Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysłów brak

Pomysł na orginalny prezent urodzinowy?

Polecane posty

na www.modena-shop.pl na pewno znjadziesz coś na prezent dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli Twoja kuzynka lubi ładne i oryginalne rzeczy,możesz poszukać inspiracji na prezent w tej galerii internetowej www.artaks.pl zamówiłam tam już kilka uroczych drobiazgów,żeby nieco ożywić wystrój mojego mieszkania. dzięki nim udało mi się uczynić ****ardziej miłym i przytulnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że oryginalnym pomysłem na prezent może być filtr do wody. duży wybór takich urządzeń jest w ofercie http://sklep.osmoza.pl/ niektóre są naprawdę niedrogie,a kuzynka powinna docenić,że troszczysz się o jej zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin7878978
Ja ostatnio dostałem serio oryginalny :D Otoż córka z żoną sprawiły mi śmieszne prawo jazdy ze strony szybkieprawojazdy.pl . Oferują tam możliwość wgenerowania jakiegoś śmiesznego wzoru i dowolnych danych, a potem drukują i przysyłają, wszystko w ramach produktu kolekcjonerskiego :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda każdy gust jest inny,ale ja osobiście polecam sprawdzić na stronie Marjadin.pl gdzie jest szeroki wybór oraz zdecydowanie niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym zamówiła jakiś super tort - może w kształcie serca ze zdjęciem? Fajnie by było :) Tu zamówiłam dla mojego męża: http://cukierniatortykatowice.pl/ i wyszedł cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja inspiracje na prezenty szukam na allinside.pl. Są tam przeróżne ciekawe rzeczy. Szukając prezentu na urodziny chłopaka znalazłam tam słuchawki bezprzewodowe, dla kolegi na urodziny kupiłam śmieszne erotyczne gadżety :D Sprawdź na tej stronie i z pewnością coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na biżuterię? Bo wg mnie to bardzo dobry pomysł na oryginalny,urodzinowy prezent. Szczególnie polecam Zamarlik-Jubiler.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz budżet na ten prezent? Dobrym pomysłem może być książka, perfum albo coś słodkiego. Takie Torciki Wedlowskie myślę, że były by fajne i jako prezent i jako dodatek do czegoś :) Osobiście jem je be okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika56
Najprościej i najszybciej jakieś ubranko :) Ale nie banalne ;) Proponuję coś ekstra : t-shirt z patriotycznym motywem ! Co TY na to ? Sama zobacz http://husariasklep.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwanik
To zależy ile chcesz wydać. Nasza mama dostała lot awionetką - marzyła o tym od lat - spełniła marzenie. Koszt niewielkie, na prezent marzeń to kosztowało ponad stówkę, a jednak wrażenie zrobiło ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beds
Ten pomysł z czekoladą nie jest wcale głupi. Wiem, że wedel jakiś czas temu oferował torciki wedlowskie z dedykacją właśnie. Musiałbyś się dowiedzieć czy dalej to prowadzą. A jak nie to zrób po prostu kosz słodyczy - to też jest dobre. A nie wydając dużo możesz zorganizować spory kosz słodyczy z wedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz być orginalna może zabierz ją na lunch, wszyscy jak gdzieś zapraszają to do resturacji na kolacje, zaproś ją np. do Lajkonika mają bogatą ofertę ciast, drożdzówek, kanapek itp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia80
Albo jeszcze lepiej! My naszej kumpeli zafundowalysmy wizytę u pani dobierającej staniki oraz trzy piękne, idealnie dobrane biustonosze z Allesa :D a później kawka, ciacho, szampan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś konkretniejszego niż kwiatki i czekoladki ja swojej siostrze kupiłam ładny portfel i pod kolor pasek na www.alkapask.pl była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... może spa? Albo jazda czołgiem? Albo lot balonem? Zastanówcie się czym spełnicie oczekiwania tej osoby. Obserwujcie Prezent Marzeń no tak naprawdę to w tym momencie można spełnić dosłownie każde marzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3dcard
Piękne ręcznie wykonane kartki z prawdziwym efektem 3D nie tylko na urodziny www.3dcard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Wypróbuj grę erotyczną! Taką zabawę na rozluźnienie, przełamanie pierwszych lodów, rozgrzanie atmosfery. Wieczór urodzinowy zasługuje przecież na wyjątkową oprawę ja dostałam taki prezent więc pisze z autopsji :) polecam grę Tabou - odkrywanie namiętności http://www.erotyczny24.pl/tabou-odkrywanie-namietnosci-p-833.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena33WAW
Ale to kuzynka a nie partnerka więc romantyczne wieczory odpadają :) Może jakaś książka? jeśli lubi czytać. Ja liczę że mój mąż na urodziny kupi mi parę sztuk bielizn podesłałam mu już linka http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wypad do Zakopanego? Wydaję mi się, że to dobry pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka przejażdżka rajdowym samochodem to świetny pomysł. Każdy facet byłby z tego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×