Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

lorika- brawo- zmiesciłas sie w granicy błedu statystycznego:D Czekam na strzał w "10". To miłe, że ktos mnie odmładza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika:) moja córka za niecały miesiąc skończy 20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko- nie doczytałam, że te 2,5 roku tyczy sie jednego półdupka:D:P Tak, wtedy byłoby blisko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika- 2 klasa podstawówki około maja to rocznik już 9letni. Poniewaz jestem z sierpnia- brawo- nie skończyłam jeszcze 41, tak wiec 1969rok:D Brawo! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik, przecie napisałam że masz 41 ale zawile, żeby Regres nie miał za łatwo:) hehe. No i z półdupkami, żeby dodać tematowi trochę pikenterii hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres się zagubił i zamotała i do tej pory nie napisał:P:P hehee...sama się zamotałam:P z tymi półdupkami:D A tak nawiasem, to co to, jakies djupy na topiku od wczoraj? Czegoś brak? Regres w roli "klapsacza" :P Wiosna, panie sierżańcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale się dzisiaj przy Was naśmiałam. :D tak samo jak temat na cafe : "największe wtopy przy waszych facetach" Mój maluszek (kochany synek)) oddał wirusa mamusi :( On czuje się o niebo lepiej gorączka zniknęła zaczął pić sok z jagód i biegunka ustała już prawie całkowicie. :D:D:D Ja niestety czuję się paskudnie wszystkie objawy przeszły na mnie. Ale dobrze że Kubuś czuje się już dobrze ja duża dziewczynka jestem i sobie dam rade. Najgorsze jest jak taki maluch cierpi aż serce pęka. Dziękuje za troskę i dobre rady 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny ciepły dzionek :D 🖐️ pozdrawiam wszystkie piękne i pachnące małolatki 🌼 🌼 🌼 :D i małolatów przystojniaków 🖐️ graba :D ja uważam ze najważniejsze jest to na ile kto się czuje i wygląda :D i pamiętajcie ze nie palenie odmładza :D tak tak i to jest prawda :D zabka 🌼 dzięki za dobra wiadomość ze malutki Kubuś czuje się już lepiej :D teraz tobie życzę szybkiego wyzdrowienia zuch dziewczynka dasz rade trzymam kciuki :D jovik 🌼 lorika 🌼 Paulina36 🌼 Vonk 🌼 monamas 🌼 mamuska44 🌼 madziuchna04 🌼 Basiek1 🌼 farbowana_lisica 🌼 pachnaca aga 🌼 sadny dzien 🌼 kachna 🌼 Regres 🖐️ graba i wszystkim nie wymienionym 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka- no-spa i Nifuroksazyd (czy jak tam sie pisze:P ). To było dla mnie zbawienne:) Pozdrawiam i spadam popracować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiecie co ???? Strasznie mi przykro . Niestety ja nie mogę więcej chyba pisać w tym temacie. Powód wszyscy pewnie już znają :( Nie ma stopki Nie ma daty. Chciałabym Wam napisać że zbłądziłam czy coś w tym stylu jednak nie mogę świadomie sięgnęłam kolejny raz po śmierdziela. Smutno mi bo kolejny raz zawiodłam Was ale przede wszystkim siebie. Zapomniałam jak to jest pachnieć. Wiem że nie powinnam się użalać nad sobą i swoim życiem, ale czasami po prostu rak mi już sil gdy wokół wszystko się wali. Wiem że papieros nic mi nie pomoże nie rozwiąże moich problemów ale... po prostu jest zawsze gdy go potrzebuje. Jako jedyny tak blisko mnie. Chciałabym się podnieść walczyć ale czuję że kolejny raz się nie uda. Życie potrafi brutalnie skopać człowieka :( Wymiękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi sie trudno żaba. Głównie samej sobie zrobiłaś "zawód", ale widocznie to jeszcze nie Twój czas:( Nie ma co ciskać sie na siłe- to jest uzaleznienie i sama musisz to zrozumieć. Póki w papierosie widzisz ukojenie, dopóty nie rzucisz tego dziadostwa. Dojrzewaj do decyzji i pokazuj sie u nas postanowieniem. Życze Ci wszystkiego naj...naj... naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć nie zdziwiłabym się gdyby chciał nas wszystkie" lorika :D:D:D:D ale by było :P jovik no wiedziałem ześ 1969 r :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no wiosna a tu wszyscy lądują w szpitalach' lorika ja musze ,bo termin wyznaczony i nos strasznie zatkany i ciezko sie oddycha ... złosliwiec dzieki za grabe 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabo twój wybór :( szkoda , bardzo szkoda :( jak dojrzejesz do rzucenia to wracaj w chwale do nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik ja wiem!! :) ja! ja wiem! ja! he he bo jak sie zaczol stan wojenny to ja bylam rok przed komunia he he a wogole to witam wszystkich nie bylo mnie pol dnia a mam czytania a czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka moze jeszcze nie dojrzalas do tego,nie wiem 30-stka tez sie tak meczyla potwornie,nie wiem co ci powiedziec,najchetniej to na patelnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANI -chociaż nie wiele osób zauważyło że mnie nie było trzy dni na topiku to i tak sie przypomnę ,jestem i nadal nie palę chociaż jest ciężko ,a nie było mnie bo miałam awarie internetu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kachna czasami rzeczywiscie ciezko sie polapac,jak za pol dnia kilka stron czytania :) ale nikt cie nie zapomnial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Dobrze ze dzien sie juz konczy bo jest ciezko ale wytrzymuje i jestem nadal BP :) zabka----tak mi przykro ze nie dajesz rady ja Cie rozumiem buziole👄 Regres----to ja sie tez pochwale tylko nie ma czym----ja zaczelam palic majac 17-cie lat a palilam ponad 35 lat,w tym momencie czuje sie mlodziej bo nie pale :D Kachna----nikt o Tobie nie zapomnial dzielna z Ciebie dziewczyna🌻 Regres jak to bylo? 🌻NIE PALIMY,PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka jak będziesz juz soba to wróć , my będziemy tu czekać na Ciebie. Regres po szpitalu to będziesz nas Wszystkie czuł. kachna11 dobrze , że Ty bp. 🌻 basiek1 - 🌻 - po prostu jesteś młoda koza tak jak ja 🌻 MY NIE PALIMY 🌻 MY PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłe co piszecie bo muszę powiedzieć ze dzięki wam nie zapaliłam nie miałam internetu i nie byłam na bieżąco ;ale myśl że co wam napisze jak zapale że zawiode wiele osób powstrzymała mnie przed tym czynem i dziękuje wam za to że tu jesteście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbowana_lisica:(
hej ludziska....widzę,że chyba niektórzy się nudzą w pracy,heh, zazdroszczę Wam:( U mnie ostatnio jakoś ciężko... Ale daję radę....O śmierdzielu nie myślę,choć czasem jak paliłam i miałam problem to wydaje mi się,że łatwiej mi było jakoś się opanować... żabka-buziole... Regres-ja mam 33... dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika trzymaj sie kochana ja cie doskonale rozumie bo mam tak samo od dłuższego czasu i co dzien budząc się rano mam nadzieje że bedzie lepiej,ale to chyba na tym polega ta walka ,tylko czy ta walka nas nie złamie ?chciała bym mieć już tyle dni co złośliwiec za sobą wtedy poczuła bym sie wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że żabki nie ma już z nami tu można było zawsze w niej mieć oparcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palisz już: 59 dni Zaoszczędziłeś już: 663.75 PLN! Wydłużone życie o: 9 dni i 5 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna szkoda że żabki nie ma już z nami tu można było zawsze w niej mieć oparcie Jak to nie ma już z nami?? a co ja umarłam:( sraczkę mam tylko ale lekarz mówi że będę żyć :P od tego się nie umiera. Jestem jestem nie myślcie sobie że tak łatwo się mnie pozbędziecie :D Ja silna dziewucha jestem . Nie poddam się bez walki, Lorika chciałabym się czuć lepsza, jako osoba niepaląca czasami tak jest koc jesteś lepsza od cuchnącej żaby :D ale coraz częściej myślę, że kogo to obchodzi i teraz trzymaj się krzesła i uważaj : bella1962 kachna11 mamuska44 bronka12 jovik asiek1982 julka01 zlosliwiec lorika sadny dzien pachnaca aga zabka Regres Vonk madziuchna04 zupek ojejkujejku farbowana_lisica Grace R Paulina36 monamas i ci których nie wymieniłam wybaczcie późno już i pamięć szwankuje. Tych wszystkich ludzi to obchodzi obchodzi że nie palisz wspierają cię i są z ciebie DUMNI To jest wielka pachnąca rodzina z czarną owcą (czytaj cuchnąca zaba) jak w każdej rodzinie. Trzymajcie się przesyłam 👄 czekajcie na mnie wróce niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka może jeśli się juz dobrze wysta.... to wracaj, mu TU czekamy. Zmykam do pracy, a i jeszcze jedno od tygodni gadam do koleżanki żeby rzuciła to świństwo, wczoraj zauważyłam, że zaczyna się łamać, tz. myśli o rzuceniu. Dobrze , że chociaż myśli. Przesyłam WAM słodkie , pachnące 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mija mi 240 dni, to taki łabędź + krzesełko + chula hop. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkodliwość biernego palenia Bierne palenie Wdychanie powietrza zawierającego dym papierosowy jest szkodliwe dla zdrowia. Dzieje się tak dlatego, że dym papierosowy zawiera ponad 4.000 substancji chemicznych w formie drobnych cząsteczek i gazów, z których wiele jest szkodliwych. Jak wiadomo, co najmniej 40 z nich powoduje raka. Gazy te, również zawierają tlenek węgla - trujący gaz, ten sam, który wydobywa się z rury wydechowej samochodu. Tylko 15% dymu z papierosa jest wdychane przez palacza. Reszta rozchodzi się w powietrzu, które inni ludzie wdychają. To wdychają nasze dzieci i wnuki. Żabka twój synek też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×