Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość
Witajcie :D Dziś kolejny dzien miejmy nadzieje ze nikt sie nie skusi na śmierdziela KACHNA gdzie jesteś napisz prosze ❤️ Maluszek mój wymiotował i ma nada biegunke. Niewiem co mam mu już dawać do jedzenia nawet po biszkopcie go przeczyściło. Wymioty się skończyły jak przestałam mu dawac mleko. a w nocy gorączka 38.6 pierwszy raz taka wysoka. teraz 37.5 więc troche lepiej . Ale obserwujemy go i czekamy aż zadziała antybiotyk. Dziękuje za ciepłe słowa.🌻 Mamuśka pytanie mam do ciebie jak dawno twój wnuk przechodził przez to dziadostwo? OK kochani odezwe sie jak maly uśnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka moje dziecko wylądowało na jelitówkę w szpitalu kilka lat temu, tak się odwodniło. Niestety nie pomogły żadne Smecty i inne pierdoły, bo wszystko zostało od razu wydalone. W szpitalu byliśmy 3 dni, były nawodnienia i wszystko się skończyło dobrze. Też miało 2 lata wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, Trzymaj sie chłopie ;) Ja codziennie wracając z pracy przejeżdzam koło szpitala na Francuskiej, wiec poniedziałku 17.05 do odwołania bbedę machała z auta w stronę szpitalnych okien (walcz żeby połozyli Cię na sali z oknami "od Francuskiej" ;) Zabiegu się nie bój - bedzie dobrze:) Tyle trzymająch, mało tego: trzymajacych - pachnących kciuków musi móc zdziałać cuda tam na górze!!! Ja oczywiście dołączam dwa swoje ;) A tak btw: 248 dni BP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Regres----ja takze bede trzymac moje niesmierdzace kciuki coby wszysto poszlo dobrze musi nie ma innej opcji :) zabka---jak tam twoj skarb ? 👄 kachna---gdzies Ty melduj sie 🌻 Jestem nadal niepalaca -------mam zamiar byc wytrwala w mym postanowieniu a jak to bedzie to sie okaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gorączka ponad 38 biegunka dziś znowu kolejna wizyta u lekarza jutro znowu kolejna na kontrole Skierowanie do szpitala wypisane jakby się pogorszyło to w nocy mamy jechać. Na szczęście nie ma już wymiotów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka------trzymaj sie dziewczyno jestem z Toba myslami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka było to 2 lata temu o tej porze. jak dojechaliśmy do szpitala to mały też nie miał juz wymiotów, ale jeszcze go czyśiło mógł pic tylko wodę i jeść chrupki kukurydziane. Tak było przez kilka dni. Więc jak widzę , że coś mu jest to już jestem chora, ale nikomu z dzicie nie ubliżam. No to trzymajcie się bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak przy wtorku wkleję swój licznik Nie palę już 237 dni (+ 07g51m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 7119. Będę żyć dłużej o 54 dni (+ 09g18m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2847,93 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym jeszcze podziekowac za slowa otuchy -----wszystkim nie bede wymieniac -------stokrotnie dziekuje------- po przeczytaniu takich cieplych slow to robi sie cieplutko i przyjemnie na serduchu-------👄❤️👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka teraz panuje jakis taki wirus,lapie dzieci,nie masz sie co martwic,minie mu,rob mu papki ryzowe troche go przytka,najwazniejsze ze nie miota juz,czekolada tez przytyka i oryginalna odgazowana cocacola ale cola to chyba bardziej przy zatruciach regres katowice?? to se sama podjade po klapsa he he trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ zabka 🌼 z tym nie ma żartów patrz żeby dziecka nie odwodnić bo może być tragedia na zatrzymanie są dobre czarne jagody i czekolada życzę szybkiego powrotu do zdrówka Regres tobie również życzę zdrówka 🖐️ graba za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja również wpadłam rozdać kilka 👄 ;) żabka-daj znać co tam?reszcie życzę miłych snów i oby cały czas do przodu BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka myślę, że z malutkim wszystko w porządku? dziś u nas cieplutko ale deszczowo, no i gdzieś tam już grzmi. dobrze , że gdzieś tam w powietrzu ,a nie na naszym topiku. tz. grzmi od tych co się łamią, oby mi tu nie było żadnych grzmotów. Tego WAM życzę i pozdrawiam żabka 🌻 trzymaj się dziewczyno 👄, lorika 🌻 Paulina36 🌻 farbowana_lisica 🌻 pachnąca aga 🌻 złośliwiec monamas 🌻 Regres wytrwałości życzę, Vonk 🌻 basiek1 🌻 sadny dzień 🌻 i dla reszty 🌻 Regres niestety ja do Ciebie nie przyjadę po te klapsy no bo chyba starszej pani walić po tyłku nie zamierzasz. No to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk to jak bedziesz isc koło Francuskiej to mi podrzuć prase z łaski swojej ;) :P jakiegoś CKM albo innego Playboya DZIęKI za trzymanie kciuków za mnie ;) przydadzą sie .... Miłego dnia wam życze :) i tez przesyłam 👄🌻 wszystkim pieknie pachnącym paniom :) a i grabe 🖐️ ściskam panom :) ps... złośliwiec jak mnie tu nie bedzie przez tydzień ,to zabawiaj tutaj nasze drogie panie i pilnuj co by im do głowy nic nie strzeliło by siegnąc po fajkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie powinienem pytać was o wiek bo kobiet sie nie pyta o takie sprawy ... ale jak byscie chciały same napisac ile która ma lat to było by fajnie ;) wiem że mamuska to ponoc starsza pani :P:P:P ( tak sama sie mamusiu opisałas) co sie klapsów wstydzi ;) hihihi ja mam 34 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim BP 🌼 życzę miłego dnia i nadal nie palimy:) lorika "Paulina a mam pytanie do Ciebie dlaczego zapaliłaś po 8 miesiącach rok temu?" Zapaliłam bo najperw poszłam na imprezę i znajoma paliła i było tak fajnie przy piwie, więc poprosiłam o jednego. Wypaliłam wtedy kilka. Ale wróciłam do domu i na jakiś czas o temacie zapomniałam. Po miesiącu miałam jakąś stresującą sytuację rodzinną i wtedy już przepadłam. Zaczęłam świadomie palić, kupiłam paczkę i zaczęło się od nowa na całego:( Taka prawda, smutna niestety, że nie warto jednego i nie warto, jak się zdenerwujemy na coś. W tamtej sytuacji nic to nie pomogło a wkurzona byłam podwójnie, bo miałam jeszcze wyrzuty, że palę:( No i dziś od nowa. JEST -12 BP BYŁOBY - 497!!! Żabka - jak Twój maluszek dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Widzę, że topik kwitnie, że hoho:) Zabka- rotawirusy są okropne, ale podobno jak się raz przebrnie przez grype jelitową, to człek sie uodparnia na przyszłość:D Czego Wam życze- buziaczki dla maleństwa👄. Powrotu do zdrówka:) Regres- a ja Ci wcale nie powiem "nie bój się" :p Sama wiem, jakie nerwy towarzyszą takim "zabiegom", szpital, kitle i te sprawy:( Ale kciuki trzymać będę za Ciebie, i wracaj do nas prędko:) Napocieszenie Ci powiem, że medycyna już działa cuda i wcale nie musi być "horrorowato":D Mamuśka44- co Ty tu opowiadasz, jak nie masz 70siatki to jesteś młoda koza:P Pozdrówka🖐️ Basiek1---> dobrze, że sie nie dajesz fajkom:) ale teraz lepiej, co nie?? Jakie to piekne uczucie nie palić..... madziuchna---> 🖐️. Myśle, ze jak już poukładasz swoje sprawy, to skrobniesz maila:) lorika🌻 farbowana lisica--> dobrze, że jesteś, w "kupie" siła:D Paulina36🖐️ pachnaca aga--->miłego dnia:) monamas🖐️ Vonk--->🖐️ sadny dzień--->🖐️ Złosliwiec------> 👄 No, trochę nadrobiłąm zaległości. Pozdrawiam i modlę sie o słońce, bo u mnie pochmurno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ,a niech mi tam zdradzę swój wiek tz. na jednym półdupku mam dopiero 23. Więc jak Jovik powiedziała jestem jeszcze młoda dupencja (koza). Słońce świeci, dziewczyny i chłopaki idzie wiosna ale chyba tylko dzisiaj. a ja pachnę jak te tulipany, które widzę za oknem. Poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres--> jestem, niewiele, ale młodsza od Ciebie :):):) Dziś kolejny, cudny dzień BP :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres widzisz jak my kobiety nie wprost mówimy o swoim wieku. Niezła łamigłówka hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko, pachnąco i - chwilowo zapewne - słonecznie ;) Regres, Co do czasopism, nie ma sprawy, ewentualnie wcisnę Ci między kartki wydruki kolejnych stron naszego topiku, bo jak wrócisz, to może bedzie potrzeba spędzenia masy czasu na doczytywaniu zaległych wpisów...;) Ja mam 35 lat. 149 dzień BP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jak Jovik powiedziała jestem jeszcze młoda d**encja (koza). wieć mamuśka , nie broń sie tak tymi rekami i nogami przed tymi klapsami rasowa czterdziestka jesteś ;) wiec nie marudz tutaj ze cos ci sie nie należy :P i wcale nie musi być "horrorowato"" dokładnie jovik i tego sie trzymam i twoje kciuki sie przydadza Paulina36 wyrwać od was jakas informacje to trzeba najpierw zdrowo sie zagłebić , pozniej przeanalizowac by na koncu jeszcze raz przemyslec ..:P Vonk - my prawie rówiesnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:) Jak się zaczął stan wojenny, to ja byłam 3 lata po Komunii św. To teraz licz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Tak sobie własnie pomyśłałam, że gdybym w dniu w którym rzuciłam palenie została zapłodniona, to powoli przygotowywałabym sie do porodu... :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałabym prawie 4 latka w domu:P Regres--> to jaki jestem rocznik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres w łamigłówce od jovik brakuje jednej zmiennej: w jakiej części kraju mieszka. Bo jesli na pn. PL, to tam dzieci idą do komunii kiedy mają 10 lat. W reszcie PL jak mają 9 lat. hehe Jeśli jovik nie jest z północy to jest łodsza od mamuśki na jednym połdupku o 2,5 roku roku hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko- ani w jednej, ani w drugiej opcji, nie jestem młodsza od mamuski o 2,5 roku:) podpowiedź- u nas idzie się do komunii w 2 klasie SP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×