Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

żabko strasznie sie ciesze że wróciłas :D ja melduje sie BP nadal pachnaca i musze powiedzieć nie jest zle acha-a te gratulacje to dla basiek[zgadłam żabko ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka :) - "Teraz jest poprawnie ' 🌼 05. 05. 2010 🌼 Paulina - "yhm" 🌼. Autobiografia w pięciu rozdziałach 1. Idę ulicą. W chodniku jest głęboka dziura. Wpadam. Jestem zagubiona... Jestem zrozpaczona... To nie moja wina. Wygrzebuję się całą wieczność. 2. Idę tą samą ulicą. W chodniku jest głęboka dziura. Udaję, że jej nie widzę. Znowu wpadam. Nie mogę uwierzyć, że znów tu jestem. Ale to nie moja wina. I znów wygrzebuję się bez końca. 3. Idę tą samą ulicą. W chodniku jest głęboka dziura. Widzę ją. I znowu w nią wpadam... To już przyzwyczajenie. Mam szeroko otwarte oczy, Wiem, gdzie jestem. To moja wina. Wychodzę natychmiast. 4. Idę tą samą ulicą. W chodniku jest głęboka dziura. Omijam ją. 5. Idę inną ulicą. Dobrej Nocy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kachna wygrałaś główną nagrodę :D:D:D ja tez się ciesze ze jestem i walcze Za głupote trzeba płacić :P. I żeby mi to było ostatni raz ja cie proszę "teraz to dopiero podciełaś mi skrzydła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
paulina superaśne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ❤️ 🌻 Ponad 230 dni temu sowje kroki skierowałam na inny tor, to Paulina jest tak jak bym przeszła na inną stronę ulicy. Zajebiste porównanie - ucieczka przed śmierdzielem. Żabka może słowa Pauliny będą Twoim motto. Bo wiesz wiele raz ja wpadałam w tę dziurę. takie jest życie. Dziś w wielkopolsce leje i leje, no ale nic ja WAS pozdrawiam: Złośliwiec żabka 🌻 - pamiętaj pachniemy basiek1 🌻 madziuchna04 🌻 - kupa dni Regres bella 1962 🌻 - tu mamuska (1963) pachnąca aga 🌻 jovik 🌻 sądny dzień 🌻 lorika 🌻 farbowana lisica 🌻 kachna11 🌻 Paulina36 🌻 kairanka 🌻 monamas 🌻 Vonk 🌻 gonię Cię, zupek 🌻 kawał czasu bp. dla tych co nas podczytuję - mówię - warto być tu i się wspierać, warto rzucić ten cholerny nałóg. Ci co polegli niech wychodzą z dziury i wracają do nas TU. To dla WAS 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bez papierosa :) żabka--> rzucaj, rzucaj to świństwo :) nie masz co pluć sobie w brodę, bo jesteś tylko człowiekiem, który ma prawo nie spełniać swoich oczekiwań :) jednak, jeśli pomyślisz o nałogu jak o chorobie (bo w zasadzie to jest choroba) i o tym, że każdy dzień BP przybliża Cię do wyzdrowienia - będzie Ci łatwiej :) Wszystkim BP życzę miłego dnia :) I tym z papierosem, również :) PS. Jak mawia mój "guru" - " bo wszystko jest w głowie". Ten tekst pozwala mi układać sobie w głowie plan - czego chcę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness zaliczony Jak tam Twój basen? " paulina36 też już zaliczony dzisiaj byłem na 6.00 rano :D a ze prace mam zaraz obok pływalni to jest moement i jestem juz w robocie :) Duzo kobiet na pływalni ;) Chyba wiosna idzie :P zupek :D 🖐️ dawno cie tutaj nie było Dla bywalców :D 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 🌼 🌼 lubię również takie metafory, które mnie nakręcają do zmian, tych pozytywnych zmian.. Gratuluję Ci tych 230 dni. Gonię Cię:) Refleksie poranka; 1. boszze jak to cudownie budzić się bez "kapcia" w buzi. Twarz wypoczęta, zmarszczki się wygładziły, różowieję..Tego mi było trzeba do pełni szczęścia:) 2. dziś leje i zimnica, jeszcze 6 dni temu stałabym rano na balkonie w pracy i kopciła śmierdziela, nieważne że zimno, nieważne że mokro. Ważne że z papierosem w zębach, upokarzające. Fuj:) Wszystkim BP buziaki pachnące 🌼 dziś mój 6. dzień BP. Hurra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina36--> to jesteśmy "równolatkami" w rzucaniu :) Jeszcze trochę i będzie 16 dni i 26 i 36 i tak dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Ja sie tez melduje dopiero co wstalam przez ta pogode chiba,pije kawke zapraszam. zabka----witaj kochana dziekuje Ci za piekny bukiet-------zabo jedna a ty nie rob wiecej tego nie pol wiece bo juz sie przekonalas ze on Ci nie pomoze w niczym---------i jeszcze jedno jako zalozycielka 2-ej czesci tego tematu to masz dawac przyklad nowicjuszkom -----------a to dla ciebie ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 Choc u mnie brzydko pada to zycze wszystkim milego dnia 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REGRES :) specjalnie dla CIEBIE odzywam się i melduję pachnąco - GRATULUJĘ ROCZNICY 😘 mój wynik: Nie palę już 514 dni (+ 23g40m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 9269. Będę żyć dłużej o 70 dni (+ 19g27m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3707,90 zł! Pozdrawiam wszystkich ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się wami w ten pochmurny dzień melduje sie że trwam BP nadal jest co raz lepiej mam nadzieje że najgorsze za mną bo jak czytam że ktoś po tak długim czasie nie palenia wraca do nałogu to troszkę mi ręce opadają ale jak na razie to wzoruje sie na złośliwcu i mamusce i dla nich 🌻 za wytrwałośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko...........> dla czego się jeszcze dzisiaj nie zameldowałaś, napisz coś jak sobie dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas "Paulina36--> to jesteśmy "równolatkami" w rzucaniu Jeszcze trochę i będzie 16 dni i 26 i 36 i tak dalej..." No, już Ci wcześniej pisałam, że obie zaczęłyśmy 1.05.2010. Fajna data, nie? Tak więc Twój suwak mnie również dotyczy. Pójdę na łatwiznę i będę na niego zerkać zamiast liczyć wg swojego kalendarza. Także będę miała kolejną motywację hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś widział żabkę:) ??? Melduj się Kochana, bo ktoś tu na chęć na udka smażone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam cieplutko w ten zimny i deszczowy dzionek BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP żabko 🌼 jak możesz to się odezwij bo my czekamy :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka---------- nie ma ze jesli jeszcze raz upadniesz to cos tam cos tam tylko jak cie gwizdne to zobaczysz wszystkich swietych :@ beda zabie udka co to ma znaczyc co ty sobie nie myslisz nie masz na co pieniedzy wydawac?? kup se nowy telefon i plac abonament,kup se perfum i pachniej sprobuj jeszcze raz to sie porachujemy wtedy wrrrrrr he he Paulina gon gon :) na pewno ci sie uda my silny rocznik jestesmy :) ojejkujejku------------dla regresa tak? a ja to co? buuuuu he he witaj kochana mamuska 😘 🌼 😘 zlosliwiec,regres,zupek---- chlopaki :) kachna,monamas --------- ❤️ 🌼 ❤️ a takze pozostale pachnace osóbki ktore nieopacznie przeoczylam ----------🌼 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Błagam POMOCY !!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam sił . Beznadzieja , rozpacz, strach , Beznadzieja Nie jestem już tą dziewczyną która udowodniła sobie i innym ze jest na tyle silna żeby pozbyć się śmierdziela po 10 latach wspólnego związku. Rozpacz Byłam z siebie dumna, to że miałam was i mogłam wam pisać jakie to cudowne uczucie budzić się rano z myślą że nie jest się uzależnionym , że JESTEŚMY WOLNYMI LUDŹMI KTÓRZY SAMI DECYDUJĄ O SWOIM ŻYCIU że śmierdziel nie zmusza nas do zachowań których nie chcemy. To że jedyne o co się najbardziej martwimy to te kilka kilogramów zbędne które na pewno uda nam się zrzucić. Już nie jestem z siebie dumna Strach Siedzę pisze do was bo tylko wy mi zostaliście. Dzwoniłam do przyjaciela płakałam i smarkałam do słuchawki, Powiedział coś co mnie postawiło do pionu " zawiedziesz tych ludzi których tak bardzo pomagałaś " chyba tak to szło Strach że wstanę i pójdę do sklepu Strach że nie będzie odwrotu, że znowu stanę się niewolnikiem śmierdziela. Nie chce tego chce znów być dumna i szczęśliwa z siebie Ta walka teraz pochłania strasznie dużo mojej energii . ALE BEDE SILNA JESTEM ŻABĄ I NIKT MNIE NIE ZJE NA OBIAD:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jovik to gdzie sie podziewa? Juz tu do nas w tej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem....:( cóż, obserwuje, co sie tu dzieje... Nie ma tak, że piszemy, wspieramy a to czasami jak grochem o sciane!!! Cóz, nie bedę głaskac po główce---> żabka, to do Ciebie!!! Rzucasz, to nie palisz....męczysz sie razem z innymi, nikt nie powiedział, ze bedzie łatwo. To Twoja decyzja, zyciowa decyzja, bo nikt Ci przeciez nie każe rzucić. Mozesz palic dalej, wolna wola:( Ale pamietaj, ze to Ty smierdzisz, to Ty tracisz kaske i to Ty nie mozesz komus powiedzieć "Nie- ja nie palę!!!!". Możesz wybrać... ale wiedz, ze jak juz zdecyddujesz, ze nie palisz, to chociazby nie wiem co to Ty jestes góra a nie ten p***ny śmierdziel. I nie ma, ze nie dasz rady!!!! Jak chcesz, to dasz... ale czy aby na pewno chcesz??? To pytanie mnie nurtuje... Myśle, ze skoro znalazłaś ten topik, znalazłas nas... to masz dobre chęci. I zazdrośc nam, ze my nie palimy.... Ty tez mozesz BP. I pokaż znajomym, ze Ty potrafisz rzucić, Ty NIE PALISZ!!!!! Dobra, spadam... jestem, czytam, choć nie zawsze napisze:) regres--> pilnuj tu porzadku... bo źle sie dzieje...:P Buziaczki🖐️🌻 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka, wyrycz się, osmarkaj po pas, wyj jak żaba wyje do księżyca, mów sobie przecież ja już nie palę, ja nie palę , rozumiesz k... , że ja nie palę.!!! Wypierz ponownie mózg, czytaj stary topik ( bo tam wiecej postów), ZROZYM , ŻE PALENIE NIE JEST W MODZIE, I GADAJ ja już nie palę, ... Zabka bądź dzielna, to jak stary śmierdziel mogłam nawalić, ale TY, weź sie w garść, mów, pisz, wyj, smarkaj rób co chcesz tylko NIE PAL, On Ci nie pomoże to jest k....wa trucizna . TY o tym wiesz , ale muszę Ci to przypominać. Przepraszam za język cięty, ale może tak trzeba. Trzymaj się kochana bp. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka dla Ciebie, coby stres ominął 'Starszy ksiądz chciał dorównać dzisiejszej młodzieży, kupił laptopa, i zaczął przeglądać stronki młodzieżowe, poznał kilka skrótów jak odzywa się młodzież do siebie m.in. nara , spoko itp. Na drugi dzień idzie na lekcję religii i na wejściu się wita - pochwa. Teraz spadam , życzę WAM kolorowych bezstresowych snów. 🌻 👄 Żabka TY się tu melduj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, melduję się wieczorową porą. Tak się cieszę, że wyszłam z więzienia i to już nie na przepustkę jak ostatnio:) Wolność jest cudowna. Robię co chcę, nie chcę to nie robię nic, chcę to piszę tu, no po prostu rewelacja. A śmierdziuch umarł hehe. Niech mu ziemia lekką będzie:) Przeżyć pierwsze 3 dni to był kosmos, ale kolejne to jak pierwszy raz: zaskoczona, spełniona i ..różowa na twarzy hehe. Śmierć śmierdziuchom!!! żabka:) - walcz! Wszystko zależy od Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochani dziekuje za ciepłe słowa i za to że mnie teraz opier^^^.... jestem czytam i pachnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
--- Nie pale-1dzień 06:47 ilośc niewypalonych śmierdzieli 43 zaoszczędziłam, 23,65 zł będę żyć dłużej 03:35 life wypiłam melis 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×