Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dobry wieczór:) korzystam z okazji,że mięsko na grillu się smaży,mniam,mniam i cieplutko jest,więc siedzę na tarasie z laptopem,pierwszy raz od tylu dni,co nie palę,bo za b.te m-ce kojarzyło mi się wiecie z czym> Pozdrawiam Kaja🌼niedługo u Ciebie imprezka z okazji roku BP Grzesław🌼 Żabka🌼 Złośliwiec🌼 Snajperka🌼POWODZENIA Nevada🌼 Monamas🌼 Madziuchna🌼 Jovik{kwiatek] i inni,już nie wymienię,bo mięsko już dobre:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale porażka wczoraj była Adamka :O mały niesmak pozostał ... ale Kliczko to byk :P więc cudów nie można było wymagać Ja straciłem 50 zł :O bo postawiłem na Adamka czesć załoga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku te nazwiska to pewnie sportowcy?? wstyd sie przyznac ale nie mam bladego pojecia o czym Ty wogole mowisz :) kochani ci ktorzy martwia sie ze przytyli przez niepalenie stracilam kolejne 2kg moze przez stresy sierpniowe,a moze przez steper :) chcialam sie dzis wystroic i sie okazalo ze moja ulubiona tuniczka jest za luzna a nie powinna wiec weszlam na wage i niespodzianka :) kolejne 2 kg mi ubylo :) "cieszmy sie,z malych rzeczy,bo wzor na szczescie,zapisany w nich jest" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie. dalej jestem nie paląca. Serdeczne gratulacje do VONKA za wspaniałe pachnące 2 lata. Witam nowe osóbki - pamiętajcie WARTO nie palić. Żabka Ty nasza księgowo wciągnij na listę moją lokomotywę, bo jakoś mi zniknął z naszej asygnaty. Pozdrawiam Was kochani bez wyjątku. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nadal pachnąca zapraszam do siebie na kawusie:) Nevada,co u Ciebie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka ty tez za chwilę bedziesz miała co świetowac ? 2 lata zblizaja ci sie wielkimi krokami :D 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstąpłam na krótko - jestem w pracy.Witam i życzę Wam miłego,pachnącego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie :D życzę miłego i spokojnego dnia bp wszystkim pieknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 :D a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D Vonk 🌼 gratulacje z okazji 2 rocznicy BP spóźnione, ale szczere wszystkiego naj naj zaluje ze mnie nie było na imprezie takie łakocie mnie minęły julka01 gratulacje z okazji 2 lat BP zuch dziewczynka dni i miesięcy teraz już się nie liczy a czas leci się zdaje ze nie tak dawno a już dwa pachnące lata 🌼 🌼 :D Mariola18 🌼 gratulacje za 100u dniówkę BP :D @gusia 🌼 mamuska44 🌼 sadny dzien 🌼 jovik 🌼 madziuchna 🌼 zabka 🌼 monamas 🌼 kaja__ 🌼 snajperka27 🌼 nevada_ 🌼 pachnaca aga 🌼 xx444 🌼 ojejkujejku 🌼 Trufelka 🌼 dodob 🌼 msna 🌼 Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba wszystkim co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP i tak na wzmocnienie dla poczadkujacych paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało pokonać ten śmierdzący nałóg to i Wam wszystkim tez się uda :D dzis jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzes mam do Ciebie prosbe jak dajesz mi komentarze pod zdjeciami nie uzywaj nickow z cafe.Zauwaz ze nikt z nas nie uzywa nickow poza cafe.Poza zwracamy sie do siebie po imieniu.I nie zaskoczyles mnie,widocznie Galaretka ma ustawione ze jej zdjecia moga ogladac znajomi znajomych,skoro tak Cie to dreczy to ja mam ustawione ze widza tylko moi znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! pozdrawiam Wszystkich BP i dziękuję za gratulki z okazji 100 rocznicy:) sadny dzien rozgrzeszyłam Grzesława - nie wiedział co czynił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka01- w tak pięknym dniu życzę Ci żeby każdy nadchodzący dzień był podziękowaniem za to, że teraz jesteś WOLNA . Pamiętaj było warto się męczyć, aby dziś świętować 2 lata bp. Powodzenia. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dla pozostałych życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Julce tez bardzo garatuluję za te dni bez papierosa brawo :) tylko mogłaby Julka sie odezwac do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :D dziewczynkom po 🌼 ku :D chłopakom 🖐️ graba :D :D 4 miejsce na liscie obecności :D ja jestem na zwolnieniu 5 dni na razie :( jovik 🌼 kaj jesteś ?????? zabka 🌼 ??? lorika 🌼 ??? :( dziś pechowy 13 :D ach jak dobrze ze nie piątek :D 🌼 bo my nie palimy my pachniemy 🌼 za potrzebujących 3mam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:-) Julika wszystkiego najlepszego z okazji 2 lat bez papierosa:-) Regres miłej pracy przy kompie:-) złośliwiec życzę zdrowia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Wielkie gratulacje🌼❤️🌼 Też tak chcę i uzmysłowiłam sobie,że jest to jak najbardziej wykonalne i zależy tylko ode mnie.Chcę też napisać nie palę 5 lat:)a dziś piszę,że nie palę 3 tygodnie;) Minął ten czas,że nie wiem kiedy,teraz pozostaje;po tej euforii;trzymać się tej jedynej i słusznej decyzji:):):) Z okazji takiej maluśkiej rocznicy zapraszam na pyszne ciacho i kawę:) Bo torty,szampany to już na jakąś porządną rocznicę. I za Złośliwcem powtórzę: 🌼bo nie palić,to coś pięknego🌼 Ps.Złośliwiec-życzę szybkiego powrotu do zdrówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dziękuję za pamięć :-) Stawiam torcika kawkę i winko:-) Nie tak dawno liczyłam dni miesiące a teraz już lata:-) Z Wami było mi łatwiej szczególnie w ciężkich chwilach bo śmierdziel wracał niespodziewanie jak myślałam że już jestem wolna.. Cieszę się że wytrwałam bo było warto :-) Wiem że nie mogę tknąć papierosa ...i to jest bardzo ważne w wytrwaniu z nałogiem Zostały mi kg do zrzucenia ale wiem że kiedyś też z tym wygram:-) Żabcia jesteś dzielna trzymaj tak dalej @gusia gratuluje Regres ja oglądałam tą walkę chociaż nie przepadam za boksem Szkoda mi było Adamka bo tamten to kolos i cały czas miał łapy na jego twarzy buuuuu Mamuśka to teraz zaraz będzie Twoja rocznica:-) Wszystkim dziękuję za pamięć świadomość że jestem tu za Wami pomaga żeby cudnie pachnieć:-) Kurcze tylko gdzie ta kasa prawie 17 tyś hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam wycieczke po szkolach "szlakiem wywiadowek szkolnych" ;/ zaraz wyruszam w trase wiec tylko Julka moje gratulacje :) Galaretka no skoro go ulaskawilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dzień U mnie też zaczynają się wywiadówki,uff;) Zainteresowałaś mnie stepperem,choć mam rower stacjonarny,to niezbyt lubię na nim jeździć-nudzi mi się:p Możesz podać mi namiary na jakiś porządny? Uwielbiam jeździć rowerem,a jak przyjdzie zima,to wymyśliłam sobie ten stepper.Jakoś kijki do mnie nie przemawiają,może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia ja kupuje na allegro porzadny to kup sobie Kettlera za 700 zl wytrzyma lata ale calkiem niezle sa tez te http://allegro.pl/stepper-skretny-steper-z-regulacja-gwar-7-lat-sp5-i1795236275.html http://allegro.pl/steper-fitplay-sm-115f-linki-stepper-2xgratis-i1797423641.html a ten wytrzymal mi rok http://allegro.pl/stepper-skretny-steper-marki-ts-gwar-niebieski-sp3-i1795236273.html nie kupuj zadnego bocznego.Jak ten niebieski mi wysiadl to przez dwa miesiace mialam od kolezanki boczny (tez go wykonczylam) a jak kupilam ten co w drugim linku masz to sie okazalo ze po tych dwoch miesiacach mialam takie zakwasy na lydkach udach i posladkach ze chodzic nie umialam. najlepszy to jest ten http://allegro.pl/stepper-kettler-vario-gratis-gw-36-m-ce-raty-i1807082015.html wytrzymuje 4 godziny dziennie,czyli to cos dla mnie,tego tak predko bym nie wykonczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakwasy mialam po dwoch miesiacach cwiczen na bocznym,a wyszlo to jak kupilam ten czarny dobra spadam na wycieczke po szkolach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyje w ciągłyb biegu... gratuluje wszystkim co maja rocznice...🌻🌻🌻🌻🌻 ja spadam dalej do pracy.... dla wszystkich gorące 👄👄 sądny--👄 grzeslaw--👄 zlośliwiec--👄 jovik---👄 pachnaca aga--👄 mamuska--👄 żabka--👄 regres--👄 i dla zonki--👄 @gusia---👄 kaja--👄 nevada---👄 Monomas--👄 xx444---👄 julka--👄 ojejkujejku---👄 i dla tych co niewymieniłam 👄👄 ps.zaczełam łykać tabex bo aż mnie skręca na sama myśl o smierdzielu... :( cięzko jak cholera co dzien coraz gorzej.. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×