Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

no to ok 3...2...1.... start Aga !!!! Tylko teraz juz na poważnie ... jak coś to pisz tutaj postaramy sie pomóc, masz pytania ? Pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka palaczka
pytam pytam....co robiliscie jak mieliscie kryzys? Wiem ze ten moment trwa krotko juz nie raz sie o tym przeknalam.. co robiliscie w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko---> co robiłam?? Mówiłam sobie, że pachnę, że nie po to sie męczę aby polec.... wietrzyłam mieszkanie, myłam podłogę, paliłąm swiece zapachowe, prałam ciuchy w dobrym płynie do prania....jadłam słonecznik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka palaczka
chyba tez zaczne rozmawiac ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam pytam....co robiliscie jak mieliscie kryzys?" ja miałem landrynki mietowe przy sobie i przyjaciół z tego topika :) Jezdziłęm wieczorem rowerem a z rana przed praca na basen generalnie polecam uprawiac sport,nie bedzie czasu na myslenie o fajkach I najwazniejsze , musisz wyrobić w sobie nawyk obrzydzenia do szlugów Jak juz to zrobisz i dodasz szczera chęć nie palenia do tego zestawu to gwarantuje cie że nasza żabka wciągnię cie na liste BP coś fajnego śledzić sobie dni bez papierosa,to też jest taka nasza motywacja powodzenia 🖐️ Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz inny nalog-co dziennie godzinka na steperze :) poza tym fajnie jest sie nagradzac za wytrwalosc,ja z reguly funduje sobie nowy telefon :) nie pale to stac mnie na wyzszy abonament z lepszym telefonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko - głowa do góry - my wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni i baaaaaardzo Cię lubimy :) now rzucaczka Agnieszka :) witamy 🖐️ a teraz celem motywacji dla innych, a dla siebie trochę lukru: Nie palę już 696 dni (+ 01g57m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 12529. Będę żyć dłużej o 95 dni (+ 17g04m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5011,78 zł! Niezła kasa co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnieszka co robiłam? Ja brałam prysznic z ulubionym żelem a w szczególności chodziło o włosy zeby nie śmierdziały żeby poczuć ze pachną i perfum na ciało oczywiście mycie zębów i krem na ręce a poza tym gorąca herbata zielona albo melisa :D Sadny ty to zboczona jesteś na punkcie tych telefonów normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko teraz jeszcze na punkcie auteczka jestem zboczona hi hi hi ojejkujejku tak dawno cie nie bylo ze ojejkujejku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydaję trochę kasy na sprzęt wędkarski :D już tyle tego wszystkiego się nazbierało ze moja ślubna nie wie czy to nowo zakupiony towar czy tez już go miałem :D śmierdziele musiałem kupować co dziennie:( a sprzęt wędkarski to sklep odwiedzam raz w miesiącu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu by się zgadzała teoria ze zastępuje sie jeden nałóg drugim:D Ja tam nie narzekam bo ten drugi jest o wiele lepszejszy od palenia:D:D:D 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich juz 3 dzien nie pale oczywiscie na plastrach hehe ale nie powiem ze nie mam ochoty czasami zapalic ale zaraz sie czym innym zajmuje i jest juz git ogolnie to mnie wkorza przerwa w pracy bo zawsze kawka i ze 3 fajeczki do niej a teraz herbatka i ....... nie mam co robic a kazdy pali he ale ja sobie jakas gre na komurce wlacze i gram tylko jakis sie nerwowy zaczelem robic i nie wiem moze jakies ziolowe tabletki czy cos co najlepiej jak poradzic sobie z nerwami z byle czego sie zdenerwoje he he ale mi szybko przechodzi pozdrawiam caly topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika JA inwestuje w sferę duchowa duchową tzn jakaś nowa ksiązka strasznie mnie cieszy, perfumy bo pozwalają mi uwierzyć w to że nie palę ze pachne i spart narazie 3x tyg basen ale... zastanawiam się nad zajęciami z tańca 1x tygodniowo :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca - już w pracy. Ja wspomogałam się przez chyba 3-5 dni tabexem, zieloną i czerwoną herbatą, czytaniem topiku no i valerin forne na uspokojenie. Często wychodziłam na balkon głęboko poodychać, dużżżżżżżżżo wody niech wypłucze ten syffffffffffffff. Do słoika żeby widzieć , a nie do skarbonki wrzucałam pieniążki których nie przepaliłam. Co wieczór potrząsałam słoikiem. szkoda, że tego zaprzestała. maniek28 - witaj na pachnącym pokładzie. dasz radę jeśli chcesz. poz. Od 15 listopada jak wcześniej pisałam zakaz palenia w pubach, restauracjach (chyba , że mają osobną salę i odpowiednią wentylacją) w zakładach pracy itp. Będzie można palić jeśli będzie odpowiednia palarnia tak jak pisałam z odpowiednimi wyciągami tz. według mnie to zamknięta trumna. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja słyszałem że w pociagach będzie całkowity zakaz palenia :) ani w przedziałach nie bedzie wolno ani w korytarzu :) bo Regresa to nie pytamy, to oczywiste, ze najwiecej uciechy ma z cielesnych doznan i uniesien" lorika oczywiscie że nie zaprzecze ;) aczkolwiek kiedyś czestym rytułałem po takich akrobacjach był papieros,od 1,5 roku rytułał owy już sie nie odbywa :P Ale mnie myslcie sobie że to moje jedyne zajecie :p bo oprócz tego chodze na basen 3 x tydzien i jezdze na rowerze co zreszta uwielbiam :) maniek28 witaj:D bywaj tu czesciej bo ostatnio z naszego rodu i tak w ogole to czesc 🖐️ to tylko ja i złosliwiec został :D aczkolwiek nie narzekamy bo te kobiety co tutaj są z nami na topiku to fantastyczne babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek- witaj:) Chłopów tu jak na lekarstwo:p Regres- komplemenciarzu Ty:p Pozdrawiam serdecznie.... ja zapisałam się na fitness i siłownie- drogie to jak cholera ale cóż... tańsze niż fajki:) U mnie za oknem szaro- buro ale ciepło:) Mam nadzieję, że jutro zaświeci słoneczko:D Uwielbiałam ten czas, kiedy rzucałam palenie, bo zawsze w domu miałam wysprzatane na "błysk"- codziennie zajwaniałam ze ścierą:) A teraz już mi sie nie chce:( co nie znaczy, że zarosłam brudem:D:D:D ale dobrze, że trwam w tym niepalącym stanie:classic_cool: czego i Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jacy wy wszyscy aktywni a mowia ze polacy to lenie niewysportowane :) a tu na topiku widac ze wszyscy cos cwicza ja mam basen 1 w tygodniu ;( czasem jakas odnowa ale to bardzo rzadko no i dzisiaj kosmetyczka a tak to sport z 2 dzieci :) to tez daje dduuuuuuzo ruchu i spala kalorie i pozwala zapomniec o smierdzielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i postanowilam splacic swoje grzeszki ktore mam na koncie bankowy i zaczelam oszczedzac bo kiedys zaszalalam i skusilam sie na karte kredytowa no i chce do nowego roku ja splacic i maz wymyslil nowe auto nissana quashqei chyba tak wiec czeka nas troche oszczedzania bagatela chyba 60 tys. :) ale chyba panowie tak maja ze po 40 stce mysla o duzych zabawkach tlumaczac ze to dla czteroosobowej rodziny wymarzona bryka a my biedne musimy to akceptowac bo tych duzych chlopcow bardzo kochamy wiec i tak przy tej cenie fajek to chyba by mnie na nie nie bylo stac :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wam pochwalę ze nabyłem wczoraj piękny i nowy telefon nokia E52 :) to tak z innej beczki :P dodob aktywnosc fizyczna jest jak najbardziej wskazana dla ludzi rzucajacych palenie ciesze sie że i ty jakis sport (pływanie) uprawiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob ten kaszkaj ;) to fajna brynia ... tylko nowa to troche kosztuje te 60.000 tysi to chyba w podstawowej i gołej wersji aczkolwiek z tego co sie orientuje to cena zaczyna sie coś ok 68.000 tysi ( bez klimy, bez lakieru metalik) w jakiejs tam bogatszej wersji trzeba dac ok 75.000 tysi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety regres masz racje bylismy w salonie jak zaplacimy gotowka to 4 tys upustu rocznik 2010 i klime dadza ja bym kupila nissana note ale maz mowi ze to taki sam jak mamy a mamy honde jazz i on chce teraz duzyyyyy samochód :) i niestety duzy samochod duzo kosztuje zobaczymy dla mnie samochod musi jezdzic i tylko chce nalewac benzyne a wybiera maz maz kupuje maz placi ;) no ale jak pomysle ile przepalilam pieniedzy to i mercedes by byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszkaj...no, fajna bryka:) Ale niestety, ani na raty, ani za gotówke przy moich (naszych) dochodach:( Ale trzymam kciuki za udany zakup dodob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was z rana:)miło widzieć,że większość tutaj szczęśliwa i zadowolona z życia:) Co do aktywności,to ekhm...Ja za bardzo nie jestem...no chyba,że zalicza się 11 godzinne zaiwanianie w po sklepie w pracy;) Ja jedyne co to Hula-Hop czasem jak mam nerwa to na nim je rozładowuje:D Kochani,a tak z innej beczki-może ktoś z was wie czy picie siemienia lnianego zagęszcza krew???/Wiem,może durne pytanie,ale jakoś się źle czuje ostatnio i podejrzewam ,że to może być wina właśnie tego.... miłego dnia wszystkim:) A Nowym życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczko nie znam sie na lnianym :P kiedyś tam piłem to z mlekiem ale juz nie pamietam na co i po co to piłem:) hula-hop tez fajna sprawa,przynajmniej cwiczysz pewną częśc waszego zgrabnego ciała która w wielu przypadkach wymaga pewnych energicznych i szybkich ruchów :p boszzeeee co ja piszę :P:P:P ;) chyba cos mi jest :D :D:D dodob daj znać nam jak już zakup sie uda :) ten kaszkaj to faktycznie duże rodzinne auto ale i ze spalaniem paliwa tez ma sporo , duze auto = duża moc= duze spalanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest Vonk? dawno je tu nie było tak samo Neri11,Julki01,witch,grace,monamas ja-ka i reszty gdzie sie podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×