Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

juz moderator wykasowal jakis wariat pisal o tarocie i takich tam pozdrawiam dzisiaj jestem nabuzowana bo mi pod oknami budowa ruszyla i do 23 kopaly koparki ;( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dodob:) Witajcie, nie wolno się poddawać. Kiedy już nam się bardzo chce - mowie o tych co na poczatku drogi, to pijcie napoje. Mi pomagało, piłam kawe na umor:) z mlekiem, hektolitry. Cokolwiek czytac, pisac na kompie, grać w gierki, zająć myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie życze wam miłych, słonecznych dnia ja zaraz jade służbowo do Zakopanego Powrót sobota :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Cos cisza nastała...porażająca!!!! Ale mozna to wytłumaczyć dobrą pogoda i komu by sie chciało siedzieć przy kompie?? Chyba tylko tym, co muszą- w pracy:D Zatem- pozdrawiam wszystkich BP:) 🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM I WSZYSTKICH POZDRAWIAM tylko za bardzo czasu nie mam w pracy a w domu to jestem teraz tylko przelotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam i uciekam zaraz pachnaca aga jak tam w Zakopcu? śnieg jest? Grzesiu nie zachowuj sie jak płaczliwa panienka :P jovik - dobrze ze chociaz ty stoisz na straży topa :) kaja częsciej wpadaj do nas :) ja ciebie pamietam :) dodob nie przejmuj sie reklamami;) były są i będa ... pysia35 - ile juz nie palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres bardzo mi milo ,Twoj nik tez jest mi bliski , pachnaca aga,dobob,jeszcze pare osob zlosliwiec-przywodca z ktorego mozna brac przyklad,usciski powitalne i reszte milo witam i prosze o wpisanie mnie do klubu ,,,zartuje ,nie pale i jest mi z tym wspaniale pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam wszystkich :D i ja wpisuje się do listy dzisiejszych obecnych :D pachnaca aga 🌼 jovik 🌼 kaja___ 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ biorę swoją psinkę i zmykam na działkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przyszłam zameldować, że wciąż nie palę,jejeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec🌻🖐️ dodob, Regres, Grzesław, monamas,kaja, pachnaca aga(zazdroszcze ci tego Zakopca),Pysia------>👄🌻🖐️ Dla reszty załogi🖐️ Zabko- gdzie jesteś? Specjalne pozdro dla Loriki :D🌻. lisica- odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i oznajmiam,że nadal nie palę,za tydzień będzie pół roku BP.Teraz nie myślę o papierosach więc mniej się nakręcam.Pozdrawiam nowicjuszy i weteranów. Życzę miłego dnia,pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez pozdrawiam wlasnie lunal upragniony deszcz od razu powietrze oczyszczone super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dodob u ciebie polało, a teraz do mnie ciągnie burza i chyba też poleje z piorunami. xx444 dobrze ci idzie, już pół roku brawo i oby tak dalej. Pozdrawiam całą załogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nadchodzący deszczowy weekend i życzę choć w duszy pachnącego ciepełka. Pozdrawiam Całe Pachnące 🌻 grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorikaaa
cześć Regres:) i ekipa 🖐️ obiecałam się meldować znad morza. Babeczka u której mieszkam udostępniła mi net :D słuchajcie wszystko okej, a nawet lepiej. Mam kilka propozycji pracy i szczerze mówiąć, to nie spodziewałam się, że sprawy tak miło się potoczą. Ale tfu, żeby nie zapeszyć, ostrożnie staram się do wszystkiego podchodzić, nie gorączkować się... Serdecznie was pozdrawiam kochani :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loriś 🌻 to super :) Bardzo miłe wiadomości :) o ile to nie jakiś podszyw pod ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Melduję się w końcu pięknego tygodnia. Nadal nie palę czyli ....10 maja minął miesiąc..... Czuję się znakomicie i bardzo....bardzo mi się podoba to niepalenie. Życzę wytrwałości nowo przybyłym. Tym którzy chcą skończyć z tym niesmacznym nałogiem zaręczam ,że samopoczucie jest doskonałe ... SPRÓBUJECIE !!!!!!! * Serdecznie wszystkich pozdrawiam Życzę uśmiechu i słoneczka * Canavessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres wiesz, że ja tylko z komórki, zazwyczaj przeglądam Kafeterię ( i nie tylko) przez przeglądarkę Opera, a te "A" było nadane bezpośrednio z menu internet (bez aplikacji Opera). Mam Nokię 6303i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj canavessa w tym rzecz, że ten nałóg jest smaczny ale szalenie niezdrowy podobnie jak słodycze, ale konsekwencje są dużo bardziej groźne, ale popieram cię, niech rzuca jak najwięcej osób to dla ich dobra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.10 maja minął miesiąc." canavessa czyli jednak można rzucić Moje najszczersze gratulację za ten stan beznikotynowy Miesiąc bez fajki to kupę czasu i co? Fajne samopoczucie co ? że się jest wolnym od nałogu :) Powiem ci że mnie tez TEN STAN SIE PODOBA I TO BARDZO jeszcze raz gratulację i czekamy wszyscy na to aż sie pochwalisz że nie palisz 2 miesiace póżniej pół roku aż w koncu zrobimy tu impreze z okazji roku niepalenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres wiesz, że ja tylko z komórki," WIEM,WIEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Ja rzuciłam palenie 27 lat temu....zmniejszałam sobie codziennie dawkę o 1-go papierosa ,aż doszłam do 1-go i tego nie mogłam rzucić, zawsze sobie zapalałam przed spaniem...w końcu się wkurzyłam i postanowiłam ostatecznie przestać palić i to było bardzo trudne...ale się zaparłam, prosiłam Boga i wszystkich świętych o pomoc, płakałam...na szafce w kuchni położyłam paczkę fajek z karteczką:NIE WOLNO PALIĆ! Tak sobie myślałam ,że niech tam leżą jakoby co ....na wszelki wypadek!Wiedziałam,że muszę skończyć bo miałam zatrucie nikotyną i zwracałam żółcią, nie mogłam jeść, przeszłam na dietę ...zaczęłam pogryzać owoce, pić więcej płynów , zioła .Te fajki to jest totalna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×