Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość kto lubi ten romance dramato
:O sie znow nie wkleilam w tło :O rozpacz, skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto lubi ten romance dramato
http://www.youtube.com/watch?v=yLXV1ob30mE nikt nie ma ochoty rozbudzic i popiescic moich zmysłow :P oddalam se w nieutulonym żalu :P tylko co ja mam robic w pustym, zimnym, wilkim łóżu :O dołowac się, chyba do lepszego jutra. młóaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie smie myslec
co on oprocz waraiacji potrafi robic tymi palcyma :classic_cool: matko kchana :classic_cool: a kysz. złe i grzeszne mysli :D Ty Myrek wiesz, jak zadac ciosa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie pranie.. muszę zapuścić płukanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoczyłes prześcieradło
o Ty, nie grzeczny Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie, Michał wyczekuje
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem książkę.. Theodorakis też musiał.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie z otunka
trzaby ło wybarc na poludnie a nie tu teraz zale greckie wylewac nie trafiasz dzis do mnie :D zniechcecasz mnie swoim brakiem .... wielokropek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było czytać jak pisałem, że wybrałem samotność. To teraz nie byłoby o się czepiać. :P Poza tym jaka kobieta, tak naprawdę chciałaby być z gościem, który sam siebie określa słowami Bukowskiego? {Jest we mnie coś, co nie do końca odpowiada ogólnie przyjętym normom, zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch. Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni. Nie czyni to ze mnie osoby zbyt interesującej. Nie chcę być interesujący, to zbyt trudne. Pragnę jedynie miękkiej, mglistej przestrzeni, w której mogę żyć, i jeszcze żeby zostawiono mnie w spokoju. Z drugiej strony, kiedy się upijam, krzyczę, wariuję, tracę panowanie nad sobą. Jeden rodzaj zachowania nie pasuje do drugiego. Mniejsza z tym. } :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata tata
A stanąłeś kiedyś z boku i popatrzyłeś na siebie uważniej. Może to tylko maska . Kostium , w którym - gdybyś zrobił krok w przód - okazałoby się za ciasno . Pewien rodzaj poddania się , tchórzostwa i szukania usprawiedliwienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zamykam coby
powtarzasz jak mantre :P napisano przeze mnie, ze mam swoja teorie na .... i tego sie trzymam :P samotnosc. hm, wiesz, nie ma chyba nic gorszego od swiadomosci, ze czasem chcialoby sie byc samotnym tylko dlatego, zeby nie byc samotnym :( wlasnie dlatego wkleilam cytat Parkera jest tak bardzo bliski prawdy albo zbyt :( spij dobrze :) i tak jak obiecales :D odbieraj mnie raczej z ;) lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, na dzień dzisiejszy taka etykietka jest mi wyjątkowo n rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×