Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

hello kolejna godzina na nowym steperze zaliczona :) dzis juz wygodniej mi sie deptalo,zaczynam sie przyzwyczajac :) ale jeszcze zle mi sie pisze eski stepujac,na tamtym moim mialam taka wprawe ze drukowalam eski bez zwalniania tempa deptania Kajka drukowanie eskow tez odwraca uwage od palenia :) zajmuje rece http://chomikuj.pl/aga55122 ---folder dokumenty-polski licznik niepalenia http://chomikuj.pl/aga55122 ---folder dokumenty-polski licznik niepalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziasiaj dostalam nowe zlecenie,ale tylko na tydz.dobre i to :) troche kaski wpadnie.. sądny---zaraziłaś mnie... 👄 deptaniem...zobaczymy czy ja też wykończę swój... grzeslaw---sądny to ekspert od wszystkiego,dlaniej niema rzeczy niemozliwych... "Madziuchna sama namawiasz, a potem to nie ja to on "---.chyba nieznasz się na żartach....przepraszam... regres---jak tam Twoja dietka? piekny wynik 790dni... kaśka----od dziś koniec z zarciem...musze jeszcze w nocy(nieraz)przezwyciężyć jedzenie... :( zlosliwiec---zobaczymy co bedzie na koniec lipca,jeszcze troche zostało,12.07.idę do neurologa :) aby mnie popukała młoteczkiem...ale wszystko robie by się wyleczyc...Złosliwiec zyczę Ci mniej bolącego kręgosłupa,aby te rozrywki wodne przyniosły Ci ulgę,pozytek...i aby wynik badania był pozytywny oczywiście na Twoją strone...🌻 ale na Ukrainę trza chyba mieć zaproszenie?Z tego co mi wiadomo... :p mariola---dziekuję narazie odpukać niedaje w kośc krępel...ale musze bardzo uwazac na to co robię i jak i wogule...zdjęcia piekne... jovik---udanej biby w niedziele...glos oddany..ałozone nowe konta 2... kaajka---ja nawet ksiązke przekrecalam na początku,krzyżowki itd.ważne aby zając rece...i sprzątalam...i wogule niemoglam sobie znależć miejsca,ale spokojnie jak przeleci Ci przez mysl fajka(tak jak mnie ostatnio)to puknelam się w rozum i powiedziałam ze przecie niepale...i robie rzeczy przy których smierdziel był towarzyszem...czyli siedzę przy kompie,czytam ksiązkę w domu,już nie tylko w autobusach,piję kawę zrelaksowana,powoli...nawet na spacerze ogladam przyrodę a tak to palilam...musisz sama zauwazyć co dla Ciebie jest dobre... dla reszty pachnidelek 👄 i gorące pozdrowienia...🌻 dzisiaj umnie padąlo i to bardzo mocno... :o kolorowych snów...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka---Ty masz kochana kaszel suchy...mimo iz tyle niepalisz...a ja też ja rano wstaję to mam "trampka papierosowego" w ustach jakbym 40szt wypaliła...i to mnie tez wkuza...ale do wszystkiego potrzeba czasu... no idę do łóżeczka...poczytam troche ksiązki na dobry sen...i znowu zasne z nią w ręku...i z okularami na nosie... :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna to nie było wytknięcie, bo to był żart i proszę nie przepraszaj, bo nie masz za co 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw -------- deptam z telefonem w reku :) ale to komunikator,wiec obie dlonie uzywam do pisania :) troche trudno by mi sie deptalo z kompem w rekach zwlaszcza ze to nie laptop a monitor ma 19" :D ciekawe czy sa niezniszczalne stepery ;) a wogole to sie pochwale bo dawno tego nie robilam Nie palę już 1224 dni (+ 20g46m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 24497. Będę żyć dłużej o 187 dni (+ 03g10m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 12861,09 zł! Galaretka moja jak Ci idzie?? teraz juz coraz latwiej prawda?? Zaba moze juz bys do nas wrocila co?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Grzeslaw mowilam Wam ze zepsul mi sie steper,ale kolezanka opchnela mi swoj za 30zl,tylko ten jej nie jest taki fajny jak moj byl,ten jest taki najzwyklejszy prosty bez udziwnien,ale licze ze kupie sobie podobny do tego co mialam,jeszcze lepszy a ten zostawie corce takiego chce teraz http://allegro.pl/stepper-skretny-steper-z-regulacja-gwar-7-lat-sp5-i1688166125.html?source=ob on jest widze dodatkowo wzmacniany w tym miejscu w ktorym mi sie zlamal,ja wczesniej mialam ten http://allegro.pl/stepper-skretny-steper-gwar-7-lat-niebieski-sp3-i1676924966.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna na razie waga stoi w miejscu :) ;) ale od poniedziałku zamieniam auto na rower i moze sie coś zmieni Tymczasem mam zlecenie od żony że mam kupić jakies warzywa w zieleniaku więc spadam i ciepło was pozdrawiam 🖐️życząc udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego weekendu :D madziuchna04 🌼 ja nie byłem na Ukrainie :D ja byłem na Litwie miejscowość Druskienniki w parku wodnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w pochmurny sobotni dzień. Sądny... ja naprawdę pojołem wcześniejsze teksty, docierasz się to miałem na myśli przywyczajasz się do drugiego (innego nie nowego) steppera. Dzięki za dane techniczne tych urządzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny pochwał się tym komunikatorem (typ, marka) admin cię nie zdejmnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw to nokia C6-00 sa rozne opinie na temat tego fonika ale ja jestem z niej bardzo zadowolona,mam ja od roku i jak narazie nie widze nic co bym bardziej chciala :) ide dalej deptac zrobilam sobie przerwe na lyk wody i napisanie posta :) opr na najwiekszy poziom sobie ustawilam i znowu sie ciesze :)---no wiem,nie jestem normalna,ale mam to gdzies :) lece deptac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny każdy ma jakiegoś bzika, i ani ty gorsza ani lepsza, a swoich hobby nie musimy się wstydzić, nie! Złośliwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem pierwsza szczesliwa jak sie tak umorduje na steperze :) bo robie to dla przyjemnosci.Niechudne juz bardziej,co mialam schudnac 6 kg to schudlam w pierwszych 2 miesiacach a potem to juz tylko czysta przyjemnosc i satysfakcja :) Przelece cale miasto i nogi mnie nie bola,ani zadyszki nie mam po wejsciu na drugie pietro po schodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Jovik - kolejne 2 głosy oddane sadny - ten steper co chcesz kupić teraz to ja go mam i jestem bardzo zadowolona :) i fakt że jest bardzo masywny i nie wydaje mi się żeby mógł się złamać ja tez bardzo lubie cwiczyc na stepperku ale teraz mialam sesje to przerwalam na trochę a teraz remont to muszę dać na wstrzymanie :( madziuchna - no mam suchy jak cholera :/ a napada mnie tak jakbym astme miała.. codziennie rano jak się budzę to zawsze atakiem kaszlu i zapchanym nosem :/ masakra jakaś .. a najlepsze jest to że jak paliłam nie miałam tego. Pije syrop i tabletki na nawilżenie gardła ale nic mi to nie daje :( no ale mam nadzieje że minie Gdyby nie moja mała wpadka i kilka niedawno wypalonych papierosów które już wymazałam z pamięci to: Nie palę już 502 dni (+ 00g01m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 8032. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 08g32m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2008,00 zł! Grzesław - masz racje hobby jest potrzebne :) o ile tym hobby nie jest nałogowe palenie :P Pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,wpadlem sie przywitac i mam nietypowe pytanie czy przyjmiecie mnie do tego grona? nie pale juz dosc dlugo jednak caly czas ciezkoooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus do tego grona ma wstep kazdy kto postanowil skonczyc ze smierdzielem ;) a wiec witamy pachnąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś będziesz czwarty z tych, którzy nie mówią "rzuciłam palenie" bo ja trzeci na tym topiku:-D, a o chęci bycia z nami decydujesz sam, pod warunkiem, że nie palisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus witaj i nie pal Grzeslaw --forma zenska nie pasuje??????? pozdrawiam wszystkich-grzeslaw :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja witaj dawno cie u nas nie było ale najwazniejsze ze nie palisz nadal :) Piotruś dawaj do nas skoro nie palisz :) każdy jest tu mile widziany wieczorne pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj strasznie zajety dzień...troche byłam na zakupach...później do pracy...spacerek... też deptałam na steperku...kompiel...a teraz mogę spokojnie posiedzieć przed kompem... ;) grzeslaw----kto się czubi ten się lubi🌻 znasz takie przysłowie? 👄 pachnąca aga---co Ty kobieto robisz o 5ej rano na nogach w sobotę...zamiast spać w łóżeczku...czyżbyś zaraziła się porannym basenem od Regresa... ;) sądny---ale lepsze obciążenie by było ;) zartuje... no piekny wynik...kiedys byłam zaraz za Toba...gdyby nie moja głupota... :( Nie palę już 903 dni (+ 01g33m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 27091. Będę żyć dłużej o 206 dni (+ 22g51m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 11920,45 zł! co do tego stepera...no fajny,fajny....ale tak jak Ci pisalam ze względu na mój bark i rękę niemoglabym mieć linek...troche ruszam rękoma,ale długo niemogę bo lewa boli w barku... ale fajny sprzęt... 🌻 ten od koleżanki to właśnie pisalam Ci 400zł. tej firmy i tez byl bez linek najzwyklejszy... regres----moja też narazie stoi w miejscu,ale juz podjelam odpowiednie kroki...mało jedzenia,prawie zero słodyczy,a jutro na obiadek robię kotleciki z soczewicy + surówka z kapusty młodej...pieczywo chrupkie....i owoce oraz warzywa...a na drugi miesiąc kupię sobie (może) parowar... ;) ale zanim to zrobię znalazłam świetnego dietetyka i chcę się wybrać (ale trza mieć na miesiąc ok.600zł.w kieszeni) :( ja niestety niemam roweru musialam oddać byłemu... :( złośliwiec---przepraszam pomyliły mi sie kierunki a jak odpisywałam to z głowy i dlatego.... 🌻 kaśka---może to na tle alergi?bylaś u lekarza?Ja widze po sobie...gdy niepaliłam ponad 2 lata to wszystkie oznaki niepalenia mi mineły,oddech z ust,suchość jamy ustnej,zatwardzenia,waga się wyrównala ładnie...a własnie to że popalałam sobie a to jeden a później skończylo sie na paczce,nieraz 2ie dzieńnie to wszystko się wywróciło do gory nogami...trochę oraganizm sie oczyścił od smierdziela a ja spowrotem dałam mu trucizne....a teraz cierpię z tym pod każdym względem jak kiedyś i jestem na siebie zła codziennie jak tylko wstanę z łóżka... Teraz wiem że niema jednego papierosa...niewolno podpalać,bo nigdy niewróci Ci organizm do stanu który chcesz....trzymam kciuki za Twoje zdrowie... Piotrus---witaj i zapraszamy jesli hccesz pachnieć tak jak my... 🌻 🖐️ napisz skąd pochodzisz...ile dokladnie niepalisz...ile masz lat...itd. kaja----🖐️ dla reszty pachnidełek 👄 i milej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny---tel.fajny...ja mam nokie 5230 ostatnio dostałam w prezencie.. ;) jak narazie jest ok.kiedyś miałam bzika na punkcie tel.ale teraz to mi juz przeszło...zawsze musiałam mieć nowy model...a teraz aby odebrać i wyslać esa... :) no trza do łóżeczka isc bo zimno w domu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze nokia gora :)Madziuchna, Regres,Grzeslaw,ja i pewnie jeszcze mnostwo innych osob Madziuchna zebys ty tylko tym steperem kregoslupa nie popsula calkiem to schudniesz na pewno,moze nie tak od razu ale na pewno,ja zrzucilam 6 kg i juz bardziej nie chudne,ale trzymam wage :) no ale tez ja zadnej diety nie trzymalam i nie trzymam,jem tak jak zawsze.Teraz postanowilam ograniczyc slone paluszki,bo zawsze wieczorem sie opychalam,a jak sie nie opycham to rano zoladek mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×