Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

i cieszcie sie ze mna z okazji 5 lat BP" no Jovikuuuuuuuu 5 lat ? wowwwwwwwwwww MOJE WIELKIE GRATULACJE 🌻🌻🌻🌻🌻 dla ciebie -----> http://excluzive.pl/wp-content/uploads/2008/12/szampan2.jpg BRAWO !!!!!!!!! ja tez dziekuje że jesteś tu z nami i że jesteś jednym z wazniejszych filarów na tym topiku Dajesz wspaniały i piekny przykład innym ze jednak można nie palić ... zycze kolejnych wspaniałych lat w abstynencji nikotynowej :) SUPER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik---wielkie gratulacje z 5-ej rocznicy niepalenia 🌻🌻🌻🌻🌻 ciasto pyszne poczestuje sie jeszcze kawusia :) milego dnia moi kochania :) umorka---witaj na naszym pachnacym pokladzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik---!!!!:D:D:D:D gratulacje!!!5 lat to już jest wynik,że hoho! herbatką jak najbardziej się częstuje,no i ciachem,a jak!nie ma innego ,to i takie musi starczyć;) wszystkim życzę miłego dnia i miłej pracy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a wlasnie ze trzeba bylo sie rozpedzic i przyjechac do mnie na kawe albo nawet cos mocniejszego loriś----- jak bym wjechala na cos mocniejszego to pewnie do dzis bysmy swietowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik, Serdeczne gratulacje!!!!! Jesteś wielka, kolezanko....tez mi się marzy takie 5 latek ;) Objadłam się jak mało kto, ale jeszcze na mały kawałek się skuszę, a co tam...coś trzeba mieć z tego życia ;) Regres, Ty zawsze potrafisz poprawić humorek, uśmiałam się tak ze aż mi okruchy Jovikowych pyszności posypaly się na biurko ;) ;) ;) Trzeba przyznać że życie bez Was było by o niebo smutniejsze :) Umorka, witam Cię na naszej "łajbie", mądra z Ciebie dziewczynka :) No i dla reszty: Basiek, Sądnego, Żabki, Dodob, Złośliwca, Loriki, Farbowanej.., Pachnącej.. i calej (!!!) reszty serdeczne i pachnące pozdrowionka!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku nie wiesz przypadkiem ile oleju silnikowego wejdzie na pelna wymiane w moim autku??szukam po necie ale wywala mnie na fora w ktorych gadaja na inne tematy a chce sie powoli przygotowac do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga cos ok 3,5 litra ale nie wiecej jak 4 litry Ale tam gdzie bedziesz wymieniała to beda najlepiej wiedzieli ile go wlać :) Kup olej z butelki nie z beczki niewielka różnica a bedziesz miała pewnosc i gwarancje jakosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a jak z rozrządem w twoim aucie ? Poprzedni własciciel robił taka wymiane ? Bo jesli nie to tez powinnas wymienic napinacze,rolki i pasek rozrządu Lepiej dmuchac na zimne i to zrobić niż później bulić za remont silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może go poprzestawiał :P ? Dopytaj sie faceta,czy wymieniał pasek rozrządu ? A jak tak to kiedy ? przy jakim przebiegu ? czasami jest to po 120 tys km czasami przy 150 tys km a w fordach to i po 200 tysiach sie wymienia z tego co wiem to w palio powinno sie to zrobić coś po 130 tysiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie to zrobil ten pan pilnowal terminow,scislie trzymal sie wdż-ki. juz mi od razu zapowiedzial ze za rok dwa kielichy amortyzatorow do wymiany a w styczniu olej,jeszcze sprawdzal na karteczce z ostatniej wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to spoko wiesz czasami lepiej dmuchac na zimno Jak jesteś pewna i mu wierzysz i masz jakieś tam kwity z tych napraw to OK :) ja tam żadnemu sprzedawcy aut juz nie wierze dopóki nie dostane czarno na białym dokumentu w którym widac co i kiedy było robione ... takie coś łatwo zweryfikowac np książkę serwisowa ( o ile auto było zakupione w Polsce ) najwazniejsze że jezdzi a jak sie cos popsuje ( czego oczywiscie ci nie zycze) to wtedy sie bedziesz martwiła a tymczasem uciekam do domu bo zaraz 15.00 i WEEKEND :) oj poprzytulam sie do mojej narzeczonej w weekend oj poprzytulam ;) 🖐️ udanego weeku jak znajde troche czasu to zajrze tutaj albo w sobote albo w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ksiazke serwisowa :) ten pan to straszna fleja,auto bylo brudne i smierdzialo fajkami ale pod kontem jazdy dbal i pilnowal zeby jezdzilo, na biezaco robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -05 11 2010 1. Zlosliwiec ------------->2037 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 6 mies 28dzień) 2. Jovik-------------------->1825 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 LAT) 🌻 3.Balbina------------------> 1033BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 8 mies20 dni ) 4. Sadny dzien -----------> 986BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 8 mies 13dni) 5. Neri11 ------------------> 818 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 2 mies26dni) 6. AgaB--------------------->794 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 2 mies 3dni) 6. Bella 1962 -------------> 746 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 7dni ) 7. Pachnąca aga ---------->699BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 10 mies30 dni) 8. Ojejkujejku ------------>698 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 10 mies19dni ) 9. Regres ---------------->553 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 6 mies 4dni) 10.Vonk ------------------->425BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 2 mies ) 11 Jullka 01--------------->418 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 1 mies 23dni) 12.Mamuska44 ---------->415 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 1 mies 20dni ) 13.Farbowana_lisica ---->392BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (11mies 28dni) 14 Lorika ----------------->298 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (9 mies 25dni) 15.Witch321 ------------->292 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (9 mies 19dni) 16 Grace R --------------->286 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (9 mies 13dni) 17.Basiek1 ---------------->234 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (7mies 20 dni) 18.Monamas -------------->190 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (6 mies 4dni) 19.Żabka ------------------->156 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (5 mies 4dni) 20. dodob--------------------115BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (3 mies 22dni) 21. Ja-ka----------------------97Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (4 mies 5dni) 22.leloof----------------------53BP❤️ (13.09.2010)🌻 (1 mies 23dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed chwileczka wróciłem z imprezy było super :D wszystkim pięknym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę miłego weekendu jovik 🌼 gratuluję pięciu lat w abstynencji BP :D życzę Ci wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela i z tej okazji wznoszę toast i stukam się z Tobą lampką szampana :D STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! BP :D ten skromny bukiecik tez dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ciasto jest super a o torciku to już nie wspomnę pycha niebo w gębie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik :D:D:D Dziękuje Ci ❤️ O mały włos zrezygnowałabym z basenu dzis ale...jovik powiedziała mi dziś coś i pomogło mi wyrwać się z otchłani gdyby nie to siedziałabym w wyrku patrząc w ścianę Słowa miały mniej więcej takie znaczenie że nikt nie zrobi tego za mnie, w gruncie rzeczy mogę się poddać i siedzieć w piżamie cały dzień gapiąc się w tv ale mogę zawalczyć o siebie nawet jeśli mam ostatki sil Więc zawalczyłam wyszłam z domu (wiem że dla was może sie to wydawać głupie dla mnie jednak wyjście z domu to prawdziwy sukces) byłam na basenie i przepłynęłam aż 10 :D pobiłam rekord choć o malo nie zostawiłam na pływalni pluc wychodzi palenie oj wychodzi :P a i na saunie wytrzymałam 10 minut:P coraz lepiej mi idzie a za pierwszym razem 2 baseny i 3 min w saunie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek258
czes i czolem pytacie skąd sie wziolem ja jestem ......witam wlasnie 5 dzien minol jak juz nie karmie raka i jak narazie nie mam zamiaru sorki za nie obecnosc ale do pozna pracuje obiecuje sie poprawic heh pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dziękuje wszystkim za zyczenia, jesteście Waszyscy wspaniali:) Żabka- aż sie popłakałam.... dzieki, za moge pomóc tak na odległość:D bo wiesz, róznie to z nami bywało;) maniek--> jak juz nabierzesz pewnosci siebie, to sie "zafarbuj" (hihihi) i poros zabke o wciągnięcie na listę:) Ja dzisiaj mam dzień lenia i spadam do "wyrka":P, wczoraj miałam męczący dzien;) Buziaczki i ... zaczynam szóstkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczko- ukrecaj krem na torta i wsadź flaszke do lodówki, coby ciepła nie była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spać....jak juz sie wybudze to klapa:( ale poleżec- czemu nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety samochod mozemy miec dopiero pod koniec marca bo tyle trwa sprowadzenie tego jaki chcemy moze trzeba bedzie pocekac :) pogoda u nas okropna szaro buro i ponuro a ja o zgrozo zwazylam sie i mam 2 kg na plus a juz bylo tak pieknbnie 56 (; znowu musze powalczyc z tymi kilogramami trudno co s w zyciu trzeba robic pozdrawiam caluje milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani tak pozno sie melduje bo najpierw tata psychopata byl a potem jak sobie poszedl walczylam z autkiem :) a raczej z marasem jaki mi na moja niebiesciutka pereleczke siada,umylam go, powycieralam do sucha, nalozylam politure i wypolerowalam. zmachalam sie pozadnie i az mnie ta zepsuta reka rozbolala ale warto bylo :) zanim sniegi spadna mam nadzieje ze zdarza go jeszcze ze dwa razy zrobic ta politura,to bedzie w miare zabezpieczony na zime dodob------------ to kupcie inne autko popatrz w salonach np VW golf plus jest wielki rodzinny 6-cio biegowa skrzynia,albo passat combi,albo na fiacie taka croma jest cudna i zarabista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jovik ty nie płacz ;) Ja wcale nie jestem taka zła:P Ok teraz wam cos powiem byli u mnie znajomi (palacy) i mimo ze u Mnie w domu Jest CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA w drodze wyjatku zgodziłam się zeby znajoma zapalila (zrobilo mi sie jej żal bo po pracy była i szkoda mi bylo ją w tę wypiździawe wyganiac na podwórko) i... Jak tylko sobie poszli mosialam wziac prysznic łącznie z nadprogramowym myciem wlosow tak śmierdzialam :P bleee I powiedzialam do męża że nie rozumiem jak mogłam palic to takie głupie bylo. W kazdym razie mysle so bie ze z rzuceniem palenia jest tak że rzeczywiście trzeba do decyzji dorosnac ta moja znajoma rzucala jak ja miliony razy i jej sie nie udalo :( ale wierze ze kiedys sie jej uda:D ok zmykam na film:D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ponury niedzielny ranek pozdrawiam wszystkich 🖐️ i zapraszam na kawę i herbatkę na chętnych czeka zaparzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec bardzo chętnie napije sie kawki :):):) zaraz mykam się uczyć tak więc kawusia wskazana U mnie też szro buro ale cóż taki jest listopad W grudniu będzie śliczniutko na ulicach choinki, lampeczki Mikołaje aj jak ja lubie ten okres a potem myk i już NOwy Rok wita i dnia przybywa i wiosna nadchodzi aj super.......... miłej niedzieli dla wszytskich moich pachnących przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam w niedzielny ranek:) jovik---z tym tortem to nie wiem jak będzie.....wczoraj z nudów i wolnego dnia postanowiłam zrobić ciasto.....pisała autorka,że je lubi bo zawsze wychodzi....ekhm...mnie nie wyszło:D:D:D , więc lepiej do cukierni skoczę;) Ja dziś robię dzień dla urody hihi, zaraz idę się masować i genialny peeling kawowy z cynamonem sobie zrobię,a co:D Ja też lubię jak Święta są takie bajkowe....heh....chociaż w tym roku Mikołaj i same Święta będą dla mnie ciężkie,ale podobno co nas nie zabije to nas wzmocni;) Kochani miłej niedzieli wszystkim życzę 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 Baaardzo leniwa niedziela:) Pogoda za oknem nie zacheca do spacerów, ani do niczego:( dzis tylko TV i Net- moja rozrywka:) Teraz siedzę i ogladam te piski i wycie opon samochodowych, bo mąz oglada Kubice:p Nienawidze tego, bo co tu ogladać?? jak jeden z drugim pedzi tym autem jak wariat?? ech... Widziałam, że na starym topiku wpisuja sie ludkowie...poleciłam nasz topik:) Pozdrawiam serdecznie🖐️ aha- Lisica:) Upiekłam dla Ciebie torta, żeby nie było...:) jutro go przyniosę, ale Ty zabierz swieczki, tzn. jedna, ale bardzo dużą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×