Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

taa.....Agi są de best;) żabeńko co my byśmy bez Ciebie tu zrobili?👄 Ostatni dzionek przed urlopem zleciał mi dziś baaardzo szybciutko:) No i mało padało,więc jest jakiś postęp:)Oby coraz więcej słonecznych dni przed nami:) Dobrej nocki: Regres Jacek zabka Kasia Jovik Małgosia Farbowana lisica Agnieszka Basiek Basia Madziuchna Magda Złośliwiec Wiesiu Paulina Paulina Kachna Kasia Pachnąca aga Agnieszka Vonk Iwonka monamas Monika lorika Agnieszka i dla całej reszty :D:D:D pa mój gg 9955066 gdyby się komuś nudziło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien ;) tak jest ma być Jacuś nie Jacek :P 🌻 za upominanie sie o własciwe nazewnictwo :D 🖐️ Dobrej Nocy załoganci :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika co to kuźwa ma znaczyc zaba to tylko Kaśka ????? kurcze tez bym chciała was zobaczyć hm jak się przemogę to wyślę link z moim kontem nk Kochanie piękna dziewczyna z ciebie i nie masz sie czego wstydzic i się"przemóc" Kochani do dzieła wysyłać zaproszenia do loriki kolejnej agi i niech mi ktoś powie że brzydka z niej dziewczyna to... :PPP a ja nie straszę tylko poważnie mówie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z chłodnego poranka i zapraszam na kawkę , herbatkę i pączka tak na doobry początek dnia. mamuśka44 a Ty dzis masz wolne czy co, że jeszcze sie nie zameldowałaś :):):) miłego dnia jutro wolne aj jak ja lubię piątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piątek, słoneczny piątek :) Dziś mija 4 tydzień mojego niepalenia,jejeje :) Brawo dla mnie :) Zaparzam kawę, dosypuję wanilii i karmelu i delektuję się jej smakiem,mniam :) Poza tym, dziś postanowiłam osłodzić sobie i koleżankom z pokoju życie i nabyłam ciacho z jagodami i budyniem :) Fantastycznego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystki🖐️ Lorika- zerknij na NK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie przywitam w piekny sloneczny dzien oczywiscie pachnaco a jakby inaczej :D monamas-----kwiatki dla Ciebie na miesiecznice 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla reszty zalogi BP milego dnia🌻🖐️ Pije kawusie i zmykam zara do pracy-jutro tez---w niedziele tez do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monomas 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pierwszy miesiąz co bardzo ważna "rocznica" :) Serdeczne gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas👄 i tylko odcinaj kupony od tego stanu BP:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziś mija 4 tydzień mojego niepalenia,jejeje" monamas pierwszy miesiac bez papierosa? wowwwwwwwwww i tak trzymać , nie należą ci sie brawa lecz należa ci sie owacje na stojąco :D 🌻 zuch dziewczyna . oby tak dalej .... zycze ci bys za miesiac , rok , dekade znowu sie nam tu chwaliła :D dla całej załogi BP Miłego dnia :D 🖐️ Ja uciekam troche na świeże powietrze ... nadal u mnie urlop ;) tzn L4 az do 7.06 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek- wysłałam Ci zaproszenie na NK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam całą załogę pachnącego grona 🌼 monamas 🌼 gratulacje z okazji miesiąca BP :D wszystkiego naj naj naj i nigdy ale to przenigdy śmierdziela dzięki za kawę jest pyszna super mniam mniam mniam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas Wielkie gradki ai owacje na stojąco też :D:D:D:D Lorika nie ubolewaj nad stratą zostało jeszcze tyle osób o których możesz mieć wyobrażenie :D Najważniejsze to zasilać grono osob nie palących A w to że jesteś brzydka jak noc listopadowa NIE WIERZE :P bo nie można stać się brzydalem w ciągu roku :P:P:P Dla wszystkich 👄 Ciekawe czy farbowana lisica już się pakuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziękuję za owacje, brawa, gratulacje i kwiaty :) To miłe bardzo i mobilizujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas---🌻 cały bukiet dla Ciebie:D żabko----tak,pakuję się,ale szlag by trafił te walizki nowoczesne:/ nie chce się zamknąć:/ i nie ,nie dlatego wcale ,że mam za dużo rzeczy:p pozdrowionka dla całej załogi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ,nie dlatego wcale ,że mam za dużo rzeczy" ta akurat :P ;) farbowana lisiczko miłego pobytu gdziekolwiek bedziesz ... a na marginesie to gdzie wyjezdzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki i WAS pozdrawiam bp. monamas - WIELKIE UKŁONY w Twoją stronę - Brawo dla ciebie bukiecik konwalii 🌻 czujesz jak pachną . Później się odezwę. Poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk :) ja pierdollleeee ze az tak brzydko powiem :O Jak ten dzieciak sie zaciąga ( jak profesjonalista i długoletni palacz) skubaniec niezły jest ... śmiesznie i komicznie to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44 widze ze w tym samym czasie wpisujemy posty na topik ;) 🌻 :D hehehehe ciepłe pozdrowienia i dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauważyliscie, że ten bobas pali, ale tego papierosa nie ubywa??? Hmmm.. czy to nie e-papieros? Dlamnie to jakieś to dziwne...filmik trwa poad 1 minute...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jovik tez mi sie zdaje ze to e papieros zero popiołu i fajka cały czas taka samo długa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres---jadę do Mielna:D:D:D tylko się zastanawiam czy mnie ,ze Śląska naszego kochanego-zadymionego za duża dawka świeżego powietrza nie zabije hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę ci :) tez bym chętnie pojechał ale niestety nie pojade ( kwestia finansowa :O) moze w wakacje wyskocze na jakies 10 dni nad polskie morze :) wiec wdycha jodu za nas wszystkich i jak wrócisz do nas to prosze zaprezentowac pozniej nam tutaj ten machoń co cię nad morzem złapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że będzie pogoda;/ ale laptopa biorę na wszelki wypadek,więc będę na bieżąco:) idę teraz robić obiadek :) do wieczorka kochani pachnący:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz mamy kontakt na NK, to niedlugo zamieszcze fotkę, jak wyglądałam tuz p0rzed rzuceniem palenia!!! Tylko prosze sie nie śmiać z tego szarego, chuderlawego i wysuszonego stworka:D:D Pozdrawiam... i czekam na koniec pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Załogo:) melduję się pachnąco. U mnie dziś również 28 dni BP, jak u monamas. Monamas - gratki wielkie 🌻 🌻 🌻 Farbowana - wypoczynkowego i słonecznego urlopu!!! Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina36 tez przyjmij moje gratulacje :) 🌻 przyznam ci sie szczerze ze watpiłem ze dasz rade nie palić ... tak wiem , głupio mi teraz :O ale jestem szczery moze to docenisz moze nie ? :( myslałem ze wymiękniesz ... ale , ale POZYTYWNIE MNIE ZASKOCZYŁAŚ !!! Gratuluje ci z całego serca i zycze dalszej wytrwalosci w postanowieniu nie palenia :) :D:D:D ciesze sie ze jestes w naszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×