Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

żabka co za piękny wynik, gratuluje Ci i ciesze sie ze trwasz 🌻🌻🌻🌻 dzis znowu pochmurny dzień tak wiec kawka czeka zapraszam częstujcie sie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadam się przywitać w tak pochmurnym znowu dniu. Żabka trzymaj się dzielnie. Regres dla ciebie wielki ukłon za ilość dni bp. Paulina z nami tutaj dasz radę, tylko często zaglądaj. kachna11 męka się napewno skończy ale myśl o śmierdzielu gdzieś tam pozostanie ale tylko w myślach "że kiedyś to gówno się jarało". Pozdrawiam WAS cieplutko i dla was ślę pachnące 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec --> oczywiście, że Cię pamiętam :) Teraz, znowu, poproszę o wsparcie. Fajnie, że topik nadal trwa i się rozwija, dzięki osobom, które przestają palić :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabo- poległas....? Przemyśl sprawę, pogadaj ze sobą. Napisz, z jakim postanowieniem końcowym wrócisz do nas.....MUSISZ chcieć niepalić:) Pozdrawiam załogę, złosliwiec, monia130🖐️, dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ u mnie tez pochmurzasto i zimno:( zabka-----kochana no i czemu wiem wiem chwila zalamania ale dziewczyno podnies sie i prosze Cie walcz dalej 👄❤️ pachnaca aga-----dzieki za kawusie 🌻 mamuska44---🌻 monamas-----mam pytanie w ktorym roku bylas tutaj na topiku bo ja tez juz raz tu bylam 🌻 jovik----🌻 Milego dnia wszystkim 🖐️🌻 zabka----wraaaaaaaaaaaacaj do nas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie ze wszystkimi ranek ok żabko-dlaczego?tyle miałam oparcia w tobie ,teraz to dopiero podciełaś mi skrzydła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zaczęłam 5 dzień i coraz rzadziej myślę o śmierdzielu. Hurra!!! Dziś znowu ćwiczenia:) żabka :) 🌼 🌼 WRACAJ! Ile wypaliłaś, że chcesz polec? Jak 1-2-3 to nie szkodzi. Jesteśmy tylko ludźmi, błądzimy, mylimy się, nie jesteśmy idealni. WRACAJ I PISZ OD NOWA CYFERKI ALBO PO PROSTU KONTYNUUJ to co pisałaś - wszystko tylko NIE PAL ŚMIERDZIUCHÓW!!! ściskam pachnąco i nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka :(:( :( proponuje otrzepać sie wstać i wejsc znowu na dobrą drogę ... Czekamy na ciebie !!! Zacznij od nowa , ale juz z mocniejszym postanowieniem 🖐️🌻 dla bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina36 👄🌻 za te 5 pierwszych dni ;) Wiem jak jest ciezko na poczatku drogi , tym bardziej dla ciebie szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco 🌻 Nowy topik chodzi jak burza ;) żabka :(:(:( Wiesz kochana, że my wszyscy mocno przeżywamy porażkę każdego z nas...pomyśl następnym razem kiedy kusiciel bedzie w Twoją stronę szczerzył kły, że jest gdzies spora grupa ludzi, której jak mało komu zależy na tym, zebyś nie dala się mu nabrać... Teraz cóż...musisz dalej walczyć, a to ze umiesz to już doskonale wiemy i bardzo w Ciebie wierzymy!!!! basiek1 🌻 madziuchna 04 🌻 Regres 🌻 Złośliwiec🌻 jovik🌻 mamuśka44🌻 sądny dzień🌻 pachnąca aga🌻 bella 1962🌻 Paulina36 🌻 kachna🌻 farbowana lisica🌻 monamas 🌻 i wszystkim niechcący pominiętym🌻 142 dzień BP 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:) dzięki za wsparcie! Ale wiesz, wcale nie jest mi ciężko.:) Prawdę mówiąc, myślałam, że będzie trauma, a tu nic takiego:) Cieszę się nową sobą. Tyle u mnie zmian. Czuję się jak nowonarodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina36 więc tylko sie cieszyć :D Niektórzy ( tak jak ja) najgorsze katusze przezywali na poczatku .Dla mnie najgorsze były pierwsze 3 tygodnie .... Ciesze sie że ci samopoczucie dopisuje , oby tak dalej a bedziesz tutaj z nami na zawsze ;) Tylko pozazdroscic takiego dobrego samopoczucia :) Vonk ---> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco po deszczowym wekendzie starych i nowych bywalców 🌻 Nie Palimy Pachniemy !!! A Ty żabko szoruj ząbki i wracaj tu do nas pachnąca i nie mów że nie ma nic... Jest wola walki... może przegrana bitwa ale nie wojna przecież Wiemy że śmierdziel tak łatwo nie odpuszcza ale my się nie damy wszyscy tu walczymy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basie1--> rzucałam palenie na przełomie 2005/2006r., więc w tych okolicach byłam na wątku :) Wtedy pisałam pod nickiem Monia130 :) Jakiż to szok przeżywają u mnie ludzie z pracy, gdy mówię, że już nie palę :) Fajnie tak - to motywuje. Poza tym, staram się, przypomnieć sobie i wejść z powrotem w życie bez papierosa. Teraz jestem mądrzejsza o wiedzę, że i po 4 i 10 latach można wrócić do nałogu, jeśli się choć na chwilę uśpi czujność i pozwoli na tego jednego ;> Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moj bilansik Nie pale juz 50dni(+01g49min) Ilosc niewypalonych papierosow 1002----szok Bede zyc dluzej o 3dni(+11g30min) Zaoszczedzone pieniadze 475,95zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja zucalam na poczatku 2007 ale po 7-miu miesiacach poleglam i teraz jest moje drugie podejscie i mam nadzieje ze ostatnie bo ja niechce juz palic szkoda zdrowia no i oczywiscie kasy:D o.k.to ja mykam do pracy milego dnia wszystkim no i MY NIE PALIMY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę sobie, że kończąc z paleniem wracamy do normalnego życia przewidzianego przez naturę. Przecież nikt z nas nie rodzi się z uzależnieniem, prawda? Zatem fajnie jest wrócić do tego, co jest dla nas najlepsze :) Cieszy mnie to bardzo i myślę, że to ostatni raz kiedy przestaję palić :) Bo więcej już nie zacznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika 🌼 dzięki!! Tobie też życzę wytrwałości. Damy radę! Moje motto: A dlaczego miałabym palić? Może nieco infantylne, ale na mnie działa:) no bo dlaczego? bo co z tego mam? nic! śmierdzę, nie oddycham jak trzeba, ktoś napisał do mnie na innym topiku: "i śmierdzi z gęby" - może ostro ale prawda, święta prawda:) Pozdrówki wszystkim i nie palę Razem z Wami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek z ok. 50-tki ślę bukiet 🌻 Ż A B K A przestań się wreszcie mazać tylko wskakuj tu i zacznij nam marudzić o śmierdzielu. Są tu ludzie. którzy mogą Ci pomóc jak chcesz. Dziewczyno ja stary parowóz wiele razy - nie 1 000 razy upadałam i tyleż razy się podnosiłam. Musimy walczyć. Więc melduj się to z powrotem aby walczyć razem ze mną i pozostałą paczką. Paulina 🌻 Musimy się wspierać i trzymać razem. MY NIE PALIMY 🌻 MY PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę nowy topik-lista podpisana .Teraz mogę pozdrowić całe grono BP.Dzięki temu topikowi nie palę już ponad 3 lata .Wiem,że Wam też się uda.Palenie jest niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka-----------------beda zabie udka ;/ kurde nie mialam wczoraj chwili czasu a ty juz narozrabialas ;/ jasny gwint nooooo zbieramy sie kolezanko zbieramy juz raz raz i od poczatku liczniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien No to jesteśmy rówieśniczkami, tylko że Ty o jeden rok mądrzejsza ode mnie jesteś hehe:) Ale nie szkodzi, już pędzę do Ciebie, tylko sobie Twoje motto ze stopki mocno przyswoję, bo mądre jest i ładnie brzmi:) I prawda, że to najfajniejszy czas dla kobiety? Buziaki 🌼 żabka :) przywitałaś mnie na tym topiku a teraz Cię nie ma. Tak się nie robi, gość został bez gospodarza?! Wracaj!!!! Regres fitness zaliczony :) Jak tam Twój basen? Zupek no, palenie to obciach jest! mamuska44 dajemy radę, nie palimy śmierdziuchów, szkoda naszej pięknej cery:) Wszyscy BP 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien upss, miało być: No to jesteśmy rówieśniczkami, tylko że Ty o DWA LATA mądrzejsza ode mnie jesteś hehe. ALE I TAK CIĘ BĘDĘ GONIĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie wieczorkowo oczywiscie BP :D Regres----dziekuje 🖐️ mamuska44---Tobie takze dziekuje 🌻 zupek----witaj gratuluje i zycze dalszych lat niepalenia 🖐️ zabka no podnos sie i dalej walcz albo odezwij sie chociarz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba coś do końca nie doczytałam żabko szybko wracaj i melduj sie masz mi tu szybko sie zameldować Miło, ze nasi przyjaciele sie melduja na naszym nowym topiku i miło sie czyta że są pachnacy Aj niech tych dni będzie jak najwięcej Musimy sie razem trzymać i wtedy wytrwamy nie damy się śmierdzielowi miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nawet nie wiem co Wam napisać. Mam zaje^^^ie ciężki dzień. Nie wiem co sobie myślałam. Dwie lampki wina... ach kolejny raz ta sama sytuacja, ta sama porażka. Dziś rano jak wstałam Wyszłam na dwór zapaliłam zobaczyłam sąsiada który pali i oddałam mu wszystkie papierosy jakie miałam... Potem łazienka kąpiel mycie włosów i zębów i zmiana ubrań na świeże.Zeruję licznik ale po raz ostatni już . Jeśli jeszcze raz upadnę to się nie podniosę. za pierwszym razem po 85 dniach po zapaleniu czułam wstręt zaczynało mnie dusić i okropnie kaszlałam, wtedy następnego dnia nawet nie pomyślałam o tym żeby kupić paczkę. Teraz po 15 dniach myślałam ze oszaleje tak bardzo chciałam wyjść i kupić śmierdziele.Usiąść i spalić tę paczkę od razu. I tylko to co pisaliście na topiku sprawiło że siedziałam przed komputerem. Potem nawet wyszłam na spacer i mój tato zaproponował mi papierosa .i ... wygrałam sama ze sobą. Wiem że teraz jeśli bym zapaliła nie będzie dla mnie ratunku. Basiek walcze i nadal tu jestem ❤️ kachna -tyle miałam oparcia w tobie- nadal masz mnie u swojego boku ...❤️ Paulina już cie lubie Wróciłam regres teraz to podążam waszymi śladami 👄 vonk DZIĘKUJE uratowały mnie twoje słowa ❤️ bella wyszorowane :D 🌻 lorika -żabka.. zabiję -podać Ci adres :D? mamuśka MELDUJE SIE ❤️ sadny dzień :D :D :D widzisz ja taki nie dopilnowany dzieciak jestem ❤️ Pachnąca aga MELDUJE SIE ❤️ Dla pozostałych przyjaciół 🌻 🌻 i jeszcze dla cudownej baby :P GRATULUJE no to liczymy i zgadujemy dla kogo gratulacje :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz jest poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×