Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Stara ekipa milczy nowa też" mar-pa stara ekipa czuwa ....a z tej nowszej ktoś już jeździ z zaproszeniami na ślub;) ale stara ekipa czuwa i ma sie dobrze :) tak mi sie zdaje ;) ps słówko do loriki :) nawet nie próbuj nigdy więcej sprawdzać by poczuc się wolna od nałogu ... loriś to bez sesnu po co to w ogóle wkładać do ust??? ps2. a gdzie żaba ? :) te statystyki żabci bardzo mi sie podobaja są przejrzyste i uporządkowane to ja sobie wkleję swój wynik a co :P Nie palę już 699 dni (+ 03g00m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 9787. Będę żyć dłużej o 74 dni (+ 18g25m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4649,18 zł! hahahaha jutro 700 :) pozdrawiam wieczornie 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zywkle się melduję i życzę wszystkim bez i tym co go jeszcze mają - NAŁÓG , spokojnego, pachnącego 🌻 weekendu. "Witaj wiosno moja nadziejo, witaj wniosno moja tęsknoto, tyś jest światłem mym i ukojeniem ... " tak mi się przypomniały słowa piosenki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres z okazji tej szubienicy i dwóch krągłości (700), życzę Ci samych dni pięknych i słoneczych, przy boku ukochanej no i oczywiście bp. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGAGUSIA
Witam wszystkich cieplutko i wiosennie:) Tak was podczytuje od 2-3 dni i jestem pełna podziwu i zostaje mi tylko POGRATULOWAĆ wytrwałym. Jak ja bardzo bym chciała rzucić ten nałóg.Palę choć tak bardzo chciała bym rzucić.Ale wystarczą ostre nerwy i już sięgam po papierosa:( Jak mam sobie z tym poradzić?POMÓZCIE!!! Od czego za czeliście? kiedy jest ten najgorszy kryzys w którym dniu? Bardzo dziękuję za porady i wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagusia to dołacz do nas kazdy dzien palenia to dzien zmarnowany rzuc to g.....o szkoda zycia urody pieniedzy zdrowia i wielu innych rzeczy pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochany 700!!!!! Jak to cudnie wyglada:):):) Wielkie gratulacje!!!! Ja ostatnio pogubiałm się w obliczeniach i wstyd sie przyznać, ale z lenistwa czekam aż Żabka zapoda ile dni mineło. Dzięki wielkie dla niej:) Wiecie co, ja miałam parę razy taką sytuację, że parę osób m.in moj mąz czy brat, po tym jak obwieszczałam swoj wstręt do fajek,stwierdzali że pewnie gdybym zapaliła jednego to cały ten wstręt by minał i mogłabym wrócić do nałogu. Ja jestem przekonana, ze tak by sie nie stało, bo znam siebie i wiem jakie mam odczucia w stosunku do śmierdziela. No i pomyślałam sobie, żeby wziąc tego fajka, wyjarać przy nich i udowodnić, jak bardzo się mylą, bo naprawdę uważam się już za całkowicie wolną od tego swiństwa. Powstrzymało mnie tylko to, że zasmrodze sobie moje czyste od 19 miesięcy płuca, no i zgodnie z obowiązującymi tu, u Nas zasadami bede musiałą wyzerować licznik. NIE WARTO!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUśKA oooooooo dzięki ale mam dla was smutną informację .... ZAPALIłEM WCZORAJ W NOCY PAPIEROSA :( złamałem sie w postanowieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres he he he gdyby nie to ze jest dzisiaj PRIMA APRILLIS to bym uwierzyła :D :D Moje wielkie wielkie wielgachne gratulacje za te 700 dni BP to co pijemy dzisiaj co??? wykosztujesz się ale co tam zaoszczędziłeś :D No i gratulacje jeszcze bo te zaproszenia to chyba Ty rozwozisz nie?:p kiedy ta uroczystosć..czerwiec?? tak sobie strzeliłam tylko Pozdrawiam serdecznie wszystkich pachnących🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pryma aprylis ha ha ja dzisaj jestem jakas ospala i juz nie moge doczekac sie soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar-pa dodobob czujne jesteście :) Oczywiście że Prima Aprilis :) nie dałyście sie nabrać OCZYWIśCIE ZE NADAL NIE PALę co więcej , nawet nigdy nie zamierzam :) Dziękuję za gratki za te 700 dni a co pijemy ? http://www.bloblo.pl/image/114124/oryginal/duze_drinki1.jpg do wyboru do koloru :) mar-pa Tak jezdzimy z zaproszeniami a slub mamy w czerwcu ( oby tylko pogoda dopisała) Ciekawe czy stres mnie dopadnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Regresie to i ja przyłączam się do gratulacji z okazji 700 dnia niepalenia i trzmaj tak dalej. Pozdrawiam w deszczowy prima aprilis z Warmii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 28 lat temu wylądowałam na porodówce, był to też piątek (01.04.1983r.) - ale był to WIELKI PIąTEK przed WIELKANOCĄ. O godzinie 16,25 urodziłam córkę. Niby tak dla jaj , ale to była rzeczywistość. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw
Droga mamus 44 ją nie rozumiem jak to można urodzić tak dla jaj chyba, że to prima-aprilisowy żart, a to co innego:-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław - to nie żarty , ale fakt., a jak opowiadam tę historię to każdy mówi, " że dla jaj ". Wielkanoc i prima aprilis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja brałam slub w sierpniu i byla piekna pogoda jak sobie przypomne ze przed zdjeciami ze swiadkowa latalam po parku w oliwie z fajka to az mi wlosy na glowie stoja !!! ale bylo to 12 lat temu :) ojej jak to brzmi Regres najlepszego z okazji slubu i 700 dni bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki :) no własnie popiszcie trochę jak to u was było? czy był stres przed takim wydarzeniem? czy były jakieś dylematy? Bo powiem wam że ja to sie tak zastanawiam czasami a raczej mysli mi przychodzą (nie zrozumcie mnie źle Kocham bardzo swoją A,jest wspaniała i jest mi z nia wspaniale) czy to ta osoba? czy będzie dobrze też po ślubie miedzy nami? a może cos sie nie uda? a może coś nie wypali ? trochę chyba stres będzie? Jak to było w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie pachnących z zalanej słońcem Warmii. Nie dziwię się, że nie ma nikogo przy komputerze, bo wiosna zaprasza do parku na spacer:-D Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i od razu chcę się pochwalić,że własnie dzisiaj mija miesiąc jak nie palę papierosów!!!!! A co najdziwniejsze, to że wcale nie miałam zamiaru rzucać, no wiadomo było by dobrze nie palić, ale jak to zrobić? a świadomość tego że na pewno przytyję!!! w o wogóle nie brałam tego pod uwagę. Aż do dnia kiedy znalazłam sie w szpitalu z powodu zapalenia płuc, tam wiadomo nie można palić, więc nie paliłam. Tak po dwóch tygodniach wróciłam do domu i nie palę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak normalnie nie palę, uwierzcie że wcale mnie nie ciągnie, tak jak bym nigdy nie paliła. A zapomniałam o najważniejszym; paliłam ciągle 20lat!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani:D Jestem, nie pale, czytam Was z "doskoku"... za nowicjuszy trzymam kciuki:) U mnie trchę zawirowań, tak jak Wam poprzednio pisałam. Regres- gratuluje 700setki:d Dla Wszystkich buziaczki, wróce tu na stałe, ale jeszcze nie dziś. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 03 04 2011 1. Zlosliwiec ------------->2187 BP( 08.04.2005) (5lat 11 mie 26dni) 2. Jovik-------------------->2065 BP (05.11.2005) (5 lat 4 mes 29dni) 3. mordusiak-------------->1190 BP (09 02 2008) (3lata 1mies 26dni) 4.Balbina------------------> 1183BP (16.02.2008) (3 lata 1mies 18dni) 5. Sadny dzien -----------> 1131 BP (23 .02.2008) (3lata 1 mies11 dni) 6. Neri11 ------------------> 968 BP (10.08 2008) (2 lata 7 mies24dni) 7. AgaB--------------------->954 BP (02.09.2008) (2lata 7mies 1dni) 8. Bella 1962 -------------> 900 BP (29.10.2008) (2 lata 5 mies 5dni) 9. Pachnąca aga ---------->849 BP (06.12.2008) (2 lata 3 mies28dni) 10. Ojejkujejku ------------>848 BP (07.12.2008) (2 lata 3 mies27 dni) 11. Regres ---------------->703 BP (01.05.2009) (1rok11 mies2dni) 12.Vonk ------------------->575 BP (05 09.2009) ( 1rok 6 mies29dni) 13 Jullka 01--------------->568 BP (13.09.2009) (1 rok 6 mies 21dni) 14.Mamuska44 ---------->565 BP (16.09.2009) (1rok 6mies 18dni) 15.Farbowana_lisica ---->552BP (08.11.2009) (1 rok 4mes26dni ) 16 Lorika ----------------->444 BP (11.01.2010) (1rok 2 mies23dni) 17.Witch321 ------------->452 BP (17.01.2010) (1 rok2 mies 14 dni) 18 Grace R --------------->446 BP (23.01.2010) ( 1 rok 2 mies8dni) 19.Basiek1 ---------------->384 BP (16.03.2010) (ROK 18 dni) 20.Żabka ------------------->307 BP (01.06.2010)( (10 mies 2dni) 21. dodob--------------------265 BP (14.07.2010) (6 mies 20dni ) 22. Ja-ka----------------------247 Bp (31.07.2010) (8 mies 3dni) 23.leloof----------------------203 BP (13.09.2010) (6 mies21dni) 24, Mama Vonka------------139BP (16.11.2010) (4mies 18dni 25 madziuchna ------------- 133 BP (22 11 2010) (4mies 12dni) 26 Niebieska Tecza----------128 BP (07 12 2010) (3 mies 27dni) 27Aber123--------------------93 BP {01 01 2011} (3mies 3dni) 28 Jolik123--------------------91BP (03 01 2011) (3 MIESIĄCE ) 29Mar-pa----------------------79BP (15.01 2011) (2 mies 17dni) 30 Lokomotywa--------------73 BP (21.01.2011) (2 mies 10dni) 31Pysia35---------------------69 BP (24.01.2011) )2 mies 7dni) 32monamas-------------------55 BP (07.02.2011) (1 mies 27dni) 33.Lumena--------------------25 BP (09.03.2011) (25 dzien) kOgo nie ma Proszę pisac :) Loris jak jest z tobą zapaliłas czy nie??? I jak tam serduszko:D Regres spóźnione ale szczere STO LAt ❤️ A zaproszenia dla nas to gdzie ????:P Jovik dla Ciebie ❤️ Joli Brawo zuch dziewczyna:D W piątek mamy bibę i to jaka Fiu Fiu :D ale będzie kac zbierajcie sily hihihi I na koniec kolejny raz prosze o potwierdzenie bp szczegolnie osoby z konca listy kilka osob przestalo sie odzywac i chyba polegli a dalej są na liscie :P nie to zeby mi sie nie chcialo liczyc ale... no wiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię żabka, mnie tam niema, ale nie będę się domagał, niech tam przeżyje:-D pozdrawiam 445 dni BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzieki za gratulacje za te moje 700 dni :)🌻 olllla witaj na pokładzie niepalących zaglądaj tutaj do nas częsciej,w kupie raźniej;) jak się kochacie, to się dogadacie, przed i po ślubie nie denerwuj się, bo głupio będziesz wyglądał w Kościele" loriś masz 100% rację zastosuję tą radę na pewno :D A skoro lorika mówi że nie pali to ja wiem że na pewno tak jest !!! Jovik a co to za zawirowania u ciebie? żabka jak zwykle - super robotę wykonała ---> za listę 🌻 Dopisz Grzesia,ona ma taki ładny wynik :) dla całej załogi Miłej NIedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietainteresu22
Przepraszam, że się wtrącam w ten wątek, ale chyba każdy korzystający z Internetu chciałby przy okazji dorobić parę groszy. Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=294519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnących bardzo serdecznie i ciepło, a dla żabki podziękowania za spis niepalących :-D aż miło popatrzeć ile już nas tam jest. 445 BP pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Witam bardzo serdecznie Wszystkich nie palących i tych którzy zamierzają rzucić palenie .Czytam wszystkie topiki z zaciekawieniem.Dziękuję bardzo Grzesławowi i Regreskowi za wsparcie w moich trudnych chwilach w nie paleniu.Dla mnie to bylo bardzo ważne i mobilizujące.Miło mi,że spotkałam tak sympatyczne i życzliwe osoby.Kieruję swoją prośbę do żabki; jeżeli to jest możliwe proszę mnie wpisać do osób nie palących.Nie palę od dnia.20.listopada,2010r.= 135 dni tj.4 miesiące = 20 tygodni. Czasami ciągnie do papierosa,ale tylko przez chwilę,nadal mam duszności podczas chodzenia i lęki nie wiadomo z jakiego powodu?Niektórzy mnie "pocieszają",że do roku czasu mogą trwać skutki uboczne z powodu rzucania palenia -wiele razy rzucałam ale bez powodzenia,Nigdy czegoś takiego niemiłego nie doświadczyłam jak obecnie.Kiedy wreszcie to sie skończy? Czytałam,że po 3 miesiącach,potem po pół roku itd. Pozdrawiam Was serdecznie; Jagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Witam ponownie; moje gratulacje dla Regrska 703 dni bez dymka oraz gratuluję Grzeslawowi 445 dni BP to wspaniały wynik godny do pozazdroszczenia.Kiedy to ja będę mogła się pochwalić? Chciałabym,żeby to chociaż była moja rocznica.Pozdrawiam Was serdecznie.Jagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szanownej loriki:-) proponuje nie wdawać się w polemikę w autorami takich tekstów, a będzie się mam lepiej korespondowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś wyśmienity humor, słońce, słońce grzeeeje mnie przejde się na spacer z tym moim wydętym brzuszyskiem" Loriś w ciąży :) :P Fajnie że masz taki humor:) bo ja taki mam cały tydzień:P pomimo że mi w aucie zawór EGR strzelił i auto nie nie odpala Jutro mechanik i kasa z kieszeni wypływa no ale cóż,zdarza się:( wieczorne pozdrowienia dla załogi lisiczka,złośliwiec,bella,vonk i reszta ludzi odzywajcie sie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×