Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

czesc wszystkim pięknym i pachnacym dziewczynkom po bukieciku 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D madziuchna 🌼 trzymam kciuki jovik 🌼 pachnaca aga 🌼 basiek1 🌼 sadny dzien 🌼 Vonk 🌼 mamuska44 🌼 zabka 🌼 lorika 🌼 monamas 🌼 dodob 🌼 ojejkujejku 🌼 neri11 🌼 Bella1962 🌼 julka01 🌼 farbowana_lisica 🌼 Balbina 🌼 dudka 🌼 Regres 🖐️ graba tych co przez omyłkę nie wymieniłem TO PRZEPRASZAM 🌼 🖐️ 🌼 :D bo nie palić to cos pięknego :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 oj lorika🌻cos masz czarne mysli ...to Twoj decyzja ze nie palisz..a ze to piorunski nałóg to wiemy ci co rzucili ...ile meki na poczadku ..pozniej jest juz łatwiej dac sobie rade ...to tak jak z alkoholem całe zycie zostaje sie alkoholikiem nie pijącym ...a my jestesmy palaczami ...niepalącymi :):)i tylko od nas zalezy czy chcemy czy nie chcemy smierdziec tymi wstretnymi papierochami....i nie zlamiemy sie ..o nie za duzo męki przeszłam na począdku aby znowu wpasc w te szpony nałogu farbowana lisica 🌻nie mysl o tych fajeczkach i wmawiaj sobie ze nie ..nie,,,nie...zapale:):):)nie warto masz juz troche dni bez pieroska ...nie zal by ci było?????????? sądny dzien🌻 złosliwiec🌻 monamas🌻 dodob🌻 ojejkujejku🌻 neri11🌻 Bella1962🌻 julka01🌻 Regres🌻 Balbina 🌻 zaabka🌻 mamuska44🌻 Vonk🌻 jovik🌻 madziuchna🌻 wszystkim wymienionym i nie wymienionym 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Meldunek zostawię Nie palę już 90 dni (+ 01g56m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 2161. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 12g21m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 972,87 zł! Jak jest ciężko też wiem, jak okropna jest chęć na fajkę szczególnie w sytuacji stresu. Wiemy to wszyscy którzy rzucili, ale powiem Wam warto było przejść przez te męki by uwolnic sie od smrodu. U mnie jakos taki ciężki był okres bardzo martwiłam się swoim zdrowiem i chociaż na 100 % zdrowa nie jestem to jest mi lżej że to tylko choroba z którą mogę sobie poradzić. Chociaż dziś kolejny raz ledwo zwlekłam się z łóżka o 13:40 i nioe przytomna jestem :( ale co tam minie mi :D Madziuchna i farbowana i lorika trzymajcie sie dziewczynki i walczcie złośliwiec napisz na maila chociaz kilka słów :D Jovik widzimy się 01.09.2010 ja słowa dotrzymałam mam nadzieję ze ty też dla nie wymienionych pachnidełek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -31 08 2010 1. Zlosliwiec ------------->1971 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 4 mies 22dzień) 2. Jovik-------------------->1759 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 9 mies 26dni) 3.Balbina------------------> 927BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 6 mies15 dni) 4. Sadny dzien -----------> 920 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 6 mies8dni) 5. Neri11 ------------------> 751 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 22dni) 6. Bella 1962 -------------> 671 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 11 mies 2dni ) 7. Pachnąca aga ---------->633BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 24dni) 8. Ojejkujejku ------------>632 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 23dni) 9. Madziuchna 04 ------- >599 BP ❤️ ( 10.01.2009)🌻 (1 rok 7 mies 21dzień) 10. Regres ---------------->487 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 3 mies30dni) 11.Vonk ------------------->359BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 11 mies 26 dni) 12 Jullka 01--------------->352 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (11mies 18 dni) 13.Mamuska44 ---------->349 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (11 mies 15 dni) 14.Farbowana_lisica ---->326BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (9mies 23dni) 15 Lorika ----------------->232 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (7 mies 20dni) 16.Witch321 ------------->226 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (7 mies 14dni) 17 Grace R --------------->220 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (7 mies 8dni) 18.Basiek1 ---------------->168 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (5mies 15 dni) 19.Monamas -------------->1244 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (3 mies 30 dni) 20.Żabka ------------------->90 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 2 mies 30dni) 21. dodob--------------------48BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (1 mies 17dni) 25. Ja-ka----------------------31Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (1 mies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -31 08 2010 1. Zlosliwiec ------------->1971 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 4 mies 22dzień) 2. Jovik-------------------->1759 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 9 mies 26dni) 3.Balbina------------------> 927BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 6 mies15 dni) 4. Sadny dzien -----------> 920 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 6 mies8dni) 5. Neri11 ------------------> 751 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 22dni) 6. Bella 1962 -------------> 671 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 11 mies 2dni ) 7. Pachnąca aga ---------->633BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 24dni) 8. Ojejkujejku ------------>632 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies 23dni) 9. Madziuchna 04 ------- >599 BP ❤️ ( 10.01.2009)🌻 (1 rok 7 mies 21dzień) 10. Regres ---------------->487 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 3 mies30dni) 11.Vonk ------------------->359BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 11 mies 26 dni) 12 Jullka 01--------------->352 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (11mies 18 dni) 13.Mamuska44 ---------->349 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (11 mies 15 dni) 14.Farbowana_lisica ---->326BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (9mies 23dni) 15 Lorika ----------------->232 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (7 mies 20dni) 16.Witch321 ------------->226 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (7 mies 14dni) 17 Grace R --------------->220 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (7 mies 8dni) 18.Basiek1 ---------------->168 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (5mies 15 dni) 19.Monamas -------------->124 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (3 mies 30 dni) 20.Żabka ------------------->90 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 2 mies 30dni) 21. dodob--------------------48BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (1 mies 17dni) 25. Ja-ka----------------------31Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (1 mies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani witam Was serdecznie bp. Mam nadzieję, a wręcz wierzę, że dla niektórych chęć na papierocha już mineła. Być może to ta już jesienna pogoda tak na niektórych działa. Trzymajmy się ciepło i oczywiśnie nie myślmy o śmierdzielu. Wierzę w siebie i w WAS. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie szaro buro słoneczka nie widać mamuśka masz racje te straszne myśli to przez jesień, ale jesteśmy silni i śmierdziela odganiamy bo my przecież NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 U mnie tez deszcz,wiatr,nawet niechce sie wystawiac nosa za drzwi :D Pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani...dziękuję za wsparcie i miłe słowa.... lorika,dudka,pachnąca,sadny 👄 u mnie dalej pod górkę,ale staram się nie dawać,choć to tak cholernie trudne jest...:( nie palę, udaje mi się powstrzymywać,choć wkoło pełno osób namawiających:co ci zależy jednego,uspokoisz się,itp. 😠 pogoda też robi swoje...heh zabieram się za pracę...ona najlepiej wybija głupoty z głowy...zwłaszcza ,że dziś odwiedziny szefowej mam... żabka,madziuchna ❤️----wiadomo.... pozdrowionka dla całej reszty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) cieeekawe czy mnie ktoś pamięta ? coo ? hmm..? :P wpadłam na topik <stary> i tam był link na tutejszy topik :) daaawno mnie nie było, ale to nie z powodu powrotu do śmierdzieli,o nie, nie było mnie z powodu baaardzo absorbującej pracy i braku czasu z tego powodu :( do tego dzieci itp.itd a dni lecą jak szaaalone :D nie omieszkam się pochwalić licznikiem no i tym że dziś mija druga rocznica nie palenia,dlatego nie mogłam nie wejść TU gdzie otrzymałam wiele wsparcia i otuchy na początku BP - jestem z siebie tak ogromnie dumna że hej... bo byłam palaczem nieziemskim (kopciłam prawie 2 paki na dzień:( ) widzę tu znajome nicki - fajnie że jesteście na straży dla zaczynających tę ciężką drogę hihi pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich !!!!!!!! Nie palę już 729 dni (+ 03g13m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 29165. Będę żyć dłużej o 222 dni (+ 18g59m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 10207,88 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka - jestem w szoku patrząc na Twoje bilanse :) super :) możesz mnie tam dopisać jak masz chęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po zaplanowanej przerwie:P Żabko- moje słowa uznania i szacunku dla Twych 90 BP:D Ciesze się ogromnie z Twego licznika:) Wszystkich serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że moje wpisy beda pomocne dla chcących rzucić palenie. Nie będę pozdrawiamć wszystkich z osobna, bo kazdy/a z Was wie, że o wszystkich pamietam...i trzymam kciuki:) Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mam jedno marzenie aby wstac rano niczym sie nie przejmowac,aby nikt nie gderal za uszami, nie wyzywal od najgorszych itd.itd. W takich momentach mam taka wielka ochote zaciagnac sie papierochem, ale to tylko moje drugie marzenie niewykonalne w mojej osobie hahaha. Dobra nie bede Wam wiecej truc spadam do pracy miedzy ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B 🌼 oczywiscie ze cie pamietam,jak moglabym zapomniec :) jovik 🌼 żabka🌼 dziekuje za liste kochana jestes wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika 🌼 latwo sie mowi wiesz ale nie jest wcale tak latwo wyzwolic sie z tak toksycznego zwiazku,do tego trzeba dojrzec tak jak do wyzwolenia od peta basiek 🌼 nie pal , nie potrzebny ci jeszcze jeden tyran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek moge ci jedynie wspolczuc ;/ a tak swoja droga to gdzie jest maz i czemu pozwala matce jezdzic po tobie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu- nie pozwól, by teściowa zmusiła Cie do palenia!:D Zignoruj ją, bo jakie masz inne wyjście? Trudno, jakos to musisz znieść, pamietaj- teściowa starsza od Ciebie i jej "bliżej";) Pozdrawiam serdecznie:) sadny- Twoja córka ma dziś swój wielki dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jovik :) specjalnie urlop na dzis wzielam zeby z nia pojsc,ale ja to przezywam bardziej jak ona,zoladek od kilku dni mi nawalal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny- moja tez ma dzis pierwszy dzień- ale w sredniej szkole...:D Ale mój ulubieniec- siostrzeniec jest pierwszy dzien w przedszkolu, tak wiec mamy dzis o kim myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to pewnie plakal za mama ;( u nas przedszkole w miare bezbolesnie przeszlo,za to teraz szkola,jak ona usiedzi w tej lawce uwiazana tyle czasu, masakra,a moje stare dziecko to drugoklasista ale w gimnazjum,durny wiek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-papierosik
Sroki, jeśli się wtrącę nie znając zasad watki ;)/ Ale mam pytanie, związane z chęcią rzucenia palenia. Otóż chcę się przestawić na razie na e-papierosy. czy któraś z Was miała do czynienia z tym urządzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam do czynienia z e-papierosem, ale z tego co na tym topiku pamiętam, to nie było to metodą rzucania w przypadku naszych Pachnidełek:) mnie koleżanka w pracy próbowała, ale bez skutku - z e- palenia, przeszła szybko z powrotem na fuj-palenie może poczytaj nasz topik - zapraszamy, baaaaardzo pomaga - i próbuj - powodzenia :) Skoro już masz zamiar, to dużo !!! Żabko - 🌻 - gratulacje!!! Ania.B - pewnie że pamiętamy - zuch dziewczynka - 2 lata, to już poważne osiągnięcie pozdrówka dla całego pachnącego grona 😘 a co z Regresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-papierosik
Dzięki za odpowiedź, na razie się przymierzam do rzucenia. W tej chwili nie mam silnej woli :(, nie jest to dobry moment. Wiem, wiem, to brzmi jak wymówka... W każdym razie chcę spróbować e-papierosa, a potem - zobaczymy ;). Może chociaż ograniczę wdychanie dymu... Ale wątek przejrzę. Pozdrawiam i gratuluję Wam silnej woli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was za zamieszanie nie o to mi chodzilo poprostu czasami chce sie czlowiekowi wygadac i tyle nikt nie moze mi pomoc, Stary nic nie moze zrobic wzgledem swojej matki bo niby co wlac jej nie wypada,to jest chory czlowiek i ja sie musze meczyc z nia do konca. Staremu najpierw by reka uschla zanim by mnie uderzyl. Tak wiec dzieki dziewczyny ze jestescie ze mna. Co do smierdzieli to tak jak pisalam nie daje sie i tak ma zostac.:) Niepale i niemam zamiaru w najbliszym czasie palic wiec pozdrawiam pachnaco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 AniaB🌻 tez cie pamietam razem walczylismy:):)ja o rok wczesniej bo mi juz 3 latka mineły.....1138dni bez fajeczki.....i wszyscy jestesmy szczesciarzam...i nie wazne ile dni nie palimy kazdy dzien to........ WIELKI SUKCES i napewno nie warto sie denerwowac na tesciowe ...czy mezow zeby miec powod do zapalenia .... bo nasze motto....jak fajnie jest nie palic ...pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ..:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie:) Ojejkujejku i dudka:) dobrze, że tu zaglądacie, to dla nas znak, że topik jest potrzebny. Powiem inaczej: Wy to jak dorosłe dzieci odwiedzajace swój rodzinny dom:D:D no, tak własnie mi się to kojarzy. e-papieros---> daj sobie siana z tym sztucznym papierosem:( szkoda kasy:( spróbuj rzucic z np. Tabexem- tańszy a bardziej pomocny:D Bo wydaje mi sie, że ten e-papieros to takie rzucanie na niby, bo tak naprawde nigdy nie rozstajesz się z faja:( Dziś krótko, bo mam smutny nastrój:( Dowiedziałam sie o smierci mojej kolezanki z lat młodosci, 2 godziny po pogrzebie:( smutno mi, a jeszcze , że nie byłam na pogrzebie:( Pozdrawiam załogę. Regres- gdzie Ty sie pałętasz? Daj znak/sygnał zycia, bo tu rózne domysły krążą:P Złosliwiec, basiek1, sadny,żabka, lisica, monamas i reszta- 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- gdzie Ty sie pałętasz? Daj znak/sygnał zycia, bo tu rózne domysły krążą" a byłem to tu to tam :P nie pałętam sie ale byłem w Gdańsku na szkoleniu 3 dni :) z pracy i to wszystko ... ale już nadrabiam czytanie i obiecuję że już was nie opuszcze :P a co to za pogłoski na mój temat chodzą ? Jovik raz,dwa,trzy DO RAPORTU :p JAKBYśCIE CHCIELI WIEDZIEC TO JA NIE PALę i nie zamierzam palić w ogóle już w moim życiu !!! Nawet nie myślę o fajkach:D Mam nadzieję że z naszej załogi nikt sie nie wykruszył? i wszyscy twardo nie palą ? Ania B ja ciebie pamiętam :D 🖐️zagladaj do nas częsciej .. robaczki ide troche popracować, spotkamy sie wieczorem 🖐️ dla męskiej ekipy topiku i 🌻 dla moich pięknych i pachnących towarzyszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:) plotkuja o Tobie tu i ówdzie...szepcą w kuluarach, ale cicho-sza! Ale najważniejsze, że jesteś z nami....do Gdańska to mogłes mnie zabrać, no nie pomyslałes! W tym roku nie byłam na Wybrzezu:( To Ci kolega<foch> Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×