Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość a ile to kosztuje
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzizus ten rower kosztuje 3 i pół tysiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie, to już nie
dla mnie, bez przesady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie wolę kupić
rower od kogoś kto przywozi z zachodu, ceny przystępne, nie musze jeździć nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj rowery Kross, polska firma, solidne i niedrogie. W ostatnich latach robi karierę... Zawsze jeszcze są rowery dacathlonowskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak ja Myr
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myro, niczego innego po Tobie się nie spodziewałam;D:D:D:D:D:D A to tyle odnosisz do 3,5 czy 1,7 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze biorąc pod uwagę jak w Warszawie kradną rowery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma dlatego dwa: holenderskiego "grata" z demoludu do pracy i rower do jeżdżenia dla frajdy. Tego drugiego nie zostawia się samego ani na chwilę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
Coś o kręceniu lodów przez KK http://tnij.org/krrv >>>>>>>>>>>>> Jak czytam o nadużyciach finansowych KK to cholera mnie bierze i nie wiem dlaczego Bóg to widzi i nie grzmi ?????!!!!!!!! Ostatnio w KK same afery, to afery pedofilskie, to finansowe, kontakty mafijne ... co to ma wspólnego z wiarą, Bogiem ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........
Tego drugiego nie zostawia się samego ani na chwilę >>>> to ja pieprze jak mam na okrągło pilnować rower jak pies bo inaczej mi zakoszą :) zresztą, dzisiaj rower przy takim ruchu jaki mamy, to nie zdrowie, tylko wdychanie spalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To L.Kaczyński nie chciał
opinii sądu, a nie Kownacki http://tnij.org/krtd Konic mitu... Bańka pękła...a Jarek dale bredzi.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie jestem maniakiem. :P Za to jeden mój znajomy ma rower za ponad 10 000 zł. I to jeszcze sam go składał z części żeby wyszło taniej. Nie wiem na czym to polega. Ciekawa konstrukcja.. jako ciekawostkę mogę napisać wjeżdża się nim np po schodach jak pod normalną górkę, oczywiście na tych najsilniejszych biegach(przerzutkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:57 [zgłoś do usunięcia] To L.Kaczyński nie chciał L.Kaczyński nie żyje, nie może się bronić. Oczywiście sprawa śmierdzi, ale odpowiedzialny za to staną już przed zupełnie innym sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myro, dwa amortyzatory o dużym skoku:) Mój jak kupił swój rower chciał go powiesić na ścianie w salonie:P:P:P:P Ale wynegocjowałam, żeby stał w mojej pracowni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Myro, dwa amortyzatory o dużym skoku } Hmm... jeden na pewno i to nie na widelcu tylko w ramie.. nie znam się i nie interesowało mnie to na tyle by się go wypytać, ale wjechanie i zjechanie po schodach kładki dla pieszych.. fajne wrażenie.. za 10 000 zł. ;) To już wolę wejść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi jest w widelcu, idę o zakład, że dwupółkowy;) Skok pewnie spory, powyżej 10 cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Twojej relacji to chyba rower DH;) albo freeridowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpływowy krytyk filmowy
wyspa tajemnic - kino klasy b-, słabiutka rólka di caprio, filmik dla nastolatek i zaślepionych fanek leonarda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. ;) No i waga.. kompletnie mnie zaskoczyła.. tz nie wiem ile dokładnie ważył.. ale jak wjechałem na tą kładkę, na górze obrócilem go ręcznie o 180 stopni żeby zjechać.. chyba nic nie ważył.. O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:07 [zgłoś do usunięcia] wpływowy krytyk filmowy Jeszcze nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×