Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Zaba- odezwij sie, bo zakisne przy tym kompie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżżżżu ja już usypiam,jesien normalnie szaro buro i ponuro co chwile pada i spac sie chce ;/ ide sobie trzymajcie sie pachnaco 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz posłalam fotke Złośliwcowi. Niestety- nie posle Waszych, musicie to same zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zpodajcie drogie kolezanki na moja skrzyneczke maila do zlosliwca. Dorzuce Mu moja facjate;) Regres sie chyba wystraszyl i wystapil z tego babinca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwileczka wróciłem z marszobiegu ze swoją psinką paskudna pogoda jovik 🌼 dzięki za fotek :D super babka jesteś w moim typie jak córka wróci z uczelni to powiem żeby zrobiła mi fotkę to ci wyślę :D bo nie mam swojej fotki w komputerze obiecuję na początku czerwca :D nie wiem jeszcze jak założyć konto na NK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja poproszę...@ do złośliwca...zdjęcie wyslę Ci zlośliwiec jutro gdyż muszę oddać iplusa...swojemu... takze zycze Wam kolorowych snów...jutro się odezwę... pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka- poslij naszym paniom adres Złosliwca:) dzięki:) Złosliwiec- uhhh, komplement z twoich ust to podwójna przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 jesteś super :D dzwoniłem do córki to ma przyjechać 8 czerwca i ma przywieść aparat to mi pstryknie fotkę to wyślę to zobaczysz jaki zemnie super przystojniak hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec zobaczył jovik i od razu uśmiech na twarzy :D Wiesiu ja tez ci wysłałam tylko nie przewróć się ze śmiechu ani nie zaczynaj płakać Pytanie do Ciebie czy mogę dziewczynką wysłać twój adres mailowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczynki, musiscie przyznać że "pokochałyśmy" naszego Regresa za intelekt, nie za wygląd, o którym przez wiele miesięcy nie miałysmy pojęcia... To nam musi przyznać!!!" Vonk ja nie moge wam tego przyznać bo nie wiem czy mnie pokochałyście czy nie ? :P jakby co to Regres od czasu do czasu którąś klepnie w pupe na pocieszenie o!' lorika jeśli tylko któraś z was bardzo chce ? :P tak po za tym to Dobry Wieczór bywalcy :) ale żescie napłodziły stron na tym topiku od rana mam niezłe zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres sie chyba wystraszyl i wystapil z tego babinca" jak by nie było to fakt , niezły babiniec ale nam ze złośliwcem jest tutaj bardzo dobrze co nei złosliwiec? ;) Złosliwiec 🖐️ napisz tutaj swój adres to ci wszyscy wyślą fote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam nowi bywalcy z rana ? palicie czy nie ? DZISIAJ DZIEŃ BEZ PAPIEROSA !!!! dzisiaj nam z rana mamuśka44 o tym przypomniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres gdzieś był że takie zaległosci masz juz ktoś stwierdził ze uciekłeś z babińca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna gdzie jesteś Odezwij się Złośliwiec juz pewnie śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałem garnituru na siebie dzisiaj ;) Cały dzien na miescie ;) Za 2 tyg mam weselicho w rodzinie wiec trzeba sie ubrać jakoś :) jak bym mógł was opuścić ? Takie fajne dziewczyny , ani mi w głowie was opuszczać :D Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszati
Na imię mam Aneta :)). 4 dzień minął :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz topik sie rozkręcił wczoraj super Zabko jak z tym adresem naszego złośliwca a tak z rana to na kawkę zapraszam dziś szaro u mnie ta więc kawka pomoże nam się obudzić mocno trzymam kciuki i miłego dnia wpadne potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wyspałam się, jejejeej :) Padłam wczoraj przed 21,haha :) Konstytucja RP mnie skutecznie uśpiła, ale nic to - dziś jestem wyspana jak nieząbkujące i niekolkujące niemowlę i życze Wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszati oby tak dalej :D Cześć dzieciaki :P też najlepszego Ja również życzę wam spokojnego i miłego dnia :) Złośliwiec ale chyba maila ( adres) to umiesz tutaj wpisać ? ;) Wiec jak wpiszesz to dziewczyny powysyłają ci swoje zdjęcia więc nie smuć sie już ;) 🖐️ dla całej damskiej załogi BP wielki 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dzieci:p Ja dzis z rana stawiam Coca- cole, lizaki i lody z polewą czekoladową!!!!!!:P:P:D:D mniaaammm:D Prosze sobie wziąc baloniki:D :P:P Aszati- zafarbuj sie na czarno i... gratulację! Na pewno cierpisz....ale to minie:) Ale to dobra decyzja, bardzo dobra, której NIGDY się nie załuje:D Trzymam kciuki:) Złośliwiec.. dawaj adres mailowy albo pozwól nam go wysłać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś chora:( buuuuuuuuuuu😭 😭 😭 Mam coś w rodzaju egipskiej "klątwy faraona", którą na marginesie, miałam okazję 3 razy przeżyć :0 Objawia się to mega skrętem kiszek i odruchem wymiotnym na samą myśl o jedzeniu...także nie mogę skorzystać z poczestunku:(:(:( BTW - pamiętam jak nie tak dawno poskręcana "faranonem" w Egipcie wlokłam sie na czworakach z łozka na balkon zapalić (na leżaco niemal...:):):) Gdzie czlowiek miał mozg????? Złośliwiec - ja rówwnież proszę o Twój @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani....ja to chyba coś w życiu zawiniłam dużo...nie dość ,że pada nad tym morzem ciągle....to jeszcze jestem chora:( pozdrawiam kochani BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani BP:) ale mam zaległości, chyba nadrobię dopiero w czwartek:) Teraz tylko taka mała refleksja: obecnie, kiedy mijam samochody z palaczami w środku, to mam taką radochę, że ja nie palę, że hej:) Ale fajnie nie palić! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowana lisico- juz do Ciebie jedziemy z odsieczą! Wystarczy Twoje jedno słówko:P:P:P Ale wdychaj jod- chociaz tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻serdecznie wszystkich .......napewno nie wszyscy mnie znają ...ale byłam na tym forum ..tzn [tamtym starym ]od trzech lat i to własnie 3 lata temu były proby rzucania palenia ..udało sie juz prawie 3 latka nie pale ..a od 3 miesiecy podjał tą mądrą decyzje mój mąz bardzo go wspieram ..zagladam na topik gdzies międzie 300-400 stronke i czytam jak ja sie meczyłam jak dawałam sobie rade ..jak pytałam złosliwca o rozne sprawy ..ze czuje sie podle ..zle dlaczego przeciez nie pale ..ale zanim w organizmie rewolucja przejdzie po tycg fajach to musi troche czasu upłynąc...Magda pozdrawiam🌻mój wyniczek to............1045dni bez smierdziela:):):):):):) sądny dzien🌻witaj:) bella1962🌻musze poczytac teraz za bardzo nie mam czasu jovik🌻 basiek1🌻 regres🌻 żabka🌻 🌻🌻dla wszystkich musze sie zbierac bo dzisiej dzien dziecka trzeba isc do dzieciaczków i wnusia ktory mieszka bliziutko bo moje kochane wnusie dwójeczka jest troche km odemnie ....:(:(:(smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×