Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Anouk ... czy twój
mąż chce być dawcą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk ... czy twój
mąż chce być dawcą nasienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam, to enduro. Myro, też odnoszę w przypadku facetów takie wrażenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym słowem .....
[zgłoś do usunięcia] Zastępczy Shatynek otulona to rzeczywiście zagadka- były komentarze- wszyscy się gubią- niektórzy wietrzą porozumienie Tusk-Gajowy- ale w sumie po co? Komentatorzy są zgodni co do jednego- nie robiło się nic bo blokował Kaczyński- teraz rząd zmierza do tego samego. A może wujcio wpadka punkty strzela u urzędniczego elektoratu- a Tusio powie że chciał robić reformę- ale właśnie on wielki Bronio mu wskazał błędy w ustawie- więc będzie coś tam ale za 2 lata- i dzięki temu i wilk syty i owca cała? W każdym razie nikt nie może znaleźć w tej ustawie nic niezgodnego z konstytucją. >>>>>>>>> co by nie zrobił Komorowski i tak źle i tak niedobrze Jakie to typowe dla PiSuarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiSuarom trudno zrozumieć
że polacy maja juz dosyc wojenek, chcą spokoju i stabilizacji, mają juz dosyc idiotów ortodoksyjnych z PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 21:21 [zgłoś do usunięcia] jednym słowem ..... [zgłoś do usunięcia] Zastępczy Shatynek otulona ni co do jeto rzeczywiście zagadka- były komentarze- wszyscy się gubią- niektórzy wietrzą porozumienie Tusk-Gajowy- ale w sumie po co? >>>>>>>>> co by nie zrobił Komorowski i tak źle i tak niedobrze Jakie to typowe dla PiSuarów" O kurwa- sorry very, ale nie mogę inaczej- i tu się przywlekłeś za mną- ciemnoto dardanelska- ja napisałem co mówią komentatorzy- dziennikarze nie z RM, czy GP tylko z agorowskich mediów- nie żadne pisuary- o braku niezgodności z Konstytucją zastopowanej przez Wpadkę ustawy- mówił akurat Oleksy. typowa to u ciebie jest paranoja- nie zalecam żadnego leczenia- bo przyszłość cię wyleczy- prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy kretynek
o holy shiit.. a co to za debilek POpaprany POwyżej? Wielu takich bezmózgówm POpiera PO? :D Czy sami tacy? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/juum Trafiłem przez przypadek.... ciekawa dyskusja. Oczywiście jeśli facet bije, pije itd. To się odchodzi, usprawiedliwiam takie wyjście. No i oczywiście każdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zdradzała pól roku. Mówiła że sobie coś ubzdurałem.. no i ponieważ chciałem w to wierzyć.. to wierzyłem że wszystko jest ok. Jak zdobyłem dowód jej zdrady to się wyprowadziła. :D Chyba ją o to prosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona braweńka najszczersze- Twój wpis "tam" aczkolwiek pozornie niezauważony- spowodował- nie wiem jak trwałe- odejście od "wypadku komunikacyjnego" (wczoraj było jeszcze gorzej- kraksa) do jednak.... katastrofy.... niesamowite. gdzie diabeł nie może, kobietę pośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wg ciebie ...
otulona_snem nie dotknelo mnie w zdanym zwiazku cos takiego jak zdrada wiec sie nie wypowiadam,zasady zawsze byly proste chcesz ze mna byc jestes uczciwy nie to mi mowisz i koniec tematu,w ogole co to jest zdrada? albo z kims jestes albo stawiasz uczciwie sprawe i jestes z kims innym,nigdy jakos tego nie pojme >>>>>>>>>> ponieważ zasady sa proste to nie ma mowy o zdradzie ? wybacz, ale to dziecinne jest też takie coś jak zwykla chwila zapomnienia i ... stalo się, chociaż facet nie planował zadnej zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otóż to otulona rozumiemy się bez słów, Ty należysz do ludzi którzy nie potrafią nienawidzić, ja się staram jeszcze czasem mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem on nie ona .
nic w życiu nie jest czarne albo białe, są różne odcienie czerni i bieli dziewczyno "chwila zapomnienia" to nic nowego, tak bywa i nie ma to nic wspólnego z uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używasz wielkich słów
ktore tutaj nie maja nic do rzeczy czy dlatego, że po prostu "stalo się" trzeba zniszczyć swój związek ? nigdy w życiu nie popełnilaś głupoty - gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
zdrada nie ma nic wspólnego z uczuciem po prostu - stalo się mylisz 2 sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj dziewczyno
widzę, że mam jednak więksdze tzw. doświadczenie życiowe jak ty pewnie, każdy musi sam przekonać się na własnej skórze piszesz, że brzydzisz się klamstwem, ale jeżeli prawda kogoś może zabić, wiesz , że tak bedzie to ... powiesz prawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×