Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość eeeeeeeeeeep
Głosujmy jak wolni obywatele - wg własnych przekonań a nie wg tego co nam wmawiają media ! Inaczej efekt jest dokładnie ten sam jakby ktoś wam odebrał kartkę przy urnie ... "Stracony" głos to własnie głos oddany wbrew swoim przekonaniom. Popatrzcie np tutaj: http://www.test-wyborczy.pl/ - tu ludzie głosują na podstawie poglądów a nie emocji... Jeśli o mnie chodzi - mam zamiar zagłosować na kandydata "bez szans" bo tylko to jest głosowanie za zmianą i tylko to daje mi prawo do krytykowania "układu". A jaki jest układ - chyba każdy kto nie jest ślepy widzi. Coraz mniej wolności dla obywateli a coraz więcej władzy dla ustawionych na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów______
PO, sprywatyzujcie IPN !!!!....doprowadzicie do bankructwa....spalicie akta kolegów agentów......."biznesmeni" i byłe kacyki dadza na to miliardy !!! buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna..
magalence co niektórzy zarzucaja ze uzywa za duzo emotek, no ale Ty tez je uwielbiasz wklejac, ze niby taki spokojny i wyluzowany jestes ma to oznaczac ?? Dla mnie juz zawsze bedziesz miałkim obywatelkiem, cynikiem, szydercą szukajacym rozróby, podprowadzajacy innym niki, jestes tu tylko dla rozrywki jak widac, bo zycia to Ty chyba za duzo nie masz prywatnego. Szukaj chłopie dziewczyny, bo ci na głowe daje za duzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do _ff_ ........ Hmm, a gdzie ty masz program polityczny PO? Podaj linka...ja widze jedynie podstawy do tegoz programu, ktory w maju byl w trakcie tworzenia :D. Wersja ostateczna zaprezentowana w pazdzierniku :D. Przeciez Jaroo Kaczynski mogl wszystko przedstawic na sali sadowej...nawet takie dokumenty, ktorych nie ma na stronie internetowej PO i ktore nie powstaly :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutmosis
I dlatego, że zapewne przedstawił to w szerokim spektrum musiał to sprostować bo jak się okazuje podstawy programu politycznego PO jak i program wyborczy PO jak i program wyborczy kandydata na Prezydenta to w kontekście służby zdrowia inne programy co jasne tylko nie wiadomo do końca czy normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:28 [zgłoś do usunięcia] takajedna.. Lubię owszem emotki :-) ale Magdaalenka robi to często bezsensownie więc może przypomnij sobie dokładnie co na ten temat pisałem bo najwyraźniej masz wypaczone pojecie o mojej osobie i o tym co piszę :-O dziękuje za analizę mojej jakże skromnej persony a własciwie tylko mojego forumowego bytu i zyczę wielu owocnych polemik na forum z Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu żal mi
do .............. 13:59 [zgłoś do usunięcia] __Brak słów___ Przeczytane w sieci.......: --- ciebie, śmiesznego pisuarowego żołnierzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhuuuuuuuuuuuuje
http://wyborcza.pl/1,75478,7826359,Zdjecia_Lecha_i_Marii_za_poparcie_Jaroslawa.html oto jak kochany braciszek wykorzystał tragedię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....Po prostu żal mi
__Brak słów___ to nic innego jak dwa metry muły poniżej dna, więc się nie dziw Lata biedak po You Tube, robi wklejki bez sensu ... potem biedny koziołek Matołek ma swoją makówkę pustą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztab Jarosława
Kłamczyńskiego przygotował specjalną stronę, na której Polacy mogą spontanicznie wyrazić poparcie dla kandydata PiS: ludzie z różnych regionów Polski sami mieli wysyłać filmy ze swoimi nagraniami. W rzeczywistości, wszyscy nagrani wypowiadają się do tego samego mikrofonu, a część z nich występuje na tym samym tle, mimo że pochodzą z innych miast. http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728,8020515,Wybory_2010__To_samo_tlo__ten_sam_mikrofon___Spontaniczne_.html Miłej zabawy w ciuciu babke życzę :-D :-D :-D Brak słów i co żołnierzyku pisuarowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzieeeeeeee
NIE ZAGŁOSUJĘ NA KACZYŃSKIEGO; jestem za stara, aby z obawy na donosy sąsiadów stać przed odbiornikiem TV na baczność w czasie wygłaszania przez niego przemówień, wywiadów, wywodów - i innych pospolitych ogłupien, jestem za stara i mam zbyt zaawansowany artretyzm, aby godzinami klaskać na jego cześć i jego wywnętrzeń - nieczystych moim zdaniem, jestem za stara, aby żyć w ustawicznej trwodze o życie i wolność swoją i swojej rodziny, jestem za stara, aby wierzyć bandzie populistów, którzy od 20 lat pod płaszczykiem robienia wielkiej polityki, robią swój wielki majątek,/pc, ruch.../ jestem za stara - ABY ULEGAĆ OGŁUPIAJĄCYM HASEŁKOM skłócającym naród, jestem za stara, aby tolerować wyzyskiwanie Polaków przez populistów uległych wobec obcego państwa vatykan, jestem za stara, aby posłusznie zgadzać się na oddawania majątku narodowego złodziejom przebranym w szatki polityków,przemysłowców czy dobrodziejów 6 lat kształconym z moich podatków, aby wreszcie Zdrowaś Mar...z siebie wykrzesać potrafili. Dlatego proszę PO - odrzućcie swą uległość kościołowi i zacznijcie budować Polskę dla Polaków.Polskę nowoczesną i wolną. Polskę wolną od demagogii i ociężałości umysłowej spowodowanej uległością wobec vatykanu i ich ideologii zawłaszczenia ludem w całości i uczynienia sobie z nich niewolników- Polskę radzącą sobie w sytuacjach trudów, a na co dzień żyjącą spokojnie i dostatnio, i z szacunkiem okazywanym sąsiadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /\/\etall Minds
Jest jeszcze jeden taki gość który non stop coś wkleja na autorskim temacie "ckgkj? No orange". Jego inicjał to Sz. Tylko, że on jest jakieś 102m na dnie poniżej mułu.....udaje, że tu go nie ma ale jest na orange wraz ze swym kolegą o inicjałach ODK. Ponoć obiecał mu za współdziałanie i wsparcie we wpisach/portach "karesy sprzeczne z naturą".(jak to leciało w pewnej powieści U.Eco) Hi hi hi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno sie powolywac na cos, co bylo aktualne przez kilka miesiecy i to aktualne w roku 2007 :D. PO zmienila koncepcje(3 lata temu, co potwierdzil wowczas sad)...i caly czas mowimy o partii, a nie o Komorowskim :D...a Jarek mowil osobowo, wiec klamczuch podwojny, bo ani partia, ani sam kandydat(mogl miec inna koncepcje i pomysl na sluzbe zdrowia, bo ugrupowanie nie sklada sie z osob majacych dokladnie te same poglady...tylko w PiSie tak jest) nie chieli prywatyzowac sluzby zdrowia. Nie wiem, jak mozna dyskutowac o rzeczach tak oczywistych? Trzeba bylo zostac pelnomocnikiem Jaroslawa, isc do sadu i wskazac punkty o prywatyzacji w programie PO z pazdziernika 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifth element
Do Ludzieeeeeeeeeee-odwagi! W twoim wypadku to tylko tzw prezbiterie. Tym terminem nauki medyczne określają pewne zakłócenia czynności psychicznych wieku podeszłego. Ich postać i natężenie nie mają reguły i zależą od indywidualnego przypadku. Jednym z osiowych tego przejawów są silne fobie.Pacjenci często skarżą się, że ktoś ich chce okraść albo śledzi ich. Obawiają się braku kontroli nad sobą jaki może wywoływać w ich przeświadczeniu szereg zmian w ich środowisku. Czasem społecznych. Bynajmniej nie chodzi mi tu jednak o oskarżanie kogokolwiek. Ty się bardzo boisz tego, że będzie musiała stać na baczność albo klaskać albo oddawać jakieś dokumenty albo będą Cię obserwować ale odwagi to się leczy. Ja osobiście mogę Cię zapewnić, że PiS jak i jego kandydat na Prezydenta są zupełnie normalni i ani nie gryzą ani nie strzelają......znajdź odpowiedniego specjalistę z psychogeriatrii a napewno Ci pomoże i poczujesz się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do _ff_..........
Tak tak _ff_ i to właśnie Bronisław K. jest tym wielkim społecznym buntownikiem! Tym symbolem empatii społecznej dla obywatela i jego zdrowia! On zawsze podkreślał odmienny pogląd i stąd te komunały o komunalizacji...................... A Świstak siedzi i zawija sreberka. Nie dyskutuje o orzeczeniu sądu bo odniosło się moim zdaniem do czego z pogranicza prawdy materialnej i formalnej. Ps _ff_ może więcej te "abstine":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pis czerpie wzory
z Korei Płn. To tak jak spontaniczne poparcie dla ukochanego przywódcy Kim Dzong Ila. Brakuje tylko jeszcze tych patetycznych speakerów w TVP, którzy tak jak w telewizji płn.koreańskiej zapowiadają podniesionym głosem ważne decyzje Kim Dzong Ila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critic from Caliz
Do PiS czerpie wzory- dziecko tylko mi na próbnej maturze nie wyskocz z czymś takim bo Cię do normalnej nie dopuszczą......... Poczytaj podręczników trochę i książek albo chociaż bryków o sprawie. Dobrze Ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów_
"To dopiero egzotyczna koalicja. Platforma Obywatelska przyjęła do swojego klubu w sejmiku małopolskim dwóch polityków Ligi Polskich Rodzin - Wojciecha Bosaka i Piotra Stachurę. Co ciekawe, ten drugi jest znanym w Krakowie działaczem Młodzieży Wszechpolskiej. Piotr Stachura kilka lat temu próbował zatrzymać marsz tolerancji, a w sejmiku wojewódzkim wzywał do sądowej wojny z Niemcami o odszkodowania - przypomina eFakt.pl, który dowiedział się o tym nowym sojuszu politycznym. Wojciech Bosak to były wiceminister budownictwa w rządzie PiS-LPR-Samoobrona. Był też szefem biura zarządu TVP, kiedy Telewizją Polską kierował związany z Młodzieżą Wszechpolską Piotr Farfał."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów_
"Dlaczego premier Donald Tusk milczy w sprawie afery związanej z senatorem PO Tomaszem Misiakiem, którego firma miała podpisać wielomilionowy kontrakt z rządową agencją - zastanawiał się na blogu dawny polityk Platformy Paweł Piskorski i swe wątpliwości powtórzył w rozmowie z TVN24. Sugerował, że winne są powiązania z tą sprawą wicepremiera Grzegorza Schetyny i jego żony. Senator Platformy Obywatelskiej Tomasz Misiak przewodnicząc komisji gospodarki narodowej, która pracowała nad specustawą stoczniową, zgłaszał do niej poprawki. Później - jak napisała "Gazeta Wyborcza" - firma Work Service, której Misiak jest współwłaścicielem, dostała bez przetargu zlecenie przy jej realizacji. Schetyna zamieszany w aferę? Piskorski w blogu na portalu onet.pl pisze: "Może wpływ na milczenie premiera ma fakt, że jednym z podwykonawców firmy senatora Misiaka jest firma należąca wcześniej do żony wicepremiera Schetyny, a obecnie do szefa klubu koszykarskiego Śląsk Wrocław z czasów kiedy jego właścicielem był obecny wicepremier?" Sprawa Pawlaka zamknięta - Wicepremier Pawlak nie musi już niczego wyjaśniać, a jego sprawa jest... czytaj więcej Były polityk Platformy pyta także czy w tym wypadku nie obowiązują wysokie standardy moralne partii, za które on sam został z niej usunięty? "Premier chowa głowę w piasek" "Nie sposób zrozumieć i zaakceptować postawy premiera, który chowa głowę w piasek zamiast stawić czoła poważnemu kryzysowi w rządzie i koalicji" - zauważa Piskorski. "Premier powinien stanąć wreszcie przez opinią publiczną i wyjaśnić jakie standardy postępowania obowiązują polityków Platformy Obywatelskiej. Są one bowiem stosowane przez kierownictwo PO niesłychanie wybiórczo" - twierdzi były prezydent Warszawy, a obecnie przewodniczący Stronnictwa Demokratycznego." http://www.tvn24.pl/0,1590907,0,1,schetyna-ma-zwiazek-z-afera-misiaka,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów_
" Afera Misiaka niczego PO nie nauczyła Piątek, 2 października 2009 (14:33) Afera hazardowa to kolejna już sprawa, w której widać podejrzane związki polityków Platformy Obywatelskiej z biznesem. Przypomnijmy. W marcu senatorowi Tomaszowi Misiakowi zarzucano, że pracował nad ustawą, na której mogła skorzystać jego firma. Wówczas partia Tuska obiecywała poprawę. Zdjęcie Kompromitujące telefoniczne rozmowy Zbigniewa Chlebowskiego z hazardowymi lobbystami, i mocno dwuznaczna rola w ministra sportu Mirosława Drzewieckiego w najnowszym skandalu, świadczy o tym, że nic się w tym względzie nie zmieniło. Metryczki do ustaw sposobem na kontrolowanie posłów Metryczki do ustaw sposobem na kontrolowanie posłów Platforma Obywatelska chce za pomocą tych metryczek zapobiegać konfliktowi interesów - czyli sytuacji, gdy prywatna działalność biznesowa parlamentarzystów może rodzić różne podejrzenia. Dziś prezydium klubu PO przyjmie pakiet rozwiązań, które mają kontrolować parlamentarzystów. czytaj więcej Po aferze Misiaka i Platforma Obywatelska, i sam Zbigniew Chlebowski obiecywali zmiany, sypali pomysłami jak z rękawa. Niestety wciąż nie ma konkretnych przepisów. Słynny fundusz powierniczy, gdzie politycy mieli lokować swoje majątki, by uniknąć pisania prawa pod siebie, nie wyszedł poza wstępny szkic planu projektu ustawy. A zapowiedzi były szumne. Chlebowski chciał, by przynajmniej do wakacji powstał ostateczny projekt tej ustawy. Ten sam Zbigniew Chlebowski, żeby chronić projekty przed nielegalnym lobbingiem, powołał specjalną grupę wewnątrz Platformy. Zespół miał badać styk polityki i biznesu oraz prace nad ustawami. To musi być jawne, przejrzyste i transparentne - zapowiadał. Stąd ten 5-osobowy zespół, który będzie spełniał taką rolę. Reklama Specgrupa zebrała się zaledwie kilka razy, jedyne co wymyśliła, to metryczki do ustaw mające wskazywać, który poseł nadmiernie interesuje się daną ustawą. Chlebowski nie przewidział, że ważniejszą od metryczek do ustaw będą metryczki do jego telefonicznych rozmów..." http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-afera-misiaka-niczego-po-nie-nauczyla,nId,132169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widac wyżej
Brak słów __ w akcji To nic, że nie na temat, że prosukuje wklejki , ktore i tak nikt nie czyta Koziołek atołek jest w swoim żywiole Dla mnie Jarosław Kłamczyński to nadęty bufon z rozdętym ego, bez cienia samokrytyki. Zbytnia pewność siebie, wręcz arogancja, przekonanie o własnej doskonałości czyni ludzi żałosnymi jak wiemy i widzimy na przykładzie Kłamczyńskiego Mam nadzieję, że przegra te wybory, a tym samym przechowalni dla kolegów bmw w pałacu nie będzie, a J. Kłamczyński bedzie miał to na co sobie zasłużył czyli niebyt polityczny Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widac wyżej
miało być ... Koziołek Matołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadęty bufon
to Komorowski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów_
uderz w stół a zindoktrynowany POkemon się odezwie..... buahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×