Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

A ja szefem :) Ide bo go zabiję jak zostanę w domu Pójde na spacer Sadny dzien jasne ze jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika-----ja sie lubuje w tworczosci J.R.R. Tolkiena mam chyba wszystko co zostalo wydane w polsce,czytalam juz po iles razy a trylogie wladcy pierscieni ilesdziesiat razy i ciagle mi malo :) juz dawno nie czytalam "silmarilionu" licze ze jak pojde na urlop,dzieci wyprawie na kolonie to wtedy poczytam,bo jak one pojada to jeszcze bede tydzien na urlopie i bede sie pewnie nudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres takie jesteś fajne ciacho a kobietę do łez chcesz doprowadzić" żabko ale czy naprawdę myslisz ze to ja doprawdzam cię do łez ? ja tylko reaguje na to co zrobiłaś Wiec ewentualne pretensje o to ze doprowadzona zostałas do łez możesz zawdzięczać tylko sobie :) ale OK nstp razem będzie juz lepiej NIE PAL !!!! Nie warto , tyle razy to powtarzałaś nam , sobie i tym którzy tutaj pojawiali sie po raz pierwszy a kwiatka masz 🌻 na zachęte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... Kubuś Puchatek w Boliłudzie, heheheee;):D:D:P czad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze silmarilion by cie wciagnol to ciezkie dzielo :) doslownie i w przenosni lubie takie klimaty,wrecz odplywam jak czytam,mam wtedy swoj wlasny valinor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 260 dni (+ 07g00m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 7808. Będę żyć dłużej o 59 dni (+ 15g36m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3123,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika Ja myślałam że nie bede mieć dziecka tak mówili lekarze a jak już straciłam nadzieję to zjawił się miś :D A słodki po mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he lorika jedyni fajni to ci tutaj u nas na topiku to nasz kochany Jacus zlosliwiec zupek i misiek a cala reszta rzeczywiscie glupie to jak but z lewej nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień bo my kobiety a szczegó;nie Polki jesteś my piekne i dlatego podobamy sie Jacusiowi ;););) ja dzis na rowerku byłam Troszke pozwidzałam okolice i szok woda dalej stoi wydae mi sie że jeśli jej ubywa to bardzo powoli Szok bo zapowiadaja kolejną fale aj miłego wieczrku niech będzie on PACHNĄCY :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy ratunku!!!!!!!!!!!!!!!! Ja głupia myślałam że mi rzucanie palenia łatwo pójdzie ze jak dwa dni czuje sie dobrze to tak bedzie a tu masz Kryzys taki mnie naszedł ze ledwo siedzę na krześle Będę wyć:/:/:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich starych i nowych bywalców:)może mnie jeszcze pamiętacie...Muszę ponadrabiać z czytaniem wpisów.Dawno mnie tu nie było. Spróbuję sie zmobilizować i do Was zawitać z postanowieniem BP 🌼🌼🌼🌼🌼dla Was Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko napisz mi tu szybko że siedziałaś na krześle, że po śmierdziea nie poszłaś marzycielko wracaj do nas u mnie dziś zapowiada sie na piękny słoneczny dizeń zapraszam na kawkę , herbatkę i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce - szuka sposobu. Kto nie chce - szuka powodu... Gdzieś przeczytałam i bardzo mi się spodobało :) Pozdrawiam weekendowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 pachnaca aga ------kawka pyszna zabko----mam nadzieje ze dalas rade i nie sieglas po smierdziela marzycielkaa-----czekamy na Twoja decyzje monamas---🌻 U mnie zapowiada sie piekny dzien sloneczko swieci :D Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego dnia pachnaca aga 🌼 kawę już piłem ale herbatki napije się z tobą jest pyszna :D monamas 🌼 mi tez bardzo się to spodobało i to jest święta prawda :D kto chce nie palic to szuka sposobu żeby skończyć z tym śmierdzącym nałogiem :D a kto nie chce to szuka byle jakiego powodu [ nie tak spojrzał na mnie czy tez nie tym tonem się odezwał ] żeby tylko nadarzyła się okazja żeby zapalić :( zabka 🌼 żabciu dobrze ze jeszcze jesteś w stanie siedzieć ze nie upadłaś zaparz sobie melisy to się trochę wyluzujesz postaraj się nie myśleć o śmierdzielu pamiętaj ze każdy z nas tu ma jakieś problemy i dość poważne ja np. jestem chory na raka jednak nie myślę o śmierdzielu bo ja naprawdę to nie chce palić a on mnie nie wyleczy z początku każdemu tu z nas było bardzo ciężko tez przeżyłem horror i wszyscy wokoło mnie i wiem co w tej chwili przezywasz jesteś młodą piękną silną dziewczynką ty tylko sobie wmawiasz ze nie dasz rady skończyć z tym śmierdzielem zobacz tylko ze ja paliłem 40 lat ostatnio już 3 paczki dziennie i mi i wielu z nas się udało to dlaczego tobie ma się nie udać pokonać tego śmierdzącego nałogu weź się w garść i pamiętaj ze jesteśmy z toba trzymam za ciebie kciuki BP :D marzycielkaaa83🌼 milo ze się odezwałaś zaglądaj tu częściej bo warto być BP :D sadny dzien 🌼 u mnie powodzi nie ma ale tez w jeziorach wody przybyło lorika 🌼 szatynki czy blondynki ja wszystkie lubię was pachnące dziewczynki 🌼 dzięki za fotkę cos pięknego brak slow :D Vonka 🌼 dzięki za zdjęcie super z ciebie babka 🌼 niedługo się zrewanżuję :D basiek1 🌼 🖐️ :D wymieniłem tylko ostatnia stronę 🖐️ zaraz wyruszam na działkę trawkę skosić i rybki nakarmić :D dawno już nie sprawdzałem BP Nie palę już 1882 dni (+ 12g44m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 112951. Będę żyć dłużej o 862 dni (+ 19g50m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 37 838,87 zł! 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam :) 🖐️ I dementuje :) Wole brunetki i blondynki na jednakowym poziomie :) Moja narzeczona jest brunetką :) wszystkim paniom niezaleznie od koloru włosów 🌻 a chłopakom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka no prosze cie....:O nie zawódź siebie i nas :O nie pal ... marzycielka zagladaj do nas czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×