Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Pozdrawiam całe grono BP.Regres dzięki za pamięć-bardzo często jestem poza krajem,dzisiaj też wyjazd ale jestem stałym fanem tego ciągle rozrastającego się topika.PALENIE JEST NIEMODNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie moi przyjaciele :D Więc teraz kilka słów ode mnie. Mam nowe postanowienie , rozmawiałam z Kasią palaczką i doszłyśmy do porozumienia. Ciężka to była rozmowa, oj mówię wam, parę godzin się kłóciłyśmy. Jednak stało się to co stać się musiało. Wygrała żabka :) i pogoniłam tę wstrętną palaczkę, wyrzuciłam jej istnienie z podświadomości. Rozstałam się z nią i to na zawsze. Pozwólcie że poproszę Was wszystkich o drobną przysługę Chciałabym ze względu na to, że jesteście moimi przyjaciółmi od rzucania palenia [i nie tylko jak się okazało] żebyście byli świadkami tego co postanowiłam :D NIE PALĘ , NIE WEZMĘ PAPIEROSA DO UST, NIE BĘDĘ ŚMIERDZIUCHEM NIGDY WIĘCEJ, NIE BĘDĘ SIĘ TRUŁA, NIE BĘDĘ WYRZUCAĆ PIENIĘDZY W BŁOTO, PRZESTANĘ NARZEKAĆ NA TO JAK JEST CIĘŻKO I ZACZNĘ BYĆ WDZIĘCZNA I SZCZĘŚLIWA.A TO ŻE NIE PALĘ BĘDZIE MNIE USZCZĘŚLIWIAĆ JESZCZE MOCNIEJ żabka :) Myślę sobie o tym, że każdy z nas ma powód za który może być wdzięczny i na tym ja się teraz skupiam na byciu wdzięczną za to że: Mam wspaniałych przyjaciół którzy mnie wspierają; Kolejną godzinę nie palę, kolejny dzień tydzień miesiąc; Moje dziecko jest zdrowe; Ja mogę się poruszać wstawać rano być szczęśliwa I kochani tego Wam życzę poczucia radości spełnienia dumy że nie palicie szczęścia i wdzięczności za każdy nowy dzień Dobra kończę bo nie chce was zanudzić i żeby mi nie było WCALE NIE JESTEM NAWIEDZONA :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczełas walke ze śmierdziuchem, walcz!!! Nie wpuszczaj go do domu, badź czujna- nie daj mu sie!!!! Pokaz, kto jest tu górą!!!! Ty rządzisz Zabka, ponieważ od teraz role sie odmieniły i TO TY dyktujesz warunki smierdzielowi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko wszystkich powiem tylko że taka ładana pogoda a smierdziel mi dokucza cały dzien nie opuscił mnie nawet na sekunde dzisiaj , jak na razie to ja wygrywam i mam nadzieje że wygram :9,chociaż już momeęntami jestem zmęczona tą walką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna nie waz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zlosliwiec------------to kto w koncu byl z tych krapkowic?? z opolskiego,no glowe bym dala ze ty z opolszczyzny pochodzisz no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kachna melduj się szybciutko !!! Nie poddawaj się nie daj mu wygrać prosze cie przypomnij sobie jaka niedawno byłaś szczesliwa ze przetrwałaś ten poprzedni tydzień. Kachna uwierz mi na słowo to ci nic nie da jak mu ulegniesz poczujesz się podle i stracisz wiare w siebie, On jest twoim wrogiem zniszczy tylko twoją wolna wole. Wiem co mówie uwierz na słowo ucz się na czyich błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa żabka,masz calkowita racje kachna poczujesz sie podle buuu ochydnie sama soba bedziesz sie brzydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny D. ----> ja jestem z opolskiego:D:D kachna, co to za dezercja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa no widzisz he he he wiedzialam ze gdzies dzwoni :) to prawie ze jestesmy sasiadkami ja z gornego slaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc doraźna dla palących
Basiek!!!! Cholxxxx mi tu się zbierać do kupy!!! Kto rządzi??? Basiek rządzi!!! Nie śmierdziel!!! a fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiek kachna kochane ja was prosze tylko nie wy co się dzieje pisać mi tu ino raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzahikoor
rob sobie prezenty, ja po rzuceniu palenie poszlam sobie po tygodniu do za..ego fryzjera w Denique, nagradzaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczynki obydwie moje ❤️ kochane jak sie nie odezwiecie to znajde numery telefonów w książce telefonicznej i dopiero bedziecie miały pozamiatane odzywac sie bo i tak nie dam wam spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nie martwcie sie ze smierdzielem a jedynie narazie z nim daje sobie rade choc jest ciezko wiadomo. tylko chodzi oto ze z czym innym nie daje sobie rady bo nie mam na to wplywu od paru dni mam pod gorke ,chodzi o sprawy osobiste nie bede tu sie wypowiadac bo to nie jest temat o tym wybaczcie. Jezeli chodzi o smierdziela to ja sie nie poddaje i trwam nadal w niepaleniu. Dziekuje Wam jestescie kochani to dla Was 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana_lisica----widze zei u Ciebie smutaskowo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja jestem i sie nie poddałam chociaż ochota straszna ,oprócz tego jeszcze stary tak mi podnosi cisnienie że szok :(myślałam że eksploduje dzisiaj ale jest lepiej zobaczymy jak bedzie jutro żabko nie martw sie a co do telefonu to jestem za hihihi :)a to dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wisi, wisi:( Za mną dziś śmierdziuch łazi cały dzień. Właśnie wymówiłam się z imprezy, żeby nie kusić losu.. Nie ma lekko, życie to nie bajka:( Jestem zła!!! Mój m. mówi:to sobie weź macha mojego granatowego Ma-ro:( Nie ma to jak wsparcie w rodzinie:( żeby takie jedno g. rządziło dojrzałym człowiekiem, nie rozumiem... Pogrążam się z Wami w smutku i bólu:(((( Ale nadal nie palimy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie super ze w takich stresowych sytuacjach nie siegacie za smierdziela---ja myslalam ze tylko umnie tak smutaskowo-----dziewczyny glowa do gory jutro bedzie lepiej nie dajmy sie zwariowac----:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek,mam nadzieję,że jutro będzie lepiej....oby ,bo inaczej to nie wiem:( heh,nie będę więcej dołować....dobranoc przyjaciele BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana_lisica-----tylko prosze nie daj sie skusic na smierdziela on Ci napewno nie pomoze---trzymam kciuki---spokojnej nocki kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj cały dzień spątałam w domku i brakło mi czasu a potem sił by do Was zawitać. Moje myśli i tak były z Wami, myślałam o Was i trzymałam kciuki,\Ciesze sie że nikt nie poległ, że pomimo jkaiś stresu dzielnie sie trzymamy , przecież pamiętamy ze papieros nam nie pomoże rozwiązać problemu to takie nasze głupie tłumaczenie. dziś zapowiada się śliczny dzień tak więc na rowerek wsiądę i będzie wycieczka. trzymajcie sie kto wstał to na kawkę zapraszam, herbatkę a może kakao wolicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D u mnie tez dziś świeci słonko zapowiada się piękny dzionek :D pachnąca aga 🌼 dzięki za kawę jest super :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gingo
swietnie motywujacy film do tego, aby rzucic palenie :))) www.youtube.com/watch?v=eFFFz9cecL8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie też świeci słońce, jest b. przyjemnie. Miłej niedzieli WAM życzę. Niech śmierdziel NAS nie kusi. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×