Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ejjjj dziewczyno
dla mnie nie ma nie bylo i nie bedzie:"stalo sie"..tak moge powiedziec jak szklanka z herbata mi sie rozleje i tyle w temacie ----- ale takie jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdrada może nastąpić np. w wyniku utraty kontroli pod wpływem różnych środków- alkoholu, używek etc. I wtedy rzeczywiście można mówić o utracie kontroli, ale tak normalnie- zapomnieć się? można też się "zapomnieć" i coś komuś ukraść a nawet zabić? Człowiek to nie zwierzę jednak, i poza chucią, powinien kierować się rozumem i uczuciem też. Jeżeli się zapominamy, to znaczy że coś nie tak, może też być niedopasowanie seksualne- ale są różne sposoby i na to- są seksuolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
rozśmieszasz mnie, zdrada nie ma często gęsto nic wspólnego z uczuciem sex to nie tylko milość i wielkie uczucie, bywa różnie, więc nie mow mi tylko tutaj o uczuciu bo mówimy o 2 różnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A jak się traci kontrolę nad sobą- to trzeba uważać- bo to może mieć skutki dwustronne. Nie wierzę w zdradę przez "zapomnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
można też się "zapomnieć" i coś komuś ukraść a nawet zabić? ----------------- porównanie ekstra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
nie wiem otulona ile wiosenek liczysz, ale powiem tobie, że się mylisz i to bardzo ale wierz w to, każdy wioerzy w to co chce wierzyć jednak ludzie sa rózni czy chcesz czy nie i zycie robi nam różne niespodzianki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Człowiek powinien kierować się czymś więcej, niż instynktem który mu podpowiada spróbować seksu w każdej nadarzającej się okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy to takie dziwne jak ktoś nie akceptuję zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
dokladnie otulona nie zawsze wszystko jest pod kontrolą zdrada jest zdradą, chociaż ... rozne sa sytuacje w życiu i nigdy nie można być czegoś pewnym na 100 % czlowiek to istota ulomna jakby na to spojrzeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem przekonany, że 90% facetów skreśli kobietę, która "się zapomina". Fajnie tu pisać na forum, ale gorzej byłoby powiedzieć swojemu facetowi: "kochanie, ale ja się mogę zapomnieć, bo takie jest życie". Bo można by usłyszeć od faceta słówko na s.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
dodam, nie możnqa niukomu ufać na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
otulona, tez mam zasady , ale ... w życiu różnie i podróżnie bywa dziewczno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
zgadzam się z tobą, ale zycie jest jakie jest i możesz sobie uważać co chcesz, tylko ZDRADA jak świat swiatem zawsze była, jest i bedzie , czy chcemy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otulona_psem
Umów się w końcu ze Mną.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=tXjBMRSLgoY Nawaliłem się.. tam gdzie zazwyczaj.. w soboty, dlatego taka piosenka. :P { wole byc sama niz byc w zwiazku z facetem ktory nie bedzie moim przyjacielem } Slusznie, ja żywię nadzieję że już żaden związek mi się nie przytrafi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj dziewczyno
otulona_snem mam nadzieje ze moja intuicja nie zawiedzie mnie i jezeli spotkam mezczyzne z ktorym bede chciala byc,podzieli moje stanowisko i bedzie mial poglady podobne do moich,o ile to sie nie zdarzy trudno,zatem wole byc sama niz byc w zwiazku z facetem ktory nie bedzie moim przyjacielem i mi prawdy w oczy nie powie,gdy sie kiedys( oby nie) ,zaangazuje w cos lepszego od zwiazku ze mna... ----- poglądy to jedno, życie to drugie, a wierz mi zycie nie raz i nie dwa potrafi zrobic różne niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona pitolisz
Jesteś nieskazitelna, faceci z którymi byłas mieli "łeb na karku", związki były udane i co się takiego stało, że sie rozpadły ? Coś nie gra.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, ja tam pamiętam tytuł jednego z bondów: Nigdy nie mów nigdy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, niespodzianki są dla ludzi oderwanych od rzeczywistości, a takim człowiekiem był Einstein, bez wątpienia. ;) Lub bez wyobraźni i tym się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, to Twoja opinia i Twoje życie. Ja już prawie zdrowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, to wiele tłumaczy. Moderatorzy kafe strajkują i nie moderują, bo chcą podwyżek do wysokości zarobków, o jakiej piszą w tym newsie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona wystrzaszyłaś
Myrka tymi mejlami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×