Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość
Regres :D uśmiałam się po pachy szczególnie fragment : Żabo powiedz co się dzieje żabo mów co cię trapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku super ze sie odezwałaś ale częsciej do nas wpadaj milego wieczorku i oczywiście pachnącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-----kurde kiedy to sie wkoncu skonczy dzisiaj znow cos mnie dopadlo -----nikotyna ze mnie jeszcze wylazi po takim czasie blee-------ale dzisiaj w pracy cholera te smierdziele mnie tak kusily ze momentami sie balam ze siegne po nie i zapale tak mnie nosilo :(--------przetrwalam i jestem nadal pachnaca i niepalaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro będę miała 7 BP:) a ja jutro będę miała 7 BP:) a ja jutro będę miała 7 BP:) i już! dobranoc Państwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje wieczorkiem ,że mam 53 dni BP i sama jestem w szoku ,ze tak długo dałam rade, ja co z petem przez 20 lat sie nie roztawalam nawet w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina zobacz kobieto , to już minął Ci tydzień, za 7 dni będzie następny i tak trzymać. Żabka mij melisy ile chcesz tylko bp. Życzę Wam spokojnego dzionka, niech to cholerstwo za nami nie chodzi, bądźcie bezstresowi dzisiejszego dnia. Dziś to najlepiej iść lulu do łóżeczka bo pada, pada ,pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kusily ze momentami sie balam ze siegne po nie i zapale tak mnie nosilo " basiek nawet sie nie waż masz miec czyste płuca i już 🌻 regres--> pilnuj tu porzadku... bo źle sie dzieje" jovik trzeba bedzie chyba jakieś dyżury wyznaczyć bo widze ze coś mi tu przyjaciele pękają Musimy wzmożyć czujnosc :P 🌻 mamuśka 44 buhahahahahaha niezły dowcip , usmiałem sie ;) 🌻 żabka gratuluje ci pierwszego dnia bez fajki mam nadzieje że teraz juz od nas nie odłaczysz ? :) 🌻 Paulina36 HURA, HURA, HURA to twój pierwszy tydzien bez fajki w usta , GRATULUJE CI WYTRWAłOSCI 🌻 kachna11 🌻za 54 dni bez fajki sadny dzien🌻 pachnaca aga 🌻 ojejkujejku🌻 złosliwiec🖐️ wy to juz wyjadacze :P Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Nocka minela spokojnie, dzien zapowiada sie ladny wyszlo sloneczko. Mysli narazie nie smierdzace lecz pachnace:D Regres-----trzymam sie i nie daje sie skusic🖐️ Paulina----tydzien juz za Toba bedzie dobrze 🌻 kachna----widzisz jak to zlecialo mimo ze bylas w dolku nie dalas sie 🌻 mamuska44----🌻 zabka----trzymaj sie dziewczyno glowa do gory 👄🌻❤️ zlosliwiec---🖐️ sadny dzien---🌻 pachnaca aga---🌻 jovik---🌻 Vonk---🌻 monamas---co u Ciebie 🌻 ojejkujejku---🌻 lorika---🌻 madziuchna04--🌻 i dla reszty---🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani 🌼 Oto nasza lista lista BP - 7-05-2010 🌼. Wpisujcie swoje dni BP:) Jeśli kogoś pominęłam, proszę się dopisać. basiek1 - Regres - Paulina - 7 BP kachna - mamuska44 - zabka - zlosliwiec- sadny dzien- pachnaca aga- jovik- Vonk- monamas- ojejkujejku- lorika- madziuchna04- Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika---> 1643 dni BP (tak plus-minus) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 - Regres - 371 BP Paulina - 7 BP kachna - mamuska44 - zabka - zlosliwiec- sadny dzien- pachnaca aga- jovik- Vonk- monamas- ojejkujejku- lorika- madziuchna04- 🖐️ lorika :) 🌻 dawno cie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010
Wpisujcie Kochani swoje liczby. Dla najbardziej wytrwałych nagrody!!! :) jovik- 1643 BP (wow!) basiek1 - lorika- 116 BP Regres - 371 BP kachna - mamuska44 - zlosliwiec- sadny dzien- pachnaca aga- Vonk- monamas- ojejkujejku- madziuchna04 - Paulina - 7 BP zabka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to będzie, ja Złosliwiec napisz swój wynik!!!:p Poniewaz czytanie starego topiku to nasza terapia nr 1, proponuje wkleic w stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010
wpisujcie swoje liczby. Dla pierwszych 15 osób nagrody!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisujcie Kochani swoje liczby. Dla najbardziej wytrwałych nagrody!!! jovik- 1643 BP (wow!) basiek1 - lorika- 116 BP Regres - 371 BP kachna -54 mamuska44 - zlosliwiec- sadny dzien- pachnaca aga- Vonk- monamas- ojejkujejku- madziuchna04 - Paulina - 7 BP zabka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP jovik 🌼 a to mój wynik BP :D Nie palę już 1854 dni (+ 18g11m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 111285. Będę żyć dłużej o 850 dni (+ 02g20m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 37 280,64 zł! za wszystkich trzymam kciuki BP :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika- powiem tak. Nie ciagnie jak na poczatku. Ale uwierz, śmierdziel chodzi za mna, nie jest to męczące ale upierdliwe. Obawiam sie, że pomyśle, ze juz mam nałóg za soba i skusze sie na tego jednego....tego sie boję, bo wiem, ze ten jeden to mój powrót do nałogu...ale co to to nie!!!! za bardzo sie męczyłam przy rzucaniu, by teraz zapalić..fujjj... pozdrawiam lorika....z Gogolina??? hihihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010
Nagrody są w zasięgu Waszej ręki!! :) Wpisujcie swoje dni BP! 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. Regres - 371 BP - kachna - 54 - basiek1 - - mamuska44 - - sadny dzien- - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - - Paulina - 7 BP - zabka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010 -korekta
Nagrody są w zasięgu Waszej ręki!! Wpisujcie swoje dni BP! 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. Regres - 371 BP 4. lorika - 116 BP 5. kachna - 54 BP - basiek1 - - mamuska44 - - sadny dzien- - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - - Paulina - 7 BP - zabka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lista BP - 07.05.2010 Wpisujcie Kochani swoje liczby. Dla najbardziej wytrwałych nagrody!!! jovik- 1643 BP (wow!) basiek1 - lorika- 116 BP Regres - 371 BP kachna - mamuska44 - zlosliwiec- 1854BP sadny dzien- pachnaca aga- Vonk- monamas- ojejkujejku- madziuchna04 - Paulina - 7 BP zabka - 2BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010
Nagrody są w zasięgu Waszej ręki!! Wpisujcie swoje dni BP! 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. Regres - 371 BP 4. lorika - 116 BP 5. kachna - 54 BP - basiek1 - - mamuska44 - - sadny dzien- - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - 14. Paulina - 7 BP 15. zabka - 2 BP (blawa dla zabki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A czy jest przewidziana nagroda za ostatnie miejsce ?? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regulamin konkursu
dla zainteresowanych konkursem nagród jest TYLKO 15:))) Tylko dla wytrwałych!!! Trzeba się codziennie odhaczać na liście. Wartość nagród jest tajemnicą:) Tak więc do dzieła!!! 3-2-1-0- START!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. Regres - 371 BP 4. lorika - 116 BP 5. kachna - 54 BP - basiek1 - - mamuska44 - - sadny dzien-804 dni BP - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - 14. Paulina - 7 BP 15. zabka - 2 BP (brawa dla zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista BP - 07.05.2010
1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. sadny dzien - 804 BP (wow!) 4. Regres - 371 BP 5. lorika - 116 BP 6. kachna - 54 BP - basiek1 - - mamuska44 - - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - 14. Paulina - 7 BP 15. zabka - 2 BP (blawa dla zabki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to ja odpadam Lista BP - 07.05.2010 1. zlosliwiec- 1854 BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1643 BP (wow!) 3. sadny dzien - 804 BP (wow!) 4. Regres - 371 BP 5. lorika - 116 BP 6. kachna - 54 BP - basiek1 - - mamuska44 - - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica - 15. Paulina - 7 BP ____________________________ 16. zabka - 2 BP (blawa dla zabki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×