Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

melduje sie cala zdrowa pojezdzona i pachnaca :) jechalo sie super pomijajac 2 godzinny korek w tamta strone zaraz praktycznie jak zjechalam z autostrady,i jednego walnietego za przeproszeniem krakusa :@ wszyscy ciagnelismy sie w tym korku,do tej drogi potem juz daleko za krakowem nawet nie wiem z kad ale auta tez widzialam staly w korku i na nasza droge usilowaly wlaczyc sie do ruchu,to mowie wpuszcze ze dwa,nie bede swinia,a ten pier... mi trabi,macha przeszczepami,no kretyn i podjezdza mi pod dupe,mowie kurwa zachamuje to mi auto zepsuje jak nie wyrobi,no to pokazalam mu fakersa,ale sie zezloscil,wyprzedzil mnie,wcisnol sie czesciowo (bo caly nie wszedl) przede mnie i po hamulcach,no to ja tez na hamulce i po klaksonie.Jeszcze powinnam policje na niego dziada cholernego wezwac nic ide spac kochani,trzymajcie sie pachnaco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani co do mojego wczorajszego posta to bez obrazy dla krakowian o ile tu sa,w kazdym regionia sa debile,ten mial akurat krakowska rejestracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D 🖐️ sadny dzien no widzisz musisz sie przyzwyczajać do chamstwa na drodze ... a tak serio to nie przejmuj się takimi jełopami za kółkiem Jak wszędzie tak i na drodze znajdują sie debile i niezrównoważeni ludzie,a co lepsze im lepsza fura tym własciciel bardziej popierdolony Sam jezdze autem od 19 roku życia to z takimi wykolejencami czesto sie spotykam ,no ale cóż chamstwem na chamstwo nie odpowiadam bo to kretynizm .... takie zakały na drodze trzeba własnie potraktowac fakiem i odpuścić bo to czasami może źle sie skonczyć . Zauważyłem także że ludzie im biedniejszym i autami jezdzą tym sa rozumniejsi,milsi i życzliwsi na drodze ... oczywiscie to nie jest reguła ale tak po prostu zauważam Także reasumujac Aga nie przejmuj sie debilami za kólkiem bo z takimi nie wygrasz,w ostatecznosci jak masz świadka zawsze można wezwać Policje i zgłosić naruszenie zasad ruchu drogowego:D na marginesie w ciagu dwóch dni akcji Znicz złapano 1000 pijanych kierowców i 24 osoby zgineły w wypadkach SZOK !!! ZYCZE UDANEJ NIEDZIELI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś to byl facet kolo 60-tki jechal z zona i na tylnym siedzeniu mial jakas starsza pania,a ja z dziecmi,nie widzial ze na tylnym siedzeniu mam dziecko ponizej 12-tego roku zycia? no naprawde psychol. zdarzalo mi sie nie raz i nie dwa ze sie chamsko zachowal jakis kierowca zwlaszcza jak ciankolem jezdzilam ale zawsze to byly jakies gowniarze a nie starszy czlowiek,chyba koniecznie chce miec jutro swoje swieto. i wcale nie mial fury lepszej jak moja,to bylo jakies stare renault. ciekawe czy dojechal do celu czy na intensywna terapie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak loriś na dokladke krakusy i warszawiacy ślązaków nie trafią za cholerę,a zobaczyl niedosc co baba za kierownica to jeszcze blondynka to myslal ze porzadzi potem jak do domu wrocilam slyszalam co chwile cos na sygnale jechalo,bliziutko mnie jest zjazd na E40 -trasa88,pewnie nie jednemu sie spieszylo tak jak tamtemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 melduje sie:) Chociaz zbliżające się święta nie są może radosnymi, ale mnie ciesza z uwagi na to, ze jesteśmy wszyscy razem przy stole. Na co dzień zabiegani, w pracy, w szkole, na stancji studentka...a dzis wspólnie razem:D Dzisiaj tez byliśmy na wyjeździe, w mieście rodzinnym męża- na grobach bliskich. Jutro tutaj, na miejscu. I moja córcia ma 1-go urodziny- 16ste:D tez data- co nie??? Pieczemy teraz ciasta, sałatka juz zrobiona, bo jak co roku przyjda goscie:D Pogoda u mnie piekna, cieplutko, słonecznie:D Mam nadzieję, że jutro tez tak bedzie. Wszystkich Bp pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik nam tez wczoraj pogoda dopisala :) a dzis rownie piekny dzien,swieto nie jest wesole ale lubie je,wspomina sie kochane osoby ktore odeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco Powiem Wam że straszny sen miałam dziś w nocy, sniło mi się że paliłam że miałam całą paczkę szlug. że najbardziej żal mi bylo opisu na nk I tego że będę musiała zaczynać wszystko od początku. Jakie bylo moje szczęście gdy sie obudziłam. Ja teraz niestety nie czuję się najlepiej, ale dzieki leczeniu będzie coraz to lepiej.Taką mam nadzieję. Pozdrawiam wszystkich i zostawiam wam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella1962 moje gratulacje. 1 listopad -" Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie. Spokojnego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam:) Piję kawkę, kwiaty i znicze zawiezione na cmentarz. Nie wiem jak u Was, ale u nas grasuja hieny centarne i nie ma sensu nic kłaśc na groby dzień wcześniej. Nazajutrz juz nic by nie było:(:( Pogoda piekna, widzę przez okno, jak ludzie noszą doniczki i znicze na cmentarz..... Żabka- jak to dobrze, ze rozsądek zycięża tęsknote do peta...:)) Ja tez mam takie sny... niestety...:(( Poniewaz mam dziś "rozbiegany" dzień i nie wpisze sie juz chyba dziś- życzę Wam wszystkiego naj...żabce zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj puchy ale rozumiem że wszyscy dzisiaj zabiegani Dla poprawy topa podnosze go i wklejam swój bilans Nie palę już 549 dni (+ 04g54m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 7688. Będę żyć dłużej o 58 dni (+ 17g37m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3652,21 zł! za 5 min mam 550 dni :) fajnie:) ps.pozdrawiam swoja narzeczona z tym przesłaniem by zrozumiała że chce dla niej jak najlepiej nie jak najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ten tydzień pracy będzie krótszy fajnie. wczoraj dzień był taki pełen zadumy, jakiś szczegółny dla mnie :(:(:( ale cóz ... dziś do pracy trzeba iść zegarki poprzestawiane i nowy dzień bez fajki zaczęty. Myśle że bedzie miły i słoneczny dzionek czego i Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika nie czyta :) ale napisałem jakby gdyby :P dla zasady :) heheheh i jak tam po 3 dniach wolnego ? Ja sie wybyczyłem trochę :) pozdrawiam cała ekipe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka palaczka
Witam Was kochani niepalacze.. Tak naprawde jestem z Wami od 2 lat... Czytam, probuje i znow wracam do nalogu.. Nie potrafie znalezc przyczyny.. Tak bardzo chce nie palic ze probowalam juz chyba wszystkiego.. KSiazka ALana gumy plastry sztuczne papierosy tabex itd.. Ja niewiem co jeszcze moge zrobic oprocz tego zeby w koncu tu napisac ... Wiem ze pomogliscie nie jednej osobie przejsc przez ten najtrudniejszy etap... Wykruszyliscie sie troszke i wychodzi na to ze jestem "nowym rodzynkliem"... Ale cieszy mnie to niezmiernie ze znowu probuje byc moze znow sie nie uda ale bede probowac do skutku... Bo znam to uczucie ...Bo wiem jak to nie palic... Najdluzej udalo mi sie 2 m-ce... Bylam z siebie dumna... I tego bardzo mi brakuje... Badzcie ze mna prosze!!! To moj 1 dzien dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agnieszko wiesz wydaje mi sie ze musisz jeszcze bardziej chciec nie palic i znienawidzic papierochy,ten smrod,ten trampek w buzi z rana fuuj bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D Powiem Wam że ja dopiełam swego:D jak paliłam to miałam wrażenie ze jestem nie doskonalą ze daleko mi do ideału :( Nie czułam się dobrze sama ze sobą, siedzenie w domu potęgowało to uczucie. Teraz jestem na terapii (mam depresje znowu ) Psychiatra powiedziała mi że muszę odbudować swój świat swoje życie. Kilka dni myślałam dlaczego miałabym cokolwiek odbudowywać mam przecież rodzinę i synka.Jakis świat.Okazało się jednak że to nie moj świat że w tym świecie zabrakło mnie , ciągłe gonienie za dogadzaniem innym sprawiło ze zapomniałam o sobie o swoich potrzebach Przecież nie koniecznie musi mi być ze sobą dobrze tak myślałam a teraz... Mam czas dla siebie, chociaż kilka godzin w tygodniu :D ale zawsze to cos . Zaczełam doceniać sama siebie .Jestem z siebie dumna, czuę sie dowartościowana (sama przez siebie) Czuję się dobrze ze soba, uczę się powoli żyć nie uzależniając samopoczucia od opinii innych. I mimo że dluga droga przede mną wiem że uda mi się i będe szczęśliwa i dumna z siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka:* Ja muszę z Twoich słów też zaczerpnąć coś dla siebie...:) Jesteś WIELKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Agnieszka jestem/śmy z Tobą. Mi osobiście pomogli Przyjaciele z tego TOPIKU. Oczywiście wspomagałam się Tabexsem - może i pomógł diabli wiedzą, czy to on czy sugestria. Finał jest taki, że nie palę ponad rok. A byłam "jeste" palaczem ponad 30 lat. fajczyłam ok. 30 śmierdzieli dziennie. Prób rzucania były tysiące, aż któregoś razu dorosłam, zrozumiałam, stałam się osobą inaczej myślącą. "wytrzepałam" swój mózg. Było trudno ale z pomocą lektury topiku udało się. Więc Agnieszko trzymaj się nas. Czytaj topik jak będzie możliwość to napeewno pomożemy. ŻABKA życzę powodzenia. Jesień sprzyja stresom, ale musimy wrzucić na luz, bo człowiek może naprawdę oszaleć z tego co się dzieje wokół nas. Pozdrawim WSZYSTKICH i ślę 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam "nowa" Agnieszke jak i stałych bywalców :D nie palic to cos pieknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka palaczka
Dziekuje za tak mile przyjecie kochanie :) Oczywiscie wczoraj poleglam i jest mi wstyd... Dzis zaczynam od nowa !! Kiedys musi sie udac... Bede tu czescciej pisac w razie kryzysu mysle ze to pomoze ... Dzieki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×