Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

przyszedł Pan od pieca i skasował 50zł.uszczelka pekła i dlatego mialam potop...ale jakbym miala w domu faceta to by zrobił za piffffko,obiadek dobry lub maly numerek...a tak to straciłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław- dziekuję:) jutro tez oddaj- zostaniemy niemowami:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław- oddamy głos to ja bedziemy mówić? taki zart kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziękujemy za oddanie głosu"- dopiero po tym komunikacie głos zostanie oddany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik----zaglosowane...3mam kciuki za Twoją miejscowość... Grezslaw---jak tam burza?spokojnie bylo? mariola----gratuluję 21dni... a gdzie dzisiaj podział sie Regres....??Ma zakaz zblizania się do kompa... :( a ja włąsnie wróciłam z pracy....wzielam prysznic i za 2godz.lęce jeszcze raz....byłam dziś także w szpitalu ze soba...na wrzesien dopiero są zapisy na rezonans magnetyczny :( albo prywatnie zrobic...to poco my płacimy skladki?a ja juz chodze od marca z krzywym,bolącym kręgoslupem i ręka... a w dodatku dzisiaj jarac mi się chce jak mamuski lokomotywa....aż bym pogryzła,nawrzeszczala na kogoś,rozwaliła coś i wogule jakoś chyba mam dzisiaj kiepski dzień....i dlatego.... a jak bym zapaliła to bedzie mnie gryźć sumienie...i pytanie-dlaczego to zrobilaś? o cholera dlaczego to wszystko musi być takie trudne:( spadam nie psuję Wam popołudnia... ps.w stolicy lekko pokropilo...a teraz świci slońce i duszno jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moja śliczna Galaretka :) masz za to oczko 😘 😘 😘 pozostalym dzielnym niepalaczom rowniez 😘 żabka co z Toba?? zbieramy sie kolezanko zbieramy do kupy,bo w dupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tylko w tym problem,ze od ok.13.00 nie mozna się zalogować, by zagłosować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam Gośka. jak wpisuję nick i haslo to mowią że niemożna się zalogowac jak wpiszesz te ich literki i cyferki z obrazka powinno iśc ok.cos dzisiaj zmienili... pamiętasz tak jak kiedys z kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem madziuchna, bo zgłaszalismy przekręty w głosowaniu, dlatego wprowadzili te cyferki... tylko,ze dziś wywala błąd, jak się tak loguje, tak gdzies od 13.00 im sie popieprzyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Madziuchna i Sądny, Burza tylko pohałasowała, ale za to polał deszcz, teraz święci słońce, ale znowu się zapowiada na deszcz. A literki jak literki jak wpiszesz tak będą:-D:-D. A nie mówiłem jak tylko wezmą ślub, to będzie komp pod kluczem :-D:-D, pewnie regres niema czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik ja oddałem rano głosa, ale tylko w jeden sposób mogę oddawać, przesuwam tabelkę do żądanej pozycji i tam znacze prostokącik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego weekendu 🖐️ jovik 🌼 nie mozna się załogować :( madziuchna04 🌼 sadny dzien 🌼 mariola18 🌼 mamuska44 🌼 lorika 🌼 pachnaca aga 🌼 monamas 🌼 Vonk 🌼 julka01 🌼 zabka 🌼 dodob 🌼 kaska-czewa 🌼 Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tag Grzesław- dobrze robisz, ale naciskasz jeszcze raz, bo zaraz po tym kwadraciki z napisem "głosuj" (jak naciśniesz już -jest drugi, nad Napisem Namysłów- i cisniesz na niego . Potem powinna sie pojawic informacja "dziękuje za oddanie głosu". Nie wiem, czemu trzeba tak, ale juz tak jest:) Prawda- dobrze podałes lokalizację Grzesław:D złosliwiec, moze naprawią to- jak juz sie zarejestrowałes to poczekaj,az będzie mozna głosować:( Mam nadzieję,ze to szybko naprawią:( U nas szał na ten plac, Urząd Miasta, Starostwo-, przedszkola, szkoły prosza o głosy a widocznie jest cośnie tak, bo idzie jak krew z nosa...:( Jutro będzie może dobrze. Dzięku kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przesunięciu tabeli i depnieciu kursorem na okienko głosuj na Namysłów pojawia się napis dziękujemy za oddanie głosu, bo jak się depnie na okienko obok tabeli to ni cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Naciskam tylko raz, ale jovik to jest Gprs on działa inaczej, jak łącze z kompa z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak robił tak robił, wazne,zeby podziekowali za oddanie głosu bo wtedy jest głosowanie ważne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×