Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

żabo nie pier... mi tutaj tylko sie zbieraj w garsc to ty bedziesz najwiejszym wygranym jak przetrwasz a przetrwasz rozumiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sadny dzien ja cię do porządku przywołuje chodziło mi tylko o to że ja jestem na 16 miejscu i nie należy ni się nagroda skoro jest ich 15 ale ... uśmiałam się okrutnie :P bo ... Lista BP - 07.05.2010 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. sadny dzien - 804 BP (wow!) 4. Regres - 371 BP 5. lorika - 116 BP 6. kachna - 54 BP - basiek1 - - mamuska44 - - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica - -bella1962 - ____________________________ 16. Paulina - 7 BP 17. zabka - 2 BP (brawa dla zabki) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spadłem w klasyfikacji :( :P 4 miejsce nie jest złe ;) fajne to :) tylko trzeba bedzie aktualizować :) Miłego popołudnia ps.jovik czemu z Gogolina jest lorika? :P to zes sobie dzisiaj na uczuciowym pogadała z Desznikiem na topie o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres:) bo cos mi sie pomerdało, ze lorika jest z Opolskiego i cos ten Gogolin mnie sie zaplatał:) nie wazne... A co z Desznikiem co pogadałam, to pogadałam... tak z lekka wciąwszy sie w topik o Tobie:P czasami, jak mam wolne to mi to sprawia frajde:D No nic... jestem na 2 miejscu:D woow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani 🌻 aktualizuje Lista BP - 07 05 2010 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. sadny dzien - 804 BP (wow!) 4. bella 1962- 555 BP 5. Regres - 371 BP 6. lorika - 116 BP 7. kachna - 54 BP - basiek1 - - mamuska44 - - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica - ____________________________ 16. Paulina - 7 BP 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 17. zabka - 2 BP (brawa dla zabki) 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jovik---> a ja myślałam że złośliwiec z Mazur jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , a może dobry wieczór. Żabka Ty to kobito jesteś pierwsza ale od kończ, to tak jak w biblii ostatni są pierwszymi ( trzymaj się uda się ) A oto moja nagroda : Nie palę już 233 dni (+ 10g00m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 7002. Będę żyć dłużej o 53 dni (+ 11g47m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2801,00 zł! Na dzień dzisiejszy to i tak jestem WIELKA. NO ale Złośliwiec, Jovik, Regres i kumple z tego okresu Ci to mają wynik , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dzień też Cię kocham 😘 ;), pachnąca Aga, Madziuchna i inni WSPANILI bywalcy topiku - zuszki jesteśmy 🖐️ 🌻 chłopaki - Regres i Złoślwcze - i inni, których nie wymieniłam, lecz cieplutko wspominam - Wy także zuchy - druhy ;) pozdrawiam bardzo, pozdrawiam bardzo, pozdrawiam bardzo!!!!!!!!!!! Wiecie, jak mi się słodziutko zrobiło, że mnie pamiętacie???? BARDZO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, jak konkurs to i ja się przypomnę-a nuż wpadnie jakaś nagroda ;),a oto mój licznik: Nie palę już 635 dni (+ 07g55m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 10165. Będę żyć dłużej o 77 dni (+ 15g38m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3659,50 zł! Lista BP - 07 05 2010 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. sadny dzien - 804 BP (wow!) 4.neri11 -635 BP 5. bella 1962- 555 BP 6. Regres - 371 BP 7. lorika - 116 BP 8. kachna - 54 BP - basiek1 - - mamuska44 - - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica - ____________________________ 17. Paulina - 7 BP 18. zabka - 2 BP (brawa dla zabki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka 🌼 zgadza się jestem z Mazur 🖐️ najważniejsze jest to ze jesteśmy BP :D i tylko to się liczy jesteś super zuch dziewczynka za to ze nie poddajesz się 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moj wynik a noz znajde sie w tej pietnasce:D ----------52--------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co czlowiek chodzi do tej roboty flaki sobie wypruwa,przychodzisz do domu i widzisz ze jest nie tak jak powinno byc i co usiasc plakac,no i kurde tylko brakuje zeby jeszcze zapalic cholera ale za sekund piec myslisz po co truc sie znowu o nie, to wszystko takie pochrzanione nic sie niechce rece opadaja:( Niedam smierdzielowi satysfakcji i nie skusze sie na niego :D spokojnej nocki i pachnacej Trzymajcie sie Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010
Lista BP - 07 05 2010 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. sadny dzien - 804 BP (wow!) 4.neri11 -635 BP 5. bella 1962- 555 BP 6. Regres - 371 BP 7. lorika - 116 BP 8. kachna - 54 BP - basiek1 - 52 - mamuska44 - - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica - ____________________________ 17. Paulina - 7 BP 18. zabka - 2 BP (brawa dla zabki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010-KOREKTA!
Moi Drodzy, sponsor postanowił zafundować więcej nagród, niż początkowo obiecał:). W przyszłym tygodniu poda ilość. Powiedział, że inwestycja zwróci mu się kilkukrotnie. Nie wiem o co chodzi... Walczymy, walczymy, w kuluarach mówią, że to nagroda, której jeszcze nigdy w żadnych zawodach nie było..Alleee fajnieee:) BP - 07 05 2010 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. sadny dzien - 804 BP (wow!) 4.neri11 -635 BP 5. bella 1962- 555 BP 6. Regres - 371 BP 7. mamuska44 - 233 8. lorika - 116 BP 9. kachna - 54 BP 10. basiek1 - 52 - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica - 17. Paulina - 7 BP 18. zabka - 2 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, a za mną 80 dni bez papierosa... i 1kg do przodu ... :)) Nie palę i nie będę paliła! Dziś jakoś dziwnie mi się zrobiło, gdy okazało się że instruktorka jogi ... pali... jakoś zgrzyta, Wam też? Pozdrawiam cieplutko! Trzymam ciuki! Bo niepalić, to fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika dostaniesz swoje 100 000 za jakieś 25 lat w comiesięcznych ratach o ile dobrze policzyłam tylko NIE PAL właśnie myślę o tym ile kasy przepaliliśmy z mężem przez te lata ja prawie 30 lat fajczyłam a nagrode już mam... kupiłam na raty laptopa i kończe go spłacać za friko rata mniejsza niż na fajki wydawałam polecam ....dobra mobilizacja do niepalenia Miłych i kolorowych snów Wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lorika nie bądz taka podaj stronke a nie sami o regresie i Gogolinie czytacie. Ja też chce poczytać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09-09-09
pozdrawiam rzucaczy i "moją" Vonk oczywiscie Gratuluje osmiomiesięcznicy bohaterko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie przypomne wieczorkową pora smierdziel chodził dzisiaj troszkę za mna przyczepił sie po południu ale go zignorowałam :) zastanawiam sie jak długo będzie mnie jeszcze tak dopadał i jak długo będę w stanie mu odmawiać pozdrawiam całe ppachnące grono żabko- trzymam kciuki za ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP - 07 05 2010 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. sadny dzien - 804 BP (wow!) 4.neri11 -635 BP 5. bella 1962- 555 BP 6. Regres - 371 BP 7. mamuska44 - 233 8. lorika - 116 BP 9. kachna - 54 BP 10. basiek1 - 52 - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica -180 BP 17. Paulina - 7 BP 18. zabka - 2 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010/GRATKI!!
Drodzy BP 🌼. Sponsor dziękuje za Waszą dzisiejszą obecność tutaj. Każdy dzień aktywności jest punktowany!!! Do jutra! BP - 07 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>>1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1643 BP (wow!) 3. sadny dzien >>>>>>>> 804 BP (wow!) 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 635 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 555 BP 6. Regres >>>>>>>>>>>>>371 BP 7. mamuska44 >>>>>>>>>233 BP 8. Farbowana_lisica>>>>180 BP 9. lorika >>>>>>>>>>>>>116 BP 10.kairanka >>>>>>>>>>80 BP 11. kachna >>>>>>>>>>>54 BP 12. basiek1 >>>>>>>>>>>52 BP - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - 18. Paulina >>>>>>>>>>>>7 BP 19. zabka >>>>>>>>>>>>>2 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Wlasnie popijam kawke oczywiscie BP zapraszam :) Udanego i pachnacego dnia wszystkim 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Regres to ma o sobie tematy co rusz, taki jest popularny i tak ma wielbicielek" lorika :) Tak zgadza sie ,tematy sa o mnie co rusz ( na dziale uczuciowym) bo generalnie tam jestem bardzo czesto ,mam taka prace ze moge sobie pozwolic na pisanie w godzinach pracy na forum .Czy popularny ? Bardziej bym powiedział ze kontrowersyjny a to tylko dlatego ze mam inne zdanie na pewne tematy ( czytaj : swoje zdanie ) które po prostu nie pasuja niektórym osobom i sa niewygodne i takie których by nie chciały usłyszec .Wyrazam swoje zdanie , i bronie go ... jesli rozmowcy jest cos nie na reke , a brak argumentów na własna obrone został wyczerpany wtedy ( najczesciej sa to niezalogowani ludzie ,czyli tzw pomarańczki) zostaje załozony temat o Regresie ;) Na szczescie jest kilka fajnych osób na tym dziale z którymi można fajnie , kulturalnie i rzeczowo porozmawiać :) "lorika nie bądz taka podaj stronke a nie sami o regresie i Gogolinie czytacie. Ja też chce poczytać 😭" Droga żabko wystarczy wejsc na dział uczuciowy , a napewno tematy rzuca ci sie w oczy ;) Zapraszam w tygodniu na ten dział , tam za zwyczaj sobie popisuje :) a tak BTW to spadłem niezle w klasyfikacji na 6 miejsce ale co tam w pierwszej 10 jestem :) pozdrawiam ciepło tych wyzej 🌻🖐️ jak i tych niżej 🌻🖐️ MIŁEJ SOBOTY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam od siebie, że osobiście bardzo Regresa lubię za obiektywizm i to ironiczne wytykanie komuś głupoty i entuzjazm z jakim się tu zmaga z nałogiem no już, kończę się podlizywać" lorika ciesze sie że ci poprawiam humor;) też cie lubie i podziwiam za te 116 dni bez papierosa za które ślę do ciebie mega wypasionego ----> 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP🌻 uhahaaa.... no, muszę sie przyznać, ze ja na Topiku o obibokach i tych "Gogolinach" nigdy głosu nie zabierałam :D:D:D ale, przez pomyłke, KTOS mnie z nim "powiązał" i nawiązała sie dysputa na topiku o Regresie. Grunt to dobrze sie bawic:P rzadko śledzę inne topiki, przeważnie są na nich juz zaprzyjaźnieni ludzie a mnie sie nie chce czytać watków od poczatku i stad nie wiem "co w trawie piszczy" czyli tzw. popularnośc "naszych":D Zlośliwiec to chłop z Mazur... to fajni ludzie, bylbym z jednym "Mazurem" w sanatorium:D Widzę, że top-lista BP nabiera kształtów:D no, no ciekawe, co bedzie ta nagrodą? Paczka fajek??:P:P To zart, ale i tak Zlosliwca nie pobijemy- on jest to mistrzem:D:D basiek-----> po twoim nastawieniu qwidze, ze wygrasz te walke z BP:D:D:D znam to powiedzienie "chocby nie wiem co, to śmierdziel mnie nie złamie"!!!! Zabka----> odliczaj, jestesmy z Toba:) lorika---> 🖐️ bella1962--->🖐️ złosliwiec--->👄🌻 regres-----> zaczne cie sledzic na kaffe, moz cos sie dowiem o Tobie wiecej...takis popularny, fiu fiu ;) pachnaca aga----> trawaj...w BP ojejkujejku----> Ty to masz nick:D ale wazne, ze BP mamuska44----> 🌻 i dla reszty tej załogi👄 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 08.05.2010
Dzień dobry pachnące.. Pamiętajcie, że Wielki Brat wszystko widzi:)) Odhaczamy dziś listę kwiatkowo!!! Do wieczorka 🌼 BP - 08 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>>1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1644 BP 🌼 3. sadny dzien >>>>>>>> 804 BP (wow!) 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 635 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 555 BP 6. Regres >>>>>>>>>>>>>372 BP🌼 >>>Wielki Brat czytał wyznania wielbicielek R. na cafe hehe 7. mamuska44 >>>>>>>>>233 BP 8. Farbowana_lisica>>>>180 BP 9. lorika >>>>>>>>>>>>>116 BP 10.kairanka >>>>>>>>>>80 BP 11. kachna >>>>>>>>>>>54 BP 12. basiek1 >>>>>>>>>>>53 BP 🌼 - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - 18. Paulina >>>>>>>>>>>>8(00) hehe 🌼BP 19. zabka >>>>>>>>>>>>>2 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×