Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość A ja za nic nie mogę
codZiennie mówię sobie: to juz ostatni... To cholerstwo w mózgu siedzi, i jak juz wiem, ze mam jedną/dwie sztuki to wtedy masakrycznie chce mi się palić. Życzę wtrwałości! ------------------------------------------------------------------------- Biżuteria na każdą kieszeń. Nowe wzory. Zajrzyj: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1683433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dopiero jestem wolna...po kapieli i po pierwszym dniu pracy...jakos ciężko było psychicznie tzn.niemogłam się skupić na niczym.... :( może to wina pogody,albo wczorajszego picia z grzesiem... xx444----wlasie dostałam namiar na dobrego kręglarza,wiesz w warszawce to pelno ich jest ale znajdz dobrego...i mam zamiar do niego się wybrać...dzięki za pamięc...aj zazdroszczę miesięcznego urlopu...odpocznij zamnie...i spędz go pachnąco,pięknej pogody życzę...oraz życzę Ci więcej dwójek ocywiście...🌻🌻 regres---no wiesz 2kg. ale to dobrze żona dba o Ciebie...wiesz na czas obiadki,kolacje itd.a tak to gubiłeś po 2kg.jak biegalaeś do niej,a teraz masz już pod ręką wieć przytyłeś...hahaha...(mi ostatnio 6kg.przybylo...bububububu :( ) sądny---zazdroszczę tej wody...umnie też dzisiaj padało... a ja za nic nie mogę----musisz powiedzieć KONIEC z śmierdzielami...i tyle...oraz przezwycięzyć czynności które wykonujesz z fajką...tak jak ja np.przy kompie... jovik----niema zaco...ja niemogę nadal się zalogowac... :( cieszę się ze juz jest ok.z Twoim żolądkiem...uważaj na drugi raz..proszę :) mariola---gratuluję i życzę wiećej trójek... 🌻🌻 monomas----👄 no to ile bedziesz na urlopie?Gdzie wyjezdzasz?jak możesz nam zdradzic? milego urlopowania oraz pięknej pogody... Moniś jak z tym chlopakiem o którym pisalaś?Już jest ok. 👄 grzeslaw---ja już z Tobą nie piję bo rano niechce mi się wstać z łóżka :) :) :) zaspalam dzisiaj :) :) :) dla reszty 🌻👄 zlośliwiec---jak tam na urlopie?pomachaj do nas lapka od czasu do czasu...chyba że chcesz od nas też odpocząć... zaba---obraziłaś się nanas... pa..kolorowych snów...idę się wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna04 aj boberek zawołąć :):):) u mnie słoneczko świeci, ale pogoda pokazuje, ze ma padać zobaczymz przytyło po ślubie tak to już jest My zonki tak o Was dobrze dbamy, że efekty widać :):):) no spadam dalej sie szykowc do pracki życz ciełego a i najważniejsze PACHNĄCEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cześc wszystkim:D U mnie na razie słoneczko, ale na dziś zapowiadaja ulewy i nawałnice:( Jest duszno, więc może prognoza się sprawdzi:) Przesyłam buziaczki👄. Złosliwiec pojechał chyba w sina dal, bez internetu, albo może, tak jak sugeruje madziuchna04---> odpowczywa od nas:) Zazdroszczę mu tego urlopu:) Dziękuję za oddane głosy Wam:) Zostawiam link:) http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=mazzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ehh na studiach prawie wszystko pozaliczane poza finansami które zostają mi na wrzesień ale i tak jest bardzo dobrze :) jak to po zaliczeniach zaliczyłam już dużo imprez, i na miektórych wogóle chęci nie miałam ale czasami jeszcze zdażyło się że przeszło mi przez myśl że fajnie byłoby zapalić ale od razu zapominałam o tym i bawiłam się dalej więc jest super : w sumie od ostaniego papierosa jakiego miałam w ustach minęło ok półtora miesiąca, a ogólny czas nie palenia nie licząc tych paru chwil słabości to już 1rok, 4 miesiące i 2 tygodnie równiutko :) więc zaprzepaścić tego nie mogę bo bym sobie nie darowała :) zresztą robię remont i kupiłam to pokoju narożnik a on tak pięknie drewnem świeżym pachnie :D ale jak ojciec coś mi tam robi to zaraz pokój zakopcony no ale cóż :) sadny dzien - ja też ćwiczyłam na stepperku i w ciągu 2 tug 2kg zrzuciła, i w cm mi spadło sporo :) ale zaczęła się sesja i całowity brak sił na ćwiczenia a teraz remont to warunków nie ma ale po remoncie ostro biorę się do roboty :D jovik - ja też mam 2 konta więc dziś 2 głosy oddane :) Regres - widać że życie małżeńskie Ci służy :) A ja za nic nie mogę - chyba każdy z nas tak zaczynał, tu nikt Ci nie pomoże jak ty sam/sama madziuchna 04 - ja przedwczoraj pół kg bobu zjadłam :D pychaaa Pozdrawiam wszystkich cieplutko :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w słoneczny (może trochę za) ciepły dzień. Madziuchna sama namawiasz, a potem to nie ja to on:-D. Żaba to się rzeczywiście obraziła, ale na siebie i musimy cierpliwie na nią poczekać (tak myślę). Jovik nie ma za co:-) Mariolka kiedy 8848 atakujesz:-)? Złośliwiec życzę miłego urlopu. Regres idzie jesteś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim 🖐️ :D jovik 🌼 pojechałem w sina dal :D byłem na Litwie a dokładnie w Druskiennikach :D w parku wodnym ze wszelkimi wygodami zdrowotnymi i rozrywkami wodnymi :D było super :D mam blisko mogę zaszaleć :D madziuchna04 🌼 wiem, co to jest ból kręgosłupa i stawów, bo to wszystko się nasiliło po operacji, którą miałem 2, 5 roku temu teraz byłem w Olsztynie na badanie Scyntygrafia czekam na wynik :D pachnaca aga 🌼 kaśka-czewa 🌼 sadny dzien 🌼 zabka 🌼 mariola18 🌼 monamas 🌼 xx444 🌼 kaja__ 🌼 loris 🌼 mamuska44 🌼 basiek1 🌼 Vonk 🌼 a ja nic nie mogę 🌼 znam ten ból najgorzej to jest zacząć Regres 🖐️ graba a te 2 kg to może wina obiadków u teściowej :D Grzeslaw 🖐️ graba wiesz co robisz OK :D nie przegap okazji :D madziuchna04 jest naprawdę super dziewczynka :D bajeruj może :D wszystkich co przez omyłkę nie wymieniłem tez pozdrawiam 🌼 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dla Wszystkich ;-) ale duchota dzisaj aż się palić wogóle nie chce hihi Grzesław pewnie nadejdzie i moment na 8848 ;-) narazie z ośmiotysięczników atakowałam tylko 8091 z wynikiem 4130 :P polecam w chwili wolnej mój album z tej wyprawy: https://picasaweb.google.com/100882244316874718550/Nepal# sadny dzien zgadza się! poza tym im wyżej piękniej i satysfakcja większa madziuchna jak tam zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyłe czoła przed tobą Mariolka, bo myślałem, że amator, a tu zawodowiec. Złośliwiec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola- tak pobieżnie popatrzyłam na fotki- robią wrażenie:) W domciu przysiądę i pooglądam na spokojnie. Powiedz m i mariola, jak organizujecie sobie te wyprawy? Na własną kieszeń? Złosliwiec- Litwa, Ukraina- marzę o pozwiedzaniu tych miejsc..... Pozdrawia i zaraz zmykam do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska widzisz ja tak cwiczylam ze steper wykonczylam :( a moze za ciezka jestem ;) hi hi ale dzieki zyczliwosci kolezanki mam na czym deptac :) Regresku nie wiesz skad?? z kontowni :D caly dzien w pracy mialam zajob totalny ide sie zrelaksowc na steperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław jaki zawodowiec ja cię proszę ja amator jestem :) jovik na wyprawy różnie te bliższe ze znajomymi, te dalsze to najczęściej wyprawy klubowe czyli kosztują ale znacznie mniej niż z biurami podróży sadny dzien ty kilerem steperów zostaniesz jak tak dalej pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem Galaretko wiem,fajny jest,ale kurde na tamtym moim bylo mi wygodniej :( byl fajniejszy,ja chce moj steperek nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie polozyc,zmeczona jestem , i tak wszystkiego nie zrobilam,jutro bede konczyc (w pracy) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie duzo roboty miałem dzisiaj w pracy,niestety :O u mnie sezon w pełni wiec nie daje rady siedziec na necie ,moze jutro będę tu dłużej :) i tak o was myśle i jestem ciekaw o czym gadacie ;) pozdrawiam niepalacych ciepło i serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i wkleje sobie coś bo dawno tego nie robiłem :D Nie palę już 790 dni (+ 00g19m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 11060. Będę żyć dłużej o 84 dni (+ 11g42m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5253,58 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres graba a te 2 kg to może wina obiadków u teściowej złosliwiec🖐️ a wiesz że chyba masz racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18 no no no ty to taterniczka jestes w takim razie Swietne zdjęcia,super widoki i super ujęcia swietna galeria.... jestem pod wrażeniem twoich wypraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Grzesław- widzę,ze mnie wywołujesz:P To oto jestem:) dzis za oknem jesień... na termometrze 12 stopni, brrr....jak tu sie ubrać, chyba trzeba cos wygrzebac z szafy ciepłego. Dobrze,ze to piatek, bo już mam dośc pracy:( Miałam jutro jechac na jagody, ale pogoda ponoc będzie kiepska i nici z mego wyjazdu:( A tak bardzo lubie zbierać jagody... inni jak to słyszą, to sie dziwią,że mi sie chce i to lubię:) W niedzielę będę na chrzcinach w roli chrzestnej:D dzisiaj tylko musze iśc do spowiedzi:( czego szczerze nie lubię;( Ale dla mojej chrzesniaczki chcę:) Tak więc biba w niedziele. Teraz pije kawke, wyszykuje sie i spadam do pracy:D http://100latnivea.pl/glosowanie/rejestracja?inv=zabawnyplac Plisss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już już Jovik kolejne 2 głosy oddane :) Poza tym coś mnie dziś kaszel męczy :/ miałam taki jak paliłam, taka suchość w gardle i to mam od dłuższego czasu :( bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ponury deszczowy piątek:-(. Jovik ten uśmieszek o tej porze to głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Od jakiegoś czasu śledzę Wasz topic i dzisiaj postanowiłam napisać. Jest to moje 3 podejście BP. Pierwsze to 8 miesięcy, drugie 1,5 roku, terz nie palę tylko 24 dni. I dzsiaj dopadł mnie kryzys:( Nie zapaliłam ale strasznie mnie ściska w dołku już nie mam pomysłu jak sobie radzić. Może macie sprawdzone pomysły na to ssanie ( oprócz jedzenia bo zjadłam dzisiaj prawie wszystko z lodówki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kajka nie dawaj się proszę! wiesz co mi pomagało zajmować/odwracać myśli od papierosa ?! piosenka ze stopki Regresa: myśl pozytywnie :) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×