Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Regres 🖐️ graba zgadzam się z tobą :) Wole brunetki i blondynki na jednakowym poziomie 🌼 bo wszystkie sa piękne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻-dziesiat Nie pale juz 80(+00g37min) Ilosc niewypalonych papierosow 1600 Bede zyc dluzej o 5 dni (+13g20min) Zaoszczedzone pieniadze 760,00zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąca Aga - siedziałam chwilkę a potem uciekłam do łazienki wziełam prysznic , użyłam perfum, zrobiłam sobie kolację i dużżżo zielonej herbaty i oczywiście wziełam magiczną pastylkę (to na te sytuacje gdy staję się niebezpieczna dla siebie i otoczenia) Basiek 🌻 Złośliwiec ty jak coś napiszesz to od razu robi mi się gorąco na serduchu ❤️ żabka no prosze cie.... nie zawódź siebie i nas nie pal ... Regres no proszę Cię a gdzie się podziała wiara w żabę :( Jak ma mi się udać jak we mnie nie wierzysz :P No kochani jak widać przezwyciężyłam śmierdziela wczoraj więc plan na dziś jest taki sam , pozytywnie nastawiona :D pozytywnie zakrecona , Cała pozytywna bo słonko za oknem i normalnie lato :D nam się zrobiło. Do wszystkich potrzebujących wysyłam promienie słonka :D Kochani dziękuje że jesteście ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze coś :D:D:D:D:D Nie pale 2 dni [18:27 min] Nie wypaliłam 78 papierosów Będę żyć dłużej o 6:35 Zaoszczędziłam 31.60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem chora chorsza trup ;/ od wczoraj kuzwa tak mnie trzyma smarkam kicham prycham glowa peka oczy bola a zmieeerzla jestem jak diabli ale BP :) żabka ciesze sie:* dzielna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres no proszę Cię a gdzie się podziała wiara w żabę Jak ma mi się udać jak we mnie nie wierzysz " OK daje ci ten kredyt :) Mam nadzieje ze tym razem nas nie zawiedziesz juz a tym bardziej siebie ;) 🌻 na Nową Drogę ----na Pachnącą Drogę byś nią podążała i trwała bez nałogu ... na marginesie pytanie żabka NIE SZKODA BYŁO CI TYLU DNI BEZ PAPIEROSA? BO osobiscie jako żem mężczyzna to bym sie chyba popłakała z żalu że utraciłem tyle dni bez nikotyny dla jednego głupiego papierosa? :O nie wiem co jest grane ze mną ale cholernie mam wyrobione obrzydzenie na fajki :O Ale to chyba dobrze ? pozdrawiam 🌻 pachnący kwiat kobiecej strony tego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien może to jakas alergia? Do apteki leć po jakieś krople do nosa :) 🌻 i zdrowiej szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie mamy w Gliwicach piekne niebieskie niebo :) aż musialam zdjecie zrobic,bo juz bardzo dawno nie widzialam ladnego nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze i alergia,kupilam gripex i zobaczymy a to niebieskie bezchmurne niebo naprawde nastraja pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres odpowiedz jest taka: Jak nie paliłam 3 miesiące za pierwszym razem, pamiętam jaka byłam dumna z siebie i choć wtedy zapaliłam to żal mi było tego że nie mogę zachować mojego bieżącego licznika :( Tak mną targały nerwy na siebie na to że zapaliłam i na to że wydawało mi się to bardzo niesprawiedliwe ze trzeba kasować licznik. Potem niestety była tylko walka połączona z żalem :( takie wieczne szarpanie. Teraz wiem że nie dojrzałam do tego żeby wtedy pożegnać fajki, Choć chyba Jovik tak powiedziała że do rzucenia trzeba dorosnąć To z moim charakterem buntownika myślałam "jak to ja nie dorosłam a pokaże że dorosłam " I kolejna próba kończyła się fiaskiem:( A teraz z całą odpowiedzialnością za słowa mogę powiedzieć DOROSŁAM DO RZUCENIA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do żabki... Złośliweic, co chyba nikogo nie dziwi, trafił znów w samo sedno!!! Posłuchaj, jest nas tu, stałych bywalców, lekką ręką licząć 20-stka (ostatnio), kazdy z nas rożną ilość czasu... Kazdy z nam ma masę problemów, problemików, wielkich proooobleeeemów czasem... W mozim życiu przez te 9 miesięcy tęż działao się różnie i nie zawsze było kolorowo, u reszty na 100% to samo. Gdyby papieros choć w niajmniejszym stopniu któryś z Twoich problemów rozwiązał, postawiłabym Ci krzyż nad czołem i popukała w konfesjonał... Ale tak nie jest, on nie pomaga rozwiązywać problemów, on je powoduje i mnoży!!!! Kazdy z nas na codzień zmaga sie dokładnie z tym samym, nie jesteś jedyna, nie jesteś inna, nie jesteś bardziej wrażliwa...Nałogowiec to nałogowiec i można nas wrzucić do jednego wora!!! Tylko, że to, że masz problemy nie jest żadnym wytłumaczeniem, że sięgasz po to gówno!!!! Musisz zmienić sposób myślenia, Żabko... NIC CIĘ NIE USPRAWIEDLIWIA!!!!! Nie przed nami, bo kazdy z nas w podobnej chwili przeżywa to samo, my wiemy, że można wygrać i DOSKONALE wiemy, że Ty też możesz!!!!!! Pokłon za to, że potrafisz ciągle wracać, ale proszę, nie szukaj usprawiedliwienia dla swoich "wycieczek" do sklepu, bo takiego usprawiedliwienia nie ma.. Mam nadzieję że to nie było zbyt brutalne ale zależy mi na Tobie, kochana;) Pamiętaj o tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk- przeczytałam Twój post i podpisuję się pod nim obiema rękoma!!!!! Tak Żabko.... Pozdrawiam🖐️ i jak zwykle- ukłony dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :) Vonk ma 100 % racje :) każdy ma problemy , to normalne że jedni maja wieksze inni mniejsze ale każdy je ma ... Zabko to żadne wytłumacznie , ze zapaliłaś bo miałas problem To nie tak ... Nie wolno ochoty na papierosa przypisywać problemom czy sytuacjom zyciowym w których sie znajdujemy To nie jest usprawiedliwnie ze ktos cie wyprowadził z równowagi Gdybysmy mieli stosowac taka technike w naszym życiu jak ty to podejrzewam że ten topik odwiedzlai by tylko ci co wklejają bezsensowne reklamy i polecają jakieś odwiedziny na wklejanych linkach .... ale ok 2 dni bez fajki to tez jakis sukces Zycze ci ich jak najwiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche polezalam i jestem juz znowu widze ze jedziecie po zabie rowno nalezy sie oj nalezy i macie racje,ja pozostaje w nadziei ze sie jej uda :) prawda zaba??nie beda jakies smrody za ciebie decydowaly,rzadzily toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chłopy są głupie i nie chce żadnego " lorika a może oczekiwania są zbyt wygórowane ;) nie ma głupich chłopów ,są tylko niezdecydowani :P Jeszcze i na ciebie czas przyjdzie :) a ja ci mówie że wnuki będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba za 2 dni 78fajek wyjarasz??taka młoda dziewczyna" też mi sie rzuciły te papierosy w oczy 78 to sa 4 ramki :O albo masz żabka zle licznik ustawiony albo jesteś chodzącą lokomotywą :O przesada i to duża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosc,wystarczy,bo przesadzicie i dziewczyne zniechecicie calkiem boli mnie glowa i wogole chyba tramwaj po mnie przejechal,nie mam sily sluchac,zawinila fakt,opr sie nalezal fakt i dobrze ze go dostala musi wiedziec ze z nami nie ma zartow ale juz dosyc bo od nas ucieknie wogole,wystarczy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien OK ja już milczę :O:O:O Od poniedziałku wracam do roboty i powiem wam ze sie w sumie ciesze :) Juz mi sie nie chciało w domu siedzieć :) Zyczę wam miłego weekendu 🌻 🖐️ blondynki i brunetki a dla żaby na zachęte piękny i pachnący 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde ktos tu musi trzymac pozadek :) żaba a ty sie nie opier tegez tylko dni nam policz :) opuszczasz sie w obowiazkach kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pale pale Madziuchna jak smok...;/ a i mam sie okropnie.aha noi czesc wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę poszło lawinowo :( trudno . Niech będzie zapaliłam bo... chciałam a problemy nie miały żadnego znaczenia. Lorika i regres licznik ustawiony poprawnie nie było dwa dni tylko dwa dni i 18 godzin a to trochę zmienia postać rzeczy. Palaliłam ok 30 papierosów dziennie +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelofek----a co sie dzieje slodziutki...napisz mi szybciutko....jak chcesz pogadać,wyżalić się zapraszam na madziuchna04@gmail.com a jak Twoje piesie??? Za to że Cie polubiłam i tak masz 🌻🌻🌻🌻 i 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -04 06 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>1882 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1672 BP 3. dudka >>>>>>>>>>>>>1048BP 4. sadny dzien >>>>>>>>832 BP 5.neri11 >>>>>>>>>>>>> 663 BP 6. bella 1962>>>>>>>>>> 583 BP 7.Pachnąca aga>>>>>>>>545 BP 8. ojejkujejku >>>>>>>>545 BP 9. Madziuchna 04 >>>>>>511 BP 10. Regres >>>>>>>>>>>>>399 BP 11.Vonk>>>>>>>>>>>>>>>274 BP 12.Jullka 01 >>>>>>>>>>>264 BP 13. mamuska44 >>>>>>>>261 BP 14. Farbowana_lisica>>>208 BP 15. lorika >>>>>>>>>>>>>144 BP 16. Witch321 >>>>>>>>>>138 BP 17. Grace R >>>>>>>>>>>135BP 18.kairanka >>>>>>>>>>108BP 19. basiek1 >>>>>>>>>>>>80BP 20. Bronka12 >>>>>>>>>75 BP 21. monamas>>>>>>>>>>>35 BP 22. Paulina >>>>>>>>>>>>35 BP 23 caphirinia>>>>>>>>>>>>14 BP 24.veroniqueee>>>>>>>12 BP 25.Aszati >>>>>>>>>>>>>>>8BP 26. bitch>>>>>>>>>>>>>>>4BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien----> nie opierdzielaj nas, ze "krzyczymy" na zabke!!! Tu nie głaszczemy za palenie...niestety.Żabka wie, ze mamy rację, bo rozumiem- zawalic raz! Ale tyle razy????? Normalnie przez kolano i klapsy- ode mnie, bo od Regresa to byłaby nagroda:( Tak na dobrą sprawę Żabko to Ty jeszcze tego palenie nie rzuciłas, niestety. Ty nadal jestes Palaczem, tylko z tą róznica, ze robisz sobie przerwy w paleniu:(:( Nie pisze tego, by Cię zdołować, jestes moim ulubieńcem żabulko, ale prawda jest taka, że musisz rzucić palenie i juz...... Teraz możecie podebatować nad moja wypowiedzią.....ja spadam. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko --> czy Ty aby na pewno chcesz rzucić palenie, czy robić sobie tylko kilkudniowe przerwy? Poza tym żabka robisz sobie z buzi śmietnik co kilka dni deklarując rzucenie palenia, po czym piszesz wszem i wobec, że jednak zapaliłaś, bo coś tam... Kto chce - szuka sposobu, a kto nie chce - szuka powodu... Do której grupy się zaliczasz? lorika--> witaj w klubie trafiających na nieodpowiednich dla siebie mężczyzn... Też się, czasami, zastanawiam co we mnie takiego jest, że przyciągam takie charaktery i osobowości, które wykorzystują, są nieodpowiedzialne i niedojrzałe... Ehhh... Póki co żyję sobie radosnym życiem singla i korzystam z życia ile się da :) A co ma być, to i tak będzie :) Pozdrawiam weekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×