Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Nie łapię..... To liczymy po niemiecku, czyli rząd jedności, a potem rząd dziesiątek? Logiczniej byłoby na odwrót. jednostka większa, a potem mniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iafffai
no właśnie. Kampania litości!!! Dynastia Kaczyńskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profffesor
osziłomstwo polityczne to ciekawy temacik - wylansował to pojęcie Wałęsa po obaleniu Olszewskiego \ - robotnik nazwał intelektualistę , prawnika i premiera - oszołomem - i od tego się zaczęło :D i taka jest etymologia tego slowa w politycznym , platformianym użyciu obecnie ...z czego młode pelikanki nowej nowomowy sobie sprawy zupełnie nie zdają ...chichrając , szydząc , wyzywając ....takie bartoszewskie bydelko ....bez duszy i wiedzy ....do sterowania i poganiania batem :D...wszystko zgodnie z nauką T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omamooo ale sie napisaliscie....:O:O jestescie tacy jacys biedni...:O:O sadzicie sie na niewiadomo kogo....i po co ? jesli oczywiscie mozna wiedziec;) taki shatyn najmondrzejszy z mondrych...dlaczego nie wypowiada sie na jakims specjalistycznym forum dla ekonomistow albo historykow? wiecie dlaczego? bo tam by go smiechem zabili, a tutaj usiluje realizowac swoje marzenia o potedze:P:P druga to iftar...odkad prawie dwa lata temu sie pojawilam...za kazdym razem probuje wbic mi szpile...z bardzo miernym skutkiem.....nic na to nie poradze, ale smiesza mnie tacy ludzie:D:D o innych nie chce mi sie juz pisac ....ale wszyscy jestescie jacys tacy....dziwni,malosympatyczni i.........gdybym nie byla pod Palacem, wlasnie dzieki wam uwierzylabym Drzewieckiemu, ze Polska to dziki kraj:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupotę komuchów liczy się
22:54 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju głupotę komuchów liczy się --->> zasłużyłeś na 10 wawci i kopa w tyłek a teraz może wróc do dmuchania lalki którą kupiłeś dzisiaj rano w Beathe Use" A ty wróć do dmuchania shatyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... tak... już dobrze :-) :D :D :D :D 22:55 [zgłoś do usunięcia] sarmatka - kłaniam się sorry ponioslo mnie. i mowie o idiotkach ktore znam z mojego otoczenia. a poza tym to: 1. Lech Kaczyński to bohater Wszyscy, którzy nad trumną Lecha Kaczyńskiego labiedzili, że nie dla niego Wawel, powinni zapaść się ze wstydu pod ziemię. Na czele z panem reżyserem Wajdą. Komu przeszkadza, że Prezydent RP spoczął na Wawelu? Na pewno nie zwykłym ludziom, którzy opłakiwali jego tragiczną śmierć. Lech Kaczyński zginął na posterunku, jak męczennik za prawdę o Katyniu. Dlatego ma miejsce wśród największych Polaków. 2. Niszczyliście prezydenta Dzisiaj macie na ustach frazesy o ofiarach tragedii smoleńskiej. A przypomnijcie sobie jak drwiliście z Lecha Kaczyńskiego, jak ośmieszaliście go publicznie, pomniejszaliście jego rolę i rzucaliście mu kłody pod nogi. Ciekawe czy ktoś z was z tego się wyspowiadał. 3. Tusk stchórzył Wasz lider jest tchórzem podszyty. Zamiast kandydować w wyborach na prezydenta wysługuje się Komorowskim. Pewnie zawczasu zwietrzył klęskę, więc do walki o „żyrandol w pałacu posłał niemrawego marszałka Sejmu. A Polakom zafundował cyrk z prawyborami w PO. 4. Jesteście lenie Gdzie są wasze autostrady? Gdzie druga Irlandia? Gdzie wygodne szpitale i przychodnie bez kolejek? Co z niskimi podatkami? Nic z tego nie ma. Potraficie tylko obiecywać, a nic nie robicie. Lenie z was i wałkonie. 5. Na pasku Putina Tusk nie potrafi postawić się Rosji. Tańczy tak jak zagra mu Putin. Dał się rozegrać Moskwie przy rocznicy Katynia. Nie powinien zgodzić się na podwójne obchody, ale stać ramię w ramię z prezydentem RP. Tak zachowałby się prawdziwy mąż stanu. 6. Przeproście za Palikota Powinniście na kolanach błagać o wybaczenie za Palikota. To jak szydził z Lecha Kaczyńskiego, naigrywał się z jego zdrowia i robił z prezydenta alkoholika przekraczało ludzkie pojęcie. Co teraz dzieje się z Palikotem? Jak gdyby nigdy nic nadal jest wiceszefem klubu PO. Wstyd i hańba! 7. Komorowski nie zapłakał On ma serce jak głaz. Gdy inni wylewali łzy nad tragedią w Smoleńsku marszałkowi Sejmu nawet powieka nie drgnęła. Wygłaszał suche przemowy i nie okazywał najmniejszego wzruszenia. I to ma być przyszła głowa państwa? 8. Premier na boisku Donald Tusk ciągle biega za piłką. Kryzys nie kryzys, afera hazardowa czy ważne głosowanie w Sejmie, a on ugania się po boisku. I to ma być poważny polityk? Raczej chłopczyk w krótkich spodenkach. Nie na takiego premiera zasłużyła Polska. 9. Zgarniacie stołki Zanim jeszcze minęła żałoba, wy już zajęliście fotele po ofiarach katastrofy. Komorowski czym prędzej namaścił nowych szefów Kancelarii Prezydenta i BBN. Co mu tak było śpieszno? Mógł to zrobić po wyborach prezydenckich. Chyba że było mu śpieszno bo sam nie wierzy w swoje zwycięstwo. 10. Mydlicie oczy Cała wasza polityka to jedno wielkie przedstawienie. Liczy się tylko „pijar i słupki w sondażach. Wszystko robicie dla poklasku. Ale ludzie już przestają się na to nabierać. :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to co z tym marszalkiem z WSI? anouk moze postarsz sie byc choc troche sympatyczna i mi opowiesz o co chodzi?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie socjotechnika nie działa. To po pierwsze. Po drugie, nie mam pojęcia, co poeta ma na myśli. Szczerze, nie rozumiem, w jakim kontekście pytasz o Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn dziadku nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego, ze lamiesz REGULAMIN....a teraz biegiem pedz na smietnik i zglos swoje chamskie posty do usuniecia........:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn jest....no ten tego...wiadomo czym;) ale ten obywatel to juz jest idiota do kwadratu...pekam ze smiechu jak ich czytam...czy oni nie sa aby homo? bo tak jakos na to wyglada:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn ty się tu niepopisuj
ale w tym kraju tak jest że stary 50 letni facet z patologicznej rodziny o marksistowskich poglądach udaje guru damskiego forum :O Opowiada bajki o swoim szlacheckim pochodzeniu :D:D:D:D wyższym wykształceniu :D:D:D:D i artystycznym środowisku :D:D:D:D Fedorowicza zna :) pewnie papier w kiblu mu podał i stąd ta znajomość. :) kumpel :D:D:D:D:D:D:D:D Oto cały shatyn, głupek forumowy, emerytowany milicjant. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ja się powoli zbieram. Idę dąć pobudkę;) Do zoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn ty się tu niepopisuj
30.04.2010] 23:13 [zgłoś do usunięcia] Maaagdalenka shatyn jest....no ten tego...wiadomo czym ale ten obywatel to juz jest idiota do kwadratu...pekam ze smiechu jak ich czytam...czy oni nie sa aby homo? bo tak jakos na to wyglada " Obaj poszli spać to chyba coś znaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzyli sobie bez sensu i poszli spac......dziadek z byle gownem lata na smietnik, ale sam moze innych obrazac, jemu wolno bo ma 60 lat i byl w partyzantce:D:D ....taka komusza natura i zebysmy nie wiem jak sie starali to tego nie zmienimy...starych drzew sie nie przesadza i czym skorupka za mlodu nasiaknie etc.......shatyn jest przesiakniety komuna niestety....na szczescie tego typu ludzie sa juz na wymarciu......i taki napieralski moze sie juz tylko powyglupiac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komuna jest okej
"Marta Kaczyńska, córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego wyszła ponownie za mąż. Ślub odbył się w sobotę w gdyńskim urzędzie stanu cywilnego. Drugim mężem Marty Kaczyńskiej jest Marcin Dubieniecki. To syn znanego na Pomorzu działacza Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Marka Dubienieckiego, prawnika, przewodniczącego regionalnego sądu partyjnego. " :D:D:D:D "Cała sztuka polega na tym aby zawsze być blisko koryta i zaskarbić sobie sympatię idiotów którzy będa na ciebie głosować w kolejnych wyborach" (anonimowy radny ze Śląska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metody zwolleników PIS-u
PO zebrala juz 100 tys podpisow 07:18 ZK piotrkow listy podpisywane byly w zakladach karnych w Polsce jest 70 tys wiezniow ale skad wzieli te 30 tys osob ktore opuscil Bóg? 07:37 [zgłoś do usunięcia] biedny pisiorku dlaczegom nie piszesz na czarnym nicku? otulona, zalogowana czy jak ci tam krętactwo to metody PiS-u, zawsze działają od zakrystii, nigdy nie mówią wprost o co im chodzi, Wawel to nie Jarosław to "nie wiadomo kto" itd.. Poznać was po metodach - haki, teczki, krętactwo, szantaż, służby specjalne to cały PiS Kaczora 07:43 [zgłoś do usunięcia] ZK piotrkow jestem zwolennikiem PSLu mieszkam na wsi 08:05 [zgłoś do usunięcia] ....,,.... listy na PO były puszczane w zakładach pracy a nie karnych 08:13 [zgłoś do usunięcia] ZK piotrkow w zakladach pracy chronionej PFRON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj maj, pierwszy maj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×