Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

dzięki za kawke, własnie piję) Już widzę, ze wszystko OK. To prawda, wczoraj był smutaskowy dzień, ale dzis już wszystko będzie dobrze:D Słonko świeci, trzeba gdzieś wyjść i przewietrzyć stare kości:p Chlopami sie nie wprzejmujemy- zawsze podnosza cisnienie....Pamietam jak poszłam do lekarza, bo mialam tak niskie cisnienie, ze zasypialam w pracy na biurku:D:D Z tym zyć sie nie dawało, wiadomo, trzeba byc na obrotach. Opowiedziałam lekarzowi o moich dolegliwoścoach a on mi na to: "Chłopa pani nie ma, zeby z rana podniósł Pani cisnienie????" hihiiii, oczy miałam jak 5 zł., jak sie na niego patrzyłam. No i porada lekarska jak trzeba :(:( Pozdrawiam serdecznie, zycze miłej niedzieli- pachnacej, bo to wiosna:D:D Dla wszystkicj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie swieci ale chociaz nie pada jak narazie co tu wczoraj takie wisielcze nastroje zapanowaly?? dziewczynki moje kochane nie dacie sie prawda?? ja w was wierze :) buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ To ja tez napije sie kawki,u mnie tez sloneczko swieci napewno bedzie dzisiaj lepiej,a ja ide do pracy wiec z rowerka nici:D zabka----mam nadzieje ze trwasz w postanowieniu 👄🌻 kachna---trzymasz sie dziewczyno?🌻 Paulina-----trzymaj sie my tez to samo przechodzilismy 🌻 jovik----jestes kochana badz z nami caly czas 👄🌻 zlosliwiec---🖐️ Regres-----🖐️ farbowana_lisica-----co u Ciebie trzymasz sie ? 🌻 sadny dzien---🌻 pachnaca aga----🌻kawka pyszna mamuska44---🌻 Milego i beztresowego dnia Wam zycze 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Miłego dzionka. Skąd jesteście, ze u Was słonko świeci? :) U mnie zachmurzone niebo.. U mnie dziś 9 dzień BP:). Lekko nie jest, ale najważniejsze, że mnie już pikawa nie kłuje od śmierdziuchów. monamas, gdzie jesteś? Pokaż się, bo nie widzę Twojego suwaczka i niedługo stracę rachubę w swoim liczeniu:). Basiek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ja juz jestem po spacerku, piękna pogoda, szkoda w domu siedzieć. Popijam drina z malibu i mam wszystko w nosie:classic_cool:. Taka chwila relaxu należy się:P i czego Wam zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wypoczęta i bp. No to wkleję jeszcze ,mój wynik Nie palę już 235 dni (+ 09g17m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 7061. Będę żyć dłużej o 53 dni (+ 22g37m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2824,64 zł! Pa 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chłopa pani nie ma, zeby z rana podniósł Pani cisnienie????" hihiiii, " jovik zawsze to jakis sposób a do tego cholernie przyjemny ;) :P:P Miłego dnia moi ulubieńcy A jak jeszcze raz usłyszę , ze któraś z was ma ochotę na peta to zmobilizuje sie , dowiem sie o dane adresowe , wsiąde w furę , przejade sie do was , spotkamy sie , a pozniej sciągnę spodnie i przetrzepę tyłek skórzanym pasem .... :P:P:P to może wam sie odechcę ;) chorych pomysłów ;) czymta sie i nie myslcie o pecie 🖐️ Miłej Niedzieli :D regres1000@o2.pl --------------------------------- 1/ http://demotywatory.pl/1804/Kobieta 2/ http://www.youtube.com/watch?v=FPJ0aldeNW0 "Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać... Aby być szczęśliwym z kobietą trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie oczywiscie czysta i pachnaca :D Wy jestescie po spacerkach a ja wlasnie wrocila z pracy,odpoczywam i popijam kawke :D Dzisiaj bylo beztresowo i humorek dopisywal a o smierdzielu nawet nie pomyslalam :) Regres----bede juz grzeczna :P 🖐️ zabka-----a u Ciebie jak tam minal dzien ? 🌻 farbowana_lisica------odezwij sie odreagowalas sie mam nadzieje ze nie zapalilas ? 🌻 kachna-----co u Ciebie trzymasz sie ? 🌻 Paulina------przetrzymalas stresy ,doly ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Łazi za mną śmierdziel dwie godziny ,krok w krok , skurczybyk nie odpuszcza mi dzis już piję potrójną melisę a w głowie mi wiruje ze zaraz oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka wywal z głowy głupie myśli bo ja wierzę w Ciebie że jesteś i będziesz zawsze pachnąca. Kurcze musimy sie kiedyś wszyscy pachnacoi spotkać. Oj by się działo tylko Regres bez paska a na kawie czy drinku:):):) Miłehgo wieczorku Ja na rowerku pojeździłam, spacerek zaliczyłam tak wiec dzień minął mi bardzo miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka---nawet mi sie niewasz sie zapalic obiecalas wiec trzymaj sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jak jeszcze raz usłyszę , ze któraś z was ma ochotę na peta to zmobilizuje sie , dowiem sie o dane adresowe , wsiąde w furę , przejade sie do was , spotkamy sie , a pozniej sciągnę spodnie i przetrzepę tyłek skórzanym pasem ...." Regres- Ty ekshibicjonisto!!!:P ... przy damach spodnie bedziesz sciągał??:P:P:P:P:P Ale mi dzis dopisuje sprosny humor...:D ale nie tylko mi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani:)basiek-dzięki serdeczne za troskę👄 Nie,nie zakurzyłam,choć nie powiem,że nie myślałam o tym....Ale wtedy to dopiero bym miała przechlapane sama z sobą;) Regres-nie obiecuj bo jeszcze się któraś skusi;) Ogólnie humor dalej do du.... żabka-melduj się.... madziuchna-Ty też... jovik,vonk,basiek,żabka,pachnąca aga,sadny dzien,kachna11,lorika,bella 1962,regres,zlosliwiec 🌻 👄 Nie palę już 182 dni (+ 02g23m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 2549. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 11g23m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1134,47 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochani jestem i mało tego pachnę i jeszcze czuje sie dobrze bo chec na śmierdzielamineła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dla siebie prezent na jutrzejsze urodziny:)))) Tak jak sobie obiecałam:) i jest bezcenny:)) basiek🌼 przetrzymuję kryzys średnio co godzinę hihi. Nie ma lekko, niestety.. Pozdrówki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zeby nie myslec o smierdzielu to sobie przejrzalam strony od kiedy tu jestem. To sa osoby ktore sie przewinely przez ten czas odkad tu jestem, jedni sa nadala inni zniknely ale napewno kiedys dolacza a jeszcze inni napewno nas podczytuja: bella1962----🌻-----kachna11--🌻------mamuska44--🌻 bronka12--🌻----fragles69--🌻-----jovik--🌻 asiek1982--🌻-----kalina--🌻-----marzycielkaaa83--🌻 julka01--🌻-----zlosliwiec--🖐️-----lorika--🌻 sadny dzien--🌻-----pachnaca aga--🌻-----zuzka452--🌻 rzucaczka--🌻-----zabka--🌻-----witch321--🌻 Regres--🖐️-----Vonk--🌻-----madziuchna04--🌻 zupek--🖐️-----cambri--🌻-----kairanka--🌻 Nadija261--🌻-----ojejkujejku--🌻------doo--🌻 farbowana_lisica--🌻-----Grace R--🌻------Page--🌻 Connie_23--🌻------Ogorek kiszony--🌻------dudka--🌻 jestem z wami i podczytuje--🌻------BrzydUla 83--🌻 zefirynka--🌻------Kinja--🌻-----Filipinka_01--🌻 ewusia1983--🌻-----linka32--🌻------ja-ka--🌻 piotr444--🖐️-----Misia-ma--🌻------mocca--🌻 Paulina36--🌻------monamas--🌻------neri11--🌻 No to by bylo tyle jak kogos ominelam to sorki wszystkich pozdrawiam: 🌻👄:classic_cool:👄🌻:classic_cool:🌻👄:classic_cool:👄🌻 👄:classic_cool:👄🌻:classic_cool:🌻👄:classic_cool:👄🌻:classic_cool: :classic_cool:👄🌻:classic_cool:🌻👄:classic_cool:👄🌻:classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no basiek to się postarałaś na pewno wszyscy będą ci wdzięczni za ściąge ❤️ Regres ja mam takie malutkie pytanko do Ciebie może podaj nam chociaż jakiś przedział wiekowy w jakim się znajdujesz bo wiesz nie wiem czy warto się skusić na ten twój przyjazd i ściąganie spodni :P Paulina czy ja dobrze rozumiem że jutro mamy bibę:D Pachnąca aga dziękuje kochana za mile slowa ❤️ Wszystkich pozdrawiam i ściskam w myślach jestem z wami ❤️ no i jakby ktos potrzebowal to jestem zglosilam sie na dyzur dla potrzebujacych wsparcia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- Ty ekshibicjonisto!!!" jovik fakt :) tak to wyszło ;) Oczywiscie że wasze spodnie polecą w dół a jak paska nie bedzie to moja dłoń na waszych posladkach ładnie sie odbije :P widze ze jest tu pare chetnych :P hehehehe żabka to nie jest tajemnica :) mam 34 lata :) a te spodnie to nie ja sciagam :P lecz wam będą ściagniete :P Dobrej Nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
regres przyjeżdzaj !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ach loriko wiosna wiosna i każdemu jakies zboczeństwa do głowy przychodzą ale to dobrze moim zdaniem bo nie myślą o paleniu. Ja dostałam w dupę :D fajnie było ... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS oczywiście bp. Dziś jadąc do pracy cholernie zmarzłam. NIEEEEEEEEEEEEEEEEE lubię poniedziałków. Ci co mają rocznice wielkie bukiety ślę 🌻 Trzymajcie się ciepło. Wiosna gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zaczynamy nowy pachnący tydzień. Myślę że nikogo z nas śmierdziel nie skuci, pachnąco sie bedziemy meldować. W końcu my NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻🌻🌻 miłego dnia nie lubię poniedziałków po dwu dniach lenistwa trzeba iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kilku dniach nieobecności. Byłam ze znajomymi w górach i... nie paliłam :) Ale za to zafundowałam sobie przejście przez ogień -boskie doświadczenie :) Przeczytałam kilka stron topiku i uświadomiłam sobie, że ja nie przeżywam ciężko rzucenia pelania. A wiecie dlaczego? Po pierwsze dlatego, że świadomie chcę żyć wolna od nałogu, a po drugie - życie bez papierosa traktuję (staram się bardzo) jako coś normalnego i oczywistego. W związku z czym nie rozdmuchuję w swojej głowie rzucenia palenia jako wyczynu, tylko jako "rutynową" czynność niepalenia. Pamiętajcie, że użalając się nad sobą, wkręcacie swojej podświadomości śrubę pt. "jak to cudownie było z papierosem, a teraz jestem nieszczęśliwy/nieszczęśliwa, bo tego papierosa już nie ma". To czemu nadaję znaczenie w swojej głowie jest ważne. Dla mnie ważne jest spokojne życie bez papierosa :) MIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i drżę przed Regresem szczyt agresywności kolego" lorika a zebyś wiedziała :P mamuśka44 ja też nie lubie poniedziałków prace powinno zaczynac sie we wtorek ;) monamas bardzo mądrze myślisz zuch dziewczyna , oby tak dalej :) Paulina36 🌻🌻🌻 i prezent ode mnie na urodziny ----> http://bi.gazeta.pl/im/8/6186/z6186588X.jpg Wszystkiego najlepszego :D dla bywalców Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam takze przy poniedzialku u mnie brzydko deszcz pada tylko spaaaaaaaaaaac :D ale trzeba do pracy :) Wszystkim spokojnego dnia 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani [cześć} zapraszam na bibkę: jest kawa i tort, który widzicie post wyżej :))) I nie ma, ze dieta:) Regres dzięki!!!! No i sobie składam najlepszego po raz pierwszy w życiu za dotrzymanie obietnicy. 80 lat - 80 lat - niech-żyję - żyję - sobie lalala 80 lat - 80 lat - niech-żyję - żyję - sobie ;a;lala (100 nie, bo dziecko będzie się męczyć ze mną:) Miłego dzionka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×