Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marionetka73

mąż mnie zdradza! pomocy

Polecane posty

Gość kot13
no dobrze- a czemu ten pan nie miał jajeczek by wcześniej odejść, sprzedać dom, podzielić na dwa a;lbo kupić sobie kawalerkę i być tatą dochodzącym. ot tak , bez kochanki w tle. Ale po co - przeciez miał darmową służącą którą teraz zapewne wspólnie z nową kobietą ograbią z jej dorobku życia wkręcając jej, że nic do niej przecież nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
no i same panie widzicie- żona pana z wawy już nie jest różowym skaczącym balonikiem , więc dostanie kopa :-) Po porodzie na pewno sobie poradzi- ojtam- mamy przeciez RÓWNOUPRAWNIENIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocie, widze, ze strasznie sie wkrecilas i tracisz dystans i zdolnosc do racjonalnej analizy, odetchnij tak przez pol godziny i jeszcze raz przeczytaj to co napisalas: bo jakby się najpierw rozwiedli a potem by poznał nową kobietę to ona już by była przygotowana na to na co bylaby przygotowana po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje,by rozpaczala
Wiesz co,istnieje jeszcze cos takiego jak rozmowa.Ale Ty widze idziesz po najmniejszej linii oporu,tylko nie rozumiem dlaczego chcesz czekac do rozwiazania.Robisz to samo co maz autorki,planujesz swoja przyszlosc a ja na koncu postawisz przed faktem dokonanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
NA EWENTUALNY NOWY ZWIĄZEK MĘŻA:-) :-) Ciekawe co u autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam ,że to okreslenie
wina leży po 2 stronach jest niesłuszne.Mając dosyc spore doswiadczenie życiowe,wiem ,że męzczyzni są z gruntu leniwi.Zona jest dla nich nową wersją mamusi tylko ulepszoną bo z seksem.Dopóki robot wieloczynnościowy -czytaj zona spełnia swoje funkcje,to maż łaskawie ją toleruje.To kobieta ma robić wykwintne kolacje ,ubierać seksowne fatałaśzki ,kusić koronkowym body itp.Stą durne artykułu w pismach typu como -jak uwieśc go na 100 sposobów.Facet jak z tego wynika ,nie musi nic On łaskawie jest.Zona ma odwalic prace zawodową ,obowiazki domowe ,i jeszcze tak żeby biedny bubuś-czytaj mąż ,nie poczuł sie zaniedbany i opuszczony.Bez urazy ale polscy faceci po 1 są niewarci takich zabiegów,a po 2 żadna mądra kobieta nie zgodzi się na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio się czuję z Wawy
jestem dwudziestolatkiem, moja pani nie umiała się zabezpieczyć. odpowiedzialność ponoszę i dla niej wziąłem ślub, chciałem spróbować. jednak ona nie potrafi zrozumieć i pracować na eliminacją swoich wad. przestała mnie fascynować i podobać się. teraz mam kumpelę i to ona mi doradza rozwód. jestem zbyt młody i chyba nie dorosłem do małżeństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje,by rozpaczala
Twoja pani nie umiala sie zabezpieczyc, a o czym ty wtedy myslales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan z Krakowa 41
A dziecko jest pana, panie z Wawy? Znam przypadek rozwodu z powodu kłamstwa matki co do ojcostwa. Ojcem biologicznym okazał się jej pracodawca :) Żonaty z dwójką dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak ona nie potrafi zrozumieć i pracować na eliminacją swoich wad. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio się czuję z Wawy
Dochodzą do mnie słuchy, że żona miała kilku facetów, jak byliśmy ze sobą. Jak się kocha, to sam nie wiem skąd tak jest wyćwiczona i uświadomiona co do męskich pieszczot oralnych i ręką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupio się czuje - może Twoja żona ma wrodzony talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
zawsze szczery- prosze nie udawać, że nie wiadomo o co chodzi:-) jak się dwoje ludzi najpierw rozwodzi a potem poznaje nowych partnerów to każde z nich ma czas na oswojenie się z nową sytuacją. więcej tłumaczyć nie będę wychodząc z założenia że 3 razy wystarczy mądremu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio się czuję z Wawy
Talent to ona ma do kłamstw, robienia awantur i szpiegowania mnie. Chyba mnie uwiodła ze względu na moją kasę i bogatych starszych. Sama pochodzi z biednej rodziny. Żałuję, że nie pozostaliśmy w luźnym związku. po macierzyńskim przeprowadzę z nią rozmowę o rozwodzie. Pod jednym dachem i tak rzadko przebywamy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan z Krakowa 41
Traktuj ją na razie jak facet z klasą. Na prostytutki nie chodź, to chujowo świadczy o tobie. Żyj na razie ze swoją żoną. Po prostu źle dobraliście się a seks rzeczywistość zafałszował. Może poleciała na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje,by rozpaczala
Facet z klasa-bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio się czuję z Wawy a sobie nie masz nic do zarzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wawy to
głupio z wawy to powinienes się czuć bo nie ma jak obmyślanie planu rozwodu z pomocną koleżaneczką, oczywiście bezinteresowną. żona ma 20 lat a Ty chyba tyle samo czyli kiełbie we łbie, tak problemów się nie rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan z Krakowa 41
Po pierwsze młode kobiety są teraz gorsze od facetów. Po drugie gdzie byli rodzice i ksiądz przygotowujący ich do małżeństwa, zwłaszcza, że ślub był z powodu ciąży dwudziestolatki lub nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje,by rozpaczala
A kto postaral sie o ciaze-ksiadz z rodzicami? Dzieci zrobily dziecko i chcialy sie bawic w dom,a teraz chlopczyk zabiera zabawki i idzie do innej piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan z Krakowa 41
Ale to rodzice ich wychowały a księdza obowiązkiem jest przeprowadzić rozmowę, nawet odradzić małżeństwo a nie głaskać po pleckach i przyjąć tylko kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Drogie panie apeluję o ignorowanie MATACZA bo nie wie co gada. A co do podziału majątku to wystarczy że autorka i dzieci są w domu zameldowane i tam mieszkają żeby mieć prawa do jego części. Mój przypadek pokazał mi że tak jest. Zdradził mnie z panienką poznaną w internecie, wywaliłam go z domu. Mieszkanie było moje ale on był zameldowany i żył w nim X lat więc dokładał się do jego utrzymania. Tak więc przy podziale majątku dostał sumę za którą mogła bym kupić dobry nowy samochód. Oczywiście mogłam mu nic nie dawać i miałby dalej prawo tu mieszać i byłby dalej zameldowany, ale ja chciałam mieć spokój i wolałam dać mu te pieniądze. Tak więc Matacz nie ma racji że autorce nic się nie należy, pracowała, dokładała się do utrzymania domu, remontów, jest zameldowana, spokojnie może walczyć o SWOJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Pani z krakowa- to jest dwoje dorosłych ludzi. Nie zwalajmy winy na wszystkich świętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje,by rozpaczala
pan z warszawy,pan z krakowa i matacz to jedna i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan z Krakowa 41
Biorąc ślub wzięli odpowiedzialność. Ale bez uczuć, miłości, doświadczenia życiowego. Rozmowy tutaj nic nie wniosą. Szkoda tylko dziecka, no chyba, że kobieta sobie znajdzie nowego amanta. Znam takie przypadki jak ojciec niebiologiczny jest wzorowym opiekunem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,by rozpaczala pan z warszawy,pan z krakowa i matacz to jedna i ta sama osoba. i to jest konkluzja tego wątku:P chyba wypadlismy z głownego:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka284
Mąż mnie zdradza! I dla swej koleżanki wsadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan z Krakowa 41
Choć na ogół takie kobiety znajdują sobie kochanków i sponsorów. Jednym słowem głupota ludzi nierozwiniętych. Jedni wartych drugich. Szkoda czasu na pisanie o smarkaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×