Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Niewazne.Napisze innym razem. Pozdrawiam was z krainy deszczowcow(Anglia).Nie bede wymieniac bo nie chce nikogo pominac. Wazne ze BP. (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wakacje:):):) U mnie zaczęły się zaprawianiem czereśni:D Elviv Świetnie Ci idzie.Tak trzymać! Pozdrawiam weekendowo i słonecznie i pachnąco🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiilijka
WItajcie!!! Nie palę już tydzień i nie mam z tym problemu! Przeczytałam książke Allena Carra i nie palę :) jestem z siebie dumna! Mam do Was pytanie nie palę już tydzień i nie podjadam czy istnieje możliwość nie przytycia po rzuceniu? Czy predzej czy później i tak dostane jakies 5kg ekstra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilijka Gratulacje:) Oj,przecież nie musisz wcale przytyć.NO,chyba,że będziesz pochłaniać słodycze.Teraz jest czas owoców,to korzystaj z tego.Powodzenia. Bardzo się cieszę,że ludzie rzucają. Grzesław:) Załogo BP,pozdrawiam 🌻🌻🌻 ps.szkoda,że tu tak cichutko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ 🌼 @gusia 🌼 emiiiilijka 🌼 Witam w pachnącym gronie BP 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d22222222222221111
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAKACJE:) Witam słonecznie i BP:) Proszę,niech każdy zamelduje,bo tak jakoś smutno,że te czarodziejskie forum powolutku milknie:( Pozdrawiam poniedziałkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) @gusia 🌻 Emiliiijka🌻 Złośliwiec pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia nie milknie i nie zamilknie dopóki my tu jestesmy Osobiscie za czesto nie moge byc bo mam ostatnio mnóstwo pracy i za bardzo nie moge tu pisac ale spoko , czuwam i chłopaki tez czuwają,złośliwiec ,Grzesław 🖐️ dla całej ekipy BP 🖐️ a gdzie świeżynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JEJKUJEJKU ale mi smaka zrobiłas na ciasto z rabarbarem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) @gusia🌻 Ojejkujejku🌻 Regres Złośliwiec pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wakacyjnie no i oczywiscie nie palimy kochani:) Witam tych ktorzy podjeli sluszna decyzje ,,fajnie jest nie palic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani po dłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłługiej nieobecności. Jestem dalej pachnąca i to razem z lokomotywą. Witajcie nowo przybyli warto nie palić, warto być czystym/ ą , można rzucić . Dowodem na to jesteśmy my nałogi - ja ponad 30 lat jarania , a moja lokomotywa ok. 40 lat ( 3 paki dziennie). Zaglądajce i czytajcie ten magiczny topik. Pozdrowienia dla Wszstkich z topiku bez wyjątku 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę,że Was "widzę":D Złośliwiec:) Grzesław:) Regres:) Ojejkujejku,pycha:)ciasto:) Kaja:) Mamuśka:) Elviv:) Emilijka:) Żabko,co u Ciebie? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiilijka
wczoraj pociągnęłam dwa razy w trakcie imprezy to było wstrętne nie dobre beznadziejne uczucie od razu wywaliłam i uciekłam fuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:-) emiiiilijka no i bardzo dobrze, że wyrzuciłaś, myślę, że nie będziesz ponawiać więcej:-), a na razie proponuje stronic od takich imprez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmeldowuję się pachnąca -:))))))) Zaglądam mało, bo trochę zapracowana jestem i jest.....goooooooooooooooooooooooorąco uf, jak gorąco Postanowiłam wpaść do Was, bo jeszcze trochę i zapomnicie o mie :-((( Pozdrawiam Wszystkich "starych" i nowych nie palących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalula
Nie palę od 10 stycznia 1994r.:) :) :) Paliłam 25 lat, zaczęłam w szkole podstawowej :( W ostatnich latach po 40szt. i więcej... Nie potrafiłam wyjść z domu bez papierosa ani niczego zrobić bez niego :( Na początku mojej abstynencji trochę utyłam, ale tylko dlatego, że nie przestrzegałam zasad i jadłam słodycze zamiast chrupać marchewki i jabłka... Mój mąż do tej pory nie rzucił nałogu, chociaż paliliśmy tyle samo i tak samo kompulsywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalula
Aha, nie dodałam, że po dwóch latach schudłam i trzymam formę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalula
Ważna informacja! Palenie rzucałam z grupą osób na pięciodniowej terapii u Adwentystów Dnia Siódmego, (popołudnia od poniedziałku do piątku)... Dziękuję Bogu, że mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdula - witamy :) To Ty "starsza" od Złośliwca - Żabka musi Cię ująć w statystyki, ale musisz czasem się odzywać i podtrzymywać na duchu Świeżynki nasze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiilijka
wyjezdzam za granice na dluuuugo a jestem wpojona w codzienność jak pijawka, mam stres i dzis myslalam o papierosie goskowa36 @gusia zlosliwiec (chociaz Ty już chyba jestes weteranem) Grzesław arpad17 Dżoasia Hajka co u Was Kochani słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:-) jestem, żyje i nie pale:-) Ojejkujejku🌻 Kaja🌻 Mamuśka🌻 Elviv🌻 Emiiiilijka🌻 Goldena🌻 Magdalula🌻 Złośliwiec ( Regres ( Hajki tu nie będzie, bo się Jej mój światopogląd nie podoba:-D ale upał 35 w cieniu:( pozdrawiam wszystkich:-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Naszych Pań:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalula
Witam wszystkich fanów niepalenia! :) Życie bez papierosów jest o wiele piękniejsze! :) :) :) Nie dajcie się nałogowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie:) Tak,życie BP palenia jest piękne,pełniejsze,zdrowsze,świadome. Miłego weekendu Kochani🌻🌻🌻🌻🌻 nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , w taką pogodę to nawet papieros nie smakuje.Na nic nie ma ochoty,nawet na palenie.Nie palę 20 miesięcy i nie myślę o paleniu ale chętnie pomagam tym którzy rzucają palenie. Skoro zostałam wywolana przez Grzeslawa to czuję się zobligowana napisać - mimo swojego wieku facet dziecinnieje.Będę wdzięczna jak nie będziesz wypowiadał się na temat mojej osoby oraz moich poglądów,bo przecież nie znasz mnie zupełnie!!!! Nie Ty będziesz decydował gdzie i kiedy mam pisać - OK ???? Mam nadzieję,że dotarło to tej plytkiej mózgownicy?! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×