Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Jestem i melduje sie pachnąco... :D Farbowana lisica musisz wziąć tę większą torbę hihihihi Ktoś napisał do mnie na gg ale sie nie przedstawił :( i zastanawiam się kto to był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka znowu musze cie upomniec Jacuś nie Jacek i daj proszę wszystkie Agi w kupie :) he he nastepnym razem za Jacka nagane dostaniesz ;P przyjelam zaproszenie od agi tylko nie wiem ktorej Lorika czy Lisiczka?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina tez nie wiem skad te watpliwosci u mnie ? Wiesz wiele tu było osób które rzucało palenie ... pozniej dziwnym trafem znikało z topiku :O ale tak jak mówiłem wczesniej .... bardzo chetnie w takich sprawach chce sie zawodzić :p najwazniejsze jest to ze nie palisz !!! i tak trzymaj 🌻 a klapsy ? no cóż ty ich nie dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien ---> 🌻 pilnuj , pilnuj tutaj porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest :D a co .... ma być Jacuś i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktoś wyjaśni bo ja tępa jestem Jaka jest różnica Jacek a Jacuś :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Jacenty :PP co tak w ogóle oznacza twój nick??? Regres Jacuś Farbowana lisica Agnieszka Pachnąca aga Agnieszka sadny dzień Agnieszka Lorika Agnieszka zabka Kasia Jovik Małgosia Basiek Basia Madziuchna Magda Złośliwiec Wiesiu Paulina Paulina Kachna Kasia Vonk Iwonka monamas Monika mamuśka ???lorika ???neri11??? bella ???ojejkujejku??? ? Witch321???Grace R ???kairanka ??? Bronka12 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest różnica Jacek a Jacuś" żabko żadna ale Jacuś ładniej brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P co tak w ogóle oznacza twój nick???" to proste :) Mam kumpli w Częstochowie co mają świetną kapele hc/punk ( lubię ich muzę ) i ot tak kiedyś przybrałem sobie nick od nazwy ich zespołu i tak już zostało :) http://regres.nfis.aplus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie moge lisica laska z ciebie jak sie patrzy,jestes tylko troszke mlodsza ode mnie a wygladasz jak smarkula :) tak mlodziudko :) regres Jacusiu Ty naprawde zaluj bo nie wiesz jakie laski tutaj masz jestes blogoslawiony miedzy slicznosciami :P he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIELKA PROŚBA DO: REGRESA ZŁOŚLIWCA I MAMUSKI NIE DAJCIE SIE PROSIĆ I POKAŻCIE SIĘ JAK NIE MACIE KONT NA NK TO CHOCIAŻ MALUTKIM ZDJĄTKIEM NA MAILA :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d::d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien i ja nawet nie wiem co sie stało ze tak pogrubiło mój komunikat ale moze dzieki temu coś wskóram :D:D:D inaczej bede ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się podpisuję pod prośbą żabki:D sadny dzien-dziękuję bardzo,ale Ty też niczego sobie:D zresztą masz rację-my tutaj dziewczynki same ślicznotki i powtórzę-najważniejsze ,że pachniemy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się , a oto mój licznik Nie palę już 254 dni (+ 09g17m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 7631. Będę żyć dłużej o 58 dni (+ 07g07m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3052,64 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka przyznaj się to ty jesteś na nk :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka po prostu Cię kocham ale mi frajdę zrobiłaś A ciacho z ciebie że hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka miło mi , ciachem to ja byłam jeszcze 4 lata temu, zanim sie urodził wnuk, dziś to babcia pełną gębą z patrzałkami na nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×