Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ja nie jestem przerażona, otulona:) Przerażony to będzie mój szef i koledzy z pracy, jak pójdę na zwolnienie od poniedziałku. :O Będą mieli pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha! JA wiem, jak choruję. Ja się nie stresuję, a Wy to przeżywacie. Wiem, jak wygląda u mnie typowa infekcja. Teraz mam trochę gorzej i poważniej, ale jeszcze wszystko pod kontrolą, to znaczy aż tak nie jestem zaskoczona. Myślałam tylko, że antybiotyk szybciej załatwi sprawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, dzwoniłam już na lekarską rodzinną linię informacyjną;) Nie przejmujecie się tak mną, bo robi mi się głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anouk ile masz lat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lekarzy w rodzinie;) do nich dzwoniłam;) Zresztą dziś dopiero piątek. Będzie spoko. Liczę na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anouk ma 42 lata
pisala kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Szwecji tak czasem się robi, z tego, co wiem. Część osób przyjmuje pielęgniarka, bo nie ma potrzeby by zajmować prostymi przypadkami lekarza. Wyobraź sobie coś takiego u nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego pisałam, że wszystko jest póki co pod kontrolą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest racjonalne. Zresztą kompetencję pielęgniarki są szersze. Lekarz rodzinny też ma większy zakres niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciągle w ochronie zdrowia występuje dramatyczny brak racjonalnego myslenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekompetentni urzędnicy to byli za PiSu, teraz są sami kompetentni, no i mają szkolenia za 4,7 mln zł, jak obsługiwać petentów. Teraz wszystko zmierza w dobrym kierunku. Więcej obiektywizmu w osądach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś mi się przypomniało.. Otulona.. miałaś mi pokazać tą fotę co to niby moja jest. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałem dziś sobie ten film, "List z Polski", utwierdził mnie w przekonaniu że prawdy nie poznamy, jaka by ona, rzecz jasna nie była. Śledztwo prowadzone wg najwyższych światowych standardów, przekreśla taką możliwość. :classic_cool: Wrak sobie nadal leży pod gołym niebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uczepiłem się, jestem ciekaw. myrevin727@o2.pl Mój mail awaryjne, jak ktoś zacznie spamować bez żalu się z nim rozstanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Nie widzę powodu, dla którego miałbyś tego nie robić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. o tym nie pomyślałem. Myślisz że nieświadomość jest lepsza.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko.. to nie jest mój ważny mail. Jak napisałem bez żalu przestanę na tą skrzynkę zaglądać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spamu jako spamu nie dostawałem, ale pamiętam że jakieś pomawiające kogoś o coś, lub jakieś bluzgi, zdarzyło mi się. Całe szczęście nie była tego jakaś wielka ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×