Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

dobranoc kochani spokojnej nocki Wam zycze ja dzis Kubie dopinguje w tańcu Musze go wspierać toć to z Goliny bliski mnie hihi:):):)\\śpijcie smacznie Jutro wolne HURa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z knajpki- byłam na piwku z psiapsiólką:p papapapapappp🌻🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 pachnaca Aga 🌻no i kuba wygrał ale oboje jada do Nowego Jorku super fajnie tanczyli ..dobrej nocki wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra cisza taka że aż strach... A ja wykorzystam sytuacje ze nikogo nie ma ... i przyznam się do grzechu. Nie będe się tłumaczyć , no może troszkę... zapaliłam nie wytrzymałam. Tyle rzeczy nie poszło tak jak miało pójść. heh szkoda gadać, ze względu na to że to forum publiczne nie będę za dużo pisać nie każdy zresztą chciałby o tym słuchać. No wiec co do tych papierochów zapaliłam to mało powiedziane spaliłam paczkę w ciągu pięciu godzin...paląc coraz bardziej rosła we mnie nienawiść do siebie do śmierdzieli do tego ze to wszystko nie może być prostsze itp. 01.06 2010 godz 17 siedząc i paląc tego śmierdziela wpadła mi do głowy myśl Ja wam pokaże pokaże że mam siłę rzucić (ale tak na poważnie)wykąpałam się ... i coś dziwnego się zrobiło takie dziwne uczucie na sercu (jak słowo daje) szczęście i siła. Nie czuję żadnego ciśnienia w razie potrzeby kupiłam pastylki i Ja po prostu mam znowu siłę do walki. Mało tego ja jestem z tego powodu zadowolona i szczęśliwa. A dziś ... rano pokłóciłam się z mężem i wyszłam z domu na spacer z Kubą pierwsza myśl w złości ze idę do sklepu...kupie fajki na złość i poszłam ... weszłam i kupiłam... NOWY PERFUM I ŻEL DO KĄPIELI :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a teraz tak ślicznie pachnę że nie myślę o śmierdzielu. Mam nadzieje ze nikogo nie zawiodłam i nie zanudziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko---moim skromnym zdaniem ważne jest ,że się nie poddajesz:)A każdy z nas tutaj wie jak trudne bywa rzucanie i walka ze śmierdzielem....Ale podobno co nas nie zabije to nas wkur.....:D Więc do dzieła!Kolejny raz,miejmy nadzieję,że ostatni👄 a ja no cóż....moja ropna anginka spać mi nie daje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zoska
właśnie sprawdziłam,że o 3.55 jest wschód słońca dzisiaj....więc dzisiaj to ja witam i robię kawkę,herbatkę,nawet jajeczniczkę Wam mogę zrobić, skoro i tak nie śpię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u góry to byłam ja,ale ten przeklęty ból gardła na mózg mi się jednak rzucił;/ albo ten jod....chyba naprawdę muszę łeb pod rurę wydechową włożyć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dudka tak Kuba wygrał, ciesze sie on zaczynał taniec w naszym konińskim Rytmiksie , oj ciesze sie kurcze wstałąm rano świeciło słonko a teraz zachmurzyło sie i pewnie zacznie padać, ale pomimo tej pogody życze Wam miłego dnia a że wolne jest dziś od pracy to musi być miło :):):) trzymajcie sie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka🌻 Dobrze ze potrafiłas zapanowac nad sobą i zamiast papierosków kupiłas zel do kapieli ..wiesz co ja tez w nerwach złapałam papieroska na począdku mojej drogi ...ale pomyslałam co mi to da ...dalej bede palic a nie chcem ..ta gorycz mnie meczyła po papierosku w gebie okropnie....:(:(i ty teraz musisz samam ze sobą rozmawiac ..ze palic nie chcesz masz juz probke swojego charakteru ze dasz rade ze trzeba walczyc bo warto ....fajnie jest nie palic ....moj mąz juz tez szedłpo papieroski do kiosku ...zaczełam mu tłumaczyc ze nie pali juz 3 miesiace czy mu nie szkoda tej walki a juz czym dalej tym lzej zniesc głod nikotynowy ..wiadomo ze czycha za rogiem i namawia ..zapal..zapal...a ja mowie fige nie zapale ..:):):)DASZ RADE ..nie wiem jak długo nie palisz nie czytałam wczesniejszych wpisow rozpisałam sie troszke pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ...i o dziwo słonecznie ..pieknie u mnie dzisiej za oknem swieci słoneczko takze 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he lisica-------- za duzo tlenu i jodu,zdecydowanie ;) żaba żaba------- bo ci zabiore misia ;P dobrze ze jeztes i ze walczysz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko żabko chcesz klapsa od Regresa oj będzie bolało :P ładna jestes to nie szpeć sie papirochem w zębach kupuj sobie pachnące żele śliczne perfumki ale MASZ ZAKAZ KUPOWANIA FAJEK, bo teraz to ja do Ciebie przyjadę i dam Ci wielkie bicie ;) no miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga na patelnie żabke u juz żaba kup sobie nowy telefon :) wez wysoki abonament,nie bedzie cie stac na fajki ;) jak rzucilam to po 3 tygodniach kupilam sobie nowego fona :) i moglam sobie pozwolic na 75 zl abonamentu bo wiedzialam ze z dymem tego nie puszcze :) lepsze perfumy i nowe ciuchy :) ciuchy to akurat byla koniecznosc bo przytylam i w swoje sie nie miescilam,ale pocieszam sie ze wraz z bokami uroslo tez cos innego:) no a waga od dawna nie wzrasta tak ze niech juz mi tak zostanie-pobozne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Dopiero zwleklam sie z lozka za oknem brzydko wypije kawke i z powrotem do lozia a co :P zabko---trzymaj sie 🌻 farbowana_lisica---zdrowiej 🌻 milego dnia pozdrowka kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dni minęło :). Nie ugięłam się przy piwku :D jestem z siebie dumna ach :). Pozdrawiam wszystkich :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszati BRAWO :D Ja tez obawiałem sie na poczatku ze przy alko nie dam rady nie palic ale jakos poszło ... Dzień Dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko ty zapaliłaś ? czekam na potwierdzenie bo aż mi sie nie chce w to wierzyć ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, Ty sie zbieraj kolego, dość leniuchowania, pewnie już zapomniałeś o zabiegu....poweekenduj jeszcze troche i marsz do roboty, jak cała nasza nieszczęsna reszta" Vonk od poniedziałku , od poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem ja od ponad 2 lat nie przeczytalam ksiazki ;/ tzn odkad rzucilam palenie zawsze do czytania mialam dobra herbatke i papierochy i jakos jak probowalam czytac nie mialam co zrobic z lewa reka tzn ta ktora palilam tak teraz sobie uswiadomilam ze z fajkami rzucilam ksiazki ;/ nie dlugo ide na dluzszy urlop spróbuję ulozyc nowy sposob na czytanie :) juz czuje braki literackie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przykro mi żabko ale mnie zawiodłaś i to z paru powodów aż mi szkoda ich tu wymienić , ze nie wspomne o temacie na kórym sie znajdujemy i który ty założyłaś :( szkoda.... :O ps. może nadal bedziesz walaczyć ? czego ci życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien tak Jacuniu zapalila i za kare nie powinna klapsow dostac za to nalezy zabrac zabie misia puchatka" klapsów na bank nie dostanie :P a i kwiatka też nie :P dopóki sie nie poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś ona mowi ze walczyc bedzie ale kara mosi byc żabka masz do nas kontakt rowniez poza topikiem czemu malpico sie nie odezwiesz nie pozalisz? skad wiesz czy bysmy ci nie pomogli? nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowana dziekuje 👄 sądny dzień ja tego misia nie mam a poza tym myślałam że trzymamy sztamę fanek Kubusia Puchatka żabko ty zapaliłaś? czekam na potwierdzenie bo aż mi sie nie chce w to wierzyć ? :(((( to przykro mi żabko ale mnie zawiodłaś i to z paru powodów aż mi szkoda ich tu wymienić , ze nie wspomnę o temacie na którym sie znajdujemy i który ty założyłaś Regres takie jesteś fajne ciacho a kobietę do łez chcesz doprowadzić klapsów na bank nie dostanie a i kwiatka też nie dopóki sie nie poprawi :P dawaj kwiatka a najlepiej trzy :D żabka masz do nas kontakt rowniez poza topikiem czemu malpico sie nie odezwiesz nie pozalisz? skad wiesz czy bysmy ci nie pomogli? nooo No wiem ale widzisz to bardzo skomplikowane i nie chce meczyc innych swoimi problemami kazdy ma swój krzyz Regres nie pale od 01.06.2010 godzina 17 i tej wersji się bede trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka ---- masz mowic jak cie cos trapi!!! czy to jasne??!! a co do fanklubu kubusia puchatka to ty jestes prezesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.06.2010 godzina 17 i tej wersji się bede trzymac" OK :) ale zrób wszystko co w swojej mocy by ta data była ostateczna i jedyna :) 3 dni bez fajki to też sporo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×