Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

grzes sorry ze dopiero teraz ale nie wchodzilam na chomika.Jak wejdziesz na moj profil klikasz folder dokumenty i tam jest tylko smokers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wejdziesz na moj profil po lewej wyswietla ci sie foldery,kliknij na folder o nazwie dokumenty otworz go i tam jest tylko ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak,na telefonie troche gorzej,chocby skuli wyswietlacza zbyt malego w porownaniu z komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta33
Ale wam zazdroszcze tez bym chciała rzucic to guwno ale nie moge,nie moge nie daje rady moge nie palic 2dni a potem znowu siegam po te smierdziele,i tak wkoło wywalam popielniczki i kupuje nastepną.Kase za fajki wkładałam do słoika z dwóch trzech dni wiecej sie nie dało,jak cos było dawałam dziecią na pierdoły.Albo kolejna paczka.PODZIWIAM I SZACUNEK DLA TYCH CO RZUCILI I RZUCAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta33
sory za błędzik gówno czyli fajeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałem Aga122, potem dokumenty i pokazało mi nie ma żadnych plików w tym folderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze kolego Twoj telefonek poprostu nie czyta takiego rodzaju plikow,a na to to juz ci nic nie poradze.mozna jeszcze w ten sposob podaj mi swojego maila to ci wysle instalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny znalazłem twojego chomika (cokolwiek to znaczy) sorry za moja gafe (aga55122) , a tam pobierz program chomik BOX, a to już nie na komórkę, 25 MB zajęło by mi 40 minut pobierania, a po tym bym zobaczył komunikat "nieobsługiwany typ materiałów", także darowałem to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no,niezla jestem,masz przeciez napisany mail jak byk a ja go nie widzialam.Juz wyslalam instalke,ale jesli nie otworzysz to juz nic nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Grzesław u mnie tak jak u sadny dzien słonko daje eh w końcu lato jest co nie? :) pozdrowienia dla kaji i kajki ale żeście się nickami dobrały :) wioleta33 da się nie palić uwierz! a jeśli nie wierzysz to pewnie dla ciebie jeszcze nie ten moment... ja zaprzestałam palić 3 raz , pierwszy około tydzień, drugi koło 20 dni a teraz już 41 ale ja tu nie jestem najlepszym przykładem, poczytaj ile inni niepala , a zobacz ile złośliwiec ... i co nie da się ?;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galaretka bo mysmy na sloneczko zasluzyly ;) poza tym mialysmy tu u nas najzimniej ostatnimi czasy to sprawiedliwosc musi byc :) da sie nie palic da,a jak kogos kusi niech sie zmeczy np godzinke na steperze :) teraz taka godzinka to dla mnie pan pikus :) ale na poczatku stosowalam porodowe techniki oddychania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioleta nie zazdrość mam tylko się do nas przyłącz jest to trudne, ale możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Fajnie że mozna do Was zajrzeć. Dzisiaj uświadomiłam sobie, że nie chcę fajki tylko tego stanu po zapaleniu, czyli tzw. kopa nikotynowego i jedynym wyjściem jest znalezienie zdrowego substytutu. Wiem, że wielu z Was wzięło sie za sport: jazdę na rowerze czy deptanie:) a co z tymi co tego nie lubią? jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm obawiam sie ze kazdy z nas ma jakiegos fisia :) ale wiekszosc na punkcie sportu :) zawsze mozesz eski drukowac z fona :) dobra ide sie polozyc jutro piatusiek i weeeeekendzik :) sobrej nocki kochani 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaajka07 ja nie mam innego pomysłu niż sport na zdrowy substytut :) no niby można jedzenie ale jak się przejesz nawet zdrowym jedzeniem to nie ma tego przyjemnego wrażenia tuż po ani potem po (oponki heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław mama kiedyś chorowała kury i chodziły spać o 19:22 tak jak sadny dzien :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim podwórzu chodzą kury, ale o której chodzą spać to nie wiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×