Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Regres---no masz racje z tym hula-hop tylko ,że na razie ćwiczę na darmo,że się tak wyrażę:D ja dziś mam wolne i się uprawiam leżenie kołami do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Regresku ja tez mam nowy telefonik :) dlatego zabka tak sie ze mnie smieje :) 21 pazdziernika kurier mi dostarczyl tez nokia tylko ze C6-00 fajna jest,podoba mi sie :) wiecie co dzisiaj pierwszy raz od nie wiem ilu lat jechalam autobusem,zawiozlam autko na montaz centralki i alarmu no i musialam wracac komunikacja miejska,dupa mi zmarzla,pobrudzilam spodnie i tak mnie wytrzepalo ze wysiadlam z potwornym bolem glowy i rzygac mi sie chcialo,a jeszcze bede musiala jechac odebrac autko lorika kup se w koncu autko,bo tak masz co dzien i wcale ci nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien no ja słyszałem że ty maniaczka telefonów ;) ja miałem juz 4 lata nokie 6300 zużyła sie , wiec czas na nowy E52 to dobry wybór zreszta ja nie uznaje innych telefonów niż Nokia ps. ostatnio tak sie wszyscy niepokoili że tutaj tak ludzie mało pisza ja mówiłem że to chwilowe czego dobrym przykładem jest ostatnie kilka dni na tym topie, usta nam nie milkną a raczej palce nie przestaja stukać :) ide po kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczka ja pamietam ze mama mi kazala pic siemie lniane zeby tradziku mlodzienczego nie miec,ale rzygalam po tym wiec nie wiem czy zageszcza czy nie,ale jest paskudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- Ty to jesteś:P najpierw namawiasz na ćwiczenia a potem kusisz taaaakimmmm ciaaachheeemmm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien do dobrego i wygodnego to człowiek szybko sie przyzwyczaja wiem to po sobie , jak auto wstawiłem kiedys do warsztatu na tydzien to czułem sie jak bez reki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz urlop wiec sie udzielam ile moge,12 wracam do pracy hi hi hi pracus -ide na 1 dzien a potem jest weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tydzien !! moj boshe moje byc moze do jutra bedzie musialo zostac bo moga miec problem z alarmem,centralki nie mial wiec zaloza nowa calkowicie i tyle ale alarm najpierw musza sprawdzic ten co mam i i tak pewnie go wypieprza a zaloza nowy,no niestety poprzedni wlasciciel pare lat temu wylaczyl alarm na syrenie i zgubil kluczyk,za te lata pewnie juz do niczego sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, Bużka dla Regresa za pamięć 😘. U mnie niewesoło bo dopadł mnie znów moj "przyjaciel" ból brzucha. Miewam takie ataki od kilku miesięcy, które owocują wędrówkami po lekarzach i badaniach, z których odchodze z kwitkiem czyli diagnozą: jelito nadwarażliwe (zauważyłam że jak lekarze nie wiedzą co jest z brzuchem, to zwykle zwalają na to) Ale dziś jest ten piękny dzień kiedy znalazł się winowajca. Ma 0,5 cm, wątpię żeby był szlachetny i siedzi w mojej lewej nerce... Okazuje się że nudności, wymioty i inne tego typu "atrakcje" przy ataku kolki nerkowej to norma, wiec mogłam sobie spokojnie darowac te dwie tony srodków jelitowo - żoładkowych które w siebie wrzuciłam od ostatniej soboty... No to sie pożaliałm, teraz czekają mnie dalsze już konkretne badania i trzena podjąć działania w celu pozbycia się dziada :) Dobrze, że nie palę, bo dopiero by mnie "muliło" ;) ;) ;)... Pozdrowionka dla wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna vonk 😘 kamyczek masz buu wiem co to znaczy,ja wprawdzie nie kamyczki ale lubi mi sie zbierac pasek w nerkach,dlatego pije piwo przynajmniej jedno na tydzien,mam w takim kijowym ksztalcie ze piasek ma sie gdzie ulozyc tzn sa ulozone w podkowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodob jaka gafa buuu nie pogratulowalam ci nowego auteczka :) te nissanki sa fajne,podobaja mi sie,niech wam sluzy jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, Gdyby piwo było lekarstwem na kamienie, albo chociaż zapobiegało ich powstawaniu, to uwierz, ze byłabym OSTATNIĄ osoba na swiecie, którą by to świństwo dotknęło :) Mój mąż smiał się ostatnio, że Heineken powinien mnie w nagrodę za znaczne podwyższanie jego obrotów sadzać w loży Vipów na każdym Opener Festiwalu ;:):):) Tak powaznie to ponoć zasadowemu rodzajowi kamieni piwo nie służy, a innym owszem :) Ja jestem w tej bajce dopiero od 3 godzin, wiec jak sie dowiem wszystkiego to się z Wami podzielę, bo widomo że lepiej zapobiegać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to obie bysmy w tej lozy siedzialy,tez henka lubie ale jeszcze lecha i carlsberga i wareczke :) ja juz odpukac pare lat mam spokuj z nerami ale faktycznie 1-2 piwa na tydzien wypijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z wami chwilowo pozegnam,dziecko mnie przegania od kompa,musze sie podzielic albo kupic drugi :) zaklikam potem pa pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien autka jeszcze nie kupilismy narazie narady rodzinne i przeliczanie pieniedzy i analiza czy nas na nie stac czy po zakupie auta bedziemy wpierdzielac suche pierdy w occie ale czas pomysle o nowym bo nasz ma juz 6 lat i tak sobie staramy sie co 6 - 7 wymieniac zeby nie ladowac pieniedzy tylko jezdzic no ale czas pokaze ..... ile zaskorniakow uzbieralismy siora mi mowila ze lm juz po 10.50 !!!!!! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk chyba telepatycznie cie tu przywołałem a z nerka bedzie ok, zobaczysz ... ale nam sie topik rozkręcił :P to lorika ze złosliwcem żabka i baskiem bede mieli co nadrabiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D:D:D "ale nam sie topik rozkręcił to lorika ze złosliwcem żabka i baskiem bede mieli co nadrabiac " Normalnie ze dwie strony mi wyszło lektury :D Sadny z Ciebie się uśmiałam po pachy Jak czytalam twoj post "dupa mi zmarzla,pobrudzilam spodnie i tak mnie wytrzepalo ze wysiadlam z potwornym bolem glowy i rzygac mi sie chcialo," Nie no leże i kwiczę I wpuść taką do autobusu :P:P:P Strach :D:D:D Dla wszystkich chorujących i cierpiących 😘 a dla pozostalych 🌻 zeby nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :D regres 🖐️ trochę się nazbierało tej lektury, ale już mam przerobioną ja miałem tez kamień w nerce i przesunął się do moczowodu w szpitalu miałem pod narkoza rozbijany laserowo mój kamyk miał 11 mm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak bylo;/ ale juz wrocilam auteczkiem do domku :) o moj boshe 10.50?? ale linki?? to musimy przeskalowac liczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wygladam po zmianie ceny :) Nie palę już 985 dni (+ 06g45m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 19705. Będę żyć dłużej o 150 dni (+ 12g41m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 10345,45 zł! ide pocwiczyc na steperku :) bawcie sie kochani 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie tez przywitam wieczorowo 🖐️ Witam nowo przybylych chcacych rzucic palenie warto :) Jesli chodzi o kamyczek to ja go tez mialam i robiony byl zabieg bo rozbic go niemogli ze wzgledu na wedrujaca nerke :D Milego wieczorku wszystkim bez wyjatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś to ty jestes z tarnowa?? no owszem to sa ciekawe tereny,ale ja bym nie popuscila za cholere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 pazdziernika jak bym sie tak dobrze rozpedzila i zapomniala w Dębnie zjechac na Porąbkę to wylądowalabym u Ciebie na kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika---widzę ,że tylko chyba my i żabka z naszego towarzystwa komunikacją miejską się poruszamy:D a w końcu to też jakiś sport;) dobranoc kochani i oby jutro już tak nie piździło ,bo przecież chciało głowę urwać dziś.wrrrr...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umorka
ja juz 2 dzien nie pale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umorka---> no to trzymaj sie mocno:) Nie pal- dobra decyzja, zycie bez peta to jest dopiero życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochani- zapraszam do konsumcji:) Kawka "po chlopsku", kawka rozpuszcalna...herbatka. Upiekłam 2 ciasta, torcik...prosze sie czestować:D Serwuje drinki, dla panów naszych kielonki na "piątki" ew. piwko. Pijecie, jedzcie i cieszcie sie ze mna z okazji 5 lat BP:D:D:D Całuje Was wszystkich, jestescie cudowni, gdyby nie Wy, nie byłoby tej rocznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowik , ale pyszności z rańca, drinka zostawię na wieczór ale wtedy 5 wezmę, jak Twoje pięć pachnących lat WIELKIE GRATULACJE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻dla Ciebie kochana a Pozostałym kolegom i koleżankom pachnącego grona zyczę miłego piątku, u mnie deszczyk pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schylam, kucam, wykladam," no no lorika :D napisz jeszcze że w miniówach śmigasz :P a co do auta to masz racje, czasami sa plusy by go nie mieć przynajmniej człowiek jakieś spacery uskutecznia:) jovik dzieki za kawe :) dla całej ekipy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×