Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

17:49 [zgłoś do usunięcia] tak tak a świstak siedzi } Jeśli to było do mojej wypowiedzi.. uważam że to rynek powinien regulować ceny i ilość produkcji cukru a nie Bruksela. To jest zły znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że wczoraj czytałam nasze rozmowy sprzed...6 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo się znamy????:):):):):) A o czym wtedy gadałyśmy??? :) Chyba się domyślam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr nie to nie było
do ciebie tylko do orange wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rozwalanie Równoległosci nalezało by was wszystkich rozstrzelac. Ale ja tam nie pisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ......
18:42 [zgłoś do usunięcia] 667777 { i dlatego juz przegrał 5 wybory } przegrał piate wybory o wlos, niewielka roznicą, jak np ostatnie prezydenckie, majac przeciwko sobie 90% mediow!! nie zapominaj chloptasiu >>>>>>>>>>> pierdu pierdu fakt jest faktem, że Jarkacz przegrał 5 wyborów co do ostatnich prezydenckich wyborów to rzeczywiście, dostał ok. (jeżeli się mylę to popraw mnie ) 1 000 000 glosów mniej niż prezydent Komorowski, ale to małe piwo bo to tylko 1 mln głosów mniej :):):):):):):):):):) nie wiem czy PiS ma 90 % mediów przeciw, ale jeżeli nawet ( co jest wg mnie bzdurą) to prawda to jak myślisz KOGO TO WINA ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie TVNu ukazało się coś takiego: Nawet kilkanaście milionów złotych może kosztować odbudowa Klasztoru OO. Bernardynów w Alwerni (pow. Chrzanowski), który spłonął w niedzielę wieczorem. Ojcowie obawiają się, że jeśli ocalały strop nie okaże się wystarczająco mocny, to bez pomocy nie uda im się naprawić szkód. Ja rozumiem, że to duża strata. Ale KK nie ma kasy na odbudowę klasztoru, musi ściągać od ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej: przezorny zawsze ubezpieczony. Ja wiem, że KK w kwestii ubezpieczeń społecznych opiera się na dobrodziejstwach Funduszu Kościelnego, ale po tylu wiekach powinni odkryć ubezpieczenia komercyjna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko Ani co ważniejsze jest ubezpieczone :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast w TVN centralnie podali numer konta. Biedny ten nasz KK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 11:12 [zgłoś do usunięcia] iftar Tycjan przede wszystkim " } W czym rzecz ? Bo nie chce mi się wgryzać w temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange to topik Szukania. I tylko on jest władny ustawiać towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tycjan że wszyscy to żydzi, masoni i cykliści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie...chcę w tym roku koniecznie kupić sobie fajny rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do mnie, doradzimy Tobie z moim... w końcu przez rower się poznaliśmy;) A powiedz: miejski czy MTB????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to w wigilię tego pięknego Święta Kobiet przyjmijcie od Dziadka TYCJana najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności . ( te życzenia to tak "na zaś " gdybym jutro nie mógł tego uczynić )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Tycjanie. Przyznać się muszę, że moje otoczenie mało je obchodzi;) Natomiast mój szef bardzo je lubi i będzie tort, które zawsze sam piecze dla nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękujemy, dziękujemy :) Ani już piszę: damka z wysoką kierownicą na prosty kregosłup. Aluminiowa. I koniecznie, ale to KONIECZNIE, koszyk z przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×