urodziłeś się w W-wie WeWo dokładnie tobie powiedział kim jesteś "napływowa pomaranćzka" więc szybko wawunia zmienił nick na czarny [dobra ogladam mecz nie chce mi sie o polityce dyskutowac szkoda czasu.] :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D Gdzie ta dyskusja z tobą ? To co wydaliłeś z siebie nazywasz dyskusją ? Spłucz chłopcze bo śmierdzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
wawunia miałes powiedziec [Więc może powiedz nam, co takiego dobrego dla kraju zrobiło PiS ?] I co ? Uciekasz ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i masz babo placek, wawunia nie wie co PiS zrobiło dla kraju, a jak nie wie to trzeba albo uciekać :(:(:(:(:( , albo :(:(:(:(:( atakować PO Najlepsza obrona to atak Ojjjjjjjjjjjjjj to pokolenie JP II :( i moherowi zwolennicy RM z wawunią na czele :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
wawunia czyli pomarańczka napływowa to żałosne indywidum :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 4 ever........
Do Xscape scream privace"....albo filmik jak babcia rzuca się by dusić przeciwnika......."-TA PANI GO WCALE NIE DUSIŁA. Nie musiała.TEN PAN BYŁ WYSTARCZAJĄCO NIEDOTLENIONY,ŻE POJAWIŁ SIĘ TAM GDZIE SIĘ POJAWIŁ I UDZIELIŁ POparcia komu udzielił:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
wawunia czyli pomarańczka napływowa to żałosne indywidum :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 4 ever
Xscape scream privace"z moich obserwacji wynika........"-To masz poważną wadę wzroku niestety. Ale to skutek źle dobranego......"SZKŁA KONTAKTOWEGO". Proponuje stare dobre i wypróbowane okulary albo korektę operacyjną:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do..................
Ja zresztą też takowym indywiduum jestem:-(:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Highfedef
Xscape scream privace-"Babcia"to dla wnuków a dla Ciebie to Pani:-P Lepiej się wypowiedz o tej "Pani"co lubi "Tyyylllkooo Palikota!"bo "z moich obserwacji wynika",że tylko "takie osoby głosują na po":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opowiadaj bajek, że urodziłeś się w W-wie WeWo dokładnie tobie powiedział kim jesteś "napływowa pomaranćzka" więc szybko wawunia zmienił nick na czarny :D no i ?? a jak wewo powie ze zjadl swoje gowno i mu smakowalo to tez zjesz :D:D ?????? o rany co za duren :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeżyłem Hitlera i Stalina,
to przeżyję jeszcze jakichś rodaków - powiedział we wtorek w Zielonej Górze Władysław Bartoszewski, powtarzając, że nie boi się przychodzących do niego obraźliwych pogróżek. Mimo tego jednak, we wtorkowej wizycie towarzyszą mu funkcjonariusze BOR. xxxx Pan Bartoszewski wymaga troskliwej opieki. Lekarza-geriatry, a nie ochrony BORu. Pan "profesor" bez magistra. Takie rzeczy tylko w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ................
[[jak zamierzasz to udowodnic ?? zobacz prosty przyklad mieszkam w stolicy urodzilem sie tutaj mam szerokie grono znajomych i nie ma jakiejs przewagi tych co glosuja na PO wiec czemu klamiesz jak wiekszosc tutaj ludzi na kafe??] --->>>>>>>>>>>>>>>>>>> Ty urodziłeś się w W-wie buhaha buhaha :-D :-D :-D a co to ma za znaczenie, gdzie się urodziłeś I tak wszyscy wiedzą, że w Lulkowie Dolnym :-D Nie musisz mieć z tego powodu kompleksów :-D Szkoda, że masz tylko szerokie grono znajomych bo Magdalenka ma w sumie jak mówi znajomych +rodzina w sumie 200 szt (! :P) i wszyscy będą glosować na PiS to rozumiem, nie to co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIIIIIIIIi dlatego
m.in. własnie takiej Polski nie chcę NIE CHCĘ KACZYZMU, NIE CHCĘ IV RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundialowybory2010
Czy tego nikt by się nie spodziewał? Cimoszewicz poprze kandydata Platformy!To ciekawe. On jakby po prostu ''olał'' kandydata lewicy/sojuszu....W co tu się gra?Filozofia czy interesy? A może filozofia interesów?Trudno porównac ten fakt z istotą deklaracji poparcia przy II turze dla kandydata Platformy ze strony Jaruzelskiego co jest faktem.......ale z drugiej strony to się jakoś jednak nakłada na odpowiedź o sens wyboru szefa NBP.......Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alligatoor
Tycjan24. Uważasz,PO jest bliżej w swym programie do liberalnej centrolewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli wybory wygra
Komorowski to... ...woda spłynie do Bałtyku... ...Polska wystąpi z NATO... ...doba będzie mieć 48 godzin... ...zaczniemy produkować węgiel... ...po odzyskaniu TVP odzyskamy Rzeczpospolitą... ...nie będzie kradziejstwa, korupcji politycznej, zawłaszczania, niczego nie będzie... ...nie będzie żadnych agentów, łapówek, szamba ani perfumerii... ...Internet zostanie oczyszczony a wiadomości na TVN48 i TVPO będzie prowadzić sam Adam Michnik... ...prezesem IPN zostanie Lesław Maleszka najlepszy z Trzech Kumpli... ...Euro 2012 rozegramy gościnnie w Niemczech... ...wiek emerytalny zostanie podniesiony do 100 lat... ...nie odnajdziemy szkodliwego gazu z łupków... ...Lis, Żakowski, Wołek, Paradowska utworzą: Radę Etyki Mediów... ...Ziemkiewicz, Janke, Wildstein będą znani jedynie z gazetowych karykatur... ...córki Marty Kaczyńskiej będą szykanowane na lekcjach historii... ...Polska będzie płatnikiem netto UE... ...byli żołnierze WSI założą oficjalną partię... ...za pytania ws. katastrofy w Smoleńsku będą wyrzucać ze studiów... ...przyjaźń Polsko-Radziecka będzie filarem naszej obronności i niepodległości... ...chleb będzie kosztować 1, benzyna 2/litr, jabłka 1/kg, a średnia miesięczna płaca będzie wynosić 250... ...NBP pożyczy setki mld na walkę z kryzysem w: Grecji, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Niemczech... ...Andrzej Wajda nakręci film„Naciski 2010, o tym jak śp. Lech Kaczyński spowodował śmierć 96 osób... ...za wszystko odpowiedzialny będzie Jarosław Kaczyński, który jak Żyd wszystko kontroluje... ...PO wprowadzi podatek liniowy 3x50%... ...będzie możliwe głosowanie przez Internet, o ile posiada się konto na blox.pl, tvn48.pl albo tvpo.pl... Idą zmiany na lepsze. http://adamichnik.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alligator
Ja w to wątpię chyba żeby nadać może znaczenie lewicy zwłaszcza w aspektach dotyczących gospodarki. Ja widzę deklaracje Cimoszewicza inaczej. To jest skutek czystej arytmetyki wyborczej w powiązaniu z pewnymi interesami a jak my to będziemy interpetować to już inna sprawa. Cimoszewicz jest człowiekiem wywodzącym się ze środowisk lewicowych. Ale pewna grupa osób podobnych do Niego niezależnie od tego czy działa czy też nie działa pod szyldem konkretnej partii wie doskonale iż kandydat Jakim jest Napieralski nie ma szans. Liczą się tylko Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski. Tego pierwszego rządów się obawiają cokolwiek to oznacza. W rządach tego drugiego upatrują szans na możność pozapartyjnego wpływu na politykę(tzw eksperckiego). Doskonale zdają sobie również sprawę z tego że sld wśród ludzi młodych mimo postulowanej elastyczności zbyt wielu zwolenników nie ma. Te ostatnie słowa podczas debaty jakimi były między innymi "powstrzymam IV RP"nie były adresowane do wszystkich.Jest każdy w dużym błędzie kto tak uważa. To było zaadresowane do tego elektoratu,o którego względy DZIŚ NAPIERALSKI WALKĘ PRZEGRAŁ.... Czerwone Mohery, Starszyzna etc. Tak to właśnie wygląda. Cel uświęca środki. Nie ma szans więc trzeba dokonać przesunięć w audytorium lewicy na stronę tego kto ma szansę. Swoją drogą to tylko jeszcze jeden sygnał,że po pewnej stronie politykę traktuje się jak rodzaj businessu i tu miejsca na sentymenty nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundialowybory2010
tak w ogóle to jak te sondaze teraz wygładają?Jaką tym razem wymyśwlili róznice głosów?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Jeżeli wybory wygra
Mam nadzieję, że reszta twojej rodziny zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nectecnec
- 10/10 BUHAHAHAHAHAHAHA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimoszewicz panowie
wyraźnie powiedział, że popiera Komorowskiego ponieważ nie chce Kaczyńskiego z jego IV RP, a Napieralski to jest walka o pozycję w SLD , a nie o prezydenturę RP czyli jak dla mnie sprawa jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×