Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

ja też uciekam tylko jeszcze taka myśl mi się przybłąkała :D wawicia - błąd pilota teoretycznie nie możliwy bo wiadomo najlepsi tam byli ale czy najlepsi nie popełniają błędów ? Przecież nie ma ludzi nieomylnych... nikt nie jest ideałem ... a tragiczne wypadki się niestety zdarzają :( 🖐️ do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona --->>> co do pożegnań jestem w stanie uznac twoją rację . Doceniam też to że sama uznałaś swoje "chamskie" wypowiedzi za naganne . Przykro jest po prostu jak się czyta kiedy kobieta tak pisze . Do tego z przykrością stwierdzam że nie masz pojęcia czym jest Watykan ... tak przynajmniej wynika z cytatów od Shatyna ( rozumiem że Shatyn zmanipulował twoje wypowiedzi ? ) On-warszawa ---->>> obawiam się że mylisz pojęcia .. mówisz coś o szanowaniu i rozumieniu kobiet ... a tu był konkretny przykład karygodnego zachowania otulonej i może nazywajmy rzeczy po imieniu i bądźmy obiektywni . Co do Unii to w istocie pokazali nam że mają nas w dooopie :-O będe trochę później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To usprawiedliwianie otulonej lub wawci za chamskie zachowanie przez on-warszawa jest zabawne ... tylko dlatego że się lubią ... będą zawsze siebie usprawiedliwiac.. doprawdy nie wiem co napisałeś tej kobiecie że takie bluzgi poszły ale zdaje się że oni sobie nawzajem wszystko wybaczą :D :D :D co do mnie --->>>> jeśli Shatyn zachowasz się chamsko będe pierwszym który Ci o tym powie ... staram się byc obiektywny ( wiem że też nie zawsz mi to wychodzi ) :-) ale rozumiem Shatyn że powodów mi nie dasz żebym miał Ci zwrócic uwagę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawmy ten temat jak widac sama się przyznała więc coś jest na rzeczy :D Rozważam bardzo poważnie cy nie ograniczyc rozmów do Ciebie, Iftar i kilku innych rozsądnych osób , może nawet jakiejś rozsądnej pomarańczy ... co do reszty chyba sobie daruję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerzy się to i owo
jakie spijanie z dzióbków:D czyżbyście poczuli do siebie miętę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatelu dlaczego ciagle poruszasz ten temat ?? to az sie robi nie dosc ze nudne to takie malo eleganckie to tylko zwykle forum nic wiecej. no i faktycznie tam jakas pomaranczka napisala ladnie ze poczuliscie do ciebie miete:) tak zalatuje troche lekka ciota te lizanko wspolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no właśnie Wawcia pokazałeś swoje prostactwo :D i zwykłą ludzką cechę charakteru którą nazwałbym : wrednośc :-O Zajmij się swoim Towarzystwem Wzajemnej Adoracji , pogadaj z otuloną itp. a ode mnie wara = czytaj ---> s p i e r d a l a j :D dlaczego tak ostro ? no coż skoro kopiesz poniżej pasa ( ciota/lizanko ) to chyba nie spodziewasz się że ci będe lukrował ?:D a teraz wybacz bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn --->>>> to może byc idealne wyjście dla PIS , przecież chcieli go na Prezydenta Warszawy :-) Jarosław zachowa władzę w partii , Ziobro pozostanie w Unii a Poncyliusz w razie co nie zagrozi Jarosławowi ..... na pewno lepszy kandydAT niż Gilowska .... które jeszcze niedawno krzyczała Donku mój bracie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i zdenerwowal sie obywatel jakie prostactwo cala strona to jedno wielkie lizanie sie po kakale :) czlowieku uczepiles sie zachowania otulonej jak jakis rzep psiego ogona. bez przesady wiadome jest ze skoro uzyla takich slow to zostala sprowokowana przez shatyna ktory jest mistrzem wywolywania konfliktow a pozniej udawania wielkiego poszkodowanego tak samo bylo ze mna wiec nie pi er dol mi tutaj bo za krotko na tym forum jestes zeby sie madrzyc ciagle jak jakas pipa w okularach. \to ty pokazales jaki jestes wredny a do tego lizus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' obywatelu dlaczego ciagle poruszasz ten temat ?? " Wawciu dlaczego wciąż dajesz takie wredne komentarze ? Nie potrafisz normalnie rozmawiac fornalku ? koniec rozmowy , jesteś oszołomem :D :D :D i nie zdenerwowałem się to tylko twoja imaginacja :D siedzę spokojnie i piszę do ciebie językiem na jaki zasługujesz prostaczku :D a teraz cisza w eterze ------------------- --------------------------------------------- ------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie odpuściłem bo taka gnida nawet nie doceni że ja staram się mimo wszystko nie zaogniac sporów i nie jestem konfliktowy ale jeżeli takie COŚ włazi w dyskusję z takim tekstem to najwyraźniej sam ma pedalskie usposobienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego bo wqrviajace jest to ze gowno wiesz a ciagle sie madrzysz i oceniasz ludzi po jakis postach poszczegolnych wyrwanych z kontekstu i tyle. za krotko tu jestes zeby sie madrzyc moim zdaniem. a widac od poczatku ze faworyzujesz shatyna a jemu to jest na reke ze ma takiego wiernego wasala. to nie jest tak ze shatyn jest tutaj najmadrzejszy a reszta uzytkownikow to jakies sa debile to ja moge dac tobie co najwyzej ignora bo zachowujesz sie jak taka pacynka pajacyk taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn i dzikus
idźcie no swój top, co? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest bo on coś za bardzo o homoseksualistach gada... tak samo ty ciagle sie tlumaczysz a wiesz podobno ten kto sie ciagle tlumaczy jest winny :) wiec odpusc sobie te wycieczki w strone mojej osoby leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak że ze wszystkim się nie zgadzam co pisze otulona , nawet Wawcia ... nie o to chodzi... po prostu nie znajdę chyba z nimi wspólnego języka ... więc nie będe się męczył ps. marnym bylbys politykiem kazdy by ci na glowe wchodzil a jakby przy tobie zaczal przeklinac to zrobilbys sie czerwony :D zachowanie typowe panienki i mozesz sobie ignorowac to nawet lepiej bo ja nie lubie takiego rodzaju ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do SLD czy wypchnięcie Napieralskiego nie jest czasem próbą wykolegowania go później jako Przewodniczącego SLD ? Może "stara gwardia " SLD-owska pcha się do władzy , może Kwaśniewski na czele SLD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka metoda... Frontalnego ataku ale w chwili kiedy im odpowiesz, dzierżąc święte oburzenie jak sztandar lecą na smietnik, żądać zablokowania, kasowania itp, itd... buahahha no to cie ponioslo kolego teraz bo na smietniku brylujesz ciagle ty i tylko ty. nie no to jakas farsa sie znowu robi nie dlugo sie okaze ze ty kochasz k.k. i nigdy go nie atakowales tylko my to robilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×