Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Ja tylko miniaturkę widzę bo niemam kompa. Mariolka Spróbuj mi podeslać na konto tlen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Grzesiu na zdrowie... perelka tez bardzo dobra jest.... mariolka----Tatry piękne linki dzialają a resztę zdjęc obejrze jutro bo juz oczka mi sie zamykaja piję 4piwko sama :( ale zdjęcie cudne... pa..patki...kolorowych snow... 🖐️ do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema zaco... piekne są góry...też uwielbiam... patrzeć,pstrykać zdjęćia,trochę lazic po nich(trochę bo nigdy niechodzilam zawodowo) i to powietrze takie czyste...zakochać się mozna.... :) aj szkoda ze mnie niestać na odrobinę luksusu... no dobra spadam już bo niema dla mnie miejsca w łóżku....moja sunia sie rozwalila... :) zaraz bedzie kłutnia... :) kto ma gdzie spać... pa...kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18- od której strony wchodziłaś? Od Polskiej czy Słowackiej? Fotka tradycyjnie zrobiona:D Ja dzis lepiej sie czuję, wczoraj dieta prawie ścisła, pod wieczór zrobiłam rodzince kiełbaske pieczona a sama zjadłam kromke chleba z grilla:) Jakos żyję:) madziuchna04- dzięki za pamięc:) sądny- mój steper stoi teraz u siostry, nie wiem, czy korzysta ale miała zrzucać kilosy po porodzie:) Mnie zostaje rowerek i basen. Grzesław- następny smakosz piwka?:) Uciekam szykować sie do pracy, pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik wejście od Polskiej i zejście na Słowacką stronę (oni mają dużo łatwiej!) a ja dziś dwie trójki mam Nie palę już 33 dni (+ 00g00m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 1320. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 02g00m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 712,80 zł! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :) Mało piszę, ale podczytuję Was w wolnej chwili... Odliczam dni do urlopu... zostały 3 :):):) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pachnaca aga no seks na legalu faktycznie jest inny :P hehehehehe mariola18 BOSKA PANORAMA !!!! PIEKNA POGODA ,PIĘKNY WIDOK !!!! ZAZDROSZCZĘ WIDOKÓW I PANORAMY !!! Już dzisiaj żonę zachęcam na wyjazd w Tatry :) Naprawdę piękny widok Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola czyli Rysy zdobyte ? :) Gratulacje :D Obejrzałem twoje foty sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola- a skąd Ty pochodzisz? Tzn. gdzie mieszkasz., może tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Rysy zdobyte a jakże! Pogoda dopisała. Namawiaj żonkę bo przeżycie bezcenne :) jovik z jaworzna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tak jovik bardzo lubię piwo:-D. Madziuchna i Mariolka wielkie dzięki za fotki, ja nie mam sprzętu taterskiego i mnie wspinaczki nie rajcują:-):-) Mariolka tak trzymać, nie daj się śmierdzielowi:-) Pozdrawiam was bardzo serdecznie dziewczny i chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik zagłosowalem:-) ostatnio niemam problemów, otwieram aplikacje w komórce Opera mini 6 (tylko angielskojęzyczna) loguje się i odrazu głosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Grzesłąw- każdy głos na wage złota:) mariola18- luknij na Fb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie w bardzo pogodnym i słonecznym dniu; madziuchna 04 jak Twój kręgosłup? Powinnaś poszukać dobrego kręglarza który by się Tobą zajął.Wiem coś o tym; ostatnio chodziłam na rehabilitację.Jesteś młoda i musisz dbać o siebie.Życzę Ci dużo zdrówka.Dziś u mnie trzy dwójki (222) bez papierosa.Wydawałoby się,że jest już z górki,lecz w moim przypadku tak nie jest.Jedynm plusem jest,że papieros stał mi się obojetny.Zupełnie na mnie nie działają palacze.Najlepszym dowodem był pobyt nad jeziorem w długi w weekend.Kilka osób paliło,a ja patrzyłam na nich z politowaniem; ani mi w głowie,żeby zapalić,chociaż miałam takie propozycje.Cieszy mnie,że za kilka dni jadę na miesięczny urlop.Tego mi bardzo potrzeba po ciężkiej pracy.W telefonie mam internet więc może czasami zerknę co u Was słychać? Żabka co u Ciebie? Dlaczego nie pojawiasz sie u nas? Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola a jakże będe namawiał :) Takie widoki,taka pogoda - to cos bezcennego :D Ze szpiglasowej tez piekny widok ,echhh szkoda że mnie tam nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 - 🌻 za te 222 bez dyma,świetnie ci idzie teraz czekamy na 666 bez dyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xx444 cieszy mnie, że ty się cieszysz, że to już 222, jak osiągniesz 365, to będzie z górki, a przy 555 poczujesz poprawę zdrowia. Walcz dzielnie ze śmierdziełem i ładnie pachnij:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pięknie DZIĘKUJĘ Regreskowi,Grzesiowi i wielu,wielu innym na tym forum.To Wasz zasługa,że nie palę.Dzięki Wam jestem pachnąca.Myślałam,że nigdy tego nie dokonam - a jednak.Będę o WAS pamietała dozgonnie,że spotkało mnie takie szczęście i Wspaniali ludzie.Serdecznie DZIĘKUJĘ i pozdrawiam bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wasz zasługa,że nie palę" może bylismy trochę pomocni ale to że nie palisz jest tylko i przede wszystkim twoim dziełem :) dzieki twojej konsekwencji i działaniom masz czyste płuca i świeży oddech MOJE GRATULACJE IXIŃSKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18- Ty to obieżyświat:D szacun za te wzgórki i pagórki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do domku,prosto po pracy pojechalam do rodzicow,przeczekalam burze i poszlam z dziecmi na kapielisko :) super woda,ponad godzine plywalysmy :) teraz skoncze jesc i wskakuje na steper :) Madziuchna masz racje tego tez wykoncze :) no wiem Joviku wiem Ty skuli kregoslupa w koncu nie deptasz Galaretka moja widze przeszczesliwa :) im wyzej wlezie tym szczesliwsza :) mam nadzieje ze nadal BP Grzeslaw zeby kazdy mial takie nalogi jak ja to moje deptanie w miejscu :D ale to prawda uzaleznilam sie,jak kolezanka dala mi ten swoj steper trzeszczacy skrzypiacy niemilosiernie,jak go wd40 odskrzypilam to jestem szczesliwa :) ale moj byl fajniejszy buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od 11.06 jestem męzem mojej żony to mi sie przytyło (nie wiem jak?) ok 2 kg :O cholera nie wiem skad sie to wzięło ? .... od jutra ścisła dieta pozdrawiam wieczornie,bo pozniej mi wrzucicie że mi tylko seks małżeński w głowie :P Miłego wieczoru ferajna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×