Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Nie mam żadnego komunikatora.. No u mnie to było właśnie po tym jak podałem tu maila. Nie było to wydarzenie, które jakoś zachwiało moim życiem. Bardziej ode mnie wkurzyła się osoba pomawiana, mimo tego że napisałem że w to naprawdę nie wierzę. Nawet żałowałem że ją o tym poinformowałem, oszczędziłbym jej nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. :classic_cool: Nie na kaczkach... Na którymś tam tasiemcowym topiku... nawet nazwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubisz komunikatorow? } Hm... nie żywię do nich żadnych uczuć. :classic_cool: Nie są mi do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam głównie linuxa, nawet nie wiem czy jest coś takiego na ten system.. Zwijam żagle. :P🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż kupił motor enduro. Od razu wyzdrowiałam. Idę go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ani Nie zabijaj motoru, co on winien?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastępczy, nie wkurzaj mnie! Nie mam dziś głowy do smaczków słownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj, dobrze już, dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona to rzeczywiście zagadka- były komentarze- wszyscy się gubią- niektórzy wietrzą porozumienie Tusk-Gajowy- ale w sumie po co? Komentatorzy są zgodni co do jednego- nie robiło się nic bo blokował Kaczyński- teraz rząd zmierza do tego samego. A może wujcio wpadka punkty strzela u urzędniczego elektoratu- a Tusio powie że chciał robić reformę- ale właśnie on wielki Bronio mu wskazał błędy w ustawie- więc będzie coś tam ale za 2 lata- i dzięki temu i wilk syty i owca cała? W każdym razie nikt nie może znaleźć w tej ustawie nic niezgodnego z konstytucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kolberger często czytał w rocznicę Grudnia w Gdańsku- nazwiska pomordowanych przez siepaczy Jaruzelskiego. A teraz i Jego nie ma już tutaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam, że w rogu TVP1 jest czarna wstążka? Domyślam się, że chodzi o śmierć K. Kolbergera. Uważam, że takie wstążkowanie nawet w przypadku nieprzeciętnego aktora to przesada. W czasach L.Kaczyńskiego mieliśmy sporo takich żałób narodowych i jak widać ta forma upamiętnienia dalej funkcjonuje. Podkreślam nie chodzi mi o żałobę po wspaniałym aktorze, ale o nową modę na obchodzenie żałoby. Co o tym myślicie? Powinno tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrzebałem gdzieś w necie 620,6 tys., tyle jest urzędników, jeśli to rzeczywiste dane to jest to potężna siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myro, a doprecyzowano, czy to chodzi o szczebel centralny czy samorządowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anouk ja jestem mimo wszystko za- w przypadku K.Kolberegera. On był kimś więcej niż tylko aktorem. Dobra idę na razie- bo wpadam w to, co otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też smutno. Ale to takie sztuczne....takie "ometkowanie" żałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pisał że to dane z GUSu.. więc chodziło chyba o wszystkich urzędników. Nie chce mi się teraz grzebać na stronach ich stronie. Ponad 600 000 zakładając że średnio każdy zarabia 2000 zł to daje nam 1 200 000 miesiąc w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolicz składki i podatek. Trzynastkę i inne świadczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź mi nawet nie mów:( Jakbym zaczęła wymieniać, to norlamnie.... szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze dwa lata. na pewno... Nie chcę być głupia, żeby stosować zasadę wzajemności. Ale jest mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli rozumiem, czemu rok temu tak łatwo "łyknął" wymianę auta, bo w sumie ja wybrałam. A foch będzie! Fochasty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie gderał, że tyle wydałam na ciuchy czy buty na wyprzedażach:P Wręcz przeciwnie: a tego nie potrzebujesz???? Chciał mnie zmiękczyć:( Ależ ja wściekła jestem, wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasłużył. Takie moje zdanie. Niech trochę pocierpi. Może zmądrzeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×