Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Tutturrux
To jednak wyszliśmy z paktu?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Kaczyński chce wyjaśnić sprawę euroobligacji. "Rostowski nie może sam nas zadłużać" "Jarosław Kaczyński zapowiedział, że będzie wyjaśniał sprawę polskich gwarancji emisji euroobligacji - deklarację w tej sprawie miał złożyć minister finansów Jacek Rostowski. Kandydat PiS na prezydenta podkreślił, że takich decyzji nie można podejmować "za plecami" społeczeństwa i parlamentu." http://www.wprost.pl/ar/198759/Kaczynski-chce-wyjasnic-sprawe-euroobligacji-Rostowski-nie-moze-sam-nas-zadluzac/ Jesli to prawda to tylko kałachem można rozwiązać ten problem, tylko przeładować i bic do tych skurwysynów. Ja to już nie mam siły wkurwiać się na tą bandę idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Prawdomówność" kandydata PO
14.06.2010 program red. Lisa: (..)Rząd lewicy popełnił według mnie szaleństwo bo wysłał żołnierzy polskich na raz, na dwie wojny. Do Iraku i do Afganistanu(...) (...)Ja zawsze mówiłem, że to jest ponad polskie realne możliwości i ponad siły i ponad koszty do udźwignięcia, więcja zdania osobistego nie zmieniam(..) -------------------------------------------------------------------------------- Posiedzenie Sejmu RP IV kadencji 29.11.2001 Informacja prezesa Rady Ministrów w związku z decyzją o użyciu polskiego kontyngentu wojskowego w składzie sił sojuszniczych w operacji Trwała wolność w Islamskim Państwie Afganistanu, Republice Tadżykistanu i Republice Uzbekistanu oraz na Morzu Arabskim i Oceanie Indyjskim. Poseł Bronisław Komorowski: Dzisiaj nadchodzi czas innych czynów, zdecydowanych, wymaganych także z uwagi na nasze członkostwo w Sojuszu, ale przede wszystkim koniecznych ze względu na potrzebę zaznaczenia naszej solidarności z całym obozem demokracji, zaznaczenia naszej niezgody na tak straszne metody, jakie zostały zastosowane 11 września przez terrorystów. Przygotowania do tej decyzji, którą dzisiaj podjął rząd pana premiera Millera i pan prezydent Kwaśniewski, trwały praktycznie od 11 września. W ramach tych przygotowań było wiele trudnych decyzji, wymagających również przesunięcia środków. Takie środki były przesuwane w ramach resortu obrony i były przesuwane z rezerwy ogólnej Rady Ministrów. Z dużą satysfakcją, ale i ze świadomością trudności przyjmujemy decyzje rządu pana premiera Millera, szczególnie wtedy, gdy muszą one zapadać w jeszcze trudniejszej sytuacji finansowej czy niełatwej sytuacji politycznej. Chciałbym zaznaczyć to, że i wtedy, i dzisiaj przywiązujemy dużą wagę do porozumienia ponad podziałami politycznymi w takich właśnie momentach, w takich właśnie sprawach, w obliczu takich właśnie wyzwań, przed którymi staje Polska. Chcemy, aby to szczególne porozumienie w sprawach obronności, w sprawach bezpieczeństwa było także i dzisiaj obowiązujące, by stanowiło wyzwanie dla wszystkich rozsądnych sił politycznych. Z tych powodów udzielamy pełnego poparcia dla niełatwej decyzji. Rozumiemy tę decyzję, czujemy się za nią również współodpowiedzialni. (...) Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Panie Premierze! Miejmy świadomość, że decyzja ta jest ryzykowna, bo oczywiście żołnierze polscy ginęli, biorąc udział w misjach zewnętrznych. Takie ryzyko jest również i dzisiaj. Bądźmy dobrej myśli, ale miejmy świadomość, że żołnierze polscy jadą na wojnę. W obliczu takiego właśnie wyzwania miejmy również świadomość, że dzisiejsze deklaracje o stosunku poszczególnych sił politycznych do decyzji rządu premiera Millera będą oznaczały również jutro czy pojutrze stosunek do żołnierzy polskich, którzy na wojnie się znajdą. Naszym chłopcom należy się solidarność wszystkich sił politycznych Polski. Gazeta.pl 2001-11-22 GROM-em w Afganistan - komentarze polityków Bronisław Komorowski, poseł PO, b. szef MON: - Polskie władze podjęły absolutnie słuszną decyzję, ponieważ umacnia ona naszą wiarygodność jako sojusznika NATO i USA. -------------------------------------------------------------------------------- Na koniec kolejna wypowiedź, tylko nie wiem w jakim języku:-) Marszałka Komorowskiego, p.o. Prezydenta, kandydata PO: Byliśmy w misji 9 lat i chwatit. - cytaty spisane ze słuchu wiec mogą być nie dokładne. - pogrubienia moje http://orka2.sejm.gov.pl/Debata4.nsf http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34317,560857.html http://nie.z.po.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Debate
Tę kwestię euroobligacji należy niezależnie od powiązań unijnych w działaniach antykryzysowych wyjaśnić i to dokładnie. Sugestia by tę sprawę przedyskutować z ekspertami jest bardzo istotna. Głównie z uwagi na naszą Konstytucję. Art 213 ust 5 stanowi,że nie wolno zaciągać pożyczek lub udzielać GWARANCJI i PORĘCZEŃ finansowych,w następstwie,których dług publiczny przekroczy 3/5 wartości rocznego krajowego produktu brutto. ( Przy odpowiednim ustawowym trybie obliczania pkb i publicznego długu)./ Jest w ogóle jeszcze jedna sprawa w kontekście debaty. Nie wiem czy wielu zwróciło uwagę iż z ust Kandydata PO padła chcąc nie chcąc pewna deklaracja co do wejścia w strefę euro. Użył on sformułowania(rekomendując wybór Marka Belki na stanowisko NBP)że to dobry wybór z uwagi na fakt że to On będzie wprowadzał Polskę do strefy euro w tej kadencji. Tzn powiedział coś takiego z czego wynika paradoksalnie przesądzona kwestia wejścia do strefy euro przy jego wygranej w ciągu 5 lat.(oj nie wiem czy to najlepszy pomysł delikatnie mówiąc:O ). Generalnie On może to teraz inaczej interpretować ale wg mnie to była taka "Freudowska Pomyłka"tzn chciał coś innego powiedzieć ale powiedział jeszcze coś w tym temacie czego może nie zamierzał. Czyżby to było przesądzone mimo problemów jakie są w Europie???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Debate
Mała poprawka a zarazem bardzo istotna. Chodziło o Art 216 ust 5 Konstytucji. Tamten przepis dotyczy Krritw. Też po Freudowsku wyszło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad sto listów z obelgami i pogróżkami dostał Władysław Bartoszewski po swoim wystąpieniu, w którym poparł Bronisława Komorowskiego. BOR potraktował sprawę poważnie i przydzielił Bartoszewskiemu ochronę. Większość listów jest anonimowa. Gdy obok obelg pojawiły się pogróżki, zaczęło to być niepokojące - mówi urzędnik kancelarii. Kilka cytatów: "Zgiń, przepadnij, ty świnio diabelska, ty żydzie okropny", "Zdrajco, zdradziłeś w Oświęcimiu, zdradzasz nadal", "Życzę ci, żeby ci kołkiem język stanął, żebyś się udusił", "Ty żydzie parchu, szkoda, że cię Hitler nie załatwił", "Zdrajco Polski, Hitler mało cię nauczył, ale my ci pokażemy", "Miara się przebrała, konfidencie żydowski, służysz kłamstwu i obłudzie", "Niedługo zdechniesz jak pies", "Twoje dni są policzone". Pod listami przeważają podpisy typu: "Prawdziwy patriota", "Prawdziwy Polak". Komplet korespondencji - ponad sto listów zgromadzonych w dwóch teczkach - przekazano do Biura Ochrony Rządu. 1 czerwca szef BOR gen. Marian Janicki wystąpił do MSWiA o zgodę na przydzielenie Bartoszewskiemu ochrony. ahaaahahahahhaha hahaahah dobrze zydowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz do konca swoich dni nie bedzie mogkl spokojnie chodzic po ulicy :) mogl nie pyskowac zdrajca!!! i dobrze nawet jak trafi do szpitala to sie zesra bo bedzie myslec ze chca go otruc. chory czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:27 [zgłoś do usunięcia] cały czas czytam a TVN24 i GW sa obiektywne ? A kiedy to ja piszę że są obiektywne - tylko po co ten ping-pong ???? Nie mam TVN 24 i nie czytam GW żeby była jasność A TVP jest zawłaszczona przez PIS i SLD jeżeli ktoś to neguje to jego smutna sprawa . Jesteście bardzo stronniczy , ja przynajniej potrafię przyznać że TVN nie jest obiektywny ale wy będziecie TVP bronić pomimo oczywistych objawów uzależnienia tej stacji od PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądasz "obywatelu..." TVN24 ? Błąd ! Ja oglądam dokładnie od sierpnia ub.r. Założyłem , bo wszędzie słyszę że to taka zła , komusza i antyPiS stacja . Założyłem i nieżałuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ... nakazuję mi tu nieudawanie obiektywnego . Czy ktoś kto jest zdecydowanie za karą śmierci , komu się podoba myślistwo ( ze szczególnym uwzględnieniem polowania na kaczki ) , ktoś kto już tyle lat lobbuje na rzecz JKM ( powszechnie uważanego za szaleńca ) może rościć sobie prawa do opinii " człowieka obiektywnego" ? Ani bym śmiał . ............ Opinie po debacie są jednoznaczne . Jedno wielkie DNO . Wprawdzie są komentatorzy , którzy na siłę ( tacy zawsze się znajdą co słyszą i widzą więcej ) kreują jej zwycięzców . Głupcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witaj Myrevin . Z tym nieoglądaniem telewizji to taka nowomoda . Rozpowszechnia się . Ja całe lata omijałem kablówkę z daleka . Bazowałem na należnych 5 pr. Rok temu kupiłem pakiet z internetem i wreszcie wiem co ten "straszny" TVN wygaduje . Bzdura i kolejne fobie wiecznie nieszczęśliwych PiSowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów____
nawet jeżeli TVN byłaby stronnicza to jest to PRYWATNA telewizja i kto chce nie oglada jeżeli go tam coś wkurza zaś publiczna TVP powinna być wzorem obiektywizmu dla innych mediów " Taką samą retorykę zastosujesz gdy będzie chodziło o ludzi chcących się leczyć w prywatnych "publicznych" szpitalach ???....jak się nie podoba to wypad bo to prywatne ??..... I nie porównuj biznesu telewizyjnego z innym biznesem,bo aby móc nadawać nie wystarczy po prostu założyć działalności...... Ja pamiętam jaka była walka o koncesję którą w końcu otrzymał Polsat na czele z gościem mającym kilka paszportów i jak się później okazało był także współpracownikiem byłych służb PRlu. Jak myślisz dlaczego to on dostał koncesje, a nie nadająca już u jako pierwsza telewizja komercyjna Polonia 1 założona przez Nicola Grauso, powiązanego z premierem Włoch Silvio Berlusconim...... LOL Masz,poczytaj: http://www.tinyurl.pl/?H3oPnv4g Po drugie, ludzie mający związki ze służbami PRLu nie powinni mieć możliwości uzyskania koncesji na TV........farsa Uprawnione jest myślenie,że to właśnie dzięki tej swojej współpracy,są dziś tym kim są...... Poczytaj też o Kredyt Banku,Big Banku,Universalu....itp itd Gdyby Bolek nie rozwiązał rządu Olszewskiego o ludziach pokroju Solorza wiedzielibyśmy już wcześniej. Nikt takiemu człowiekowi nie dałby 1,5 roku później koncesji !!!! Stąd ta nienawiść do Kaczyńskich i wszystkiego co ma związek z dekomunizacją i lustracją..... Powyłączajcie tvny , a włączcie mózgi i poczytajcie trochę.....o naszych uwłaszczonych na państwowym majątku "byznesmenach"........ Kiedyś na pewno wzniosą Bolkowi pomnik za 92 rok..... http://www.tinyurl.pl/?9q1X4G2q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów____
"T.Sakiwicz na Salonie 24: "Należę do milionów ludzi, którzy w wolnej Polsce czuli się nieswojo. Nie brakowało mi tu chleba czy szans na rozwój. O chleb od wczesnej młodości potrafiłem jakoś zadbać, a rozwijałem się tak, jak chciałem, choć oczywiście musiałem za to płacić większą cenę niż moi rówieśnicy. (...)Polskę, którą nam urządzono, charakteryzowała totalna niechęć do wszystkiego, co przez dziesiątki lat było na Zachodzie normalne. Nie tylko rodzimi politycy, biznesmeni czy nawet dziennikarze nie mogli zrozumieć nieustannej potrzeby nazywania rzeczy po imieniu." Szczególnie obrzydliwe było i jest nadal to, że ci którzy w tzw. mainstreamowych mediach mają usta pełne frazesów o wolorynkowej konkurencji, sami budując swoją pozycję w biznesie, bankowości i finansach, bardzo często brutalnie wykorzystywali swoje związki ze służbami specjalnymi, politykami, a gdy poczuli się zagrożeni tym, że ręka sprawiedliwości ich dosięgnie, uciekali pod parasol ochronny dyspozycyjnej prokuratury, a nawet sądów! I Pan i ja znamy wiele takich przypadków. Opinia publiczna miała okazję usłyszeć przede wszystkim o sprawie R.Kluski. Nie jestem nieudacznikiem. Wręcz odwrotnie. Jestem wykształconym, pracowitym i otwartym na świat doświadczonym profesjonalistą, i dlatego mam dość Polski by "elyty", które które w świecie biznesu i finansów przez "B"i "F" narzuciły tak chore, niejasne i niczym nieusprawiedliwione reguły gry "wolnorynkowej", w których zwyciężać mają tylko ci, rzekomi "urodzeni zwycięzcy", co to bez informacji poufnej, wsparcia służb, polityków czy prokuratury są bezradni jak dzieci. Mam taki sen, za którego urzeczywistnienie zapłaciłem dużą cenę! I mam nadzieję, że się kiedyś spełni. I dlatego, B.Komorowski dopóki nie odpowie na publicznie zadane mu pytania przez A.Ściosa nie ma szans na mój głos (pomijając już takie "drobiazgi" jak przesadna dbałość o środowisko naturalne tego zapalonego myśliwego, ujawniona w Londynie przy okazji dyskusji o wydobyciu gazu łupkowego w Polsce...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:14 [zgłoś do usunięcia] _Brak słów____ nawet jeżeli TVN byłaby stronnicza to jest to PRYWATNA telewizja i kto chce nie oglada jeżeli go tam coś wkurza zaś publiczna TVP powinna być wzorem obiektywizmu dla innych mediów " Taką samą retorykę zastosujesz gdy będzie chodziło o ludzi chcących się leczyć w prywatnych "publicznych" szpitalach ???....jak się nie podoba to wypad bo to prywatne ??..... I nie porównuj biznesu telewizyjnego z innym biznesem,bo aby móc nadawać nie wystarczy po prostu założyć działalności...... xxxx prędzej się posiusiasz niz przyznasz że TVP jest nieobiektywna :D nie porównuj telewizji do spzitali , histeryzujesz i manipulujesz moją wypowiedzią , w demagogii właśnie prześcignałeś Leppera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdżam ale chcę zagłosować i nie wiem gdzie odebrać taką kartę . na jakiej ulicy?? w którym urzędzie chodzi mi o wrocław może wy wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
pisuarom "Szkło kontaktowe "stoi kością w gardle ? Przeciez to Polacy dzwonią i mowią to co myslą Mamy D E M O K R A C J Ę i trudno PiSowcom to zrozumieć. Czasy PRL-u sa za nami Komentarze są dowcipne, program istnieje kilka lat i ma się dobrze. A jak ktoś nie ma poczucia humoru , to już jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
xscape scream privace a ja nie wiem gdzie ta niby stronniczość tvnu nic takiego nie zauważyłam --- Ja też nie wiem i mówię poważnie Przecież w TVN 24 (oglądam od roku podobnie jak OBYWATEL więc jestem "nowa" ;) ) rozmawia się z różnymi osobami, z różnych opcji politycznych i nikt nikomu nie karze mówić jak nie chce ... Demokracja na tym polega, na wolności słowa, każdy ma swój punkt widzenia co zresztą tutaj widać i nalezy szanować rozmówcę mimo, że myslimy inaczej Mozna kogoś wyprowadzić z błędy, naświetlić sprawę, sięgnąć do materiałów źródłowych ... przekonać, przekonywać ..............., ale nie obrazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .........
18:20 [zgłoś do usunięcia] Maaagdalenka to powyzej powyzej jakis stary dewot wkleil z tygodnika angora ----------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bardzo merytoryczna odpowiedź PS To tak a propos postu wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Maaagdalenka
przeczytaj sobie co to znaczy dewocja; dewot; dewotka; dewocjonalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do..... ja ogladam jak mi się chce nikt mnie przeciez nie zmusza, goscie są zapraszani i przychodzą na własne życzenie. Pan Kaczynski takze kilkanascie razy byl zapraszany do stacji tvn i o ile dobrze pamietam raz jedyny zaproszenie przyjąl. A teraz ma pretensje bo go nie chcą czy jak ? Ludzie a widzieliscie ten filmik na ktorym dziennikarz z programu Lisa chce przeprowadzic wywiad z wyborcami pis ? Matko mało tam chlopa nie zlinczowali, to ma byc wolnośc slowa? Nie możesz powiedziec że nie głosujesz na pis bo inaczej babcie z dziadkami na rynku miejskim zlinczują cie :D a później sie dziwimy że młodziez taka czy sraka a od kogo biorą przykład ? :D albo filmik jak babcia rzuca sie i chce dusic zwolennika po :D matko to mnie powaznie poraziło - to wyglada jak jakaś sekta . Ja ludzi o odmiennym zdaniu szanuje, mogą mnie wkurzac itd ale nikogo na siłe do swoich racji nie przekonuje a tym bardziej nie dusze, zastraszam czy wyzywam bleee :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
XSCAPE SCREAM PRIVACE Dokładnie, masz rację Też widziałam babcię w akcji, przerażające ile w takiej starszej osobie, nienawiści, złości brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , nie do wiary Dobrze, śe taka babcia jest wyjątkiem. Znam starsze osoby i nie moge o nich powiedziec złego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wstyd a wstyd ci za ta babe co krzyczala o palikocie?? taka babka przezyla 80 lat i przez cale zycie wciska sie jej jeden wielki kit pewnie zapierdalala cale zycie a teraz ma 900 pln emerytury. jak chcesz zeby cie dalej dymali w dupe ale w ladnym opakowaniu to sobie glosuj na PO ja na nich nie glosuje bo oni nic dobrego nie zrobili dla kraju i nie zrobia zreszta chyba widac to golym okiem jesli tego nie widzisz to jest mi przykro i nie widze sensu dalszej dyskusji z toba. mozesz isc na topik shatyna i tam si pedalowac razem z nim. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×