Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do .........
Brak słów A ty umiesz mówić, nie stac ciebie na własne zdanie tylko robisz jakieś idiotyczne wklejki i myślisz, że ktoś to słucha ? Zaczyni mysleć, myslenie nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
Może choć wy wyciągnięcie z tego co napisałem jakieś nauki bo ja już nie potrafię i na swoim topiku walę tylko wklejki:-(:O ale wy młodzi może jeszcze dacie radę inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23 Informuje że
"Do" to Sz. I Odk tylko różnią się ilością kropek z uwagi na staż czasowo:-P:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
ja jeszcze raz POwtórzę na czym POlega ta "komunalizacja " ....za którą tak teraz włóoczy się PO sądach PIS , nie wiem , czy wszyscy ztozumieli na czym POlega to sławne kręcenie LODÓW . ....http://www.youtube.com/watch?v=ZxRDJ_gZNDM właściwie to sądy też można 'skomunalizować " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trują i trują.
Wypad shatyn na swój top i zabieraj ze soba obywatelka! nic tu po was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afera...afera...afera...pis!
Naczelną tezą Kaczyńskich jest to, że Polska została okradziona, przez układ powiązań biznes, media, polityka. Spróbujcie się przyjrzeć, jak to wyglądało w przypadku braci Kaczyńskich, którzy idealnie pasują do postawionej przez siebie diagnozy. Najpierw powstała partia PC, narodziła się dzień przed słynną wojną na górze i miała stanowić zaplecze polityczne dla Lecha Wałęsy, którego Kaczyńscy wraz z ich kolegą, Mieczysławem Wachowskim wspierali jak mogli, żeby Polska miała prezydenta jak się patrzy. Sygnatariuszem partii PC, była partia liberałów - KLD, którą dziś Kaczyński nazywa partia lumpenliberałów lub -aferałów. Kaczyński wręcz błagał Tuska i Bieleckiego, żeby dołączyli do PC. KLD jednak wycofała się w ostatniej chwili. Od tego momentu zaczyna się seria wielu dziwnych interesów braci Kaczyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów______
Afery polityczne PiS: 1. Ciche przeznaczenie poważnych funduszy państwowo-unijnych na inwestycje o. dyrektora RM 2.Afera Centralnego Biura Antykorupcyjnego, prywatnej policji politycznej Kaczyńskich, używanej do kompromitowania przeciwników i związana z powyższym sprawa pisowskiego ministra Kaczmarka. 3.Upolitycznienie do bólu mediów publicznych, połączone z pozawieraniem umów przewidujących niezwykle duże odprawy wypadku zmian personalnych. 4.Wręcz bandyckie poczynania w wypadku oskarżonych o korupcje lekarzy, całkowicie niewspółmierne do ewentualnej winy. 5.Publicznie udowodnione kłamstwa Kurskiego w Sejmie i Zyty Gilowskiej na UAM w Poznaniu. 6. Niczym nieuzasadniona próba zamknięcia cenionej placówki użyteczności publicznej na Mickiewicza 60, naprzeciw domu Jarka K. Fakt, iz pan premier nie odczuwa pewnych potrzeb, nie usprawiedliwia takich posuniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów______
A taśmy Beger za czasów IV RP to co ? Nie afera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów______
A to CBA stworzone do demaskowania łapówkarzy, zajmuje się tworzeniem przestępców (...) jak pisze „Polityka CBA samo typuje podejrzanych, montuje ich w wymyślone transakcje, przekazuje pieniądze ...(...) a potem zamyka. Jak podaja media CBA nie wykonuje zadań do których zostalo powołane. Trwoni nasze pieniądze, a co „afera to wpadka Np. operacja „Kwaśniewska wpadka na całego Chcąc udowodnić, że Kwasniewscy maja nielegalne dochody CBA kupiło dom w Kazimierzu nad Wisłą i operacja się nie udała, w rezultacie CBA zostało z domem za 3 mln zł. a wartość rynkowa domu to najwyżej 1,5 mln zł (dom przepłacony) i żeby było smieszniej dom zakupiono na fikcyjne nazwisko agenta CBA zostalo z ręką w nocniku. Tak się trwoni pieniądze podatników. To nie pierwsza i nie ostatnia nieudana akcja CBA Następna - afera gruntowa z z udziałem wicepremiera rządu Jarosława Kaczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów______
Godzina z życia opozycjonisty Gdańsk 13 grudnia 1981 r. godzina 24:45 Opozycjonista nr1 [Jacek Kuroń po zatrzymaniu w Novotelu wchodzi do milicyjnej "suki", która rusza natychmiast. Po drodze Kuroń zauważa liczne pojazdy milicji,transportery opancerzone wojska, a nawet czołgi. Jeden z milicjantów mówi: "Panie Kuroń, czy było warto?" Kuroń odpowiada: "Dwa lata temu, gdy przychodziliście po mnie, wystarczały dwa samochody, dziś trzeba wam czołgów..." Furgonetka zatrzymuje się przed budynkiem, który Kuroń bierze w pierwszej chwili za szkołę, a który okazuje się być zupełnie nową siedzibą ZOMO. Każą mu wejść do środka. Prowadzą do podziemia. Schodzą coraz niżej, wreszcie duża sala jaskrawo oświetlona. Podłoga pokryta piaskiem. W głębi biały mur, na którym widać liczne ślady kul. Przy drzwiach Kuroń widzi szereg ZOMO-wców z bronią w ręku. Pada rozkaz: "Pod ścianę". Kuroń przywykł do więxień, ale teraz rzecz wygląda inaczej. Szykuje się na śmierć. Tyle mówiono o interwencji radzieckiej... Wiedział, że w takim przypadku... Ma tylko jedno pragnienie: dojść jak najszybciej do końca sali i popatrzeć "im" w twarz. Dochodzi do ściany, odwraca się i... nic. Mężczyźni stoją nieruchomo.] Warszawa 13 grudnia 1981 r, godzina 24:45 Opozycjonista nr2 [W komisariacie na Wilczej kłębi się tłum. Milicjanci po cywilnemu i w mundurach, ZOMO-wcy, aresztowani w kajdankach lub bez, krewni i znajomi. Robi się cicho, gdy wprowadzają Adama Michnika; twarz ma obrzmiałą, zakrwawioną, ręce wykręcone na plecach przez wyjątkowo krzepkich i rozwścieczonych milicjantów. Trzydziestopięcioletni Adam Michnik jest jedną z najbardziej popularnych postaci polskiej opozycji. Historyk, organizator prasy i wydawnictw podziemnych, przyjaciel i uczeń Kuronia (należał do jego organizacji czerwonych pionierów), był jedną z gwiazd wydarzeń marcowych 1968 roku na Uniwersytecie Warszawskim, z którego usunięto go pod zarzutem "spisku syjonistycznego". Sądzony w 1969 roku, skazany na trzy lata więzienia, został zwolniony po osiemnastu miesiącach. Tego wieczoru wracał do domu tuż po północy, gdy kilku milicjantów po cywilnemu chciało go zatrzymać. Michnik bronił się pięściami. Drogo go to kosztowało. Tamci byli silniejsi...] Warszawa 13 grudnia 1981 r, godzina 24:45 Opozycjonista nr 3 [ Jarosław Kaczyński śpi Był tak zakonspirowany, że nawet opozycjoniści nie wiedzieli, ze był opozycjonistą. Widział gdzie stało ZOMO, ZOMO nie widziało gdzie spał Jarosław. I teraz moi drodzy konkluzja. Dwóch z tych opozycjonistów jest znienawidzonych przez genetycznych Polaków patriotów a jeden jest przez nich ubóstwiany. Miłej zagadki] Pozdrawiam Dodam Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało." Źródło:Jarosław Kaczyński w wywiadzie rzece 'Odwrotna strona medalu' (Oficyna Wydawnicza MOST, Wyd. VERBA 1991r. ISBN: 83-85061-18-5) Tak właśnie zaczął się stan wojenny dla czołowego dziś opozycjonisty. Poprzednik Alika widać "marcował" i też nic nie wiedział, a teleranka Jaruś nie oglądał, bo zaspał. W godzinach, po aresztowaniach, jeden do drugiego biegał ostrzegać, niestety biedaczka nikt nie ostrzegał. O czym to świadczy, ano o jego pozycji w opozycji. Dla mnie zawsze Jar był dmuchanym opozycjonistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurumm
Do afera afera afera pis-twe mądrości są niczym piryt(złoto głupców)co się świeci i powoduje przedwczesną euforię. Nikogo nigdy bracia Kaczyńscy nie błagali aby wstąpił do pc. Kld to był twór który żył własnym życiem tak jak bbwr. A te historie to projekcje twego umysłu. Strasznie tandetne i napiętnowane plotką płynącą na fali antypis na której ty beznadziejnie i bezmyślnie dryfujesz jak pusta beczka po oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów______
Wyślij film Jarkowi [Jeśli go popierasz. PiS założył do tego specjalną witrynę - zamieszcza tam głosy poparcia od swoich zwolenników. Skusisz się? Hasło Jarosława Kaczyńskiego to "Polska jest najważniejsza". Tak też nazywa się strona (polskajestnajwazniejsza.pl), na której zamieszczane są głosy poparcia dla kandydata PiS. Swoje zdanie można wyrażać filmem, nagraniem audio czy zwykłym tekstem. Do tego wysyłać opinie można w dowolny sposób: e-mailem, listownie, przez telefon, a nawet smsem. Co ciekawe, serwis gazeta.pl w filmach poparcia dopatrzył się pewnej prawidłowości - niektóre osoby wypowiadają się do tego samego mikrofonu i na podobnym tle. Nie wiadomo jednak, czy jest to przypadek, działanie celowe, czy może po prostu trzeba było wrzucić coś na zachętę.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurumm
"Taśmy Beger"to nie była żadna afera. Co najwyżej szerego wpadek słownych bez pokrycia w rzeczywistości czego dowiodły następujące potym fakty. Tych dwóch panów którzy zostali oddelegowani do tej rozmowy jaka miała ściśle prywatną formułę powinno się po prostu z miejsca zwolnić......i to był jedyny błąd. Kierownictwo nie może odpowiadać za dosłowny styl prowadzenia rozmowy jaki niewykluczone że był po prostu dostosowany do poziomu interlokutora. Ktoś kto zna Hannana Koffana w Onz inaczej pewnych rzeczy nie pojmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa mać ma być spokój !!!!!
Nie kłócić się.:O Ja was tu pogodzę. :O Prawicowcy głos na Kaczyńskiego, liberałowie na Korwina-Mike, socjaliści na Napieralskiego, komuchy na Komorowskiego i wszystko w temacie i o co się tu kłócić ??? kto ma dłuższego ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Fifth element
Pisuary sa normalni A pamiętasz ty dziecinko IV RP ? to normalne, że tworzy się teczki na niewygodnych ludzi ? To normalne, że rano aresztuje się polityków bez uzasadnienia To normalne, że Blide aresztowano i przy funkcjonariuszach się zastrzeliła ? To normalne, że po smierci Blidy policja podsłuchiwała rozmowy telefoniczne dziennikarza, który pisal o tej sprawie ? To normalne, że ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie normalne jest to..........
że jest tyle durniów, które chcą głos oddać na Komorowskiego. Wiochmena z kiepskim wykształceniem, kiepskim wychowaniem o wyglądzie pierwszego sekretarza PZPR. Nie normalne jest to że donek matołek jest jeszcze premierem , nie normalne jest że ministrowie rządu donka matołka robią interesy z przestępcami na cmentarzu .................:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifth element
Coś takiego jak IV RP nie istniało i nie mogło istnieć albowiem to projekt polityczny,którego byt oprzeć miał się na zmianach w konstytucji w kierunków określonych rozwiązań co do modelu sprawowania władzy.....straszenie czymś czego nie ma jest bez sensu./ Pytasz mnie czy to jest normalne? Nie odpowie Ci nikt na to pytanie kto nie będzie miał pełnej i kompetentnej wiedzy na ten temat. Pewne rzeczy można i należy określić tragedią......ale nie jest fair bez konkretnej wiedzy na dany temat doszukiwać się bezpośredniego związku między targnieciem się na życie kogokolwiek a działaniami w sferze prawnej. Ja mógłbym Cię zapytać czy to jest normalne, że w praworządnym państwie w po wyrokach w jednym z bardziej doniosłych dla wymiaru sprawiedliwości śledztw "popełnia samobójstwo"w warunkach gdy to technicznie oficjalnie niemożliwe trzech skazanych w sytuacji gdy toczą się dalsze postępowanie w tym jedno przed komisją śledczą. Takie targowanie się co jest normalne a co nie nie ma dla mnie sensu bo trzeba być bardzo ostrożnym by nie wpłynąć w tych sytuacjach w różne teorię o politycznym podłożu. Ja Ciebie zapytam czy to jest normalne,że człowiekowi w XXI w. który nie chce zapłacić za drinka obcina się maczetą obie ręce albo dźga się nożem policjanta,który chce powstrzymać bandytę niszczącego mienie. Widzisz to jest kwestia widzenia rzeczywistości i tego co w tym kraju się powinno zmienić na plus albo jak w tego kontekście zmieniać prawo. Wpływać na prawodawcę. Dla mnie takie rzeczy są ważne a nie dywagacje o zatrzymaniach jako akcie politycznej agresji i zajmowaniem się na okrągło sądami na ten temat. Trzeba mieć wiedzę konkretną i niepodważalną na temat pewnych faktów aby dyskutować o pewnych sprawach. Nie myśl, że ja odsądzam od winy osoby, które były odpowiedzialne za rozmaite akcje i czynności w postępowaniu bo o to toczą się procesy i winni powinni być ukarani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
Fifth element Coś takiego jak IV RP nie istniało i nie mogło istnieć albowiem to projekt polityczny,którego byt oprzeć miał się na zmianach w konstytucji w kierunków określonych rozwiązań co do modelu sprawowania władzy.... ---- W takim razie nie wiem gdzie byłeś jak mielimśmy IV RP, bo ja jestem tu w Polsce i pamiętam IV RP i doskonale pamiętam, że bracia Kaczyńscy ogłosili wszem i wobec, że żyjemy w IV RP więc nie obracaj kota ogonem Nie kto inny tylko my Polacy powiedzieli braciom Kaczyńskim NIE NIE CHCEMY IV RP dlatego Jarosław przegrał ostatnie wybory z czym do dzisiaj nie może się pogodzić To są FAKTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem najlepsza na świecie
PO idzie na dno. Pytanie tylko czy kiedykolwiek ta partia była normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taffdetur
Myślę, że rację mają Ci, którzy twierdzą, iż to już nie ta sama platforma co z okresu "Trzech Tenorów"można się było nie zgadzać na ich program po ich przeszkształceniu ze stowarzyszenia w partię. Można było i słusznie często polemizować z ich wizją państwa czy gospodarczych i społecznych kierunków jego rozwoju ale to co dziś jest to już nie jest to samo. To rodzaj niestabilnej hybrydy. Przechowalni dla rozmaitych jednostek traktujących politykę jako poje do interesu czy lansowania się...uprawiania polityki głośnej bez treści pod szyldem chęci naprawy pewnych spraw co z tego im za wiele nie wychodzi. I tak jak paradoksalnie można byłoby czynić podobne uwagi wg PiS to jednak wg mnie zmiana w tle Platformy jest bardziej na przestrzeni ostatnich kilku lat wyrazistsza. Ktoś tu wyżej napisał,że w 2007r. Polacy wyrazili sprzeciw przeciw IV RP. Ja zaś uważam,że na wynik wyborów zapracowalo niezdecydowanie społeczeństwa by w ogóle pójść na wybory. Był to skutek agresywnej polityki medialnej wobec PiS niejednokrotnie przesądzonej i bezkrytycznej. Wynik wyborów to efekt nieubłaganej arytmetyki i niskiej frekwencji przy sukcesie medialnym Platformy bo to jej media sprzyjały wg mnie.Frekwencja była niewielka a i różnicy nie taka miażdżąca. Myślę, że prawdziwego mistrza poznać można po tym między innymi jak podnosi się po porażce.....ale to kwestia przszłości i wyborów parlamentarnych. Teraz mamy wybory prezydenckie i chyba ostatecznie najlepiej będzie zamknąć kłótnie i poprzestać co najwyżej na przedstawieniu swych poglądów w sposób rozumny. Ja uważam, że na ten moment monopol żadnej partii nie byłby dobry i wg tego udzielę poparcia. Każdy niech zagłosuje wedle swego osądu ważne jednak aby ten nie opierał się na pustym idealizowaniu kogokolwiek i czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Myślę, że rację mają Ci, którzy twierdzą, iż to już nie ta sama platforma co z okresu "Trzech Tenorów"można się było nie zgadzać na ich program po ich przeszkształceniu ze stowarzyszenia w partię." racja to już nie jest ta sama partia i już jej nie kocham od kilku lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Który z kandydatów będzie najlepszy dla Krakowa ? 70% Jarosław Kaczyński (1481) 16% Bronisław Komorowski (343) 6% Janusz Korwin-Mikke (129) 4% Grzegorz Napieralski (85) 2% Andrzej Olechowski (40) 0% Marek Jurek (10) 0% Bogusław Ziętek (8) 0% Kornel Morawiecki (7) 0% Waldemar Pawlak (5) 0% Andrzej Lepper (1) http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8028720,Na_kogo_w_niedziele_zaglosuje_Krakow_i_Malopolska_.html Co to sie stało?? na nowej hucie internet odłaczyli czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Ad telefonicznych sondaży obopów, cebosów i innych to mówili, ze 70% ludzi do których dzwonią każą im sie gonic i nie chca brac udziału w ankiecie i tym tłumaczą te rozbieżnosci z rzeczywistym poparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruksela zarzuca Polsce, że nie wdrożyła dyrektywy przeciwpowodziowej. Komisja Europejska postanowiła wszcząć postępowanie w tej sprawie - dowiedziało się radio RMF FM. - To godne pożałowania - określa zachowanie Polski unijna komisarz ds. rozwoju i pomocy humanitarnej Kristalina Georgieva. - Chciałbym, aby nikt nie myślał, że ta dyrektywa mogła uchronić przed powodzią, bo to nieprawda. Nie miała żadnego wpływu na przebieg akcji ratowniczej - ocenił przebywający na szczycie UE w Brukseli premier Donald Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów_
w faktach po faktach Komoruski zdradził swoja postawę odnośnie służby zdrowia.......I ten obłudnik śmiał powiedzieć ,że Kaczyński kłamie ????? Brak słów..... hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jarosława Kaczyńskiego !
Idź Panie przed się, nie patrz za siebie Sępy już lecą, psy już spuszczone. Będą Cię kąsać i dziobać Ciebie, w tem tylko celu od lat ćwiczone. Już wypełzają z ziemi potwory zewsząd ich pełno ,pełzną jak cienie, karły pokraczne, duszne upiory solą im w oku Twoje istnienie! Gdyby się Ciebie tak nie lękali nie porzucaliby czczej zabawy, nie byliby się tak w krąg jednali, gdyby o lekkie chodziło sprawy. Ale, że idzie gra o byt cały nas i tej ziemi,i jej zaścianków, na to się biesy wszelkie zbratały, będą Cię gonić wciąż bez ustanku. Lecz w tym nad nimi Twoja potęga, że zło ich zwodzi, zachłanność gubi. Tam , gdzie nie sięgną, tam wzrok Twój sięga a Bóg Twój zamiar ceni i lubi. Przez Niego będziesz Panie strzeżony i dość Przyjaciół Twoich jest w niebie. Ktoś ma pięcioro Ty masz miliony Dzieci co czczą Cię i wierzą w Ciebie! Jedna też widać Ci przeznaczona odpowiem temu ,kto ciągle pyta Jedna takiemu Mężowi Żona to Najjaśniejsza Rzeczpospolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×