Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Kalina mieszkała niedaleko mnie na Kochowskiego- tam był za komuny sklep mięsny- tuż koło jej domu. Matka mi mówiła dawno temu, że ona tam wpadała w kapciach- i nigdy nie płaciła- robiła to raz na jakiś czas- taka krecha niespotykana w państwowym sklepie. otulona też lubię Urszulę- byłem nawet na jej koncercie w Kongresowej i mam parę vinyli. Fajne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zajrzę do "jaskini lwa" PS otulona- dla mnie nie warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem twoją mamą.. mamy się często mylą, moja nie miała wiele okazji. Rób to co uważasz dla siebie za słuszne. Chyba że masz zamiar zrobic to pod konkretnego gościa. Nie dla siebie. Jeśli dla siebie, pomyśl jak bedziesz się z tym czuła. Jeśli dobrze to poco zadajesz takie pytanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:13 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem } Hmm.. Osiecka jak by chciała to by mnie słowem zabiła.. całe szczęście zachowuje jakiś umiar. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety. Ja parę lat temu dostałam zestaw cd z piosenkami Wasowskiego i Przyboru, właśnie z Kabaretu. babcia mi opowiadała, jak czekało się na kabaret w latach sześćdziesiątych.... chwila lekkości, poezji w szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To radio wydaje nawet swoje składanki i zawsze na nich promuje młodą wrocławską alternatywną scenę muzyczną. Chwała im za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne.. mam internet.. Kocham tego od Pomidore czy tanich drani, czy w ogóle kabaret starszych, żonglerka słowem daleka od polityki.. kto dziś w dobie wolności słowa.. coś takiego potrafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem syn Przybory zwany kotem w reklamie;) A poważnie: odczuwam brak takiego lekkiego, figlarnego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze był Dudek, ale nie miał lekkości Michnikowskiego. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, takie orzeźwiające. Ja lubię bardzo klimatycznie śpiewające kobiety: Norah Jones, Diana Krall, Patricia Barber, Madleine Peyroux, Cassandra Wilosn i mogłabym tak wymieniać i wymieniać. I Aga Zaryan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec.. nie umiem nie lubię, balet to co innego, miałem pięć czy sześć lat jak mnie matka zabrała na dziadka do orzechów potem n jezioro łabędzie.. nie da się tego zapomnieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana Krall }.. mocny głos.. ale ostatnio uwiódł mnie meżczyzna.. Mozart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę balet niż operę;) Ooo, to mi się nie udało mimo starań...l żałuję. Poza tym Czajkowski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozart jak Lenin wiecznie żywy i o nieustającym oddziaływaniu. Chociaż zdaję sobie sprawę z kontrowersyjności porównania. Proszę o nietracenie poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem wielką miłośniczką Straussów. Tak już mam. W Nowy Rok oglądałam koncert noworoczny, gadałam z mamą o wrażeniach i moja mama mi oświadczyła, że szanowne TVP2 zamiast o 11 jak od chyba 40 lat puścić koncert ze złotej sali, puściło bieg Kowalczykówny. Nie mam nic przeciw Kowalczyk, ale uważam, że taki koncert z taką tradycją nie zasługuje na retransmisję i członkowanie. Fakt był na TVP HD i Kultura, ale do licha to nie są ogólnie dostępne stacje. A co do rosyjskich kompozytorów: Rachmaninow!!!! Generalnie lubię te emocje zawarte w rosyjskiej muzyce. Wydaje mi się też, że poprzez tę muzykę widać nasze podobieństwo emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×